eu Hráč FrankenIIIteun


WN8
2323
Recent WN8
6205
(30 Bitev)
Winrate
55.92%
Recent WR
56.67%
(30 Bitev)
Bitev
53756

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 53756 0 4 30 30
Průměrný Tier 8.4 0.0 10.0 9.47 9.47
Winrate 55.92% 0.0% 75.0% 56.67% 56.67%
Tanků odhaleno 0.87 0.0 1.0 0.53 0.53
Udělené poškození 1910.47 0 1649.0 1912.73 1912.73
Obrana základny 1.08 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 657.39 0 577.0 546.0 546.0
WN8 2323 0 3565 2390 6205
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 118 0 0 118
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 63.56% 0.0% 0.0% 63.56%
Tanků odhaleno 1.29 0.0 0.0 1.29
Udělené poškození 2200 0 0 2200.0
Obrana základny 1.88 0.0 0.0 1.88
Průměrně zkušeností 646 0 0 646.0
Průměrně střel 5.61 0.0 0.0 5.61
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 18 22 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.9
Winrate 77.78% 90.91% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.56 0.27 0.0 0.0
Udělené poškození 1793 1452 0 0.0
Obrana základny 6.17 3.23 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 709 510 0 0.0
Průměrně střel 7.89 6.91 0.0 0.0
(WG Player ID: 596840785)
Načteno za 0.32s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 11:23:26 - 17.10.2026 2:42:07)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/FrankenIIIteun.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=FrankenIIIteun][img]https://lab-vole.cz/Signature/FrankenIIIteun.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 377 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
94% (423 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
4264
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2297
(49830 Bitev)
WN8 Tier VI
1952
(3321 Bitev)
WN8 Tier VII
2151
(5005 Bitev)
WN8 Tier VIII
2378
(7751 Bitev)
WN8 Tier IX
2401
(15407 Bitev)
WN8 Tier X
2281
(18277 Bitev)

Tanky (169)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
BT-74681464139.02%4.6
53TP Markowskiego8150189611458.77%2002.8
P.43 ter711856176259.68%2236.5
AT 77146269613461.19%2522.4
T803113326598250.0%1788.2
STA-1811117698655.81%1586.8
Jagdpanzer E 100102437627204754.91%2027.8
Caernarvon813738878160.49%1943.5
Jagdtiger9256568722951.53%2955.4
MS-11169295475.0%1142.8
AT 255704995752.63%1493.7
M40/M438149265255553.51%1767.4
VK 36.01 (H)665138828055.0%1212.5
T110E4103000789171963.06%2927.3
Object 26810270472526158.62%2624.2
IS-38161259898854.55%2262.4
AMX 13 F3 AM6115046820854.81%2199.6
T-150687254811656.03%1672.2
Jagdpanther7131070014260.56%2201.7
Ferdinand8213180448158.21%3246.2
Wespe33072883751.35%1270.8
Indien-Panzer8165967523763.29%2970.2
Prototipo Standard B92277780320957.0%2700.3
Manticore10134265410650.94%1726.5
S-517150643427554.18%2315.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3861476341.27%25.3
T6757684228155.56%2282.0
SU-76M41321497842.31%133.5
Bat.-Châtillon 25 t102536751329959.93%2832.9
SU-85B412317910149.5%130.2
SU-1018140653943656.19%1924.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9162851767047.91%1765.7
Jagdpanzer IV675746314856.76%1574.1
T-43712088408057.5%2516.0
Super Conqueror10226470344450.45%1939.8
E 50 Ausf. M10271274068761.57%3019.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9144463128853.82%1624.4
StuG IV5294354425.0%461.2
Pz.Kpfw. II217721314349.65%722.2
KV-1585558425660.94%2209.7
G.W. Panther7138960524845.97%2342.1
T110E31020086044153.66%1398.9
FV230 Canopener10113518310.0%425.4
AT 158172157933157.1%2263.0
Hummel6104839571054.79%2101.6
IS-41022625605657.14%1950.4
UDES 038146157612462.9%1814.5
Object 2771019815114027.5%1326.8
Object 4309196874428459.86%2258.6
M4155423184944.9%738.9
60TP Lewandowskiego10242668624652.03%1891.8
SU-1527100256425553.73%1678.4
AE Phase I9201674966353.85%2199.2
Emil II921188386336.51%2111.3
Tetrarch2281241333.33%1554.1
Durendal1018748241100.0%1533.9
Škoda T 256109761211750.43%2630.7
Tiger I798244653450.94%1393.4
Strv 103-09186964962953.9%1791.7
SU-100686546649055.92%1791.4
Object 14010185860813057.69%1737.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8223410269868.37%3381.2
FV217 Badger10217482910752.34%1601.7
Type 627269266333.33%259.5
Grille 15102177568176650.34%1645.6
Black Prince799465411351.33%1370.2
E 10010256167445253.32%2571.4
Object 430U10208268053054.34%1923.8
Marder II33973458359.04%1609.4
Waffenträger auf Pz. IV9246099125166.53%2993.4
T3 HMC231532620760.39%1772.1
Sturmpanzer I Bison3337211955.56%1314.8
AT-121161203141.94%232.4
BZ-751024907888843.18%1857.7
T-448148584030458.88%2513.1
Pz.Kpfw. 35 (t)2182223666.67%1052.2
Lorraine 39L AM34802474858.33%2029.5
Object 268 Version 410236664933655.65%2051.0
VK 30.01 (H)57847372272.73%2547.3
A-205782515752.63%136.5
T-2843014023354.55%969.2
ISU-1528158971630858.44%2196.3
Tiger 13168284439152.75%1452.1
AT 8610807229063.33%2643.9
Škoda T 509222076750052.4%2431.0
T28 Prototype81982708159761.62%2925.9
VK 30.02 (D)789674614863.51%1796.3
Vz. 5510214260512044.17%1568.9
T110E51020877079547.37%1648.0
Object 7059208677532258.07%2271.5
T309160164526559.62%1662.0
Leopard 110223762946450.22%1959.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H554941961753.65%1690.7
Char Futur 492197792123858.0%2355.3
Maus102364675122051.48%2281.9
Conqueror9201462326653.76%1993.5
Panther II8122169822450.45%1921.8
Tiger II8136251475049.6%1862.5
Taschenratte1124518196743.28%1367.7
SU-85559732921157.82%1739.1
E 509213577459357.67%2818.4
Object 7049245861180455.97%2745.3
50TP Tyszkiewicza9211483226857.84%2280.5
T56 GMC338141366.67%224.8
T-34-8568315045959.32%2086.9
P.44 Pantera811758086261.29%1778.9
Leichttraktor11091905164.71%550.0
T698168176118660.22%2772.3
Panzerjäger I2127121450.0%325.8
T71 DA7102364012961.24%2817.7
T499109070022947.6%1686.5
T1 Cunningham137115875.0%261.1
Pz.Kpfw. VII1021226961850.0%1465.3
E 759222584621553.49%2811.8
T-4632043211758.82%884.2
T-2621863403100.0%1008.5
T54E19259673730869.81%3387.6
SU-100M17106161711656.03%1704.4
Lorraine 155 mle. 518174867143257.87%2721.5
G.W. E 10010160851429049.31%1366.5
BT-22192269666.67%1183.1
IS-710224463831557.78%2157.6
LTP31903521100.0%967.9
AMX 13 75799062635962.67%2865.2
M41 Walker Bulldog870563611049.09%1349.5
Ho-Ri 19208970018350.27%1857.8
STB-110198465518951.85%1725.6
M44694255816353.99%1729.3
KV-26107757066255.14%2217.3
ASTRON Rex 105 mm816036391323.08%1492.5
M8A145163714269.05%1916.4
Concept 1B917537371747.06%1278.3
T-549166761850053.8%1939.8
Kranvagn10220871128952.25%1888.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J412620910147.52%142.8
4TP1541191100.0%261.0
Grille5732383580.0%1843.1
T-109234470053056.6%2995.0
AMX 13 105 AM mle. 50563030513151.15%1487.8
T57 Heavy102544715103455.9%2420.3
AMX 13 909128363026358.56%2581.2
Pz.Kpfw. 38 (t)33423022347.83%1465.6
T-3454234025255.77%1213.0
TNH T Vz. 51918848099057.78%2102.9
AMX 13 1051014066151353.85%1858.1
T71 CMCD793570914259.86%2633.1
Leopard Prototyp A9206293826060.38%2341.7
Progetto M40 mod. 65102319732101255.04%2152.1
ELC EVEN 9087087089854.08%1521.1
G.W. Tiger91857542122550.29%2477.4
M18 Hellcat692441711950.42%1929.3
Tortoise9217884734757.06%2163.0
Lorraine 155 mle. 507153257620852.88%2460.6
T25/27120350325853.49%2038.4
Cobra9194968440053.75%1997.2
IS7118455618060.56%2045.0
T-62A101992434425.0%1646.0
Object 2639193055929853.69%1861.1
StuG III Ausf. G55723059258.7%1486.0
FV215b (183)10237866156653.89%2122.3
Super Hellcat7114925710.0%1249.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44302897858.97%1295.1
null0340488997263.58%0.0
10TP3308237425.0%1153.7
T-5052723799158.24%1026.0
E 2571252663161859.33%2221.1
SU-130PM8158773113651.47%1677.2
VK 30.01 (P)67576376857.35%1619.3
Bat.-Châtillon 155 5810147654629150.17%1441.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved