eu Hráč GoldIsAMeme

[HAKOO] HAKOO (Historie)


WN8
2029
Recent WN8
3176
(498 Bitev)
Winrate
53.56%
Recent WR
58.63%
(498 Bitev)
Bitev
25325
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 25325 0 18 68 498
Průměrný Tier 8.71 0.0 9.17 9.12 8.91
Winrate 53.56% 0.0% 44.44% 52.94% 58.63%
Tanků odhaleno 1.24 0.0 1.06 1.26 1.59
Udělené poškození 1786.3 0 1800.17 2712.06 2613.46
Obrana základny 0.58 0 0.0 0.07 0.72
Průměrně zkušeností 799.23 0 722.0 1019.0 1065.0
WN8 2029 0 1547 (-1) 3200 (+3) 3176 (+22)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 470 96 69 728
Průměrný Tier 10 8 6 9.23
Winrate 51.28% 51.04% 55.07% 50.96%
Tanků odhaleno 1.02 1.03 0.96 1.1
Udělené poškození 1791 1459 651 1558.0
Obrana základny 0.38 0.75 0.8 0.83
Průměrně zkušeností 767 792 589 745.0
Průměrně střel 8.37 8.26 9.12 8.37
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 165 575 563 303
Průměrný Tier 10 8 6 7.56
Winrate 36.97% 50.26% 57.73% 48.84%
Tanků odhaleno 0.82 1.26 1.15 0.97
Udělené poškození 1746 1273 674 1854.0
Obrana základny 4.28 1.48 1.79 0.33
Průměrně zkušeností 601 730 591 742.0
Průměrně střel 8.95 8.41 9.4 8.85
(WG Player ID: 510238220)
Načteno za 1.26s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (1.12.2021 22:06:55 - 1.12.2021 22:06:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/GoldIsAMeme.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=GoldIsAMeme][img]https://lab-vole.cz/Signature/GoldIsAMeme.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9842 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
28% (129 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2602
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2060
(24036 Bitev)
WN8 Tier VI
1844
(1501 Bitev)
WN8 Tier VII
1809
(866 Bitev)
WN8 Tier VIII
1803
(5756 Bitev)
WN8 Tier IX
2068
(4770 Bitev)
WN8 Tier X
2237
(11143 Bitev)

Tanky (248)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6810667936357.14%2335.1
Excalibur61293991366.67%2345.2
M6010244587028153.38%2315.7
Ikv 65 Alt II61102668850.0%2040.3
T34866341236442.58%506.1
Object 257923959911353.85%2801.5
STA-28153293227854.32%2209.4
Vickers Medium Mk. III386121650.0%160.8
Object 26110167760896353.27%1517.7
Pz.Kpfw. II Luchs46497073063.33%3654.4
FCM 50 t8130480713551.85%1811.3
T54E19202382316448.17%2002.7
T-54 first prototype811077847552.0%1449.3
StuG IV5013310.0%0.0
MS-11492837.5%0.0
UDES 15/1610234287314356.64%2035.6
Excelsior51554862100.0%297.3
SU-100M17739592955.56%854.4
K-911021638291650.0%1868.6
SU-122-44713817884753.19%2096.8
Object 2681021156813250.0%1334.8
1211023999821764.71%2135.1
IS-38132071366052.42%1570.8
M7 Priest32652041650.0%661.8
T-34-1713799092657.69%2343.0
T32819589052846.43%2358.2
Hotchkiss EBR76947962259.09%1742.4
TKS z n.k.m. 20 mm266910.0%0.0
T26E58146910486863.24%2111.1
AE Phase I9253010237454.05%2393.1
T 55A9213796111952.1%2429.5
KV-581001732850.0%1002.6
SU-543422267350.68%724.8
Panhard EBR 75 (FL 10)812128663464.71%2517.0
BT-2263109425.0%64.7
T376521821666.67%1596.0
Object 90710265598417257.56%2206.5
Kanonenjagdpanzer 105815577451050.0%1535.0
leKpz M 41 90 mm GF8113685625159.76%2335.5
Pz.Kpfw. 35 (t)278173580.0%416.4
Jagdpanzer IV67746511662.5%1473.6
T67534133411147.75%597.5
Cruiser Mk. II22405151100.0%1217.7
AMX 30 B10209579326451.89%1936.1
IS-710252290494055.32%2509.5
Object 703 Version II81688106810863.89%2283.4
Bat.-Châtillon 25 t102430849106053.02%2450.9
SU-85B41732371681.25%428.8
Matilda4229250250.0%457.2
CS-631024608057644.74%2155.9
Strv 103B1025437095442.59%1805.1
Škoda T 2561032681333.33%1613.0
M37401172100.0%261.0
Super Conqueror10300098519663.27%2795.5
Spähpanzer SP I C76886731258.33%1256.7
SU-1821821881060.0%1159.0
WZ-13178627468741.38%1810.0
Chrysler K8213411962864.29%2869.2
GSOR 1008816416581127.27%1507.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9182181121050.95%2054.2
SU-2631802046445.31%319.3
KV-151792651457.14%250.1
T110E410253881458355.57%2090.0
K-91-PT9241899210655.66%2685.7
M48A5 Patton1015375891323.08%935.2
T23E3710188991369.23%1857.1
T2 Medium Tank21561851250.0%675.2
T-54 ltwt.9106278343852.05%1643.6
T-100 LT10150679824051.67%2029.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8196899120852.88%2454.4
Lorraine 40 t81897100414659.59%2668.8
M2 Medium Tank31161691553.33%313.2
Object 26010281790413748.91%2544.2
Emil I8191710173458.82%2999.8
Type T-3457087511580.0%2481.1
Object 416815938321050.0%2008.5
IS-41031259856150.82%2761.5
UDES 03813316967153.52%1514.7
T-34-3899354571641.76%1141.5
Vickers Medium Mk. I16292450.0%160.9
Object 27710272696926456.44%2580.1
Object 4309224210596960.87%2303.0
E 50 Ausf. M1029201148977.78%2697.4
M41 HMC55845751675.0%1012.3
Progetto M35 mod. 468178296915757.96%2253.2
IS-5 (Object 730)81131822650.0%1343.1
leKpz M 41 90 mm8016410.0%0.0
SU-152711427307060.0%1851.2
M5A1 Stuart458254757.14%160.7
Lansen C814968651338.46%1762.1
SU-122A54543149143.96%940.0
Emil II922039965569.09%2421.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286990684333.33%1925.8
WZ-132A915267445844.83%2289.7
AMX 13 1051014706783740.54%1489.2
Comet7729553825.0%926.2
FV4005 Stage II10213670815752.23%1633.9
SU-14-1776149517350.87%928.8
SU-10068876756553.85%1837.2
Object 140102258867100755.31%2208.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.430203944.44%36.0
IS-2-II817558613046.67%2183.0
T110E31022997683948.72%1600.4
Rheinmetall Skorpion G816408318257.32%1819.3
E 1001028089356464.06%2505.6
Sturmpanzer II4433254366.67%1582.1
Marder II301181100.0%261.0
Valentine II4421550366.67%1430.0
T3 HMC21914733100.0%1028.9
Sturmpanzer I Bison360137560.0%169.9
AT-120911100.0%261.0
Ikv 1035788556333.33%2403.3
Caernarvon8144011031978.95%1980.9
BT-7 artillery33074221450.0%1178.5
Lorraine 39L AM3102155250.0%187.3
Škoda T 5682405115415657.69%2568.1
UDES 16918129003151.61%1918.1
Object 268 Version 410260989522157.47%2186.6
LT-4328119697319659.18%2797.2
Concept 1B93158129225466.93%2984.9
A-2052912841100.0%1299.3
T-284941815644.64%71.2
AMX 30 1er prototype9196789013953.24%2307.9
ISU-152816977855657.14%1877.8
TOG II*62854531100.0%420.8
Object 705A10278992724555.1%2432.6
IS75593756350.79%594.3
Ikv 90 Typ B71398648333.33%2079.5
Škoda T 5092394790333.33%1907.4
T28 Prototype812586896253.23%1336.6
Object 430U1020518697261.11%1759.2
Vz. 551034789787949.37%2677.6
T57 Heavy Tank10241982430250.66%2131.7
T-6022205901100.0%1387.3
T110E510279297854357.64%2825.8
T309309288710.0%2455.3
MT-2561483442250.0%237.9
Vickers Medium Mk. II277103825.0%122.5
Leopard 110201772226745.32%1618.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H517224514143.97%209.3
Char Futur 4921378403246.88%1779.5
25TP KSUST II5494657683.33%1496.3
Maus10265495926057.69%2556.9
Conqueror9238085020353.2%2570.3
Tiger II81486978580.0%1873.5
M8A143442734940.82%887.7
Object 252U Defender815939696264.52%2048.4
E 75 TS81955101913853.62%2494.5
SU-855220235475.0%479.4
VK 28.0165117991770.59%1541.0
T56 GMC3171614100.0%261.0
T-549165986032055.0%2047.4
Dicker Max62142814641.3%106.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31402892437.5%471.7
Strv K9214610733964.1%2319.1
Cromwell690980729060.69%2253.4
1131024719498360.24%2511.8
Panhard EBR 90913656931030.0%2490.2
Leichttraktor125164250.0%78.0
T28 Concept760427510.0%481.0
TVP T 50/511021857325339.62%1698.0
T6981022688333.33%964.4
KV-85661240713945.32%889.3
T499113780286152.5%1821.3
Object 777 Version II92581109921957.08%2918.9
T297172610395757.89%2705.3
T-50-266629091100.0%1976.0
T-463601353745.95%57.2
T-262431252441.67%8.6
AMX ELC bis54245563354.55%1570.7
King Tiger (Captured)720671019333.33%3269.8
Covenanter5133232540.0%241.2
M4A3E2 Sherman Jumbo67967411553.33%1672.4
T428171614602100.0%2514.1
AMX 38362125728.57%2.5
SU-76M455167825.0%0.0
T-116313418010.0%250.0
T7781763622520.0%1542.8
M41 Walker Bulldog881969713548.89%1525.1
STB-11025929359954.55%2451.0
WZ-132811547957648.68%2218.9
L-602225494366.67%1408.8
Renault FT 75 BS2123101333.33%487.7
LTG759039320.0%940.4
Cruiser Mk. III370154540.0%85.5
WZ-111 model 5A1025738668947.19%2105.7
KV-2610547943661.11%2087.2
Vickers Mk. E Type B2517510.0%0.0
Turtle Mk. I81399869650.0%1484.7
ASTRON Rex 105 mm8224411419261.96%2750.0
T-109207690259457.91%2390.9
T-34-85M61362103712665.87%3004.6
ST vz. 394010410.0%0.0
M48A2 Räumpanzer811237511145.45%1482.5
43 M. Toldi III311723710.0%277.2
Mäuschen910737442958.62%970.6
Kranvagn103285101143554.71%3075.8
Panzerjäger I21161001330.77%228.9
STG815949659365.59%2298.7
59-16671176135154.99%2478.1
212A9111250929643.58%859.4
Conqueror Gun Carriage10173666812445.97%1556.1
M4468165581650.0%1356.1
T26E4 SuperPershing8122887024556.73%1794.6
T1 Cunningham11142314353.49%660.2
SU-8654735510247.06%614.5
Universal Carrier 2-pdr213950.0%0.0
T-34 with L-1146397321100.0%1840.1
O-I Experimental58978841172.73%2534.0
Churchill III52315971100.0%462.8
M4A1 Sherman54113618151.85%1020.5
M3 Lee4109145837.5%103.9
AMX 13 909112977717151.46%1815.2
Panhard EBR 10510132274119554.36%1653.2
Pz.Kpfw. 38 (t)3104240837.5%134.7
T20713479573467.65%2542.7
D23229363250.0%967.5
M26 Pershing81528700333.33%1552.5
FV215b10257592911756.41%2315.5
Spähpanzer Ru 251910887298344.58%1644.1
CS-52 LIS816508938851.14%2112.1
Leopard Prototyp A9160279812455.65%1558.5
SU-14-28107554625350.59%1131.8
T95/FV4201 Chieftain10289198856456.91%2172.3
Chieftain/T9581526928955.56%2180.0
VK 100.01 (P)815839757064.29%2230.7
T-45210119620.0%265.9
Type 586835805966.67%1854.6
ELC EVEN 90812439146264.52%2913.2
112818421090862.5%2420.0
Cruiser Mk. I169150580.0%337.0
M18 Hellcat65513739132.97%717.6
M24 Chaffee52514751136.36%600.8
SU-130PM814797082050.0%1382.0
T-62A10233588841455.31%2388.5
Object 263922459995558.18%2321.7
StuG III Ausf. G56395274351.16%1580.1
T-293585920.0%0.0
T1 HMC226127666.67%260.1
AMX 12 t6449609250.0%1050.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43282765160.78%871.5
Type 6468607769355.91%2412.3
WZ-132-110152275915650.0%1970.5
LTTB870167727347.62%1307.5
UDES 14 Alt 5818669591361.54%2731.2
Renault FT AC20881100.0%261.0
E 257134188923661.86%2416.8
VK 30.01 (P)64843724022.5%616.4

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[IDEAL] IDEAL28352988Odešel3.10.2021
[HAKOO] HAKOO19512064Vstoupil3.10.2021
[IDEAL] IDEAL28352988Vstoupil28.8.2021
[_RLD_] REEELoading18182126Odešel28.8.2021
[SPESH] Spam "SpEsHuL" ammo o_O16481840Vstoupil2.9.2020
[FILO] First In, Last Out13911294Vstoupil20.4.2020
[EFE-S] Everything for Satisfaction20682182Vstoupil3.1.2019
[B00TK] B00TCAMP Kids6671354Vstoupil11.6.2014
[B00TR] B00TCAMP Recruiting765938Vstoupil4.6.2014

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved