eu Hráč Freedom_men


WN8
2600
Recent WN8
2655
(710 Bitev)
Winrate
55.93%
Recent WR
49.01%
(710 Bitev)
Bitev
33542
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 33542 0 34 296 710
Průměrný Tier 8.45 0.0 9.71 10.0 10.0
Winrate 55.93% 0.0% 38.24% 45.61% 49.01%
Tanků odhaleno 1.33 0.0 0.94 1.47 1.24
Udělené poškození 2080.74 0 2440.38 2579.12 2866.66
Obrana základny 0.56 0 0.88 0.69 0.36
Průměrně zkušeností 896.48 0 789.0 886.0 967.0
WN8 2600 0 2106 2553 2655 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 409 6 0 415
Průměrný Tier 10 8 6 9.97
Winrate 50.61% 66.67% 0.0% 50.84%
Tanků odhaleno 1.39 0.17 0.0 1.37
Udělené poškození 1707 1436 0 1703.0
Obrana základny 1.0 1.67 0.0 1.01
Průměrně zkušeností 790 689 0 789.0
Průměrně střel 8.63 11.33 0.0 8.67
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1757 381 60 48
Průměrný Tier 10 8 6 9.54
Winrate 50.77% 54.07% 46.67% 60.42%
Tanků odhaleno 0.94 0.59 0.27 2.23
Udělené poškození 1966 1240 616 1456.0
Obrana základny 6.59 3.6 1.55 0.0
Průměrně zkušeností 816 753 355 782.0
Průměrně střel 7.76 7.26 8.63 7.52
(WG Player ID: 594768659)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 4:20:57 - 16.10.2026 4:35:00)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Freedom_men.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Freedom_men][img]https://lab-vole.cz/Signature/Freedom_men.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
45% (250 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2627
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2574
(32172 Bitev)
WN8 Tier VI
2147
(2730 Bitev)
WN8 Tier VII
2368
(1726 Bitev)
WN8 Tier VIII
2485
(11963 Bitev)
WN8 Tier IX
2774
(5665 Bitev)
WN8 Tier X
2703
(9085 Bitev)

Tanky (381)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x68118278610455.77%2881.2
Caernarvon818298248557.65%2386.7
Object 2579190474120553.17%2083.8
GSR 3301 Setter75347742857.14%1330.9
Charioteer817568565554.55%2209.3
Object 703 Version II82295118021256.6%3030.8
Kampfpanzer 50 t9274412586076.67%3093.7
Jagdtiger Prototype82160104117456.32%2632.6
BZ-58716069744658.7%2477.0
K-911027828372040.0%2345.3
1211027419901050.0%2706.3
Pz.Kpfw. Neu11373911055949.15%2640.0
STA-28137183620355.17%2303.8
KV-58207011111952.63%2979.8
Object 907102593864333.33%1551.2
S-517953731955.56%1156.2
Ashigaru1030661022666.67%2707.2
CS-6310278093938356.66%2819.4
Strv 103B1032219689361.29%2890.7
T-437109156413861.59%2038.4
Leo7196110382853.57%3892.9
BZ-7911394711015754.39%2818.1
Jagdpanzer E 9093061110513162.6%3241.2
Buryan929361039850.0%2487.5
KV-1S66554886147.54%1298.5
T-54 ltwt.910238037045.71%1572.7
Type 5 Chi-Ri713118192152.38%2158.7
FV230 Canopener10332110436253.23%2832.7
Kampfpanzer 6710312611185162.75%3116.0
AMX M4 mle. 519277010914454.55%2781.3
LHMTV811618583043.33%2593.3
Panhard AMD 178B680852314556.55%3097.1
Char Murat921267946334.92%1940.6
Tiger I7224913383076.67%4264.6
WZ-120G FT92575784425.0%1738.6
Vz. 63P11362510665550.91%2473.3
40TP Habicha623298011100.0%4007.5
BZ-166818579886258.06%2548.1
E 10010308198050655.34%2764.9
Waffenträger auf Pz. IV924738808956.18%2581.7
T110E410345498716956.8%3170.5
Ho-Ri 31034178856346.03%2563.6
Patton the Tank9182811134100.0%2494.2
KV-4818799703357.58%2485.9
A-20537523820.0%944.1
T-2844525146657.58%1591.2
Tiger 131687755713357.14%1653.6
Škoda T 50925519625945.76%2913.3
T26E5817799911650.0%3094.9
Gorilla113448849837.5%2019.6
AMX 50 Foch B1029558626147.54%2596.2
Tiger II816309614658.7%2317.5
E 75 TS82406119331758.04%3495.3
T56 GMC31623601060.0%482.2
Ikv 10355493329752.58%1495.5
Type 95 Ji-Ro6631349425.0%782.4
T25 Pilot Number 181259727103653.28%1950.0
leKpz Borkenkäfer11880658633.33%519.1
Ares 90 C11349511057556.0%3368.8
AMX 50 B10350210379753.61%3571.0
XM69 Hacker1128939033148.39%1988.9
Object 777 Version II9262311158063.75%2795.8
AMX M4 mle. 498131369833950.74%1720.8
E 7592902116841059.51%3422.0
AMX ELC bis557855217860.67%2617.3
SU-100M1716419131752.94%2606.3
Sav m/4342983532441.67%628.3
AMX 13 75796663512254.92%2787.5
Ho-Ri 1926249708851.14%2593.1
M-V-Y1028629593250.0%2513.4
LTG79526714656.52%2315.0
T 55A92339100338360.31%2772.8
Pz.Kpfw. 558292113322060.0%3214.6
Ikv 90 Typ B7759365922.22%749.0
KR-111415512554755.32%3257.0
Caernarvon Action X818419811947.37%2630.1
Mäuschen913777492548.0%1192.8
Predatore931061149771.43%2972.7
IS-27677448728.57%576.4
FV224 Chopper7206112213164.52%3422.1
Ikv 7232495124100.0%807.4
M4A1 Sherman58177455561.82%3072.8
XM5782635112515055.33%3107.6
T-3457616566561.54%2491.3
P.43 bis68585693560.0%1912.1
M26 Pershing8126756916154.66%1882.6
Rheinmetall Panzerwagen10165692611954.62%2403.2
AMX Canon d'assaut 1058239011514160.98%3468.7
AMX 65 t8190210325858.62%2660.3
Controcarro 1 Mk. 29263111086060.0%2979.7
Type 4 Chi-To61058556520.0%2244.6
Object 430 Version II9242310392857.14%2832.7
CS-67 Szakal1135651059966.67%2732.1
SPHT92085753633.33%1142.2
Crusader63414213951.28%890.0
SDP 60 Gonkiewicza9306212013966.67%3443.5
TBT9293012044369.77%2854.0
VK 30.01 (P)610997682450.0%2293.3
STA-181014614933.33%1268.9
Jagdtiger9257311393375.76%2587.1
Type 7110338310405853.45%3341.8
M40/M43812077535657.14%1394.6
SU-101819809677458.11%2651.0
LT vz. 3832996433100.0%1379.3
AMX M4 mle. 54103363105711056.36%3121.3
T328234411273751.35%3339.9
Ferdinand815997242931.03%1518.2
WZ-113G FT10369010478662.79%3228.2
STK-211362811467856.41%2937.7
Löwe821049711040.0%2264.2
Sturer Emil793254210646.23%1237.0
Manticore10144990417755.93%2085.7
XM66F82172105620660.19%2916.7
Type 5 Heavy10421410964450.0%3473.6
T67570951412558.4%2074.1
121B10282810035466.67%2936.9
P.43 ter716751009875.0%3150.7
FV229 Contender92976117813356.39%3201.3
Spähpanzer SP I C711818902759.26%2922.1
E 50 Ausf. M1029189736453.13%3043.2
ST-II1028318761650.0%2261.8
Bat.-Châtillon 25 t AP919229375058.0%2352.1
Object 705A1032899441330.77%3006.0
Ambassador928421182666.67%2365.8
AMX M4 mle. 457169911702277.27%2930.9
T-100 LT1013118863158.06%1893.2
Object 260102922100010457.69%2552.6
M3 Lee43093481758.82%1165.5
IS-4103028101810254.9%2723.6
Vickers Medium Mk. I177011351100.0%7942.2
Object 27710270990441759.47%2710.2
Object 4309198283318161.88%2095.2
Centurion Mk. I817369292552.0%2884.9
Hotchkiss EBR710177379663.54%2965.8
Type 689289112073363.64%3210.0
Marder 38T45113112454.17%1306.1
Pz.Sfl. IVc55383033860.53%1273.6
Object 432U113236105610054.0%2852.3
Object 1401026449248552.94%2717.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.44103283852.63%1760.5
DZT-1599279310142839.29%2746.7
FV217 Badger10366711265462.96%3175.5
Škoda T 2454854156758.21%1714.1
Black Prince711227625558.18%1620.6
Object 430U10253281845154.1%2466.8
T21682556843351.73%3040.9
Object 268 Version 410300197322860.53%2610.3
Object 265T92316890742.86%2343.9
M755535545761.4%2495.2
Bisonte C4582000105448556.29%2545.3
IS7146970616755.09%2253.1
T25/2796355412659.52%1575.6
T3092833101615255.92%2948.6
FV227 Conceiver8238112163259.38%3607.9
Maus10272799510560.0%2589.5
Conqueror9252310559162.64%3134.6
Valentine33373092653.85%1432.8
CC-46 Pancernik92744108114958.39%3160.0
Vz. 44-17186612201973.68%3494.4
M-VI-Y919809814961.22%2434.1
Fauteur11415111714953.06%3268.7
Type 5 Ka-Ri821257841735.29%1993.0
WZ-120-1G FT814977775455.56%1736.1
FV4025 Contriver11378410456646.97%2876.4
HWK 308103179338550.91%2309.4
K-281982106317557.14%2566.6
Terrifiant926278351625.0%1952.5
M4A3E2 Sherman Jumbo691379213352.63%2219.9
T-103817599376854.41%2362.6
Centurion Mk. 7/19265511129759.79%3534.7
KJPZ TIII Jäger9262010271163.64%2750.0
Cruiser Mk. III36647841100.0%4481.5
KV-266704163951.28%1025.3
AMX 50 1209242110095354.72%2755.0
ST vz. 3942313572755.56%645.2
M8A145064701421.43%1384.1
AMX 67 Imbattable1134089496546.15%2435.6
CAV mod. 711147971571475.0%6081.9
T-109180970820252.97%1944.3
IS-3-II92981122011161.26%3652.7
SMV CC-678194310192657.69%2492.6
Type 4 Ju-To7194312631190.91%3165.2
Rheinmetall Skorpion8190889960454.3%2349.3
LTTB89367243438.24%1965.5
114 SP21022445663342.42%1462.5
Spähpanzer Ru 251911928001758.82%1826.3
CS-52 LIS8215312215100.0%2830.7
T29714157038269.51%2038.6
Char Mle. 75917599834358.14%2954.9
FV1066 Senlac8105589412851.56%2386.2
Jagdpanzer E 1001029067343237.5%2307.3
IS-2710917372263.64%1479.8
Rinoceronte10366211461163.64%3647.4
M-IV-Y82023105225954.83%2806.9
Nashorn67935196045.0%1417.1
WZ-132-11015818137245.83%2082.4
Ikv 65 Alt II68815049459.57%1873.6
T80311384111954959.18%2992.4
Bat.-Châtillon 12 t882857316455.49%1759.8
PTZ-7811463912276261.29%3317.9
UDES 15/161029119886358.73%2611.2
Executor1132428193132.26%2342.6
T1 Cunningham1574770250.0%6879.7
Stridsyxa82053964742.86%1922.4
Indien-Panzer817009024746.81%2619.8
Prototipo Standard B922128775154.9%2575.8
45TP Habicha7248817092100.0%4829.8
FV226 Contradictious82342116514359.44%2886.0
Ho-Ri Shugo1134149047339.73%2318.6
Gonsalo8212711027347.95%2766.4
M1279246694346.51%1109.0
Škoda T 40685261244057.5%1845.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9232410432857.14%2984.6
M2 Light23504691233.33%1735.5
Versuchspanzer 579298310882245.45%3370.7
TVP T 50/511026258152839.29%2293.7
StuG IV5447381425.0%1029.2
ST-I9242311684870.83%3038.3
VK 16.02 Leopard5694859540.0%3332.6
M48A5 Patton10318510675556.36%3304.1
FV4005 Stage II10269477631650.95%2428.2
TNH 105/10008215812464577.78%3808.6
Emil I819349143943.59%2627.3
M4154824015955.93%748.1
Progetto M35 mod. 468183097082057.8%2664.4
60TP Lewandowskiego103215100115957.86%2661.9
Centurion Action X10307510471861.11%3107.8
CS-53815038783964.1%2348.2
AE Phase I92594102826353.99%2831.1
Tetrarch2276428560.0%1647.8
LT vz. 35292013131100.0%8311.6
SDT-58 Vlkodav9274811535261.54%3014.5
Bofors Tornvagn8216610547553.33%2765.7
Rhm.-Borsig Waffenträger8182676110350.49%2070.9
Grille 151025067169749.48%2074.6
BZT-7010414212421080.0%3392.4
Marder II3192334580.0%614.4
Leopard 110298594215755.41%2984.0
BZ-7510303893612253.28%2658.8
Concept No. 51031808987248.61%2815.0
FV4004 Conway921628386048.33%2258.0
FV42028118165534846.55%1703.8
T28 Prototype817438582343.48%2041.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H56285053354.55%1819.6
Char Futur 492536105311955.46%2857.2
T71 DA787759412356.91%2398.1
Taschenratte11434413486566.15%3366.7
M53/M559141967710148.51%1241.2
T-34-85680646711453.51%1729.5
P.44 Pantera8217110643458.82%3810.4
M56 Scorpion7102042210.0%1504.5
T28 Concept7118628820.0%1354.8
T-448132982016658.43%2129.1
M4A1 Revalorisé89656148257.32%1238.3
Object 252U8235410156342.86%2993.1
Chi-To SP7222411404065.0%3769.7
T54E19267210854057.5%2691.0
Covenanter52934363458.82%957.3
Husarz828661247666.67%3660.5
Churchill I58776291776.47%2090.3
Churchill VII68685828956.18%1695.6
Cromwell686064723656.36%2038.1
WZ-111 model 5A1025827861533.33%1985.5
ASTRON Rex 105 mm8246512804465.91%3927.6
UDES 03 Alt 392503841450.0%1986.2
VK 28.01611499943158.06%5380.0
Object 279 early103346112316662.65%2583.1
Rambo9279711685957.63%3422.3
WZ-114920399433756.76%1953.7
T57 Heavy103285100110355.34%2754.8
TNH T Vz. 519284311485362.26%3355.3
Tiger (P)7207511971369.23%3794.0
Vz. 62 Jasan92275811933.33%2098.6
Leopard Prototyp A9246310016453.13%2887.0
VK 100.01 (P)8167093010659.43%2349.0
ELC EVEN 9088498061942.11%1893.7
M18 Hellcat68084499256.52%1614.7
M24 Chaffee54224452352.17%1522.2
SU-130PM82446102814553.1%3021.5
Object 28391764884944.44%2004.0
Challenger7171011052676.92%3225.6
CS-59924069873756.76%2720.7
Cruiser Mk. IV4890744475.0%3930.4
Panhard EBR 10510156681877456.46%2312.5
AMX 50 Foch925239274944.9%2423.9
B.U.G.I.611789091266.67%2606.7
53TP Markowskiego8195811081560.0%2729.5
MS-1158910181100.0%6889.8
Prototipo 68239711484663.04%2795.5
IS-38156466532053.75%2016.4
NC 70 Błyskawica1023138381752.94%1797.6
M3 Stuart3200404944.44%695.1
AMX AC mle. 4671085576742.86%1439.4
Toro92663102711346.9%2926.0
Stinger1035311001944.44%2941.4
ShPTK-TVP 100820719648349.4%2773.6
AMX 50 1008197410152356.52%2438.8
Bat.-Châtillon 25 t1027429358055.0%2672.1
AMBT8232710857061.43%3251.8
Strv 107-121141557101414.29%2627.6
Super Conqueror10288196563657.08%2772.9
Chrysler K8210511281560.0%3039.2
WZ-111 model 68237412042657.69%2916.6
Object 261102082596425.0%1546.6
KV-157226898263.41%1839.1
T110E310309595766160.51%2867.0
BZ-689244410068951.69%2669.5
M5 Stuart41352772958.62%288.2
Lorraine 40 t817728578448.81%2307.5
Mars81558794450.0%1664.5
AT 158169710564365.12%2245.9
SDP 58 Kilana821198484050.0%2709.0
Kolohousenka167210911100.0%5789.7
T-34-381892101123452.56%2783.3
STB-110276285711850.85%2615.2
Yong Bing92509984757.14%2293.8
Kame92273785633.33%1773.0
Škoda T 278173094112856.25%2734.4
DBV-1521034548568046.25%2764.5
AMX AC mle. 48815358444656.52%2040.6
FV3805914358484165.85%1423.3
Emil II92831117921565.12%3357.6
Coccodrillo1032471175366.67%2313.4
Škoda T 2569275618961.8%2430.5
50TP prototyp8226310617550.67%2729.6
VK 72.01 (K)10296466210.0%1431.3
T110E5103191107016557.58%2991.7
Projet Louis917941309650.0%3497.8
Type 578267414564100.0%3927.5
OCP Peacekeeper92614993955.56%2594.5
IS-3A8256174930.0%2598.1
Škoda T 5682401115590159.27%2852.7
Matilda4354380955.56%936.1
Strv m/42-57 Alt A.265513971030.0%695.3
Vz. 5510305296820054.0%2623.4
T26E5 Patriot8162998830456.91%2450.5
MT-2566026324961.22%2287.4
E 50923069407450.0%2499.4
Object 75292998115811648.28%3068.4
50TP Tyszkiewicza9262911324369.77%2688.3
TS-5482106111018149.72%2734.6
SZDV Vz. 50820389181450.0%2288.2
KV-85688750715252.63%1688.4
Cobra92528104217760.45%2758.9
T-463203317560.0%831.4
T-2624777201100.0%3346.6
Ares 90103303111210861.11%3334.5
T-2932292831070.0%897.3
IS-710273288529058.62%2803.4
Somua SM81990107242961.31%2612.6
113103950829333.33%3943.4
P26/4044353991533.33%1008.1
M4466715387560.0%1160.6
Turtle Mk. I8231712264656.52%3125.0
Ho-Ri 2818209652762.96%2654.5
Concept 1B9271710482857.14%2386.2
T-54922319768055.0%2673.3
Kranvagn103304106819956.78%3409.2
STG817489338260.98%2603.0
CS-44714159322661.54%2789.6
Type 61922339534459.09%2707.8
Kpz. Erich Konzept I92483858633.33%2627.8
T26E4 SuperPershing8168110183053.33%2389.1
FV20788937213551.43%921.9
T-44-1008182010531241.67%2455.7
T207143775417063.53%2843.0
P.4355265472166.67%1616.1
E 65 Zwilling8165511751100.0%1325.2
SU-14-289226991553.33%905.6
Progetto M40 mod. 6510273790232257.45%2589.3
Controcarro 3 Minotauro102368762633.33%1590.7
Type 586160711182157.14%4657.7
Vz. 68 Squall8107777210548.57%2129.1
Tortoise9300111754957.14%3168.1
Object 2639270110656555.38%3216.2
M46 Patton921028892458.33%2354.0
AMX 12 t667249811454.39%2285.2
Conqueror Gun Carriage101446681650.0%1149.3
null07181129810.0%0.0
Chimera8237611633366.67%3239.7
T-5053453374339.53%1162.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved