eu Hráč GertiQQ


WN8
2455
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.16%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
7755
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 7755 0 0 0 0
Průměrný Tier 9.19 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.16% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.47 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2582.06 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.25 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 981.35 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2455 0 0 (+1) 0 (+7) 0 (+14)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 5 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 100.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.6 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1985 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 1292 0 0 0.0
Průměrně střel 8.6 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 705104357)
Načteno za 0.57s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 22:45:15 - 15.10.2026 23:52:48)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/GertiQQ.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=GertiQQ][img]https://lab-vole.cz/Signature/GertiQQ.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
19% (105 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1227
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2458
(7719 Bitev)
WN8 Tier VI
2240
(23 Bitev)
WN8 Tier VII
2301
(47 Bitev)
WN8 Tier VIII
2586
(2475 Bitev)
WN8 Tier IX
2197
(1503 Bitev)
WN8 Tier X
2366
(3059 Bitev)

Tanky (77)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Kunze Panzer919477902839.29%1895.4
Bofors Tornvagn8189495414652.05%2354.2
Caernarvon Action X8219312236957.97%3392.9
Kpz. Erich Konzept I924529637259.72%2270.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8201096531254.17%2476.7
Windhund815046941553.33%1529.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J43424351100.0%904.7
FV230 Canopener10290396137753.05%2313.6
Char Futur 492019816837.5%1672.3
FV229 Contender9215410526162.3%2438.8
Vz. 60S Dravec10343810445052.0%2391.3
Type 5 Ka-Ri8219894916654.22%2224.8
KJPZ TIII Jäger922107391838.89%1723.0
Fantôme919808661040.0%1908.8
Panther II810647555560.0%1406.9
Jagdtiger Prototype8198199631654.75%2201.9
Wz. 64GC Bzyg1028789055253.85%2176.8
Executor1133899996162.3%2745.6
E 779239698857953.2%2382.1
SU-8558076584100.0%2239.1
E 50917428276347.62%1618.5
SU-101820891015450.0%2093.4
Projet Louis915727542040.0%2231.1
TS-54817189624656.52%2095.9
Brennos820759971861.11%2526.0
T-44-100819979815354.72%2551.0
FV4025 Contriver11340310241560.0%2516.9
XM57826581259580.0%3081.1
M3 Stuart320716710.0%549.9
XM66F8252211052556.0%2956.5
AE Phase I978138710.0%342.6
Lätt Stridsfordon 12091960818955.56%1542.3
Coccodrillo103177102344657.85%2780.5
Stridsyxa82214108513257.58%2699.7
M54 Renegade82285109912953.49%2848.3
Panther712608882259.09%2111.2
DZT-159 Dragon's Soul92506100111952.1%2373.4
Black Rock11356610159645.83%2806.8
M10 RBFM51051863650.0%1972.9
T26E3 Eagle 77276716662100.0%6106.7
Rheinmetall Panzerwagen1020548796457.81%2721.7
FV227 Conceiver814928733953.85%2077.3
Ares 7581545521333.33%1839.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3192614851100.0%11862.7
E 65 Zwilling82600121114653.42%2914.8
ELC EVEN 90810458151145.45%2331.4
Škoda T 568310913328459.52%3729.3
SFAC 10582465101517558.29%2905.1
MBT-B10280887831953.92%2159.9
IS-7103195107811156.76%3063.2
Object 703 Version II82237114520055.0%2804.1
IS-3A8250312818065.0%3400.3
Char Mle. 759108873819149.74%1446.6
Churchill III587511911070.0%1961.6
SDP wz 66 Grom8227299417448.85%2539.2
BZ-75103204101811756.41%2617.9
Object 2639208910711464.29%2111.7
Concept No. 510263288134054.12%2135.2
BT-7 artillery3414506650.0%1644.7
Ashbringer1025128061546.67%1486.9
SU-76M4338269450.0%764.0
FV215b (183)10174868419150.26%1217.0
Object 268 Version 41025178316445.31%1628.7
VK 30.01 (H)5822691366.67%2434.7
WZ-111 Qilin10301410047550.67%2582.2
BZT-7010325698821858.72%2492.5
FV224 Chopper716179062339.13%2153.4
Churchill VII612558342147.62%2316.7
E 50 Ausf. M10264788130949.19%2348.3
Kampfpanzer 07 P(E)10303098431153.7%2696.1
Spähpanzer Ru 2519921651540.0%1157.0
Tiger 1316176968410.0%2340.9
Lorraine 120 Alby821699797254.17%2138.7
TBT924259173250.0%1920.4
AMX ELC 90162275181100.0%540.2
BZ-79114296113744052.05%3169.4
Jagdpanzer E 9092640101827361.17%2487.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved