eu Hráč Evil_Doppler


WN8
2513
Recent WN8
186
(10 Bitev)
Winrate
56.23%
Recent WR
50.0%
(10 Bitev)
Bitev
10588

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 10588 0 0 0 10
Průměrný Tier 9.03 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 56.23% 0.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 1.57 0.0 0.0 0.0 1.0
Udělené poškození 2343.13 0 0.0 0.0 1464.9
Obrana základny 0.34 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 954.35 0 0.0 0.0 802.0
WN8 2513 0 0 0 (+2) 186 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 302 5 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.97
Winrate 64.24% 80.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 2.06 0.2 0.0 0.0
Udělené poškození 1768 1832 0 0.0
Obrana základny 6.19 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 951 1143 0 0.0
Průměrně střel 6.39 5.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 623971871)
Načteno za 0.33s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 17:23:40 - 17.10.2026 5:54:02)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Evil_Doppler.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Evil_Doppler][img]https://lab-vole.cz/Signature/Evil_Doppler.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
29% (163 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1349
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2422
(10529 Bitev)
WN8 Tier VI
1736
(171 Bitev)
WN8 Tier VII
1781
(292 Bitev)
WN8 Tier VIII
2298
(3462 Bitev)
WN8 Tier IX
2589
(1716 Bitev)
WN8 Tier X
2520
(4637 Bitev)

Tanky (142)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685446298342.17%884.2
Charioteer Nomad8214597212759.06%2726.6
Caernarvon816739263256.25%2059.3
53TP Markowskiego8247012391861.11%4507.6
T80311343211122458.33%2682.4
Bat.-Châtillon 12 t873379813454.48%1489.0
Charioteer8236910402352.17%3611.0
Object 703 Version II820451048450.0%2437.9
T54E19289811385158.82%3285.0
Excelsior5364366520.0%458.4
M40/M4388996636448.44%794.1
M1277916293938.46%780.0
TNH T Vz. 519248611305770.18%2746.3
TS-58232911022653.85%2828.8
T328196010873366.67%2510.1
GSOR 1010 FB8154988312159.5%2108.8
S-5179057656446.88%1034.1
GSOR 1008817298662356.52%1777.1
Löwe81466915366.67%1637.4
45TP Habicha724451419977.78%5147.4
FV226 Contradictious81791737837.5%1500.0
Stinger10320910734468.18%2490.3
121B1027408853046.67%2654.3
AMX 50 100817109233259.38%2316.9
Bat.-Châtillon 25 t1027259288151.85%2683.4
E 65 Zwilling8189411621580.0%2041.7
FV229 Contender9273911473262.5%3322.1
Ashigaru1027118954961.22%2349.3
Super Conqueror103308107022159.28%3228.9
Chrysler K82061893425.0%3212.5
Bat.-Châtillon 25 t AP916868963751.35%1846.8
Object 26110131879613261.36%1213.6
BZ-7911323411632576.0%2005.0
Jagdpanzer E 90923878845947.46%2136.4
Bat.-Châtillon Bourrasque82182106529357.68%2947.6
Lorraine 40 t81299694333.33%1554.8
FV230 Canopener103075109010160.4%2640.2
Object 260103062109510267.65%2757.9
Emil I819299382951.72%2476.8
M4464544042934.48%510.2
Concept 1B9264310082450.0%2223.1
212A910698735257.69%992.0
Panhard AMD 178B64886492075.0%1575.7
60TP Lewandowskiego103614100328855.9%2963.6
DBV-15210331691745258.85%2674.0
DZT-1599235797110755.14%2447.3
AMX AC mle. 48821679944259.52%2823.8
Hotchkiss EBR75416404755.32%1230.1
AE Phase I91173772450.0%1013.6
Emil II922879785759.65%2206.3
Coccodrillo10300111283473.53%2648.4
Durendal1027059177956.96%2132.0
SDT-58 Vlkodav924239763548.57%2509.5
Škoda T 2569147764759.57%2234.8
FV4005 Stage II10227272615450.65%2143.0
Cromwell B610738202045.0%2081.4
VK 72.01 (K)103496101818157.46%2733.8
SU-100610686502250.0%1801.9
Rhm.-Borsig Waffenträger817868286553.85%2026.8
FV217 Badger10284894310352.43%2292.0
Type 6277367491540.0%1527.7
Grille 151026798403857.89%2208.5
BZT-7010349810689963.64%2829.7
T110E5103182103018253.85%2784.4
Waffenträger auf Pz. IV924229529562.11%2809.8
Object 452K103634104268856.54%3284.7
SDP wz 66 Grom8203898715760.51%2335.4
BZ-7510313810194856.25%2811.5
Black Prince713638772642.31%1946.7
T 55A92406106313454.48%3246.3
Object 268 Version 410307791910054.0%2598.0
Patton the Tank921359676254.84%2666.5
Konštrukta T-34/100711488331457.14%2334.6
TVP T 50/511024708139644.79%2338.3
Matilda41561999560.0%7383.0
FV4004 Conway926169792552.0%2899.4
Object 274a812248863354.55%1664.0
Škoda T 509304310884050.0%3805.8
Vz. 551029269799461.7%2712.1
Type 638222112136864.71%3463.1
XM66F82361112027661.59%3179.2
FV227 Conceiver818849733250.0%2566.5
KR-111369311611758.82%2914.8
Char Futur 49217497811758.12%2431.0
Maus1026829698550.59%2144.8
AMX 50 Foch B1026659491361.54%2404.8
Conqueror9288212344969.39%3717.1
Caliban81551980366.67%2090.6
Taschenratte11372611407350.68%2534.2
SU-8556534192532.0%1340.0
Valentine3225917751100.0%30438.0
Object 7529265410909655.21%2572.7
50TP Tyszkiewicza9349913543876.32%4026.7
Vz. 44-17159810672070.0%2986.9
Panhard EBR 9097236978050.0%980.4
AMX 50 B10316899515757.96%2945.9
T698202511381464.29%3177.9
Windhund8180711491100.0%2155.0
Object 777 Version II92098948650.0%2050.3
FV4025 Contriver11352410575853.45%2577.0
Škoda T 5682567115413860.14%3193.5
AMX ELC bis5603201040.0%22.1
SU-100M1713328682157.14%2252.7
T-10382197103318854.79%3052.6
AltProto AMX 308185911114671.74%2670.0
IS-710314010088752.87%2787.4
Churchill I59597541361.54%2664.8
AMX 50 Foch (155)1025628802161.9%2023.1
Churchill VII610057492454.17%1935.0
Turtle Mk. I8165810432365.22%1957.0
ASTRON Rex 105 mm81257792475.0%1317.4
AMX 50 1209272610403756.76%3219.9
Vz. 60S Dravec10336611085962.71%2573.1
Caernarvon Action X812697692532.0%1345.7
Predatore9249310071952.63%2281.5
Kranvagn1029809814351.16%2758.3
AMX 67 Imbattable1125156151020.0%1499.5
Object 279 early103211109612959.69%2390.5
FV224 Chopper71096633333.33%1147.0
Rheinmetall Skorpion820759269057.78%2692.1
T57 Heavy1032209604252.38%2743.2
XM5782227103112160.33%2359.7
T207158310171861.11%3350.2
CS-52 LIS818849233551.43%2344.0
Black Rock1130868884440.91%2009.3
T297159410671662.5%2658.8
SU-14-2893672310351.46%850.8
VK 100.01 (P)8218211611361.54%2920.8
Tiger-Maus92303100813562.22%2275.0
ELC EVEN 90843974227752.71%782.1
Vz. 68 Squall86135852839.29%891.7
SU-101816648975955.93%2330.3
SU-130PM82152101044459.46%2674.2
FV1066 Senlac84236639446.81%625.3
T-62A1025959931758.82%2445.8
Object 2639248310695671.43%2521.1
Toro9248410557358.9%2609.6
AMX 12 t6839521922.22%1978.7
Panhard EBR 1051096375558848.64%1122.1
AMX 50 Foch926259547450.0%2633.7
Vz. 58 Medvěd9274010906561.54%2911.7
Nergal820801040862.5%2343.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved