eu Hráč GoodDaddy

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
722
Recent WN8
1464
(9 Bitev)
Winrate
48.32%
Recent WR
44.44%
(9 Bitev)
Bitev
21012








×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 21012 0 0 0 9
Průměrný Tier 6.26 0.0 0.0 0.0 7.89
Winrate 48.32% 0.0% 0.0% 0.0% 44.44%
Tanků odhaleno 0.76 0.0 0.0 0.0 0.56
Udělené poškození 543.22 0 0.0 0.0 533.78
Obrana základny 0.49 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 353.93 0 0.0 0.0 333.0
WN8 722 0 0 0 1464
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 12 4 0 16
Průměrný Tier 10 8 6 9.5
Winrate 25.0% 50.0% 0.0% 31.25%
Tanků odhaleno 0.5 0.25 0.0 0.44
Udělené poškození 1072 1409 0 1156.0
Obrana základny 0.83 0.0 0.0 0.63
Průměrně zkušeností 433 554 0 463.0
Průměrně střel 8.83 11.5 0.0 9.5
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 31 1650 1470 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.09
Winrate 32.26% 42.97% 44.49% 0.0%
Tanků odhaleno 1.06 0.74 0.7 0.0
Udělené poškození 1363 897 572 0.0
Obrana základny 1.52 1.64 1.49 0.0
Průměrně zkušeností 347 424 300 0.0
Průměrně střel 8.81 10.08 7.35 0.0
(WG Player ID: 524931022)
Načteno za 1.01s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.10.2021 18:22:34 - 20.10.2021 3:05:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/GoodDaddy.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=GoodDaddy][img]https://lab-vole.cz/Signature/GoodDaddy.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 6632 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
40% (122 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1093
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
745
(15504 Bitev)
WN8 Tier VI
837
(7041 Bitev)
WN8 Tier VII
635
(3460 Bitev)
WN8 Tier VIII
729
(3809 Bitev)
WN8 Tier IX
537
(836 Bitev)
WN8 Tier X
653
(358 Bitev)

Tanky (215)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT43112643770.27%758.3
Panhard AML Lynx 6x682933472133.33%175.8
T7866944227557.33%926.0
BT-74921761533.33%175.3
53TP Markowskiego89105816250.0%872.1
Ikv 65 Alt II647629011040.91%665.9
WZ-111 model 1-498714725540.0%553.7
Caernarvon889048741047.8%847.7
StuG IV53162529843.88%625.6
O-I64473612552.0%551.9
MS-115394825.0%29.1
Comet75783826041.67%732.3
A466299245728.57%520.2
G.Pz. Mk. VI (e)28399922.22%265.5
VK 36.01 (H)641033820444.61%511.5
IS-387085257848.72%601.8
M5A1 Stuart41081998250.0%224.4
T-34-1745135424645.12%482.2
T32867444019747.72%604.3
Jagdpanther754132644047.73%540.5
Type 3 Chi-Nu54353651573.33%1260.8
Wespe3861882948.28%142.2
FV304654827617645.45%769.3
Prototipo Standard B9167231010.0%992.7
M4A3E8 Sherman63912773432.35%476.1
P.4353162718056.25%789.5
59-1662312536033.33%344.1
45TP Habicha77554599043.33%785.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E3131167837.5%212.1
11287815355100.0%782.6
Strv m/4253052566747.76%623.1
M14/412269200520.0%983.4
P.43 ter74413972955.17%534.2
Sexton II31691512462.5%708.5
Strv fm/211154237333.33%786.4
T-26G FT21051481060.0%309.4
Jagdpanzer IV638930942151.07%580.0
T-34-2853440321048.57%517.7
T-43758640310350.49%853.5
G.W. Tiger (P)8108847131248.72%1239.3
AMX 13 7573842956533.85%486.7
Super Conqueror101185619475.0%782.8
M15/4232452441338.46%616.5
Type 97 Chi-Ha31571825742.11%368.1
25TP KSUST II53422915453.7%784.5
MKA21992405556.36%801.7
Jagdpanther II866036136241.99%434.5
Leo76564321553.33%835.1
Panzerjäger I2761761250.0%120.2
Pz.Kpfw. II21221561258.33%508.8
KV-1561537218153.59%1371.5
G.W. Panther770136044750.56%725.5
VK 16.02 Leopard51022528946.07%124.8
KV-1S63983346955.07%770.8
Conqueror983746914346.85%533.7
4TP199150425.0%308.3
Type 5 Chi-Ri75884583040.0%681.8
MTLS-1G143241305955.56%988.8
M2 Medium Tank31001342630.77%124.3
Type 2597 Chi-Ha31171351540.0%179.7
Tiger II860837043846.35%486.9
Type T-34527124519949.25%636.4
Hummel6720402241352.3%1066.7
Kolohousenka1671602100.0%361.0
UDES 038104746220446.57%1039.8
60G FT526519710136.63%311.6
M3G FT31901692544.0%404.8
Object 4309107848211144.14%742.6
Progetto M35 mod. 46894753216654.82%963.3
Panhard AMD 178B6145291966.67%350.1
Strv S1811263591040.0%998.5
Centurion Mk. I864445516844.64%606.6
Strv 7465493725248.08%856.6
Hotchkiss EBR777167616.67%0.0
Vickers Medium Mk. III31211443941.03%251.2
LT vz. 352131161850.0%517.0
T-50-263533412638.46%683.3
Škoda T 25636132815654.49%558.2
Tiger I760336331748.9%616.3
AMR 352166238757.14%703.1
Cromwell B65505051090.0%1014.8
40TP Habicha65164004656.52%907.9
Object 140108693542835.71%368.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4772157738.96%5.8
IS-2-II876051815050.0%678.1
Škoda T 24528425111145.95%608.0
VK 30.02 (M)61113865250.0%2610.6
Black Prince749037914744.9%453.6
Bishop53312508252.44%588.6
AMX 4041201845944.07%329.1
14TP42343331662.5%1000.6
Object 430U1011874659737.11%623.4
Marder II3811993060.0%158.1
Valentine II419024917040.0%426.3
T-44870346028046.79%752.7
BT-7 artillery31411874139.02%291.5
Bretagne Panther65804459554.74%925.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D2581786743.28%59.4
WZ-12093743086437.5%61.6
Konštrukta T-34/100756735219239.06%634.4
E 10010118053717353.18%781.5
Matilda432528530749.51%906.9
A-20518023913850.0%601.1
T-2842982333046.67%861.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31272212944.83%388.0
M24E2 Super Chaffee679826210.0%1544.2
TOG II*64652922941.38%528.8
IS74193682157.14%419.4
Škoda T 5096253704332.56%237.8
T-2932532171442.86%823.9
SU-100Y6316348757.14%387.3
Strv m/382121236560.0%498.8
T26E5 Patriot88285415453.7%918.5
T-54 first prototype86664614843.75%615.9
Renault NC-3114273616.67%0.0
T110E51011934402231.82%605.1
LT vz. 3831912402962.07%830.5
MT-2564182791225.0%977.3
Vickers Medium Mk. II21247425.0%0.0
Renault FT129139250.0%78.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H533528329048.62%779.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC89764671040.0%1024.5
T-150643532811947.06%579.2
T2 Medium Tank269139966.67%320.7
Type 97 Te-Ke22753781100.0%1389.3
Pz.Kpfw. II Luchs4902416752.24%167.3
TVP VTU Koncept84813421526.67%290.2
Valiant54543901050.0%816.5
VK 28.0162512814854.17%597.5
Type 1 Chi-He43632391850.0%1119.2
7TP2165189757.14%571.7
Ikv 103525619510348.54%462.1
T-34-85645132921944.29%710.9
P.44 Pantera883346419146.6%860.8
T1 Heavy Tank531626914142.55%465.0
A-4363173344360.47%539.7
Dicker Max659436465751.14%981.7
Leichttraktor157128520.0%39.4
Pvlvv fm/42249116911.11%1.5
Pz.Sfl. IVb41902619151.65%480.2
Heavy Tank No. VI66003961060.0%1072.7
KV-8564393645162.75%712.7
Pz.Sfl. IC460620620.0%1866.0
TKS z n.k.m. 20 mm279223250.0%254.7
Pz.Kpfw. 35 (t)282227633.33%191.9
T29764840523748.52%625.9
T1 Cunningham1561171118.18%87.6
M103995246913741.61%715.1
E 75980443318644.62%509.9
T-4632342941346.15%1052.1
DS PZInż53122551540.0%415.8
T-262157196560.0%801.6
AMX ELC bis521127413049.23%544.0
Fiat 30001117143540.0%397.0
BT-22151326666.67%934.7
AMX 383801432846.43%126.4
T-11631771691040.0%511.0
Sav m/4341931894440.91%313.5
Emil I892944625244.44%806.1
Churchill I529426711050.91%478.0
P26/4043132696159.02%913.2
Type 95 Ha-Go20751100.0%261.0
L-60283184742.86%252.2
Churchill VII633131713149.62%412.7
Cromwell641734610147.52%634.5
Cruiser Mk. III31321882060.0%656.1
WZ-111 model 5A109123673435.29%343.1
KV-2665141115949.69%1034.4
Vickers Mk. E Type B2132175650.0%516.0
Ikv 90 Typ B7685386955.56%1023.8
T-34-85M664244832055.63%982.2
ST vz. 3941692015444.44%388.0
M8A1480126110.0%2213.4
110862841715644.87%484.8
T-5497244486850.0%579.4
Renault Otsu1981681637.5%368.6
IS-2747534526648.12%424.8
Super Hellcat769442938754.26%891.1
Grille534326314049.29%608.7
Pz.Kpfw. I2113235875.0%586.1
T-1096065352853.57%444.6
Renault R35255142862.5%174.2
KV-3750637614350.35%460.3
Loyd Gun Carriage2154149837.5%875.3
Ikv 7231901762737.04%369.4
M10 Wolverine56224371770.59%1755.8
Strv m/40L31552061947.37%407.8
Vickers Medium Mk. I1901852653.85%386.7
M4A1 Sherman525926810153.47%529.8
M3 Lee42441979742.27%683.8
Pz.Kpfw. 38 (t)3522074351.16%84.7
T-34532229617261.63%856.9
P.43 bis66073987042.86%1035.6
Birch Gun42431993357.58%806.9
Tiger (P)761137211142.34%579.1
WZ-131G FT66002936035.0%793.5
Lago42352194443.18%633.5
T-4522072232646.15%1137.6
Type 58636830734247.08%550.5
ELC EVEN 90819813010.0%43.7
Panther/M1076824689950.51%987.0
Type 4 Chi-To65554023745.95%869.8
AMX M4 1949 Liberte8419453955.56%336.7
StuG III Ausf. G524020117544.0%344.9
Crusader62722305743.86%586.9
AMX 12 t629935711151.35%663.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer413318611253.57%204.9
Type 6463103312040.0%468.1
10TP31471471931.58%343.3
Matilda Black Prince536528345546.59%798.7
Chi-Ni2891351145.45%256.0
Renault FT AC262591127.27%0.0
M6639630912948.84%478.7
VK 30.01 (P)640631831844.97%560.2
43 M. Toldi III31201953756.76%493.1

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[_AF_] Al Fajká13481223Vstoupil13.3.2021
[AF_F] Al Fajká Fundamental11651174Odešel13.3.2021
[AF_F] Al Fajká Fundamental11651174Vstoupil21.11.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved