WN8
1166
Recent WN8
1792
(1034 Bitev)
Winrate
49.16%
Recent WR
51.45%
(1034 Bitev)
Bitev
10944
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10944 0 15 472 1034
Průměrný Tier 7.75 0.0 9.33 9.03 8.73
Winrate 49.16% 0.0% 66.67% 51.48% 51.45%
Tanků odhaleno 1.05 0.0 1.73 1.01 1.06
Udělené poškození 1059.94 0 1923.4 2068.16 1972.78
Obrana základny 0.14 0 0.0 0.2 0.22
Průměrně zkušeností 620.4 0 888.0 899.0 917.0
WN8 1166 0 1506 (+1) 1725 (+34) 1792 (+81)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 594954374)
Načteno za 0.35s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 2:41:19 - 17.10.2026 2:36:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Flam1eNatoR.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Flam1eNatoR][img]https://lab-vole.cz/Signature/Flam1eNatoR.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1697 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
76% (266 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1479
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1167
(9931 Bitev)
WN8 Tier VI
661
(806 Bitev)
WN8 Tier VII
888
(890 Bitev)
WN8 Tier VIII
1251
(5326 Bitev)
WN8 Tier IX
1106
(1914 Bitev)
WN8 Tier X
1505
(885 Bitev)

Tanky (186)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684565962653.85%695.7
BT-740010.0%0.0
53TP Markowskiego810766974751.06%1112.8
Object 257918239744355.81%1795.9
T8031123268473438.24%1364.6
Bat.-Châtillon 12 t82884003655.56%389.4
Charioteer8109961712541.6%1000.6
Pz.Kpfw. II Luchs42392521100.0%945.1
T54E1917848225250.0%1584.0
Caernarvon8219410631844.44%2838.1
Valentine AT43062511735.29%622.0
MS-11551981553.33%139.6
Prototipo 68192098510954.13%2123.4
AT 253484063644.44%610.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31853411100.0%706.3
M40/M43810415828354.22%1057.3
VK 36.01 (H)66234456854.41%986.2
T2078526732548.0%1186.6
IS-38148685015252.63%1775.6
T-1506732221435.71%0.0
M53/M55910756594753.19%882.7
Type 3 Chi-Nu53553313729.73%722.1
T-5055218817945.25%58.4
KV-58685458102642.88%589.3
SU-541552242171.43%360.5
M4A3E8 Sherman6716649757.14%1287.1
XM66F813956783145.16%1418.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31013610642.45%30.9
Type 5 Heavy1022479602560.0%1638.6
Strv m/4253823941662.5%919.3
Cruiser Mk. II22223291100.0%978.6
Tiger (P)7166610852560.0%2594.2
SU-76M4119102520.0%65.7
Object 703 Version II818889183145.16%1993.9
Bat.-Châtillon 25 t101588766366.67%1120.9
M1276956041752.94%801.1
Gabler’s Destroyer56617610.0%0.0
Löwe8164899523357.08%2121.8
Emil I813467559046.67%1561.9
Super Conqueror1026117952343.48%1849.1
Versuchspanzer 57917498576547.69%1327.5
SU-182927728.57%0.0
Type 97 Chi-Ha3491250450.0%1623.5
CS-52 LIS813677663650.0%1435.2
SU-263681152231.82%0.3
AMX 404751284348.84%93.8
Leo7400564560.0%530.9
ST-I980661916043.75%522.1
Pz.Kpfw. II2511581330.77%0.0
KV-152362744443.18%236.7
Ambassador9238410123053.33%2011.1
Buryan923469877153.52%1788.3
Churchill I5356387250.0%532.7
T-54 ltwt.96626663056.67%876.4
Type 5 Chi-Ri75965306645.45%709.4
Bat.-Châtillon Bourrasque8164086343553.1%1983.2
Lorraine 40 t85943801225.0%354.3
T110E51025329668453.57%1970.1
Caliban81468963250.0%1967.4
Type T-345703592650.0%1805.0
Kampfpanzer 6710270310058354.22%2162.4
IS-410186868512553.6%1465.0
Vickers Medium Mk. I11420425.0%0.0
Renault FT 75 BS2160182425.0%770.5
M4152383321154.55%271.3
Panhard AMD 178B620221720.0%249.5
Strv S18163160712937.98%1488.7
60TP Lewandowskiego1023378206254.84%1707.6
SU-2-12250241366.67%261.0
WZ-120G FT919677412842.86%1231.9
SU-15274144064353.49%421.7
Strv 7466475312055.0%1210.2
AE Phase I91278619540.0%774.1
Emil II917409117061.43%1574.0
Škoda T 2566805632147.62%1154.7
Tiger I7106860012544.0%1336.9
Bat.-Châtillon 25 t AP995959713144.27%760.4
FV4005 Stage II1085943011139.64%378.4
Cromwell B61042905333.33%2280.2
40TP Habicha6140510771100.0%3981.6
SU-14-177736722653.85%1006.5
Rhm.-Borsig Waffenträger813137622360.87%1353.7
Vz. 63P112040579714.29%1006.9
IS-2-II812287611650.0%1158.4
Black Prince7113743110.0%1150.1
T1E6246812231.82%1.5
50TP Tyszkiewicza9191010582277.27%2055.8
14TP412116320.0%143.9
Projekt ION821119895251.92%1982.3
45TP Habicha76646043158.06%786.8
SDP wz 66 Grom815257678556.47%1626.8
AT-1212943141.94%5.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4141125425.0%156.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2373110.0%0.0
Lorraine 39L AM3102162757.14%250.7
Patton the Tank9152745140.0%1303.5
VK 30.01 (H)52892684748.94%501.1
KV-4867158315248.03%579.7
E 1001022098885158.82%1803.4
T-284771174641.3%18.5
ISU-1528505364666.67%454.0
Bisonte C458162394915054.0%1973.5
FV42028225716441100.0%3794.2
IS78777321866.67%1296.0
Vz. 551025989157850.0%1934.7
Type 4 Chi-To64404592755.56%706.1
MT-25619233235050.0%396.6
Renault FT180188250.0%297.5
Hotchkiss H352371131241.67%1.8
25TP KSUST II5246304742.86%348.6
Conqueror9250210474252.38%2660.8
Tiger II89167035646.43%918.6
Valentine3454464450.0%1696.7
Object 752918639931963.16%1538.8
Type 1 Chi-He43903671560.0%1232.2
Projet Louis973036810.0%594.8
Vz. 44-17170010911258.33%2594.2
Dicker Max6561544366.67%949.4
Leichttraktor136207475.0%261.0
Husarz8933511616.67%693.9
STA-1873854615346.41%788.6
T69812237274445.45%1529.1
Renault NC-311283410.0%0.0
Pz.Kpfw. Neu1128089722055.0%1744.6
Object 252U8146781318350.82%1563.6
T1 Cunningham10310.0%0.0
E 759134771615850.0%1108.2
T-463721225352.83%147.6
T-26244122837.5%0.0
AMX ELC bis54063421346.15%1254.5
T-103815667382944.83%1740.3
AMX 383721552441.67%22.1
IS-71026229567350.68%2140.2
LTP326983441.18%13.9
Sav m/4341111681353.85%161.9
AMX 13 75739339625749.03%653.7
SMV CC-64 Vipera813436897444.59%1344.3
STB-11015196167544.0%1058.2
KV-1S67607301070.0%1514.9
TNH 105/1000815179713666.67%1968.1
M4464754632454.17%668.4
Churchill VII69377331861.11%1611.8
Lansen C812917797552.0%1498.6
KV-1SA53495661100.0%647.1
KV-2652436510448.08%757.1
Pz.Kpfw. 558232611983855.26%2225.7
KR-11124749644948.98%1430.3
Kranvagn1020247501338.46%1314.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J448212875.0%261.0
FV225 Collector9205311401573.33%1777.9
Super Hellcat724027620.0%42.3
Windhund814549991100.0%1635.0
T-10914377223650.0%1217.6
Kpz. Erich Konzept I916887772147.62%1327.0
T26E4 SuperPershing896775314055.71%1161.3
KV-3757841820150.75%609.6
Ikv 7231032011040.0%51.1
IS-6 B811036847443.24%1072.4
T7 Combat Car269190771.43%340.8
Achilles63013423941.03%265.2
Rheinmetall Skorpion8153970236748.77%1558.7
T57 Heavy1018127663444.12%1171.9
AMX 13 90960347745146.78%750.1
FV4004 Conway9126666111750.43%985.0
TNH T Vz. 51917268745354.72%1433.8
StuG III Ausf. B41571361625.0%120.5
WZ-111 model 68194010832166.67%2487.4
VK 100.01 (P)810887752544.0%1093.6
122 TM810857761662.5%1211.6
Type 58610037211546.67%2164.8
Tiger-Maus919079431957.89%1767.1
ELC EVEN 90847566136254.14%824.9
Vz. 68 Squall8254509955.56%311.4
Object 2839020310.0%0.0
Challenger79757023666.67%1431.6
T-62A1010505582245.45%662.5
M-IV-Y8129276231354.63%1411.4
StuG III Ausf. G5294271714.29%433.5
Toro916289002055.0%1443.3
AMX 12 t6732616648.48%111.8
Type 619119667916150.93%1054.7
T92 HMC1011326352352.17%843.9
LTTB831340519845.45%344.1
AMX M4 1949 Liberte08666071346.15%817.2
TBT917648614247.62%1369.9
VK 30.01 (P)6171810141442.86%3375.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved