WN8
672
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
44.99%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
4690
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 4690 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.61 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 44.99% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.66 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 610.69 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.31 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 448.55 0 0.0 0.0 0.0
WN8 672 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 18 15 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.09
Winrate 0.0% 38.89% 13.33% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 1.06 0.6 0.0
Udělené poškození 0 718 444 0.0
Obrana základny 0.0 5.94 0.2 0.0
Průměrně zkušeností 0 547 209 0.0
Průměrně střel 0.0 6.5 5.07 0.0
(WG Player ID: 509080359)
Načteno za 0.36s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 7:47:21 - 16.10.2026 0:47:50)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Flokie94.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Flokie94][img]https://lab-vole.cz/Signature/Flokie94.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
24% (72 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
336
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
725
(3450 Bitev)
WN8 Tier VI
732
(658 Bitev)
WN8 Tier VII
582
(856 Bitev)
WN8 Tier VIII
751
(1431 Bitev)
WN8 Tier IX
970
(345 Bitev)
WN8 Tier X
701
(160 Bitev)

Tanky (144)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Carro d'assalto P.8876444281421.43%549.4
Sexton I31563362100.0%506.2
53TP Markowskiego8102661011141.44%1041.5
Ikv 65 Alt II65364484254.76%860.1
AT 777405794353.49%835.0
Object 703 Version II89137003647.22%801.8
StuG IV5384319250.0%722.6
MS-11357210.0%0.0
AT 253853631338.46%673.7
VK 36.01 (H)65285132944.83%763.9
TS-5811385832630.77%865.9
Jagdpanther74033716740.3%271.6
TKS z n.k.m. 20 mm22487041100.0%1558.8
T1 Cunningham10310.0%0.0
Löwe870857917545.14%599.5
Kpz. 3 GST Turm8122629310.0%805.5
Indien-Panzer86174364641.3%500.2
Panzer 58 Mutz863151514436.81%538.9
T28811278761100.0%1057.7
45TP Habicha76595417744.16%665.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E36116411148.65%90.1
T675186224650.0%226.9
Hotchkiss H35212210.0%0.0
M54 Renegade8722529933.33%404.2
M1277416341172.73%984.7
Pz.Kpfw. III/IV51972554839.58%249.7
Sturer Emil74234482661.54%506.4
Jagdpanzer IV62313142142.86%170.8
Spähpanzer SP I C74215113946.15%637.6
Jagdtiger9128163514050.0%995.4
Pz.Kpfw. II235772913.79%0.0
G.W. Panther776550611346.02%863.9
VK 16.02 Leopard5542051637.5%0.0
Tiger II86495642944.83%504.0
AT 1588375841050.0%721.4
Hummel65854078154.32%837.7
43 M. Toldi III3487110.0%0.0
Vickers Medium Mk. I14863450.0%78.0
KV-4 KTTS8485568366.67%468.2
M4153334021952.63%441.4
Progetto M35 mod. 46813336461936.84%1330.5
Panhard AMD 178B62984914459.09%866.2
Strv S185113511020.0%221.3
60TP Lewandowskiego1010185533740.54%492.9
IS-5 (Object 730)8678628850.0%614.7
Durchbruchswagen 241522742250.0%261.8
Hotchkiss EBR73654803243.75%569.7
Marder 38T41401614242.86%115.4
Pz.Sfl. IVc53603014839.58%568.1
Škoda T 2563804114242.86%541.7
Tiger I78295484245.24%887.1
Bofors Tornvagn8791820580.0%815.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41813431275.0%654.0
Rhm.-Borsig Waffenträger885247110434.62%587.8
40TP Habicha62532891631.25%175.1
Škoda T 2452312942240.91%375.8
Rheinmetall Skorpion G896658430345.87%896.2
AMX 404255396366.67%1138.8
Sturmpanzer II42152356445.31%554.3
Marder II3531571060.0%164.4
SU-85I55220810.0%0.0
Sturmpanzer I Bison3611202245.45%50.2
BT-7 artillery3112871100.0%261.0
Lorraine 39L AM3333312650.0%1121.8
Patton the Tank97268871100.0%691.0
VK 30.01 (H)52303064346.51%332.3
Strv m/40L3283284250.0%810.5
M24E2 Super Chaffee6503482333.33%1105.1
AT 865966123655.56%1152.8
Škoda T 509798551933.33%434.7
T25 AT78554905642.86%980.9
Leopard 1108464481127.27%331.9
Renault FT101511100.0%261.0
ShPTK-TVP 10089375642540.0%723.7
25TP KSUST II5177260728.57%142.6
T2 Medium Tank2133195250.0%509.8
Pz.Kpfw. II Luchs4602024936.73%0.2
Valiant523525210.0%207.7
SU-8555093771471.43%1170.3
50TP Tyszkiewicza9127569215148.34%1088.9
T56 GMC3651991100.0%261.0
Ikv 10352382903852.63%435.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C310724210541.9%283.6
Dicker Max62132053234.38%61.0
Leichttraktor1532102857.14%149.0
Panzerjäger I2841231040.0%68.3
Pz.Kpfw. 35 (t)2461111435.71%0.0
Bretagne Panther6437453366.67%705.5
T-26231139250.0%84.8
AMX ELC bis51213081145.45%187.0
Strv m/425303279540.0%604.8
AltProto AMX 308716699366.67%793.1
T-293291228333.33%820.0
SU-76M42672141233.33%515.2
T-1163250340728.57%1076.2
LTP3958720.0%163.2
Sav m/4341682391346.15%246.6
AMX 13 757242259425.0%181.5
Churchill I5563580862.5%1227.9
Jagdpanther II877855914049.29%674.8
M4467155484965.31%1287.5
Churchill VII64373201729.41%487.6
Cromwell64103845238.46%568.1
Semovente M4154112741266.67%865.7
AMR 35213415320.0%338.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D203110.0%0.0
KV-26223347666.67%329.8
Ikv 90 Typ B76414082343.48%714.5
ST vz. 3941852411233.33%344.2
M8A14194249742.86%269.2
VK 28.0162623931050.0%623.3
AMX 105 AM mle. 4742102912470.83%725.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J41112035540.0%31.3
T-50-261993285438.89%243.0
Super Hellcat74583531136.36%362.5
Grille542232910049.0%785.0
Pz.Kpfw. I228981338.46%3.3
G.W. Tiger (P)87243991931.58%525.8
M10 Wolverine56054372147.62%1304.4
T7 Combat Car202410.0%0.0
TL-1 LPC884160711646.55%897.0
Churchill III5734010.0%0.0
AMX 13 105 AM mle. 505307219850.0%485.3
M36 Jackson64604261650.0%619.1
P.43 bis66695125044.0%1197.2
P.4352573491258.33%582.9
Tiger (P)79497821952.63%1309.8
Leopard Prototyp A99184944443.18%603.1
Black Prince II715524610.0%0.0
VK 100.01 (P)8597752862.5%599.9
T-45259911071100.0%4383.3
ELC EVEN 908319360633.33%275.5
SU-130PM810836357454.05%941.3
StuG III Ausf. B42012884843.75%309.3
Achilles67805582450.0%1289.0
Challenger75803621233.33%518.8
Jagdpanzer E 10010140058411243.75%806.3
StuG III Ausf. G52362812638.46%281.4
Nashorn6365328757.14%524.0
T1 HMC223100250.0%106.1
AMX 12 t63373051520.0%679.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4207185825.0%288.6
E 25737237826643.98%287.8
VK 30.01 (P)6357242922.22%339.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved