WN8
2059
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
53.54%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
14660
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 14660 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.76 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 53.54% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.06 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1473.13 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.58 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 575.93 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2059 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 1102 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 133 0 0.0
Průměrně střel 0.0 4.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 621620829)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 2:57:13 - 17.10.2026 3:53:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/GaulAsterix.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=GaulAsterix][img]https://lab-vole.cz/Signature/GaulAsterix.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
35% (159 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1029
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2095
(12160 Bitev)
WN8 Tier VI
1810
(1744 Bitev)
WN8 Tier VII
2233
(1315 Bitev)
WN8 Tier VIII
2216
(2557 Bitev)
WN8 Tier IX
2195
(2769 Bitev)
WN8 Tier X
2025
(3775 Bitev)

Tanky (105)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-74661407042.86%39.3
Ikv 65 Alt II611427091861.11%2439.4
Object 257920956022142.86%2304.6
Bat.-Châtillon 12 t810865631968.42%2418.6
Charioteer815527429850.0%1811.8
M6010274291712856.25%2780.0
StuG IV5460287757.14%1017.5
MS-110125333.33%0.0
Object 26810246071016456.1%1863.0
IS-38177668253153.67%2474.4
T32813355899552.63%1522.3
T1 Cunningham11903522470.83%1547.4
FV304695944823060.43%2372.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E32680633.33%0.0
T-2934303652100.0%1786.5
AMX 50 1008153082910050.0%1765.8
Pz.Sfl. IVc5182262250.0%250.2
Löwe81547620450.0%2001.6
T-43712856698962.92%2579.5
Strv 103-0920267818250.0%1976.2
Pz.Kpfw. II2771953053.33%184.3
KV-1540929311339.82%646.6
G.W. Panther7127444126552.45%2030.9
Chrysler K GF814417656740.3%1617.0
M2 Medium Tank31411702454.17%418.0
Hummel673032518844.15%1118.0
UDES 03817508057855.13%2177.9
Vickers Medium Mk. I115597333.33%629.0
SU-152713545979656.25%2459.6
AMX M4 mle. 498186413282100.0%2915.5
A-43610307663956.41%2441.7
FV4005 Stage II10259874538451.04%2328.3
SU-100696952510956.88%2197.9
Object 14010217574441450.48%1982.9
T1E622344461100.0%1259.9
T110E51024528963751.35%2071.1
T3 HMC22352181030.0%1031.1
T-448136363615055.33%2109.3
Bishop56903853369.7%1770.4
A-205521776339.68%15.6
T-2841221745850.0%204.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C335747412561.6%2671.4
FV4004 Conway9211881116053.13%2022.7
G.W. Tiger9198652661954.93%2240.7
IS7114553218258.79%1840.4
Vz. 551021218003450.0%1622.1
Hotchkiss H352123127728.57%329.0
Char Futur 492602103410263.73%2924.8
T2 Medium Tank2891281850.0%325.9
Type 97 Te-Ke22123192100.0%1329.1
SU-8555745195554.55%1558.7
Object 7049211762219556.92%1893.6
AMX 4041802187553.33%593.8
T56 GMC33663749161.54%1677.5
Ikv 10351241877666.67%5217.9
T-34-85682349443157.31%1930.1
T1 Heavy54803278550.59%943.6
Vz. 44-1713349193360.61%2010.3
Leichttraktor14274425.0%0.0
T28 Concept7372366250.0%339.7
AMX 50 B10250675624248.76%2173.4
KV-85688346440560.0%1790.3
ARL 4469326744755.32%1656.3
T297168475623262.93%2703.0
T-50-26561413862.5%1586.1
T-463831345538.18%85.5
T-2621051651968.42%549.8
AMX ELC bis5547474102253.82%2334.2
G.W. E 100102007532118451.52%1995.7
BT-221322131457.14%598.1
AMX 383241481266.67%240.9
IS-710226861863852.66%2010.5
LTP3164192633.33%558.8
AMX 13 75785052417244.19%1927.2
TNH 105/10008143482110052.0%1764.0
M1039199987212151.24%2016.4
KV-1SA5775787955.56%1860.2
Ikv 90 Typ B715549334369.77%2894.5
AMX 50 1209221085113953.24%2313.8
T-549140563310855.56%1564.1
Panzerjäger I289162366.67%303.1
AMX 12 t644844317250.0%1223.2
Grille541123715945.91%731.7
A-44712166047259.72%2268.1
T-109191060335253.69%2099.5
T7 Combat Car294168250.0%329.6
Achilles68996631464.29%1801.1
M3 Lee41471945657.14%425.5
AMX 13 909131261677851.67%2352.6
ISU-1528189059365356.36%2308.2
T-34536330013855.8%1017.5
TNH T Vz. 51918429056953.62%1934.4
AMX 13 10510129962039250.77%1542.3
Birch Gun43883461553.33%1520.6
FV215b10248085815857.59%2291.4
AMX M4 mle. 45714579505657.14%2379.2
Challenger713737795450.0%2178.1
Cobra921699252352.17%2338.7
M-IV-Y836230310.0%73.2
Obsidian814259451952.63%1982.8
Light Mk. VIC2141641100.0%264.1
Wespe32631587245.83%875.9
Super Hellcat711657061942.11%1800.8
G.W. Tiger (P)8157247264052.97%2309.2
M669596828356.63%1681.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved