eu Hráč Fluffy_Bear82

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1003
Recent WN8
1347
(972 Bitev)
Winrate
48.01%
Recent WR
50.0%
(972 Bitev)
Bitev
23324
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 23324 0 0 558 972
Průměrný Tier 8.5 0.0 0.0 9.26 9.23
Winrate 48.01% 0.0% 0.0% 49.46% 50.0%
Tanků odhaleno 1.39 0.0 0.0 1.51 1.52
Udělené poškození 1068.6 0 0.0 1524.45 1396.58
Obrana základny 0.18 0 0.0 0.02 0.13
Průměrně zkušeností 644.36 0 0.0 732.0 733.0
WN8 1003 0 (+1) 0 1426 (+11) 1347 (+15)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 121 9 0 130
Průměrný Tier 10 8 6 9.86
Winrate 33.06% 55.56% 0.0% 34.62%
Tanků odhaleno 0.54 3.44 0.0 0.74
Udělené poškození 1664 879 0 1609.0
Obrana základny 0.76 0.0 0.0 0.71
Průměrně zkušeností 558 653 0 565.0
Průměrně střel 6.96 3.89 0.0 6.75
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 64 1626 225 52
Průměrný Tier 10 8 6 7.83
Winrate 32.81% 44.1% 46.67% 46.15%
Tanků odhaleno 1.42 1.41 1.24 1.19
Udělené poškození 1422 896 642 1750.0
Obrana základny 0.64 1.02 2.2 0.0
Průměrně zkušeností 550 583 516 767.0
Průměrně střel 8.0 6.39 6.85 8.04
(WG Player ID: 566362901)
Načteno za 1.7s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (6.2.2023 3:06:14 - 6.2.2023 3:06:15)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Fluffy_Bear82.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Fluffy_Bear82][img]https://lab-vole.cz/Signature/Fluffy_Bear82.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 59393 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
29% (103 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1175
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
971
(22462 Bitev)
WN8 Tier VI
932
(1751 Bitev)
WN8 Tier VII
1042
(1277 Bitev)
WN8 Tier VIII
925
(8466 Bitev)
WN8 Tier IX
1113
(2188 Bitev)
WN8 Tier X
978
(8780 Bitev)

Tanky (197)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x682194229444.68%151.5
FCM 362159308450.0%614.9
Excalibur69967854060.0%1631.0
Sexton I3189287250.0%479.6
BZ-176811297952157.14%982.9
Bat.-Châtillon 12 t847662417252.33%731.3
Charioteer88065911560.0%794.7
Object 703 Version II870961035447.18%540.6
Kampfpanzer 50 t9155282721552.56%1232.6
BT-7483140425.0%109.9
StuG IV5199313560.0%399.5
UDES 15/161084055020341.38%392.8
M40/M438102061511951.26%988.1
SU-101811416717052.86%1285.8
K-911012696854850.0%913.4
Object 26810189465217145.61%1228.8
AMX M4 mle. 5410222078111546.09%1519.4
TS-5812937952552.0%1311.0
AMX 13 F3 AM65814745633.93%690.8
M53/M559130970869348.2%1188.5
TKS z n.k.m. 20 mm23155121100.0%1600.9
AMX M4 mle. 4989118841100.0%921.8
GSOR 10088128866113341.35%1147.6
G.W. E 1001012306778955.06%954.9
VK 75.01 (K)896366632346.75%939.2
Manticore1089468844146.71%861.5
Aufklärungspanzer Panther74095372657.69%717.8
M4A3E8 Sherman64113992045.0%570.4
T-2935276084961.22%2246.2
SU-130PM8123864840542.47%1090.6
IS-2 shielded77485865446.3%736.6
Bat.-Châtillon 25 t1013027964065.0%1118.1
M54 Renegade81051856977.78%1059.1
Strv fm/211742582100.0%426.6
M1276046218258.54%735.6
Strv 103B10180569892348.21%1250.1
M2 Light Tank2123195850.0%383.1
M37419416810.0%392.2
Super Conqueror10184777918146.96%1272.4
SU-182130171450.0%627.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9124174228149.11%1243.0
Object 26110141072745855.24%1108.8
ISU-152K89205976046.67%828.5
Churchill I55644972850.0%1031.6
Object 705A1015636253933.33%946.9
K-91-PT911367081566.67%1004.5
T110E310176270811848.31%1210.5
Chrysler K GF88366677057.14%881.3
T-100 LT1074064362946.26%689.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8106772437948.55%1095.6
Pz.Sfl. IC44824441145.45%1179.3
M2 Medium Tank374109119.09%10.5
Pz.Kpfw. VII1017206293330.3%1046.2
Object 2601021877873743.24%1560.0
AT 15886962712548.0%751.0
Type 5989737365046.0%1116.6
Kolohousenka166116560.0%236.6
Vickers Medium Mk. I1148157250.0%643.2
Object 27710139865417043.53%901.9
KV-4 KTTS811755651428.57%1113.0
Object 43099346355547.27%644.0
E 50 Ausf. M1014067509053.33%1087.9
M41 HMC52192861936.84%62.0
Progetto M35 mod. 46874556627045.93%598.3
Panhard AMD 178B623440522843.86%420.7
Strv S181326691106051.7%1359.7
60TP Lewandowskiego10733311812.5%175.8
Valiant5670667862.5%1398.9
Centurion Action X1012916224438.64%763.1
Hotchkiss EBR72493979737.11%220.9
AE Phase I9140177424349.38%1190.6
Tetrarch23263931533.33%1578.1
LT vz. 35263911540.0%47.3
O-Ho89346307243.06%827.4
Cruiser Mk. III395114933.33%218.7
FV4005 Stage II10147958365444.95%1010.8
Type 6275076601656.25%1025.0
SU-100689060635653.09%1653.0
Object 1401015677289749.48%1254.0
FV217 Badger10156064610941.28%920.8
Grille 1510166862841548.67%1106.6
Type 4 Heavy9590677966.67%509.7
Rheinmetall Skorpion G8123266894647.89%1181.1
E 10010154471114847.3%1043.3
Object 430U10120966417847.75%777.3
T110E5101366583333.33%652.7
Leopard 110152462717643.18%1016.3
T110E410138564220549.76%872.9
Strv K912877857153.52%1188.3
BT-7 artillery33934633847.37%1480.7
Bretagne Panther62463647646.05%182.3
Convert. Medium Tank T33301414425.0%777.8
AM 39 Gendron-Somua262258560.0%194.2
Object 268 Version 41014486049940.4%786.0
LT-432844857537048.11%592.9
Concept 1B9145781815253.29%1015.7
T-28485520.0%0.0
Bisonte C4586667201866.67%638.5
Tiger 1316593463333.33%635.1
IS753052811455.26%602.5
IS-385985287541.33%408.0
Vz. 551016986601741.18%985.5
VK 16.02 Leopard548261624757.89%1899.3
Kampfpanzer 07 RH896670712346.34%1092.2
T3093124923342.42%63.4
T26E58507524933.33%313.6
122 TM8198711262100.0%1981.8
ShPTK-TVP 100811977228348.19%1179.9
Char Futur 4913166685145.1%897.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC89006988242.68%1017.5
Maus1012545642128.57%640.8
T2 Medium Tank2901671758.82%377.1
Caliban8583530425.0%338.0
Object 252U Defender8101969938351.44%947.0
VK 168.01 (P)88255011833.33%614.9
AMX 404882961770.59%377.2
T56 GMC32799475.0%261.0
M56 Scorpion7104672327148.71%1496.3
Leichttraktor184143333.33%171.6
Pvlvv fm/422481231650.0%144.0
T28 Concept7435424333.33%287.4
105 leFH18B257585976555.38%1454.5
TVP T 50/511015247304252.38%1167.5
KV-8562342854533.33%86.7
M10 RBFM56926947855.13%1578.0
WZ-120-1G FT8116165619139.27%1106.6
Object 777 Version II91202574425.0%860.2
Cobra912236483342.42%785.8
HWK 3083915564254.76%515.2
Škoda T 568138981110154.46%1229.9
E 75 TS87385414337.21%488.2
AMX ELC bis5762573151.61%128.5
SU-100M177945648842.05%923.5
Lorraine 155 mle. 51897873715450.0%978.1
Fiat 300012993551100.0%1710.1
T-1038629575560.0%524.7
AMX 38370246757.14%176.0
T-1163221423475.0%888.9
T778294474250.0%140.6
Cromwell B66866915650.0%1196.4
SMV CC-64 Vipera814968381850.0%1482.1
STB-11010445715736.84%544.0
AMX 50 Foch (155)1015005818441.67%822.8
L-602168366450.0%819.4
Lansen C810177783151.61%1170.5
AMR 35255135366.67%261.0
Škoda T 2781771114210.0%2685.3
WZ-111 model 5A1021148831758.82%1810.0
KV-267215739150.55%1192.8
T2 Light Tank23906681643.75%2414.4
Turtle Mk. I814378252842.86%1465.6
Kunze Panzer9100633720.0%613.4
T-34-85M655253735652.81%757.9
Caernarvon Action X89578026653.03%1059.0
IS-41019428198549.41%1500.6
Kranvagn1013216447041.43%732.1
T57 Heavy Tank10148769212347.15%998.9
Krupp-Steyr Waffenträger7448565580.0%595.8
T92823649047142.25%179.9
G.W. Tiger (P)812277168653.49%1405.0
M44663152311144.14%847.9
Type 64642552421644.91%850.2
FV4201 Chieftain Proto91466820757.14%1148.2
AMX Canon d'assaut 1058684384450.0%528.2
M4A1 Sherman52593513850.0%471.5
T-44-100889561215740.13%886.6
Panhard EBR 1051058159538741.34%403.2
M47 Iron Arnie8597429425.0%307.1
T-345552431650.0%100.4
AMX 13 1051081255115433.12%567.3
Birch Gun402410.0%0.0
Rheinmetall Panzerwagen1066363621344.13%547.0
WZ-131G FT68555825650.0%1429.4
CS-52 LIS88065837945.57%689.6
Leopard Prototyp A9137964010442.31%1126.5
Progetto M40 mod. 65102051559425.0%1328.0
Controcarro 3 Minotauro101065737683.33%685.8
ELC EVEN 90849668976350.85%824.8
XM551 Sheridan107645955444.44%673.0
AMX 13 57752071317648.86%875.7
Cruiser Mk. I13563271100.0%1767.7
Tortoise911325562927.59%618.2
Char Mle. 7597997206953.62%886.7
Jagdpanzer E 10010185769423351.07%1308.2
Rinoceronte10799320616.67%237.3
Object 2639128272010559.05%1096.7
T 55A913366531729.41%1005.2
T1 HMC239751546.67%73.9
AMX 12 t62063114136.59%232.8
Conqueror Gun Carriage10142267357350.79%1127.1
T28 Prototype869354226248.47%549.6
T92 HMC10142763451749.52%1129.7
Chimera81283667425.0%1053.8
Bat.-Châtillon 155 5810111970519650.51%844.3
M3 Lee4792032548.0%80.1
E 25793270934552.75%1335.6
43 M. Toldi III31544431100.0%670.6

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved