WN8
1774
Recent WN8
1988
(386 Bitev)
Winrate
52.48%
Recent WR
53.37%
(386 Bitev)
Bitev
47159
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 47159 0 12 184 386
Průměrný Tier 8.22 0.0 10.0 9.76 9.76
Winrate 52.48% 0.0% 58.33% 52.17% 53.37%
Tanků odhaleno 1.03 0.0 1.67 0.77 0.77
Udělené poškození 1538.4 0 2872.08 2196.62 2272.31
Obrana základny 0.41 0 0.0 0.04 0.02
Průměrně zkušeností 601.27 0 1061.0 812.0 800.0
WN8 1774 0 2564 1926 (+1) 1988 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 29 0 0 29
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 37.93% 0.0% 0.0% 37.93%
Tanků odhaleno 1.9 0.0 0.0 1.9
Udělené poškození 2827 0 0 2827.0
Obrana základny 2.45 0.0 0.0 2.45
Průměrně zkušeností 586 0 0 586.0
Průměrně střel 10.62 0.0 0.0 10.62
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 2 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.5 0.0
Udělené poškození 0 0 704 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 690 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 9.5 0.0
(WG Player ID: 595125729)
Načteno za 0.67s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 8:55:25 - 17.10.2026 4:15:33)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Fox_Mulder_FBI.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Fox_Mulder_FBI][img]https://lab-vole.cz/Signature/Fox_Mulder_FBI.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 67524 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
57% (174 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1881
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1822
(42431 Bitev)
WN8 Tier VI
1269
(3292 Bitev)
WN8 Tier VII
1362
(3431 Bitev)
WN8 Tier VIII
1861
(12861 Bitev)
WN8 Tier IX
1909
(8002 Bitev)
WN8 Tier X
1976
(14602 Bitev)

Tanky (378)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6882664810653.77%1660.9
Caernarvon817678078750.57%2278.2
Object 257917685952560.0%1702.5
SARL 4243463094057.5%1160.7
GSR 3301 Setter7423475633.33%755.2
Charioteer8163660860955.17%2125.3
Object 703 Version II8172084910851.85%2068.5
BDR G1 B51772212951.72%169.5
BZ-58712406951118.18%1453.8
T110E410241768916352.15%1931.1
T-150652936513351.13%776.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro2128222887.5%553.6
FV30466293564647.83%953.4
T37657145312557.6%1721.7
Ashigaru10246865119753.81%1865.3
T-43710865754047.5%1796.8
Kampfpanzer 50 t9213182218457.07%2034.7
Leo710866371154.55%1692.7
STB-110234372819453.09%2053.2
Windhund815627024348.84%1526.4
FV230 Canopener10282295924755.47%2355.4
B142652416147.54%629.4
L-602444710.0%0.0
Hummel64262415444.44%448.1
T-7031271752842.86%262.6
Panhard AMD 178B64575531942.11%1357.4
Strv S18172362411545.22%1871.8
Strv 7467726771566.67%1713.8
GSOR 10088192284236554.79%2280.4
Durendal10273775218253.3%2237.5
Tiger I760835423345.92%589.3
FV4005 Stage II102186522125050.32%1785.3
SU-100674440216948.52%1243.9
BZ-166814507874560.0%1999.2
E 10010249468654853.28%2237.7
Waffenträger auf Pz. IV917796564045.0%1478.0
T-448147069215652.56%2331.4
Patton the Tank9197510921100.0%2525.4
KV-48108747246049.78%1141.1
Strv m/40L3196235250.0%558.7
Škoda T 50918998247146.48%1944.1
Sturmpanzer II41641595949.15%359.8
IS-M88658503100.0%955.4
Crusader 5.5-in. SP77094802433.33%773.1
STG Guard815446804440.91%1877.2
AMX 50 Foch B1021607388363.86%1789.2
Tiger II893345337846.3%931.9
TVP VTU Koncept88424761643.75%864.3
Object 7049233866944258.37%2277.9
T56 GMC32252701050.0%644.2
Ikv 10353282752065.0%828.4
Object 268 Version V1020076485345.28%1444.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C3992421533.33%209.5
T25 Pilot Number 181283643148652.83%1774.2
Pvlvv fm/42253124757.14%215.1
AMX 50 B1020877193447.06%1500.7
T698822373520.0%825.4
M10 RBFM5601302933.33%1082.4
T4991152530116349.53%1718.9
E 759152359370953.31%1430.2
AMX ELC bis53533287343.84%1129.9
SU-100M1713177214362.79%2232.6
AMX 383961231136.36%50.6
Sav m/434126141933.33%71.2
AMX 13 75762744222552.44%1316.9
AMX 50 Foch (155)10226864110153.47%1819.7
A-4479425652445.83%1273.5
LTG78747664856.25%1994.8
T 55A9198268023249.57%2025.7
Ikv 90 Typ B7120657618158.01%2125.2
Caernarvon Action X8153581613050.0%2062.6
1108104259110.0%1114.3
Ikv 7232191931040.0%413.4
M4A1 Sherman549436324647.56%1339.4
Pz.Kpfw. 38 (t)31912004045.0%592.7
T-34523324416546.67%433.3
Birch Gun42303722665.38%941.5
Black Rock11228585113551.11%1481.5
Sherman III54684176258.06%1477.0
T25/2714707012466.67%2541.8
A-4367655996352.38%1644.9
AMX M4 1949 Liberte017296835257.69%2479.8
T1 HMC246114666.67%263.0
Bat.-Châtillon 155 55911876176947.83%1037.0
IS-2 shielded717858913458.82%2973.7
AMX ELC 9016245403450.0%430.7
VK 30.01 (P)699949210757.94%2053.9
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)8170982510361.17%2241.8
AT 7713309509100.0%1888.4
StuG IV5269254560.0%627.3
UDES 0388753542441.67%685.7
M40/M438117344057351.13%1277.3
SU-1018183080616867.26%2590.6
T-60260130850.0%81.2
T3287323733540.0%538.8
TKS z n.k.m. 20 mm225919810.0%1370.3
Löwe83213920.0%0.0
SU-541631772850.0%241.3
Manticore10110267323552.77%1365.3
BZ-58-2924679005350.94%2571.2
Type 5 Heavy1024326775036.0%1376.1
SU-130PM8181379311151.35%2014.4
121B10221069525152.19%1962.4
SDP 58 Kilana818867527458.11%2553.4
SU-182206200580.0%1391.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9148254110034.0%1289.6
Archer53032211338.46%421.2
Object 705A1024757981154.55%2042.8
K-91-PT920499451764.71%2158.2
T2 Medium Tank21221421435.71%424.9
Bat.-Châtillon Bourrasque8172183333551.94%2305.7
Object 26010233473818854.79%1861.7
IS-41026048297455.41%2299.1
Vickers Medium Mk. I13988333.33%3.1
Object 4309221183117156.73%2451.9
SU-2-12258825681100.0%2410.1
SU-152773538818547.03%872.2
Hotchkiss EBR76886193060.0%1619.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868927751776.47%2809.1
Marder 38T42572054942.86%440.1
Pz.Sfl. IVc54722606238.71%865.2
Sherman Firefly69445458058.75%2219.3
SU-2631151841687.5%320.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4871848947.19%86.0
Progetto CC55 mod. 548172877813558.52%2249.0
Škoda T 2453683496056.67%1023.3
Bishop51912152646.15%195.3
Object 430U10256178074454.84%2339.5
Object 452K10220768625245.24%1680.2
Sturmpanzer I Bison3601282759.26%171.9
Object 268 Version 410264972634153.96%2343.3
Object 265T917688362665.38%1745.9
M75112149425.0%99.9
IS798745222650.0%1281.1
LT vz. 3831171802352.17%330.1
T309230977430158.8%2419.0
FV227 Conceiver85767981100.0%561.5
Hotchkiss H35294191560.0%345.5
Maus1016406692842.86%987.6
Conqueror9228279917153.22%2452.3
Caliban8175384545456.83%2352.1
VK 168.01 (P)8145969919356.99%1925.7
Durchbruchswagen 242342334153.66%552.2
Valentine32672717452.7%948.9
AMX 4041372634560.0%437.6
Vz. 44-1713719223060.0%2194.2
Leichttraktor15997933.33%28.1
WZ-120-1G FT819087644862.5%2378.8
T297116954841154.01%1524.4
Churchill Crocodile67388333100.0%1045.9
T-103817098476558.46%2115.6
SU-76M41481842060.0%334.8
T-11631912471100.0%759.5
Centurion Mk. 7/19208577422549.78%2132.7
Type T-34525925512253.28%591.5
Cruiser Mk. III3761021040.0%91.2
KV-2644229314740.14%513.2
ST vz. 3942492474351.16%750.8
M8A142792083243.75%539.3
King Tiger (Captured)714468622857.14%2033.9
T-80413217310541.9%254.3
O-Ni7112961911851.69%1458.2
T-109189163327154.98%2089.6
SMV CC-67814887745062.0%2028.3
Loyd Gun Carriage2105140560.0%660.1
Carro d'assalto P.887175311531770.59%3184.3
Grant42612141154.55%773.6
LTTB86174591553.33%1107.6
D231031892755.56%272.7
114 SP210261065026553.96%1925.9
FV4025 Contriver11269191010848.15%1757.5
Black Prince II78205641100.0%979.6
StuG III Ausf. B44563403253.13%1344.8
Char Mle. 7599825972944.83%1133.1
Rinoceronte10261578847556.42%2303.7
StuG III Ausf. G538824511153.15%771.1
Nashorn650629515446.75%682.9
Type 91 Heavy3251391338.46%1.5
Excalibur613737225263.46%2721.5
Ikv 65 Alt II6104647721061.43%2378.1
STA-2814017302560.0%2039.7
Bat.-Châtillon 12 t874350951052.55%1473.2
WZ-111 model 1-491219513616.67%862.4
Object 26810255655023554.47%2116.4
M5A1 Stuart4881916648.48%107.8
AMX 13 F3 AM68605531747.06%1235.3
T1 Cunningham1311151100.0%261.0
Vickers Medium Mk. III3150225742.86%353.3
Indien-Panzer8689515742.86%646.0
Prototipo Standard B9236769515758.6%2727.3
M4A3E8 Sherman65103121030.0%722.9
45TP Habicha7856628650.0%884.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E31291982536.0%158.4
leKpz M 41 90 mm GF8111266537456.95%2380.6
SU-85B42401905147.06%442.8
Sexton II31031542462.5%375.0
M12796941132653.07%1277.4
Sturer Emil73642901241.67%246.5
Type 2597 Chi-Ha31111302540.0%138.0
Type 97 Chi-Ha31752061154.55%538.0
TVP T 50/5110256777121453.27%2480.6
ST-I9381372771.43%293.8
Pz.Kpfw. II21412521060.0%553.0
VK 16.02 Leopard52483018547.06%643.7
Chrysler K GF8147676711052.73%1806.6
TNH 105/1000812098622871.43%1507.4
Emil I817008965851.72%2139.4
43 M. Toldi III3414710.0%0.0
GSOR the TANK973628320.0%431.7
M3G FT3251214862.5%796.7
212A913386777554.67%1153.2
M41532521917445.4%355.8
60TP Lewandowskiego10272576518952.91%2187.8
Centurion Action X10266976737450.8%2482.7
AE Phase I9214871811454.39%2203.9
LT vz. 35282139475.0%380.6
KV-1374563579345.16%542.0
SU-14-1710377943265.63%1635.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8196280812761.42%2307.7
IS-2-II8156172725154.58%2084.4
Grille 1510262862940953.06%2216.6
Strv m/3821723441662.5%762.6
Marder II31351421833.33%166.1
Leopard 110250873844855.36%2269.0
T3 HMC26486250.0%98.9
Pz.Kpfw. 35 (t)2961802458.33%413.6
AM 39 Gendron-Somua24127551100.0%2241.6
Konštrukta T-34/100771438122043.64%941.9
FV4004 Conway9200256231648.73%1983.2
FV42028145572411656.9%2157.2
T28 Prototype811106193644.44%1222.0
T-54 first prototype813636131414.29%1552.2
G.Pz. Mk. VI (e)282122862.5%458.6
M7 Priest31661602544.0%297.2
122 TM813737762070.0%1809.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H523923518151.38%475.9
Char Futur 49215581112751.18%2066.0
Škoda T 278013410.0%0.0
SU-85539825615650.64%865.8
M53/M559132651042054.29%1317.8
IMT816657875547.27%1938.0
P.44 Pantera8178375336350.14%2638.3
T1 Heavy54473897051.43%796.5
T-34-284933844845.83%414.8
ShPTK-TVP 1008175681633655.95%2159.2
T28 Concept710634312147.62%1409.5
Renault Otsu1052250.0%71.4
T54E19183159830252.32%1885.3
Type 95 Heavy42302316848.53%661.6
Covenanter51962245954.24%536.4
Lorraine 155 mle. 5189596234860.42%1144.2
Churchill I54123558648.84%729.6
Churchill VII6233209333.33%105.3
WZ-111 model 5A1021346605242.31%1458.1
T-50-269747573167.74%3527.9
Pz.Kpfw. I2761902356.52%236.7
Fantôme9188511095100.0%1985.3
KV-3774840021847.71%806.8
AMX Canon d'assaut 105817736096949.28%2167.9
T-2841351658346.99%210.6
O-I Experimental55864639646.88%1058.7
T57 Heavy10228861229149.83%1787.6
TNH T Vz. 51923649397160.56%2681.8
Tiger (P)78785532948.28%1031.2
AMX 13 (FL 11)559412181100.0%2774.1
Leopard Prototyp A916397424850.0%1410.6
VK 100.01 (P)814849643164.52%1956.9
M4A1 FL 10610557175757.89%2036.0
ELC EVEN 90864661028551.93%1242.1
XM551 Sheridan10153259110159.41%1925.6
Cruiser Mk. I11531401030.0%573.9
M18 Hellcat6743435757.14%1235.7
M24 Chaffee52704156259.68%933.8
T67552835927647.1%1208.3
Challenger7140676612554.4%2164.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G31172242263.64%415.2
FV215b (183)10214473911060.91%1600.5
D1273130757.14%215.9
Super Hellcat712406518656.98%2245.2
Cruiser Mk. IV41692351163.64%490.8
Panhard EBR 1051010244781353.85%1143.2
Chi-Ni2160215366.67%818.1
M3 Lee42742155442.59%827.5
M6686257926954.65%1477.5
Bat.-Châtillon 155 5810116455927847.48%847.3
FCM 36212714150.0%364.3
T78612257044072.5%2083.3
BT-74119186955.56%308.8
53TP Markowskiego814477871850.0%1538.7
O-I681245330852.92%1478.6
MS-113893450.0%77.7
Excelsior5476539683.33%1047.2
VK 36.01 (H)632627320347.29%352.4
IS-38127757372253.46%1514.3
T-34-1782445423552.77%1190.2
M3 Stuart3187274966.67%717.8
GSOR 1010 FB818268766154.1%2472.9
Vickers Medium Mk. II2131209944.44%485.5
Progetto C50 mod. 66915587515345.28%1389.2
Renault FT11182091100.0%681.3
112815746296642.42%2009.0
Cruiser Mk. II21822172263.64%825.7
Bat.-Châtillon 25 t10228070310050.0%1928.8
M54 Renegade8196090926653.38%2594.0
M3742401805945.76%658.5
Super Conqueror10261981630453.95%2308.7
Object 261101538589109649.91%1350.9
KV-1534426516545.45%509.2
T110E31023616236149.18%1765.8
M5 Stuart41623653268.75%481.9
Renault NC-3114710310.0%0.0
M2 Medium Tank31181531844.44%227.8
AT 15812336543046.67%1165.2
Renault G154114112055.0%1082.2
Valiant570045220.0%1605.0
DBV-15210273976711358.41%2043.6
AMX AC mle. 488164760412254.1%2015.1
FV38059130057915449.35%1219.7
Emil II921399187255.56%2014.0
Škoda T 25657038813551.85%1020.2
O-Ho812405967057.14%1582.8
Lion10222771328653.85%1958.2
VK 30.02 (D)710204631118.18%1280.7
T110E510258581718554.05%2263.6
AT-1290143785.71%371.8
BT-7 artillery31411821040.0%275.3
Matilda43292944062.5%971.9
Somua SAu 404173238966.67%448.7
T-34-85634431021945.21%441.0
ISU-1528121647156046.43%1183.4
M24E2 Super Chaffee6629734875.0%1862.7
Vz. 5510258177233856.21%2268.5
T26E5 Patriot8138379811154.95%1896.8
MT-2565884903100.0%1881.7
SMV CC-56714509702070.0%2443.3
Pz.Kpfw. II Luchs41332095044.0%262.3
Type 1 Chi-He42372466055.0%662.4
Somua S3532392941060.0%650.9
Panzerjäger I281127540.0%46.9
Lorraine 40 t814686683250.0%1763.3
Cobra9249484736256.08%2667.7
T-4631341542352.17%429.8
T-26260901533.33%35.4
BT-226799922.22%62.8
T-293439246333.33%1663.8
IS-710219063768853.2%1909.3
M41 Walker Bulldog872651646349.46%1395.2
P26/404627432862.5%2295.0
M44664631324852.02%1062.1
KV-1SA5675569520.0%1136.1
Vickers Mk. E Type B277135425.0%75.5
Kunze Panzer919948765170.59%2076.4
TT-130M915617951154.55%1337.8
Vz. 60S Dravec10273987012553.6%1972.8
Concept 1B9232884817057.06%2132.6
Kranvagn10265585144155.78%2390.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J486172366.67%241.9
4TP11032731100.0%500.7
Charlemagne8172474913856.52%1799.2
Grille53452269050.0%605.1
Conqueror Gun Carriage10124550621742.86%867.2
T26E4 SuperPershing8169782544451.58%2661.9
FV207810236595858.62%1152.2
AMX 50 Foch918737808062.5%1778.2
AMX 13 909114455788752.2%1796.6
Chimera8212682919660.2%2775.8
AMX 13 10510169165630651.31%2263.2
P.435327462580.0%932.7
Progetto M40 mod. 65102603745101257.11%2533.6
T-452120215250.0%387.3
Type 58658439813950.36%1050.4
Lorraine 155 mle. 50712715913865.79%1931.2
Object 2639221269621252.36%2184.8
AMX 12 t644140117953.07%1157.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer46544562263.64%2598.5
SU-866455551844.44%842.5
T92 HMC10143052465049.69%1260.7
56TP817079534961.22%2143.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved