eu Hráč GybonS

[CZTH] Czech Tanks Heroes (Historie)


WN8
1704
Recent WN8
261
(3 Bitev)
Winrate
51.08%
Recent WR
66.67%
(3 Bitev)
Bitev
25147








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 25147 0 0 0 3
Průměrný Tier 8.16 0.0 0.0 0.0 8.67
Winrate 51.08% 0.0% 0.0% 0.0% 66.67%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1463.19 0 0.0 0.0 989.0
Obrana základny 0.74 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 656.45 0 0.0 0.0 450.0
WN8 1704 0 0 0 (+1) 261 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 246 35 30 356
Průměrný Tier 10 8 6 9.23
Winrate 44.31% 37.14% 20.0% 38.76%
Tanků odhaleno 0.76 1.06 1.27 0.86
Udělené poškození 1390 889 589 1174.0
Obrana základny 1.0 0.17 0.0 1.14
Průměrně zkušeností 494 447 209 435.0
Průměrně střel 6.36 3.91 3.5 5.57
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 158 222 34 150
Průměrný Tier 10 8 6 8.44
Winrate 11.39% 66.67% 67.65% 50.0%
Tanků odhaleno 1.14 0.86 0.53 0.72
Udělené poškození 406 1508 1098 1566.0
Obrana základny 0.69 0.73 0.5 1.2
Průměrně zkušeností 202 960 868 567.0
Průměrně střel 2.27 9.6 7.38 7.69
(WG Player ID: 506058435)
Načteno za 0.67s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (28.5.2024 7:27:09 - 28.5.2024 7:27:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/GybonS.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=GybonS][img]https://lab-vole.cz/Signature/GybonS.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
34% (104 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
982
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1731
(22567 Bitev)
WN8 Tier VI
1262
(1551 Bitev)
WN8 Tier VII
1221
(2423 Bitev)
WN8 Tier VIII
1882
(6232 Bitev)
WN8 Tier IX
1689
(5110 Bitev)
WN8 Tier X
1901
(7251 Bitev)

Tanky (243)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686546627250.0%1092.4
BT-741651862556.0%726.5
53TP Markowskiego814698645459.26%1752.6
P.43 ter712108493366.67%2172.8
Ikv 65 Alt II610726412548.0%2030.8
BZ-176818049124645.65%1621.8
T-5052933705046.0%958.3
Bat.-Châtillon 12 t805601100.0%261.0
STA-1813588702568.0%1848.8
FCM 50 t8144976578653.69%1989.6
T54E19168579231852.52%1577.2
Kampfpanzer 07 RH814667362657.69%2076.2
StuG IV5342291944.44%721.5
Valentine AT4263215250.0%760.9
MS-1180149425.0%195.0
Comet710958876564.62%2202.5
Excelsior5463292560.0%867.7
M40/M438141551936958.81%1750.3
SU-101813157208851.14%1513.8
TNH T Vz. 51915897774643.48%1354.6
AMX M4 mle. 541022137534936.73%1601.0
IS-38125865554246.49%1426.0
M5A1 Stuart41682808751.72%489.4
AMX 13 F3 AM66525381681.25%1017.0
M53/M5599024706431.25%572.5
Hotchkiss EBR73855424339.53%599.2
AMX AC mle. 46790851310937.61%1094.4
T1 Cunningham136107742.86%14.9
Vickers Medium Mk. III31461774456.82%488.5
Vickers Medium Mk. II2911291553.33%310.9
FV304651233010756.07%876.1
Indien-Panzer815378733958.97%2255.9
Prototipo Standard B9196780610353.4%1889.6
S-5177936074555.56%862.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E31852076560.0%562.0
T6754604459147.25%1018.1
AMX 30 B1018055596342.86%1394.2
AMX 50 1008191478420347.78%2594.6
Bat.-Châtillon 25 t10195562818048.89%1771.5
M54 Renegade820509153754.05%2407.6
M127104346425654.3%1397.8
M16/43 Sahariano3943983425.0%2810.7
Pz.Sfl. IVc56173397345.21%1466.5
LTP325420930.0%940.7
CS-631024418107749.35%2095.1
Strv 103B1023357806154.1%1682.2
Bisonte C458197210794156.1%2381.5
T-43776851211850.85%1251.8
Panhard EBR 909975954977.78%1494.6
M3743163577058.57%1251.9
Type 2597 Chi-Ha31251531931.58%201.3
E 50 Ausf. M10201167848549.48%1686.6
M2 Light Tank21041541631.25%186.3
MKA20910.0%0.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9181557521654.17%2097.9
TVP T 50/511022128087354.79%2062.9
Pz.Kpfw. II21622493256.25%661.8
KV-1543930316643.98%772.5
G.W. Panther78736134153.66%980.0
K-91-PT919438343141.94%2020.7
S35 CA55774636256.45%1343.9
T2 Medium Tank22162381100.0%1114.9
T-54 ltwt.9112459912441.13%1585.7
T-100 LT10134672611551.3%1697.5
AMX 50 Foch (155)10256468951250.78%2322.9
M5 Stuart4281822839.29%0.0
Renault NC-31184132333.33%209.3
M2 Medium Tank31221591450.0%286.0
Super Conqueror10244584814846.62%1960.7
Emil I817768485440.74%2112.2
Type T-3454504611361.54%1351.0
Hummel6889594450.0%1170.2
Kolohousenka12493551100.0%1278.4
UDES 03813626584346.51%1373.9
AMX M4 mle. 519215910055556.36%2239.9
Vickers Medium Mk. I11201501650.0%538.9
Object 27710232482915251.32%1966.0
Matilda IV5575634862.5%1520.8
Object 4309187879718955.03%1888.0
M41 HMC54533684445.45%603.6
Progetto M35 mod. 468183092374056.49%2510.0
Strv S1814366904358.14%1610.0
60TP Lewandowskiego1024007505749.12%1869.9
SU-152790457019150.26%1212.3
Centurion Action X10218077520153.23%2039.1
Centurion Mk. I812368007057.14%1741.9
AMX AC mle. 488147165814337.06%1575.6
LTG786059110948.62%1922.8
AE Phase I921649181546.67%1958.0
Emil II921239739263.04%2274.1
LT vz. 352137152540.0%459.1
Marder 38T45003022941.38%1422.0
KV-1375886343557.14%903.1
Škoda T 2566694537343.84%1289.0
50TP prototyp8194910082161.9%2392.0
Strv 103-0918317496654.55%1576.9
Cromwell B611747722860.71%2681.0
SU-100671851816654.22%1330.7
Object 14010200376490453.1%1863.9
40TP Habicha676037530.0%1313.3
T1E6254150250.0%92.5
VK 30.02 (D)711588891968.42%2389.6
Marder II32582352777.78%931.8
Leopard 110213965917140.94%1473.5
45TP Habicha715369522055.0%2378.4
T3 HMC2212257450.0%1012.8
Object 452K1023527601353.85%1834.0
T2162063242360.87%514.1
T-44899869432254.66%1373.1
Caernarvon815249394748.94%1924.1
Pz.Kpfw. 35 (t)2201189366.67%1190.4
Škoda T 56819149615052.0%2062.3
UDES 169194187910056.0%2169.5
Object 268 Version 41023398596857.35%1831.8
LT-432894965518154.14%1968.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D21134841100.0%522.4
Object 268102492648101450.59%2112.4
Konštrukta T-34/10078165812948.28%1258.9
M752542896645.45%754.6
A-2051142256155.74%335.5
T-2842052024645.65%454.1
AMX 30 1er prototype9191169526851.12%2001.4
ISU-1528154958747244.92%1708.0
M24E2 Super Chaffee664144920.0%1622.8
Object 705A1021438804959.18%1888.3
AT 863433193935.9%306.6
Ikv 90 Typ B79745413743.24%1375.0
Škoda T 50918568159751.55%2000.3
Object 430U10206479021753.0%1736.2
Vz. 551023778917157.75%1849.0
T57 Heavy Tank10212964524549.39%1695.5
T-54 first prototype8122580713354.14%1645.5
T110E51017717243154.84%1416.0
M7 Priest32613311250.0%650.1
MT-2563684825250.0%994.5
IS-M812788161266.67%1453.3
Renault FT1762611100.0%446.1
ShPTK-TVP 100811396941250.0%1080.5
Char Futur 4921499091650.0%1970.4
Crusader 5.5-in. SP77585385949.15%1016.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC8136485710250.98%1956.4
T71 DA753950315044.0%915.6
AMX 50 Foch B10292047610.0%2235.4
Conqueror918269643262.5%1863.9
Panther II89325469146.15%1131.2
M8A142983043158.06%835.6
Object 252U Defender817457374540.0%1852.2
SU-8555003457751.95%1170.9
E 509145774420549.27%1373.9
Object 7049225171540252.24%2089.0
50TP Tyszkiewicza916988991764.71%1541.7
T56 GMC378156862.5%186.2
Ikv 10356234141540.0%1660.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C39129010250.98%269.6
P.44 Pantera816098414753.19%2298.5
T-50-26271415862.5%706.4
T1 Heavy Tank55404141471.43%1260.1
ARL V3961182681154.55%164.2
Leichttraktor1892065062.0%349.7
FCM 36 Pak 4033704313455.88%1136.5
AMX 50 B10227669039247.7%2012.8
T698121977822154.3%1609.6
KV-85674346348849.8%1306.1
Lorraine 40 t8172075421450.0%2398.2
AMX M4 1949 Liberte8595777250.0%465.0
TNH 105/1000815298815255.77%1967.1
T29713089762657.69%1798.7
UDES 15/1610250684210955.96%2329.1
4TP120030310.0%764.3
T-4632582553259.38%1181.6
T-2621272131346.15%479.9
AMX ELC bis53384454045.0%1056.8
SU-100M1712987842548.0%2100.7
Fiat 30001914981100.0%475.9
CS-599224110222458.33%2652.9
BT-22851372245.45%224.1
VK 30.01 (D)68777611464.29%2010.6
IS-710165160269847.42%1307.4
Somua SM81729740366.67%1709.8
AMX 13 75747162113148.85%835.0
STB-110252192942657.51%2510.0
P26/4044464631353.85%1323.4
Centurion Mk. 7/1918879188653.49%2246.4
L-602412821100.0%261.0
Cromwell66695516352.38%1261.9
Cruiser Mk. III31401725364.15%719.9
KV-1SA5841766540.0%1480.5
VK 30.01 (H)553046415241.45%946.5
KV-267174016645.45%1241.9
Vickers Mk. E Type B21291331435.71%348.1
T-109127065662945.79%1141.8
Kunze Panzer922729254454.55%2465.2
AMX 50 1209224591327755.6%2585.9
Caernarvon Action X814999956657.58%2079.7
43 M. Toldi III31278910.0%285.4
T-549134268461650.32%1449.8
Kranvagn10252489420557.56%2101.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J421322420750.24%554.7
Panzerjäger I295139966.67%338.1
Grille5445341450.0%761.4
Pz.Kpfw. I250148475.0%262.2
Type 61913777993259.38%1406.1
M44667837011348.67%1038.4
AMX Chasseur de chars8145072742452.36%2168.7
AMX Canon d'assaut 1058126810473100.0%1577.9
T7 Combat Car2110237450.0%413.1
FV207810046463444.12%1062.2
AMX 50 Foch9178279918452.17%1606.6
Pz.Kpfw. III/IV533032914750.34%833.6
ARL 4469936106851.47%1995.3
Panhard EBR 1051011706726543.08%1291.6
Pz.Kpfw. 38 (t)31561481241.67%320.2
T-3453073656152.46%707.9
P.43 bis610797573154.84%2468.7
AMX 13 1051015197088857.95%1887.5
P.4356835161637.5%2039.4
Panther765856714558.62%983.8
Leopard Prototyp A913806825642.86%1080.1
Progetto M40 mod. 6510239083915057.33%2204.1
Carro d'assalto P.8871180836450.0%1597.8
ELC EVEN 9088847863100.0%1620.2
M18 Hellcat63633092828.57%358.1
Panther/M10777057846249.57%1118.7
Lorraine 155 mle. 5077944701643.75%787.7
G.W. Tiger (P)812807323953.85%1420.4
Alecto4348316450.0%823.1
IS787156724047.5%1100.6
T-62A10186363315250.66%1600.5
Object 263917017622548.0%1399.3
M-IV-Y81375792250.0%1422.3
StuG III Ausf. G545427815250.66%1027.6
FV215b (183)101813525933.33%1008.5
Light Mk. VIC272244366.67%341.6
Crusader61861881735.29%267.4
T1 HMC289127650.0%322.9
AMX 12 t65095928850.0%1417.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43312323756.76%859.8
SU-867024341855.56%907.1
LTTB875057413050.77%1317.2
Bat.-Châtillon Bourrasque815237413138.71%1526.8
UDES 14 Alt 5812207585152.94%1423.1
SMV CC-5678524771520.0%877.0
AMX 13 90994262767250.45%1447.8

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[FIORD] FIRST ORDER18261938Vstoupil16.4.2022
[RAZIL] Razile's Army13511339Odešel16.4.2022
[RAZIL] Razile's Army13511339Vstoupil8.4.2022
[IBCZ] Inglourious Basterds CZ16081603Odešel8.4.2022
[L4MP] L-A-M.P19712097Odešel31.12.2020
[] 00Odešel26.12.2019
[EQUAL] Everything must be EQUAL to be perfect!21732490Vstoupil4.4.2019
[] 00Vstoupil27.11.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved