eu Hráč Francois_Barra

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
419
Recent WN8
806
(119 Bitev)
Winrate
44.05%
Recent WR
46.22%
(119 Bitev)
Bitev
20576
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 20576 0 0 38 119
Průměrný Tier 7.34 0.0 0.0 8.55 8.74
Winrate 44.05% 0.0% 0.0% 50.0% 46.22%
Tanků odhaleno 0.67 0.0 0.0 0.45 0.89
Udělené poškození 511.31 0 0.0 708.92 898.16
Obrana základny 0.22 0 0.0 0.03 0.08
Průměrně zkušeností 406.98 0 0.0 378.0 469.0
WN8 419 0 0 603 806 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 479 64 0 543
Průměrný Tier 10 8 6 9.76
Winrate 37.79% 48.44% 0.0% 39.04%
Tanků odhaleno 0.54 0.38 0.0 0.52
Udělené poškození 943 836 0 930.0
Obrana základny 0.16 0.64 0.0 0.22
Průměrně zkušeností 518 563 0 524.0
Průměrně střel 6.27 6.94 0.0 6.35
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 383 241 211 100
Průměrný Tier 10 8 6 8.41
Winrate 41.78% 35.68% 40.76% 36.0%
Tanků odhaleno 0.57 0.96 0.94 0.52
Udělené poškození 1048 620 308 820.0
Obrana základny 1.66 0.94 0.78 0.1
Průměrně zkušeností 615 447 291 504.0
Průměrně střel 5.63 6.26 5.14 5.71
(WG Player ID: 545741029)
Načteno za 1.09s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 18:19:50 - 12.6.2024 18:19:52)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Francois_Barra.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Francois_Barra][img]https://lab-vole.cz/Signature/Francois_Barra.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 18079 bitev


Rank:
Very Bad
300+ WN8
39% (119 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
612
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
441
(16925 Bitev)
WN8 Tier VI
381
(2062 Bitev)
WN8 Tier VII
367
(1817 Bitev)
WN8 Tier VIII
431
(7077 Bitev)
WN8 Tier IX
511
(3599 Bitev)
WN8 Tier X
470
(2370 Bitev)

Tanky (227)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6843949937042.97%561.5
FCM 36240841338.46%0.0
T7866205218448.81%731.6
BT-74381024650.0%100.0
Ikv 65 Alt II65354004143.9%749.7
T34845832026444.32%295.4
T-50510416615242.11%106.4
Bat.-Châtillon 12 t837738818138.67%400.5
STA-186265638941.57%596.1
Pz.Kpfw. II Luchs4411465641.07%13.1
T54E1954435018038.33%199.4
WZ-111 model 1-4964154210239.22%300.0
Caernarvon8187560475.0%261.0
StuG IV52763245255.77%569.1
MS-11481372161.9%188.1
UDES 15/161010395386937.68%510.9
G.Pz. Mk. VI (e)26543435.29%0.0
M40/M4386895698450.0%644.3
VK 36.01 (H)619821424842.34%77.6
SU-101857948115944.03%425.1
T110E410116161011646.55%648.1
IS-388536836553.85%901.1
M5A1 Stuart4921295133.33%47.4
AMX 13 F3 AM640027311442.11%374.5
T-15064174982958.62%603.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro239751931.58%0.0
M3 Stuart3581154450.0%92.7
Lorraine 50 t95784762339.13%235.7
Wespe3088475.0%261.0
AE Phase I98715899438.3%459.3
SU-100M173564043046.67%271.3
KV-585445719544.21%384.3
VK 75.01 (K)86765739940.4%512.9
Indien-Panzer85965417349.32%558.9
T-34 with L-114163349250.0%329.4
T2886905786547.69%545.9
Renault FT1231261741.18%6.3
T-293194263650.0%472.8
Strv m/4254464551668.75%1218.3
M14/41201131100.0%261.0
T21614619728341.34%138.2
Churchill I54544331947.37%790.4
P.43 ter73514223644.44%287.6
SU-85B42532431573.33%661.7
Strv fm/211331105745.61%42.3
M1273614565150.98%302.4
Matilda41983331100.0%511.4
Hotchkiss H352351705100.0%264.0
M2 Light Tank21051242240.91%193.1
Type 2597 Chi-Ha3491342272.73%261.0
E 50 Ausf. M1010295428837.5%525.5
M15/4231471582441.67%192.4
MKA21632174953.06%532.3
Leo756156212853.13%758.7
ST-I975863113141.98%429.3
Pz.Kpfw. II20921100.0%261.0
M224485633.33%0.0
T2 Medium Tank263160650.0%147.4
Type 5 Chi-Ri75205206046.67%600.9
M5 Stuart43811311540.87%9.1
MTLS-1G14310715818249.45%245.4
M2 Medium Tank387163666.67%294.9
Super Conqueror1087561418743.85%404.6
Emil I87405849446.81%631.3
Type T-345891871154.55%147.1
Kolohousenka13870933.33%0.0
UDES 0384924546547.69%345.2
Vickers Medium Mk. I125964650.0%81.2
Object 43098976388351.81%632.2
SU-1820971100.0%261.0
M41 HMC5218337560.0%286.4
Progetto M35 mod. 4685864172339.13%338.3
Panhard AMD 178B624327421552.09%525.7
Strv S1866139275944.4%442.2
Type 6197845867353.42%629.6
SU-152742043310545.71%375.5
T-4524638731100.0%2474.1
Strv 7463323954841.67%377.8
Hotchkiss EBR72303207435.14%185.6
Vickers Medium Mk. III303110.0%0.0
Emil II986961810940.37%507.3
Tetrarch21760540.0%1.1
LT vz. 35262159977.78%296.9
T95911106418047.5%702.8
Tiger I733227614841.22%153.8
50TP prototyp878028110.0%461.9
AMR 3521051511100.0%441.9
SU-10063783437044.29%406.3
Object 1401086851745637.94%416.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.46512616643.37%25.5
Type 91 Heavy36298650.0%110.7
VK 30.02 (M)66366374067.5%1242.4
Black Prince71153941145.45%58.6
E 10010102262820646.6%579.6
SARL 42442881428.57%0.0
Object 430U109815734540.0%515.3
Leopard 11095850516643.98%496.3
T3 HMC2571862.5%194.4
Sturmpanzer I Bison302410.0%0.0
AT-121602411100.0%750.0
T-4487624918647.67%856.6
BT-7 artillery3157270450.0%399.4
Lorraine 39L AM3731272762.96%252.1
Škoda T 5687335979048.89%475.1
UDES 1698846605154.9%691.7
Ikv 10351402441838.89%57.8
Object 268 Version 41098357723042.61%470.2
Patton the Tank9411318728.57%94.2
KV-4847053110948.62%353.4
M756915520744.44%59.0
A-2057315017750.85%114.2
Strv m/40L3772920.0%0.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C35213917647.16%71.9
ISU-15285104355236.54%216.8
IS76204055442.59%651.4
T28 Prototype853950810945.87%351.6
SU-100Y632724510.0%240.5
VK 30.02 (D)75195564346.51%658.7
T-54 first prototype8560679450.0%534.0
Renault NC-311961333.33%0.0
T25/274834656544.62%463.4
LT vz. 38347761225.0%0.0
T30986256726847.01%540.4
MT-25616721626045.0%259.9
Vickers Medium Mk. II23986650.0%87.6
AT 15A75104803351.52%581.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H58616523746.84%75.1
Char Futur 49110557713840.58%670.9
T71 DA726426831442.04%276.4
Conqueror985965025546.67%561.2
Panther II84585156743.28%345.2
Tiger II84704284242.86%275.3
Valiant51505523100.0%296.2
SU-85518420411251.79%272.0
E 50975355510335.92%377.3
11085364515125.49%293.6
Object 70492184562454.17%182.1
Strv m/38252124450.0%82.6
AMX 404611367847.44%77.1
T56 GMC3861051250.0%103.3
AMX 105 AM mle. 4741671555052.0%413.5
7TP22413691100.0%1033.4
T-34-8564554448139.51%647.6
P.44 Pantera861550135139.89%526.9
M56 Scorpion75434785650.0%556.9
Panhard EBR 90956158727547.64%654.7
Leichttraktor13517111354.87%121.6
Pvlvv fm/42201291100.0%261.0
Somua S3531071363650.0%104.8
T28 Concept76785133036.67%652.2
Bat.-Châtillon Bourrasque860949816334.97%371.0
T69839432531842.14%227.3
A4662103711747.06%396.9
Pz.Sfl. IC4195296450.0%384.9
Type 3 Chi-Nu552151714.29%0.6
Pz.Kpfw. 35 (t)24411723941.84%12.1
Renault FT 75 BS2060757.14%152.0
T1 Cunningham126783026.67%0.0
T-50-26258322425.0%351.0
Kampfpanzer 07 P(E)108325495635.71%296.6
E 759135346250.0%129.6
AMX ELC bis57914820042.5%43.0
Covenanter5801483751.35%129.9
Lorraine 155 mle. 51869056311649.14%611.0
Fiat 30001911501100.0%443.1
BT-22781421275.0%397.0
AMX 383611153342.42%34.1
SU-76M41301131442.86%169.1
T-1163901201330.77%83.6
Sav m/4341922101747.06%336.8
AMX 13 7571902416333.33%84.5
STB-11011685686947.83%800.1
P26/4042732914557.78%728.1
Type 95 Ha-Go202510.0%0.0
M4463944762755.56%528.7
Churchill VII61703221435.71%4.8
D1223136560.0%174.1
LTG727827134638.44%265.2
Cruiser Mk. III3521112250.0%85.0
WZ-111 model 5A109355497443.24%472.2
Vickers Mk. E Type B273971030.0%57.5
Ikv 90 Typ B7732676683.33%1172.6
Kunze Panzer97375197738.96%386.2
Caernarvon Action X862160337645.74%511.6
IS-41095762519141.36%486.0
T-54955841412343.9%331.2
Prototipo Standard B985652526738.95%499.3
Kranvagn109665957941.77%498.0
Renault Otsu1531351040.0%20.4
IS-272984312544.0%132.9
Bat.-Châtillon 155 55975361018850.53%584.9
Pz.Kpfw. I2221205635.71%0.0
T-1099446425543.64%658.3
T26E4 SuperPershing8489398126643.29%367.0
KV-373134703354.55%248.4
M10 Wolverine51903181050.0%246.2
AMX 13 105 AM mle. 5052401876140.98%254.8
Cruiser Mk. IV4531282050.0%86.2
Skorpion871050865945.68%515.1
T57 Heavy Tank1089143214732.65%347.6
AMX 13 90946547924637.4%384.1
Pz.Kpfw. 38 (t)35411812447.58%57.6
T-3450971040.0%9.4
P.43 bis64054021747.06%514.6
AMX 13 105103604411850.0%226.6
P.43510415020.0%0.0
Panther74714925343.4%472.1
AMX 13 (FL 11)52584161100.0%719.6
Leopard Prototyp A994152431745.11%638.2
Progetto M40 mod. 651087752113540.0%389.4
Lago42472581540.0%559.2
122 TM86965212045.0%500.8
Type 5862472843729.73%174.0
M4A1 FL 1063123832142.86%262.1
ELC EVEN 90831145922237.84%287.6
T110E3108604863844.74%366.3
M18 Hellcat649641217145.03%642.5
Lorraine 155 mle. 5075204865362.26%624.6
Type 4 Chi-To62643702642.31%239.3
Object 263982853915744.59%484.0
Crusader662305955.56%150.6
AMX 12 t623823320546.34%414.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41351941154.55%204.4
M53/M55978153117145.03%565.1
Matilda Black Prince5329400683.33%789.4
LTTB831231637143.67%321.3
UDES 14 Alt 5853148311539.13%338.3

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[G0LDN] Golden Noob Campers11321210Vstoupil13.5.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved