WN8
1389
Recent WN8
1305
(1262 Bitev)
Winrate
52.11%
Recent WR
51.03%
(1262 Bitev)
Bitev
55028
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 55028 0 111 662 1262
Průměrný Tier 7.78 0.0 9.93 9.85 9.84
Winrate 52.11% 0.0% 54.95% 51.51% 51.03%
Tanků odhaleno 1.98 0.0 1.41 1.4 1.5
Udělené poškození 1013.43 0 1864.93 1757.83 1672.1
Obrana základny 0.54 0 0.14 0.09 0.08
Průměrně zkušeností 563.15 0 829.0 823.0 805.0
WN8 1389 0 1585 1373 1305 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 5 1 17
Průměrný Tier 10 8 6 8.53
Winrate 0.0% 40.0% 0.0% 41.18%
Tanků odhaleno 0.0 0.4 1.0 1.59
Udělené poškození 0 1145 406 778.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 452 85 359.0
Průměrně střel 0.0 6.8 8.0 5.41
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 13 18 7
Průměrný Tier 10 8 6 7.24
Winrate 0.0% 46.15% 44.44% 42.86%
Tanků odhaleno 0.0 1.69 1.89 1.29
Udělené poškození 0 1210 412 1423.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 538 251 354.0
Průměrně střel 0.0 8.15 7.61 4.57
(WG Player ID: 512789206)
Načteno za 0.71s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 18:42:20 - 16.10.2026 1:31:18)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Gaeldef.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Gaeldef][img]https://lab-vole.cz/Signature/Gaeldef.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
39% (139 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1347
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1424
(49504 Bitev)
WN8 Tier VI
1554
(7653 Bitev)
WN8 Tier VII
1539
(8378 Bitev)
WN8 Tier VIII
1366
(11348 Bitev)
WN8 Tier IX
1414
(13265 Bitev)
WN8 Tier X
1298
(8423 Bitev)

Tanky (372)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6853343414540.0%720.9
Caernarvon814937007051.43%1940.3
Object 2579144066512450.0%1433.1
Charioteer8115748815649.36%1326.9
BDR G1 B56914444168.29%1748.6
VK 45.02 (P) Ausf. A8109760726456.82%1357.8
FSV Scheme A77766809053.33%1206.4
K-9110178070711847.46%1514.8
T-15066224777848.72%997.5
T-505832113842.11%29.4
FV304672042110950.46%1493.0
T3764744807252.78%1337.2
Aufklärungspanzer Panther74774298656.98%1036.3
S-51783841219851.01%1061.0
CS-6310165974618851.06%1262.9
Strv 103B10183063125452.76%1338.2
Kampfpanzer 50 t9167972315752.23%1583.6
Leo768050714654.79%1113.0
BZ-791119258304845.83%1044.9
T-54 ltwt.989750082748.97%1350.2
Type 5 Chi-Ri777155919451.03%1206.4
FV230 Canopener10166769620440.2%1114.4
B143153274652.17%936.2
L-6024516151100.0%3778.6
Hummel671553610259.8%1144.6
Kampfpanzer 6710175876711947.06%1250.8
AMX M4 mle. 519137760818948.68%1158.7
Panhard AMD 178B63503768060.0%1089.2
Strv 7466744408245.12%1400.9
Vickers Medium Mk. III31211852055.0%328.8
T959202472812752.76%1900.8
Tiger I7109260524353.09%1588.6
WZ-120G FT922339303161.29%2079.7
SU-100688150635459.89%1906.2
40TP Habicha65164811637.5%829.9
Waffenträger auf Pz. IV9140644424444.67%1050.9
Ho-Ri 31017827328050.0%1132.0
Patton the Tank912965778554.12%1383.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D21092763461.76%497.6
KV-48110558326354.75%1436.0
Strv m/40L33784921100.0%1701.3
AT 8667452010157.43%1409.5
Škoda T 509173269211752.99%1790.9
IS-M8101158312150.41%1129.9
Crusader 5.5-in. SP780943718145.86%1231.3
STG Guard8111270012852.34%1379.7
Panther II893151213950.36%1212.2
Tiger II8121659122855.26%1590.4
TVP VTU Koncept878346124049.17%966.4
T56 GMC31892822040.0%442.4
Ikv 10353923154454.55%905.7
Pz.Kpfw. I Ausf. C368228944.44%99.8
Saryuda918228563951.28%1636.2
WZ-131760660130053.67%1346.5
Pvlvv fm/422731271100.0%283.9
Alecto41491835444.44%182.9
T69899358120451.96%1215.4
T49977548658548.89%1076.8
Object 777 Version II912008012157.14%1027.5
Type 3 Ho-Ni III5270215616.67%315.2
E 759175278911252.68%1825.7
AMX ELC bis542242263955.4%1679.5
SU-100M1710595094852.08%1648.0
AMX 383441782263.64%214.3
Sav m/4343162682958.62%925.9
AMX 13 75750858914348.25%922.6
Leox914208854065.0%1246.2
A-44772249212151.24%1144.5
T 55A9134867812555.2%1365.0
Pz.Kpfw. 55813919704658.7%1395.4
Ikv 90 Typ B78844288643.02%1271.7
1108114059336057.22%1444.6
IS-2794759115657.69%1393.5
Type 5 Ke-Ho42083055145.1%556.3
FV224 Chopper712187231250.0%1425.5
Ikv 723323251966.67%1176.7
M4A1 Sherman558146034258.48%1964.8
Comet79587478060.0%1862.8
T-34536635621052.86%1000.1
P.43 bis65734055850.0%1042.8
Birch Gun419321014055.0%628.5
Rheinmetall Panzerwagen1093870316046.88%888.6
AMX M4 mle. 45792950815656.41%1308.2
Tiger-Maus91859894250.0%1685.9
Semovente M43 Bassotto611495783964.1%2460.5
AMX 65 t878950210560.0%893.5
Controcarro 1 Mk. 29164179610750.47%1440.2
Type 4 Chi-To664146014957.72%1283.5
Object 430 Version II9135256141455.07%1425.8
WZ-111G FT919187539951.52%1611.0
A-4365235017652.63%1008.1
CS-67 Szakal1121038249748.45%1611.0
AMX M4 1949 Liberte06573991040.0%520.9
Crusader63083154553.33%891.0
59-16627937810844.44%580.9
T-2842472644067.5%844.9
AMX ELC 90165026373754.05%1481.5
VK 30.01 (P)644242414746.26%630.4
AT 77103956410055.0%1555.8
Centurion Mk. 7/1913297419648.96%1223.1
STA-1893455225345.06%1211.0
StuG IV55943724456.82%1736.6
Type 7110163073315343.14%1043.1
UDES 03810774413135.48%909.7
Pz.Kpfw. 38 (t)3281404045.0%38.2
M40/M438105557411754.7%1242.7
Char de transition69585531127.27%1531.6
T32898649416647.59%1111.4
WZ-113G FT10185578012454.03%1305.1
Type 3 Chi-Nu53524874757.45%1013.9
Type 98 Ke-Ni3732441747.06%100.8
Chi-To SP711076953046.67%1309.8
Sturer Emil778437213546.67%1016.8
Type 5 Heavy1013608251957.89%918.9
T67563550424362.96%1939.6
121B10162761912646.83%1313.8
P.43 ter79915616858.82%1842.4
Pawlack Tank6958647955.56%1685.7
FV229 Contender9156575511251.79%1337.3
Spähpanzer SP I C77114688541.18%1302.3
E 50 Ausf. M1015507402948.28%1112.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9134548733944.84%1295.0
G.W. Panther78155928848.86%940.3
K-91-PT916906459052.22%1800.6
Conqueror9153371814555.86%1611.5
T-100 LT101006611107348.93%1156.7
Versuchspanzer 579175286812751.97%1569.3
Concept 1B9157774113354.14%1217.8
Vickers Medium Mk. I144142977.78%261.0
T-34-2G FT711466833056.67%1836.2
VK 100.01 (P)812216707350.68%1419.3
SU-1527112351227055.19%1861.4
Hotchkiss EBR744442611850.0%832.4
Type 68916047046443.75%1319.4
Marder 38T43584083946.15%876.3
Pz.Sfl. IVc55383479650.0%1275.7
Object 14010152961519050.0%1253.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4542157748.05%73.2
Progetto CC55 mod. 54813565627953.16%1616.4
Škoda T 2454313667455.41%1373.2
Black Prince76655315453.7%805.8
Bishop535320313543.7%633.8
Type 1 Chi-He41633031346.15%319.0
T21621340513047.69%399.5
VK 30.01 (H)56104247556.0%1749.6
M751262429750.52%284.9
IS794459417752.54%1305.9
T25/2777344814652.05%1048.8
LT vz. 383345271650.0%1444.1
T309175255639752.14%1684.2
Hotchkiss H3522702781100.0%1265.9
Maus10163381115644.87%1257.2
T2 Medium Tank278172837.5%156.7
Durchbruchswagen 243732952245.45%1025.7
Valentine32383812045.0%807.6
T4043994864148.78%1124.0
AMX 4041491935046.0%390.3
Dicker Max69355079451.06%1827.8
Leichttraktor115115666.67%228.7
ARL 44672641710651.89%1310.6
T297108862020157.71%1546.0
M4A3E2 Sherman Jumbo66885879963.64%1671.3
Pz.Kpfw. T 15321736529555.93%1025.1
Emil I812226037353.42%1328.5
WZ-132876657337753.05%1347.6
Type T-34532035114451.39%828.8
Pz.Kpfw. IV Schmalturm67214001050.0%1255.3
Cruiser Mk. III363187520.0%25.7
KV-2684249521353.99%1730.4
AMX 50 1209119451810544.76%978.7
M8A143003235757.89%745.2
KV-85681856419255.21%1523.2
Bat.-Châtillon 155 559117150036452.2%1233.3
O-Ni796448913242.42%1226.7
T-109126456123146.32%1095.1
SMV CC-67814028982759.26%1890.4
Loyd Gun Carriage2841141553.33%431.3
LTTB8708563240452.62%1394.1
D231562161844.44%419.7
Spähpanzer Ru 251981347359947.58%1180.3
FV1066 Senlac857658730550.49%941.2
Nashorn68423716547.69%1422.1
Excalibur6943612933.33%1309.3
M6010146267210338.83%980.9
Ikv 65 Alt II69015094353.49%2136.8
T80311174770610438.46%971.7
WZ-111 model 1-49141665812359.35%1476.7
Ares 859152080014151.77%1534.6
PTZ-781123938383743.24%1361.9
UDES 15/1610168971930148.84%1278.4
AT 253532816353.97%747.3
M5A1 Stuart4932044850.0%137.4
AMX 13 F3 AM667738010245.1%1015.4
T1 Cunningham145131475.0%264.7
Prototipo Standard B9155364725953.28%1526.5
45TP Habicha710665908362.65%1768.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E33163201457.14%1187.3
M-II-Y711036855757.89%1706.7
Sexton II31072321973.68%453.4
Strv fm/211199291333.33%1175.7
M12778644418844.15%886.1
VK 45.02 (P) Ausf. B9129852335744.82%1166.5
Ashbringer1019768335749.12%1337.0
M2 Light2661362050.0%93.8
Type 2597 Chi-Ha3551251936.84%0.6
Object 416899854021551.16%1341.4
M15/4232142451163.64%687.2
Type 97 Chi-Ha31973481560.0%694.2
TVP T 50/5110170766129750.17%1377.3
Pz.Kpfw. II21263101442.86%362.2
VK 16.02 Leopard52394062254.55%705.7
M48A5 Patton10176475318648.39%1364.2
Chrysler K GF8100657623546.81%1096.6
Type 95 Ha-Go2121179333.33%298.3
Valentine AT41281932450.0%185.8
GSOR the TANK916917384740.43%1720.6
212A911905523132.26%844.6
Renault FT 75 BS229116810.0%1432.3
M4156193035844.83%904.3
M4A3(76)W Sherman65514861369.23%894.9
60TP Lewandowskiego10194771223251.29%1529.7
Brennos813148392259.09%1542.5
Centurion Action X10178581316552.12%1415.2
AE Phase I91029567450.0%721.5
Tetrarch21912601376.92%1089.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8144250625751.36%1594.0
IS-2-II8111556511345.13%1280.4
Grille 1510188558554751.74%1424.7
VK 30.02 (M)68245125552.73%1884.0
Strv m/3822444391100.0%1255.0
Marder II32702322152.38%757.8
Leopard 110178370825653.13%1501.6
T3 HMC2116174540.0%253.5
Pz.Kpfw. 35 (t)2151141947.37%59.9
UDES 16914806704942.86%1370.9
Konštrukta T-34/100779047114950.34%1308.2
T28 Prototype8112648521344.13%1213.9
SU-100Y66563651040.0%989.9
G.Pz. Mk. VI (e)2481151100.0%266.0
Renault FT175157333.33%183.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H515720614238.73%137.0
Char Futur 49178970278254.73%1872.5
25TP KSUST II56715211163.64%2075.2
T71 DA7787603275655.91%1959.3
Type 97 Te-Ke21492294544.44%661.2
Taschenratte1119758637651.32%1113.9
SU-8554833705052.0%1216.9
M53/M559116864618655.91%1210.4
P.44 Pantera8112856914151.77%1546.2
T-34-2896154120049.0%1384.9
T28 Concept710675657659.21%1754.2
M1039133653519347.15%1275.6
T54E19163154328850.0%1695.0
Type 95 Heavy43923322352.17%1401.2
Covenanter52152712458.33%686.8
Lorraine 155 mle. 518126043926051.92%1695.0
Fiat 3000186232250.0%261.7
Churchill I54795233560.0%1081.4
Churchill VII671150911654.31%1417.4
Cromwell673354334456.4%1803.4
UDES 03 Alt 3917677399455.32%1884.4
VK 28.0163814057851.28%1083.8
T-50-26575523785.71%1841.6
FV225 Collector91901858450.0%1664.1
Pz.Kpfw. I224250475.0%261.0
Fantôme916038265162.75%1685.1
KV-379136308262.2%1276.0
AMX Canon d'assaut 10585773801050.0%414.5
T7 Combat Car203710.0%0.0
O-I Experimental57784915962.71%1916.3
Type 3 Chi-Nu Kai549542310054.0%1468.0
Type 3 Ju-Nu610356561154.55%1672.3
TNH T Vz. 51916037119353.76%1482.6
Tiger (P)796159127553.45%1450.6
WZ-131G FT61469953683.33%3311.5
AMX 13 (FL 11)54416132055.0%1721.8
Leopard Prototyp A9133158226648.12%1193.5
Lago43103463754.05%1044.4
ELC EVEN 908755669105652.56%1674.6
Cruiser Mk. I1991691172.73%504.0
M18 Hellcat672049629148.8%1289.3
M24 Chaffee529642811947.9%845.6
SU-130PM81456650520.0%1124.1
Challenger78394389939.39%897.4
Pz.Kpfw. II Ausf. G31222903043.33%277.8
D1265190922.22%29.2
Super Hellcat7515414862.5%718.0
Type 646635558152453.41%1835.8
Cruiser Mk. IV4226252560.0%729.6
Panhard EBR 1051089565040150.62%953.8
Chi-Ni2165389250.0%798.1
B.U.G.I.610065785466.67%2073.6
M6610814943237.5%1786.0
53TP Markowskiego8128565611658.62%1683.1
O-I68284787261.11%1711.5
MS-112481250.0%77.7
IS-38124958623654.24%1526.3
T-34-1771853312850.78%1075.9
M3 Stuart3181454062.5%208.8
Wespe3116910.0%0.0
Vickers Medium Mk. II2139235475.0%691.4
122 TM813756632857.14%1759.7
Strv m/4254093506543.08%1006.0
Cruiser Mk. II21783081450.0%732.8
AMX 50 1008124957216056.25%1554.4
Bat.-Châtillon 25 t10175163177552.9%1538.9
Strv 107-121120278377554.67%1310.9
Super Conqueror10161573118143.65%1095.5
KV-1557147628656.29%1382.5
T110E310181265613849.28%1267.7
BZ-689149171210454.81%1364.5
M5 Stuart414332916251.23%262.2
Renault NC-311163185560.0%906.1
M2 Medium Tank31122441450.0%241.2
AT 158100655515450.65%981.7
T-34-38112074115747.77%1357.9
STB-110179070729553.9%1544.9
FV38059117651131448.73%1221.4
Emil II9143670019356.48%1347.9
Škoda T 2566514079551.58%1328.8
O-Ho88155056845.59%711.9
T110E510168081515856.33%1337.3
Type 57812607669352.69%1371.4
BT-7 artillery3131231650.0%340.7
Bretagne Panther66855691070.0%1294.3
Matilda43214652462.5%984.9
M24E2 Super Chaffee66885952100.0%2439.9
TOG II*6642384944.44%950.9
Vz. 5510182573324849.19%1294.8
MT-256498495167156.25%1710.5
Pz.Kpfw. II Luchs42193921957.89%832.7
E 509147564218652.15%1494.8
50TP Tyszkiewicza9151164623151.08%1425.8
Mitsu 10857534605952.54%1579.1
TS-548160410652176.19%1970.8
Panzerjäger I235112250.0%77.4
Cobra9143465344450.0%1303.2
T-463971423638.89%154.1
T-262112215333.33%325.2
T-293162171250.0%400.4
IS-710172081914749.66%1349.8
M41 Walker Bulldog864149518351.37%1164.3
P26/4044644071172.73%1407.1
M44680946717658.52%1681.6
AMR 35206510.0%0.0
KV-1SA5486551977.78%1007.8
Vickers Mk. E Type B23797633.33%0.0
Kunze Panzer917617726450.0%1825.8
Vz. 60S Dravec1018928215954.24%1183.4
T-549133460539455.84%1552.8
Renault Otsu113315520.0%394.4
4TP12105491100.0%1154.3
CS-4479556157353.42%1579.6
Type 61916516697247.22%1732.2
T26E4 SuperPershing898561451652.13%1304.7
Universal Carrier 2-pdr252981942.11%10.1
M10 Wolverine53373562540.0%520.1
FV2078104339532749.85%1356.7
Achilles67545512882.14%1598.2
M3 Lee42593592853.57%943.0
AMX 13 909904575187753.01%1430.9
T20796658728457.04%1661.5
AMX 13 10510116661688450.68%1330.4
P.435709838785.71%2743.9
Panther795358712359.35%1795.1
Type 58653549317152.05%1059.7
Tortoise9176177317154.97%1675.5
Lorraine 155 mle. 50790640212348.78%1199.5
Light Mk. VIC2465351100.0%261.0
AMX 12 t640653914259.15%1139.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43842783941.03%952.4
UDES 14 Alt 58110155118847.87%1354.6

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved