eu Hráč Goose7_7


WN8
2270
Recent WN8
2773
(90 Bitev)
Winrate
55.07%
Recent WR
51.11%
(90 Bitev)
Bitev
22083

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 22083 0 19 55 90
Průměrný Tier 7.66 0.0 5.68 4.85 5.11
Winrate 55.07% 0.0% 47.37% 50.91% 51.11%
Tanků odhaleno 1.54 0.0 0.47 0.62 0.7
Udělené poškození 1545.09 0 1655.58 1232.45 1176.46
Obrana základny 0.62 0 0.37 0.78 0.48
Průměrně zkušeností 648.38 0 556.0 560.0 552.0
WN8 2270 0 (+1) 2920 (+1) 3239 (+1) 2773 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 18 0 0 18
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 11.11% 0.0% 0.0% 11.11%
Tanků odhaleno 1.17 0.0 0.0 1.17
Udělené poškození 2243 0 0 2243.0
Obrana základny 1.44 0.0 0.0 1.44
Průměrně zkušeností 301 0 0 301.0
Průměrně střel 7.89 0.0 0.0 7.89
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.25
Winrate 0.0% 66.67% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 4.33 0.0 0.0
Udělené poškození 0 211 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 572 0 0.0
Průměrně střel 0.0 2.67 0.0 0.0
(WG Player ID: 594962847)
Načteno za 0.4s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 19:22:25 - 17.10.2026 2:38:53)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Goose7_7.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Goose7_7][img]https://lab-vole.cz/Signature/Goose7_7.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4177 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
82% (370 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2521
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2208
(17488 Bitev)
WN8 Tier VI
1577
(1539 Bitev)
WN8 Tier VII
1678
(1423 Bitev)
WN8 Tier VIII
2117
(5595 Bitev)
WN8 Tier IX
2564
(5797 Bitev)
WN8 Tier X
2263
(3134 Bitev)

Tanky (134)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6864356718248.35%1092.1
BT-742554121369.23%997.4
Ikv 65 Alt II68585138752.87%1754.1
Charioteer8170260211847.46%1859.6
WZ-111 model 1-49229375136056.11%2544.3
MS-113425141100.0%2515.3
T110E410300172632356.35%2575.6
AMX 30 1er prototype9228670087057.01%2822.3
IS-38168372135456.21%2147.4
M5A1 Stuart42973063748.65%1068.5
Type 98 Ke-Ni3184248966.67%843.9
FV304671133018450.0%1372.6
Type 5 Ke-Ho4131154366.67%391.7
T28817827955354.72%2088.8
Type 5 Heavy1026088592343.48%1815.2
1128164687221756.22%2180.5
T675871534218758.16%2752.8
SU-76M41773021450.0%364.6
Bat.-Châtillon 25 t10226656781552.76%2312.9
SU-85B43803167245.83%965.7
Sexton II31961492142.86%651.0
Löwe8138130530.0%1127.4
Strv 103B10248678013554.81%2007.5
T-43778346513156.49%1354.0
Type 2597 Chi-Ha31402174100.0%551.4
E 50 Ausf. M10189210881100.0%1558.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9186058031156.91%2133.7
Panzerjäger I21952144100.0%833.1
KV-156604335955.93%1487.0
T110E310299488121765.44%2732.0
TNH 105/1000816759133259.38%2447.2
Panther II8131356017159.06%2041.9
Type T-3455113755052.0%1540.4
Concept 1B9277098510154.46%2550.4
UDES 038171460115952.83%2257.4
Object 27710271982611353.1%2259.5
IS-5 (Object 730)816588223655.56%2115.2
SU-152795741219847.47%1352.4
Durchbruchswagen 243412823354.55%967.8
AE Phase I9250299113656.62%2637.7
Emil II93204120518362.84%3535.6
Marder 38T44643633663.89%1551.5
T95925599247953.16%2596.9
Pz.Sfl. IVc52822131040.0%421.4
Strv 103-09202265210854.63%2057.1
SU-100675539411850.0%1479.5
Object 14010223066454255.35%2068.9
VK 30.02 (M)669641010455.77%1408.5
E 1001026738798757.47%2244.2
Object 430U10277078312551.2%2425.9
Marder II3309249944.44%999.9
Valentine II48317810.0%1.5
T3 HMC22623419355.91%1341.8
AT-12352491366.67%1776.3
T-448120851528351.59%1788.7
Škoda T 5682316103151461.67%2804.6
Patton the Tank91945804366.67%2009.2
VK 30.01 (H)562439210146.53%1744.3
Bishop562432710255.88%1746.0
Matilda48615117251.39%2873.9
A-205942434242.86%76.7
T-28496451613956.83%3882.9
ISU-152888922560.0%639.6
M24E2 Super Chaffee65915871540.0%1616.6
Tiger 131612468661668.75%2179.1
IS7133860239054.62%2150.1
Vz. 55101653751366.67%1306.2
T-54 first prototype813007828654.65%1628.3
T26E58152781258252.23%2083.5
Leopard 11018946121154.55%1334.1
Renault FT1639710.0%95.6
Hotchkiss H352157265366.67%712.5
Type 97 Te-Ke2481471100.0%261.0
Tiger II8147857423451.28%1906.8
SU-8554492809550.53%966.9
E 509255891889157.91%3004.6
AMX 4042062744753.19%727.7
T56 GMC32963121361.54%1112.9
Ikv 10354993299848.98%1319.8
T-34-85661838019755.84%1249.0
T25 Pilot Number 181428697107853.25%2166.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81944991100.0%264.1
KV-8568904688155.56%1754.1
T26E3 Eagle 772995829250.0%5724.9
WZ-120-1G FT8174484043854.34%2100.7
Object 252U817999951154.55%1858.5
Cobra920159034755.32%1966.4
E 759211773550956.78%2238.5
IS-3A81860893742.86%2013.5
AMX ELC bis52013328653.49%554.8
AltProto AMX 308177599210157.43%2442.6
BT-22153316666.67%792.9
AMX 3831172961070.0%404.3
IS-71026788211100.0%2348.8
Sav m/4343503065459.26%1006.8
AMX 13 75748243117045.29%845.5
KV-1S66995525567.27%1552.5
Type 95 Ha-Go2235251450.0%1139.7
SDP 57 Gowika711856261450.0%1460.5
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6969606333.33%1928.0
WZ-111 model 5A10248773913447.76%2031.4
T 55A922428666157.38%2523.3
Ikv 90 Typ B792249311149.55%1333.4
M8A146303855358.49%1907.4
1108144469512057.5%1793.5
T-549168058131952.98%1946.2
Kranvagn10307381225455.91%2846.8
Pz.Kpfw. III Ausf. J4105656820857.21%3990.7
IS-27139758620053.5%2040.6
Panther mit 8,8 cm L/71813067415137.25%1573.5
T-10921419637967.09%2533.4
SMV CC-67817228094250.0%2073.9
Ikv 723150195666.67%458.3
Loyd Gun Carriage2112181757.14%646.4
IS-6 B8201698417651.7%2642.3
Achilles6117164012458.06%2422.9
AMX 13 9091319628141355.7%2406.3
T-34554740075255.85%1811.7
TNH T Vz. 51923929574252.38%2454.2
AMX 13 10510156765814948.99%1833.1
Birch Gun42652233450.0%901.2
Panther799350818159.12%1766.5
Leopard Prototyp A9241679428555.44%2619.2
Black Prince II7117310531100.0%1930.6
Type 5867304227142.25%1452.1
ELC EVEN 90896080943953.99%2139.3
M18 Hellcat690447431756.15%1832.5
SU-130PM816635457454.05%1577.4
StuG III Ausf. B419811220.0%212.6
Challenger713587782552.0%2076.7
IS-6810444572751.85%1134.1
SDP 44 Burza61370877580.0%2921.4
AMX 12 t640140916252.47%1012.8
Panhard EBR 10510126866520145.77%1517.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved