eu Hráč Good_Bad_and_Ugly

[BETA] Berlin Tanks (Historie)


WN8
1832
Recent WN8
2150
(946 Bitev)
Winrate
53.13%
Recent WR
54.02%
(946 Bitev)
Bitev
40193
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 40193 0 157 432 946
Průměrný Tier 7.78 0.0 8.71 8.16 8.23
Winrate 53.13% 0.0% 56.05% 53.47% 54.02%
Tanků odhaleno 1.39 0.0 1.39 1.12 1.1
Udělené poškození 1367.89 0 1859.03 1797.74 1789.17
Obrana základny 1.03 0 0.03 0.31 0.34
Průměrně zkušeností 733.4 0 868.0 887.0 870.0
WN8 1832 0 1790 2172 (+4) 2150 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 11 40 3 56
Průměrný Tier 10 8 6 8.25
Winrate 36.36% 50.0% 33.33% 44.64%
Tanků odhaleno 0.73 0.25 0.67 0.41
Udělené poškození 1128 932 853 945.0
Obrana základny 0.0 1.6 0.0 1.14
Průměrně zkušeností 482 559 567 525.0
Průměrně střel 4.18 5.85 4.67 5.27
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 40 13 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.51
Winrate 0.0% 52.5% 30.77% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.8 0.23 0.0
Udělené poškození 0 1121 584 0.0
Obrana základny 0.0 0.08 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 471 375 0.0
Průměrně střel 0.0 6.5 9.08 0.0
(WG Player ID: 504114464)
Načteno za 1.13s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 20:51:24 - 1.12.2021 20:51:25)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Good_Bad_and_Ugly.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Good_Bad_and_Ugly][img]https://lab-vole.cz/Signature/Good_Bad_and_Ugly.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 10933 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
77% (232 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1991
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1873
(37004 Bitev)
WN8 Tier VI
2008
(2908 Bitev)
WN8 Tier VII
2200
(11649 Bitev)
WN8 Tier VIII
1817
(9299 Bitev)
WN8 Tier IX
1645
(6783 Bitev)
WN8 Tier X
1538
(6365 Bitev)

Tanky (279)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T786126410451090.0%2135.3
53TP Markowskiego81610766450.0%1473.3
Ikv 65 Alt II69166811957.89%2241.7
AT 77149188417661.36%2568.7
Bat.-Châtillon 12 t881270414852.7%1598.0
Charioteer8162682226955.39%2177.8
ISU-122S71093743875.0%1805.2
BDR G1 B58056343953.85%1932.4
StuG IV55945351656.25%1710.4
Kunze Panzer91047634366.67%821.9
MS-11516610.0%16.1
Comet712129189360.22%2638.9
AT 256185205855.17%1936.2
M36 Jackson612208331258.33%2888.9
T110E410171670111149.55%1245.1
SU-122-447128275328957.09%2123.5
P.43 bis67755914753.19%1502.7
TS-5814328243151.61%1486.3
M5A1 Stuart4248491875.0%1129.4
AMX 13 F3 AM68545187544.0%1256.3
Strv 7469017111650.0%2179.1
T328137482932352.63%1821.0
Jagdpanther71385794404258.86%2449.7
Indien-Panzer8110969716350.31%1496.8
Ferdinand811225438345.78%1109.3
AMX AC mle. 4678366113554.29%1250.1
AMX M4 mle. 49814266361020.0%1512.8
GSOR 10088171386133153.47%1928.3
T 55A91373725944.44%1224.2
KV-5811907847651.32%1529.3
VK 75.01 (K)811677326043.33%1222.1
Panhard EBR 75 (FL 10)84736261070.0%758.8
VK 45.02 (P) Ausf. B9160776730952.1%1654.6
Aufklärungspanzer Panther775869410856.48%1773.5
T28814027782254.55%1510.2
Kanonenjagdpanzer 1058132676717050.59%1483.6
45TP Habicha711387391747.06%1615.0
122 TM8122847030.0%1037.0
leKpz M 41 90 mm GF882269824551.43%1592.8
Strv m/4255965421428.57%1791.5
AMX 50 1008153778243252.31%1948.1
TVP VTU Koncept810186985354.72%1595.3
P.43 ter711697333748.65%2018.9
Jagdtiger9205480578454.08%2056.8
SU-1018143580314357.34%1951.1
Pz.Sfl. IVc56445532365.22%1785.9
Löwe812037706050.0%1348.2
Sturer Emil710186234153.66%1493.4
Jagdpanzer IV665043413349.62%1300.8
D1229431230.0%1665.5
Challenger711667237757.14%1714.5
T-4377106486952.17%1252.8
AMX 13 7578186319745.36%1777.3
Pz.Kpfw. T 255391491666.67%1162.6
Kampfpanzer 50 t9203010034862.5%1764.0
Spähpanzer Ru 251982367851345.81%1148.5
E 50 Ausf. M101775713207649.42%1531.3
Pz.Kpfw. S35 739 (f)34345473348.48%1635.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9150978418451.09%1743.2
Archer5470500862.5%1186.3
SU-85I56045771952.63%1599.0
Leo710086637546.67%1742.5
ISU-152K8235282425.0%2.3
Pz.Kpfw. II226114250.0%80.9
KV-158957352045.0%2395.0
G.W. Panther7125553618843.09%1554.7
K-91-PT92276610250.0%1812.0
T110E31024277763551.43%1704.0
KV-2 (R)67025391942.11%992.2
Jagdpanther II8168275164851.85%2142.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8155292510958.72%1991.6
Lorraine 40 t81442642250.0%1366.1
Emil I813007374450.0%1446.8
AT 158132179216157.14%1609.5
Hummel6110549217944.13%1821.5
IS-41017857834353.49%1326.0
VK 45.02 (P) Ausf. A8134479611053.64%1886.0
AMX M4 mle. 519156479224653.66%1439.9
Vickers Medium Mk. I1145265366.67%859.9
Object 27710138425110.0%632.4
M4A3E8 Fury6587553450.0%1054.9
IS-38153284239757.93%2171.2
Panhard AMD 178B63443601020.0%815.4
Strv S18148973716151.55%1594.6
T25/27119077610353.4%2141.7
E 75 TS813267512642.31%1471.8
SU-1527108259319353.37%1748.5
Centurion Action X1014126874148.78%1007.1
Centurion Mk. I8124178013456.72%1927.8
AMX AC mle. 488139276513055.38%1810.2
Cromwell68828176162.3%2232.2
AE Phase I9208557630.0%1463.4
Emil II9167077718948.15%1521.5
Marder 38T44374692147.62%1241.2
T95920758183545.71%1784.3
KV-1378866982343.48%1664.2
Škoda T 2568717505259.62%2241.5
Tiger I7130485370456.11%2221.1
Strv 103-0916236142437.5%1183.4
IS-3A814648123740.54%1386.0
FV4005 Stage II1019646793351.52%1505.1
Cromwell B693583022056.36%2153.5
40TP Habicha610608314765.96%2808.1
SU-1006121876314761.22%3095.1
Object 1401013835961631.25%952.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.48821120846.15%100.0
Rhm.-Borsig Waffenträger8186382118848.94%2265.7
FV217 Badger10192872342947.55%1460.4
IS-2-II810466344940.82%1109.9
Type 627701466825.0%1293.7
VK 30.02 (M)692675947155.41%2330.5
Grille 1510199667120751.69%1583.9
T-34-85M611469402762.96%2374.0
Rheinmetall Skorpion G81670840147853.72%2106.1
T1E626415610.0%88.9
Sturmpanzer II42851736639.39%825.4
Marder II34154463056.67%1709.8
Waffenträger auf Pz. IV9221084748453.93%2227.1
T3 HMC2207307333.33%829.8
Sturmpanzer I Bison32111671947.37%687.0
T-44899972211849.15%1354.5
Pz.Kpfw. 35 (t)2911221942.11%244.2
Bretagne Panther610318563663.89%2224.5
ST-I9184785813253.79%1971.9
UDES 169150868812038.33%1332.7
Ikv 10353854441361.54%991.1
Object 268 Version 41019437715453.7%1416.7
Object 26310215175414853.38%1813.6
LT-43283736281258.33%560.0
KV-4813178477160.56%1837.5
Object 26810225873579652.89%1932.3
Konštrukta T-34/100710097244959.18%1743.4
E 10010196974622648.23%1579.5
A-20592253250.0%177.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C3963351241.67%229.3
ISU-1528187171520556.1%2404.3
Bisonte C4581047647540.0%825.5
Object 274a811627741250.0%1369.6
P.44 Pantera811097128754.02%1361.2
G.W. Tiger9148063642955.94%1618.5
AT 8610207197852.56%2340.5
Škoda T 509151375910254.9%1467.1
T28 Prototype8151974114647.26%1741.0
SU-100Y611638775367.92%2536.9
VK 30.02 (D)771061315147.02%1120.9
T25 AT7137880535455.37%2383.7
VK 16.02 Leopard51933611442.86%406.6
T110E51017927379048.89%1423.4
T309159068919548.21%1408.3
Leopard 1101783726121248.68%1451.5
Renault FT1174344250.0%1190.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H555847596151.51%1749.7
Char Futur 4920271114875.0%2104.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC8946622540.0%1012.1
Maus1012846612737.04%712.6
AMX 50 Foch B10203373012652.38%1509.1
Conqueror916448411855.56%1642.1
Panther II8103266031951.1%1444.9
Tiger II813837329153.85%1825.4
M8A14311423757.14%884.1
M3 Light3911352532.0%192.5
AMX 13 57 GF774970726944.61%1519.8
SU-8557075454062.5%2231.1
E 509135972246651.93%1366.7
Object 7049205670128450.0%1851.8
T4047005921250.0%2405.8
Jagdpanzer E 10010194165811250.0%1582.5
T56 GMC3218417683.33%901.6
T-54912497008442.86%1222.3
Dicker Max68355734551.11%1621.9
SU-122-549168479721154.03%1755.5
Strv K913746821942.11%1008.6
T1 Heavy Tank58618262965.52%2811.6
M56 Scorpion7123982122057.73%2189.3
ARL V3967075031546.67%1328.3
Leichttraktor1941451741.18%290.2
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8128877011250.0%1552.9
105 leFH18B257715642161.9%1885.0
AMX 50 B10176466311747.01%1392.3
Heavy Tank No. VI6739511250.0%1061.9
AMX 105 AM mle. 4745024264753.19%2193.6
KV-8568786588558.82%1712.5
M10 RBFM59699321172.73%2930.8
WZ-120-1G FT814926441020.0%1425.1
ARL 4469226546061.67%1859.4
T297144091333258.13%2150.5
M1039155576425153.39%1648.4
HWK 3086945902634.62%978.4
Krupp-Steyr Waffenträger711997783666.67%1950.9
T28 Concept7958484520.0%1153.1
AMX ELC bis528147048253.53%957.9
SU-100M17118475911057.27%2112.5
Lorraine 155 mle. 51810676939652.08%1154.0
IS-710161469018145.86%1292.0
Somua SM885333510.0%463.1
Sav m/434398381540.0%1039.1
T77813887321346.15%1256.6
Object 703 Version II812117485848.28%1314.4
Centurion Mk. 7/19160076914148.94%1653.5
Type T-3454704481361.54%1364.4
Pz.Kpfw. IV Schmalturm687571329256.16%2149.0
Leopard Prototyp A9147172924350.21%1365.7
Lansen C811837609646.88%1374.5
AMR 352205319955.56%1028.7
TVP T 50/511014326021145.45%1001.5
KV-267286623161.29%1399.8
AMX 50 Foch (155)1019095252429.17%1226.7
Turtle Mk. I8103024510.0%677.9
T6758217972673.08%2777.6
WZ-120917298661457.14%1911.3
Ikv 90 Typ B79946174542.22%1536.1
M7 Priest36104113154.84%2133.3
AMX 50 1209179275018549.19%1918.0
M6A2E181345902560.0%1847.9
Caernarvon Action X810927659250.0%1395.1
VK 28.0165526476056.67%1846.2
King Tiger (Captured)710357392352.17%1365.7
Prototipo Standard B917647916248.39%1749.7
UDES 03814006875954.24%1568.9
T26E4 SuperPershing81014522520.0%1032.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J42283852152.38%644.0
Super Hellcat712197546456.25%2156.0
Grille551330812550.4%1120.3
T-109154572423450.43%1632.9
M4469696844254.76%1820.2
IS-3-II911085851936.84%656.6
KV-3711117368256.1%1500.6
Universal Carrier 2-pdr2287349366.67%1640.9
M10 Wolverine57757001361.54%2057.2
AMX Canon d'assaut 105815207934852.08%1789.8
T7 Combat Car201081100.0%261.0
O-I Experimental59256991752.94%2257.6
Achilles67936433354.55%1501.8
AMX 13 105 AM mle. 5055544354454.55%1424.1
Skorpion8155679428151.6%1811.3
M3 Lee44004751275.0%1806.0
Pz.Kpfw. III/IV53963761127.27%1089.4
FV4004 Conway9148268314450.0%1315.8
Pz.Kpfw. 38 (t)31512035255.77%490.6
T-3452793891656.25%642.8
T20712258292365.22%2303.2
M26 Pershing811387784560.0%1707.0
Tiger (P)791759830348.18%1272.4
VK 30.01 (P)642642315461.04%818.3
KV-220-257038292157.14%1686.1
Panther777757611050.91%1182.7
AMX M4 mle. 45712657918359.04%2061.0
Pudel610888695056.0%2501.4
CS-44711798473372.73%1856.8
Progetto M35 mod. 46813078157955.7%1526.1
Progetto M40 mod. 6510109451010.0%421.8
VK 100.01 (P)812797914454.55%1656.7
M4A1 FL 106122112501100.0%2434.1
ELC EVEN 9087857121546.67%1401.8
M18 Hellcat699075316758.08%2198.0
AMX 65 t8100266316349.08%1237.0
Tortoise9171074914448.61%1452.1
Lorraine 155 mle. 50796853311548.7%1304.0
StuG III Ausf. B46636751353.85%2551.2
Alecto458860514760.54%2356.0
Bat.-Châtillon 155 55911066143141.94%1007.0
IS711347818159.26%2007.1
Kanonenjagdpanzer8130281752454.39%1841.0
Object 26391499769862.5%1429.4
StuG III Ausf. G547840217853.37%1237.3
FV215b (183)1015706936453.13%1096.3
E 759147469613848.55%1444.3
Nashorn610105884438.64%1851.7
M46 Patton917628734658.7%2021.7
AMX 12 t65115666952.17%1529.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer419618511050.91%389.3
Waffenträger auf E 10010219969118450.0%1492.2
UDES 14 Alt 5811067035954.24%1361.8
AMX 50 Foch9166373515947.8%1497.5
E 2571290869277856.34%2352.7
M666835581952.63%1257.5
Strv m/42-57 Alt A.2610447942352.17%2075.9
SU-130PM814577528254.88%1454.0
AMX 13 90911707936358.73%2176.6

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved