eu Hráč Erikoman


WN8
1782
Recent WN8
2085
(164 Bitev)
Winrate
53.69%
Recent WR
59.15%
(164 Bitev)
Bitev
34383
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 34383 0 2 20 164
Průměrný Tier 7.59 0.0 8.0 7.65 8.78
Winrate 53.69% 0.0% 50.0% 50.0% 59.15%
Tanků odhaleno 1.19 0.0 0.5 1.15 1.03
Udělené poškození 1286.06 0 622.5 1117.7 1668.59
Obrana základny 0.7 0 0.0 0.0 0.54
Průměrně zkušeností 677.34 0 646.0 734.0 907.0
WN8 1782 0 0 9277 2085 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 272 121 62 464
Průměrný Tier 10 8 6 8.91
Winrate 46.32% 49.59% 54.84% 47.41%
Tanků odhaleno 0.54 0.66 1.02 0.63
Udělené poškození 1684 1185 553 1391.0
Obrana základny 0.85 3.72 2.84 1.85
Průměrně zkušeností 684 716 567 668.0
Průměrně střel 9.03 7.17 5.47 8.02
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 199 561 282 456
Průměrný Tier 10 8 6 7.88
Winrate 39.7% 51.69% 54.96% 44.96%
Tanků odhaleno 0.74 0.74 1.12 0.76
Udělené poškození 1488 1023 587 1593.0
Obrana základny 1.41 0.8 2.86 0.5
Průměrně zkušeností 622 663 463 713.0
Průměrně střel 8.5 6.73 8.24 8.83
(WG Player ID: 507438058)
Načteno za 1.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.2.2023 4:11:27 - 6.2.2023 2:27:09)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Erikoman.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Erikoman][img]https://lab-vole.cz/Signature/Erikoman.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 21931 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
60% (182 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1933
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1861
(29765 Bitev)
WN8 Tier VI
1980
(6069 Bitev)
WN8 Tier VII
1669
(2616 Bitev)
WN8 Tier VIII
1848
(8747 Bitev)
WN8 Tier IX
1943
(5722 Bitev)
WN8 Tier X
1775
(6611 Bitev)

Tanky (433)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x687266849453.19%1432.7
Sexton I3126164333.33%147.4
Object 25791104796250.0%750.0
Charioteer8131867214850.0%1637.0
Excalibur613911039977.78%2701.6
Object 703 Version II8146492123557.02%1758.3
EMIL 1951813637632240.91%1555.7
BDR G1 B58787022466.67%2359.6
Caernarvon814858804553.33%1765.5
T110E410229466373647.42%1866.4
SU-122-447180394250.0%118.6
Jagdpanther711478021478.57%1958.2
FV3046330228520.0%320.6
T37666763335555.77%2174.9
Object 90710217782447853.77%1924.2
S-517568376922.22%412.5
Löwe815791185580.0%2176.9
CS-631023208754654.35%2244.5
Strv 103B1022126505341.51%1494.6
T-4379797795556.36%1962.4
50TP prototyp8163010061070.0%2207.1
Type 5 Chi-Ri77177181560.0%1127.0
Pz.Sfl. IC45535421100.0%1516.7
B14261243728.57%546.5
L-602131380540.0%542.5
AMX M4 mle. 51920649792661.54%1873.7
Panther/M10713429522572.0%2284.2
Panhard AMD 178B62063491650.0%409.5
Strv S18148368919355.96%1710.4
Strv 74612518091145.45%2557.1
Vickers Medium Mk. III31321532751.85%388.9
Tiger I7119467814152.48%1777.9
FV4005 Stage II10220068119555.9%1852.9
SU-10068374839355.91%1683.9
Type 4 Heavy9185583114251.41%2101.0
Rheinmetall Skorpion G8160972960650.5%1870.6
E 10010237879210954.13%1989.9
Waffenträger auf Pz. IV919757358951.69%1685.7
T-448130281915857.59%2131.3
LT-43289287285547.27%1672.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D2172357650.0%767.5
A-2051112454652.17%295.7
T-2842223474454.55%665.9
Škoda T 509193174315854.43%2051.6
Sturmpanzer II4269282366.67%895.7
IS-M811786907054.29%1523.5
Panther II8134875611355.75%2164.3
Tiger II8132878715352.29%1707.5
TVP VTU Koncept8100668815154.3%1411.1
E 75 TS814318535749.12%1743.3
T56 GMC3902051957.89%190.4
Ikv 10354494554355.81%1055.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C33004679047.78%1738.4
T2163543322839.29%795.7
WZ-13179317739060.0%2525.8
Pvlvv fm/42218517710.0%585.4
AMX 50 B1022967933151.61%1798.6
Alecto4193258666.67%520.5
T698134963619649.49%1843.5
M10 RBFM58266532356.52%2103.2
T499121676087854.9%2305.0
TNH 105/1000812547781145.45%1227.6
E 759201592116560.61%2193.1
AMX ELC bis51702729543.16%360.2
SU-100M1715499061566.67%2647.9
T-34 with L-114105712981100.0%5086.2
AMX 3831523051553.33%597.5
LTP3144242540.0%459.5
Sav m/4342122801330.77%375.7
AMX 13 75788879510361.17%2250.8
M-V-Y1012897631154.55%862.1
AMX 50 Foch (155)1019697324751.06%1499.4
T2 Light Tank23626522268.18%2722.7
T 55A916437817349.32%1523.8
Ikv 90 Typ B79345429555.79%1380.6
Caernarvon Action X8144189514961.07%2062.1
M-III-Y814739181450.0%1654.0
IS-271656884862.5%2647.5
Ikv 723305552250.0%966.1
M4A1 Sherman550246517354.34%1461.0
Comet75694572352.17%831.3
T-34532837818550.81%829.7
P.43 bis69185983050.0%1757.9
M26 Pershing8111672810749.53%1442.1
Birch Gun4221192333.33%526.5
AMX M4 mle. 4579967116448.44%1400.3
Chieftain/T958989800850.0%1116.5
leKpz M 41 90 mm872221530.0%832.2
Sherman III55865561747.06%1757.5
Controcarro 1 Mk. 291284668837.5%899.4
T25/2796854715151.66%1535.0
AMX M4 1949 Liberte815729602343.48%1951.3
Crusader63553226451.56%997.9
T1 HMC21521111735.29%615.7
59-1665695986555.38%1827.3
VK 30.01 (P)62702822433.33%202.9
Jagdtiger921396211323.08%1620.0
Valentine AT42432111442.86%655.4
UDES 03818366594242.86%2080.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31381823056.67%392.9
M40/M438119761920255.45%1526.9
M12793852122649.56%1303.4
AMX M4 mle. 541021478223743.24%1564.1
T-6021123264100.0%629.6
T328139276940454.21%1912.9
Ferdinand813447204454.55%1424.0
Type 3 Chi-Nu54444154143.9%1361.0
Manticore1010878568162.96%1417.3
Type 5 Heavy1024567469456.38%2116.9
T67560447412657.94%1680.7
121B1016637491947.37%1102.3
AC 1 Sentinel4267453425.0%797.6
Turán III prototípus554528510.0%979.9
Spähpanzer SP I C78046208251.22%1598.8
E 50 Ausf. M10193667920246.04%1646.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9153082811758.12%1831.3
Object 705A1021958275360.38%1897.8
K-91-PT920331117683.33%1962.2
Conqueror9206010262860.71%2260.8
Bat.-Châtillon Bourrasque8150790319956.78%1935.5
IS-41022088984957.14%1780.4
Vickers Medium Mk. I1781454050.0%281.7
Object 27710208975816253.09%1758.8
Object 430919999079759.79%1986.8
Centurion Mk. I81061732757.14%1374.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2867046601758.82%1919.3
Marder 38T43722712240.91%911.5
Pz.Sfl. IVc5244165333.33%254.1
T-83281747935450.0%1993.0
Sherman Firefly68556606460.94%2024.7
Object 1401018855944040.0%1419.3
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41282616142.62%221.3
FV217 Badger1015516944250.0%971.4
Progetto CC55 mod. 54816668984746.81%2238.4
Škoda T 2453634493764.86%1057.6
Black Prince7748899887.5%1086.7
Object 430U1018937938355.42%1612.4
Sturmpanzer I Bison360122933.33%1.5
Object 7801022049527263.89%1749.0
Lorraine 39L AM3123130540.0%169.3
Object 268 Version 410242486013256.82%2127.8
VK 30.01 (H)55664951741.18%983.7
M752873735464.81%1107.4
Bisonte C4581597100714163.83%1975.0
IS7100471722755.95%1509.8
Type 4 Chi-To66965722751.85%1229.2
Object 705918836877139.44%1917.8
T309190373035252.56%1792.1
Hotchkiss H352135170633.33%434.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC810737101040.0%1232.0
Maus1015757341947.37%962.9
T2 Medium Tank2232182633.33%1161.8
Caliban815128655448.15%1730.1
Durchbruchswagen 243954771040.0%1264.2
Valentine31061701163.64%337.4
T4042402577341.1%395.3
AMX 4041792893860.53%800.6
Vz. 44-179917061040.0%1093.7
Dicker Max610966541353.85%1964.6
M-VI-Y915188471450.0%1531.7
Leichttraktor153146785.71%267.6
WZ-120-1G FT815908866953.62%1898.6
ARL 4467165747458.11%1345.4
T297125667714850.68%1802.0
HWK 30812169061266.67%2570.9
M4A3E2 Sherman Jumbo68056864456.82%1852.5
T-10381022768771.43%1116.2
SU-76M41912072544.0%439.1
T-11631342461100.0%529.9
Krupp-Steyr Waffenträger7376536475.0%483.5
Centurion Mk. 7/1912778073964.1%1229.8
Type T-34546040212055.83%1393.1
Pz.Kpfw. IV Schmalturm611398741070.0%3194.4
Cruiser Mk. III31481697458.11%709.1
KV-2695166510746.73%1737.6
AMX 50 120918687963943.59%1836.2
ST vz. 394255420955.56%910.7
M8A143022411650.0%726.7
King Tiger (Captured)71259893450.0%1905.7
Panzerjäger I21581921266.67%683.2
Bat.-Châtillon 155 55912126962157.14%1221.9
T-34 shielded56375951163.64%1883.7
O-Ni713039256866.18%1982.0
T928576418955.56%1021.9
T-109167874040754.3%1852.3
SMV CC-67811888241464.29%1389.3
Loyd Gun Carriage28889333.33%358.2
Carro d'assalto P.88713761089771.43%2267.7
Churchill III5515689742.86%932.5
AMX 13 105 AM mle. 5054343183636.11%693.5
Cruiser Mk. IV4721243036.67%3.1
Grant4387391666.67%1255.1
D23174322771.43%782.2
Spähpanzer Ru 251910157356456.25%1654.1
CS-52 LIS815508812161.9%1933.1
Char Mle. 759627696771.43%696.2
Jagdpanzer E 1001019096616346.03%1161.3
Rinoceronte1019778695158.82%1622.6
M-IV-Y818269961060.0%2297.7
StuG III Ausf. G54333405547.27%969.0
Nashorn665542710546.67%1085.4
WZ-132-1109625001136.36%796.5
Renault UE 5731708730.0%323.6
M601015746456140.98%1178.1
Ikv 65 Alt II69146065455.56%1969.0
T-5052704491855.56%982.0
Bat.-Châtillon 12 t815946441100.0%3730.7
WZ-111 model 1-4919819221241.67%2100.5
M5A1 Stuart42153036946.38%674.6
AMX 13 F3 AM67284736555.38%1121.5
Lorraine 50 t91301680540.0%1108.1
T1 Cunningham115731211453.51%1015.4
GSOR 1008816048115349.06%1692.1
45TP Habicha710847342445.83%1569.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E31762132352.17%467.8
leKpz M 41 90 mm GF88226098459.52%1759.0
AMX 30 B10195773513750.36%1787.3
SU-85B42482152040.0%425.0
Sexton II32453301546.67%940.6
Strv fm/2112176623100.0%1672.9
SU-101813978404663.04%1849.2
Sturer Emil79544869555.79%1362.2
M2 Light Tank21221551030.0%299.8
Type 2597 Chi-Ha3120175771.43%450.4
M41 Walker Bulldog887076117153.8%1968.8
MKA2203339250.0%679.6
TVP T 50/5110204970522253.6%1892.0
StuG IV5249285520.0%336.9
Pz.Kpfw. II246240944.44%36.1
VK 16.02 Leopard55307591573.33%2164.8
M48A5 Patton10192570917251.16%1696.3
WZ-132881257311656.03%1545.6
Bofors Tornvagn816849617554.67%2101.6
Emil I816147682839.29%1741.3
43 M. Toldi III3116240333.33%282.1
Renault FT 75 BS21081252661.54%572.3
M41 HMC54183367455.41%601.2
Progetto M35 mod. 468166692066258.16%2304.2
60TP Lewandowskiego10216985817151.46%1617.0
Centurion Action X10192081810556.19%1740.7
CS-53810807173652.78%1350.8
AE Phase I918329156355.56%1776.0
Tetrarch2168269757.14%823.0
WZ-132A97625926645.45%926.5
Cromwell B61097923560.0%2414.4
Rhm.-Borsig Waffenträger815376955752.63%1579.6
Grille 151018916434047.5%1436.2
VK 30.02 (M)67736175450.0%1661.9
T1E62511074540.0%5.1
Marder II31911636145.9%429.3
Leopard 110191178816457.93%1583.9
T3 HMC21011291838.89%202.7
Pz.Kpfw. 35 (t)21221071625.0%390.5
AM 39 Gendron-Somua22444141266.67%1222.6
Konštrukta T-34/10079376899350.54%1523.3
FV4004 Conway9183574012046.67%1858.8
FV42028182810841060.0%3146.4
Ram II5512410560.0%1429.0
T28 Prototype8148168528952.25%1723.2
T-54 first prototype813389206854.41%2176.1
G.Pz. Mk. VI (e)211462100.0%261.0
M7 Priest34452253732.43%1268.6
Renault FT11131572944.83%529.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H523129216248.77%442.3
Char Futur 49214410701963.16%2455.3
25TP KSUST II578204250.0%103.0
T71 DA774956717851.12%1595.0
Type 97 Te-Ke218516010.0%643.4
Škoda T 27814499224660.87%1986.0
SU-8555634236657.58%1466.0
M53/M559160273492156.35%1918.4
AMX 105 AM mle. 4743003552356.52%1024.1
T-34-8567246268056.25%1661.1
P.44 Pantera82036918850.0%3127.8
T1 Heavy Tank536840910548.57%666.7
M56 Scorpion710698135563.64%1784.0
Panhard EBR 9097687011361.54%1061.0
ShPTK-TVP 100814718765062.0%1790.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)44115362853.57%1073.4
FCM 36 Pak 403203221540.0%321.9
T28 Concept711506093447.06%1657.5
Heavy Tank No. VI68136742951.72%1373.4
M4A1 Revalorisé8917656366.67%941.5
TKS z n.k.m. 20 mm2172253366.67%973.4
Object 252U813858901861.11%1425.0
Renault Otsu113010110.0%502.2
M1039168077725948.65%1778.5
DS PZInż51057756742.86%3406.3
T54E19183674923851.68%1905.2
Type 95 Heavy42553382050.0%849.5
Covenanter51923037648.68%655.2
Lorraine 155 mle. 518104354910748.6%1097.5
Fiat 3000113516510.0%543.8
SMV CC-64 Vipera814998766855.88%1764.0
STB-110220084018849.47%1974.8
T1455615271361.54%1260.5
Cromwell667858718358.47%1527.0
WZ-111 model 5A1014795762528.0%827.4
T-34-85M699968911263.39%1914.3
VK 28.0164795703956.41%1351.4
T-50-2663460915057.33%2152.1
Pz.Kpfw. I2135244250.0%506.2
T7 Combat Car212812530.0%462.4
O-I Experimental56866731662.5%1385.0
T57 Heavy Tank10211573845352.54%1778.8
Pz.Kpfw. III/IV52172761353.85%489.7
Type 3 Chi-Nu Kai555955512459.68%1663.2
M47 Iron Arnie8153410882777.78%1936.9
TNH T Vz. 51920119675056.0%1939.9
Leopard Prototyp A917118439861.22%1717.3
Lago4459469560.0%1685.1
M4A1 FL 106861725366.67%1317.5
ELC EVEN 90890386627555.27%2124.1
XM551 Sheridan10143964613648.53%1837.3
Cruiser Mk. I11141312552.0%420.0
M18 Hellcat61012620257656.99%2461.4
M24 Chaffee51903244247.62%431.2
SU-130PM8159573414553.79%1726.6
Object 2839176811571100.0%1817.0
Challenger792771710255.88%1379.2
CS-59917439012556.0%1903.5
D1298198250.0%310.0
Super Hellcat7823590666.67%1325.3
Type 64668564232456.17%2026.0
Matilda Black Prince5451443250.0%1000.8
Panhard EBR 10510103967412544.0%1113.2
Chi-Ni21703322100.0%899.9
SMV CC-56714099322070.0%2160.8
B.U.G.I.69287112454.17%1648.4
M6652840816747.9%821.9
Bat.-Châtillon 155 581010506075444.44%681.9
T7868216871154.55%1168.6
BT-74871693262.5%352.8
53TP Markowskiego815999323265.63%2135.4
P.43 ter712688312962.07%2298.9
T348146576448352.59%1985.3
BZ-1768173410933073.33%1705.0
O-I69787975664.29%1914.5
MS-11966010.0%296.8
VK 36.01 (H)67595468548.24%1448.8
IS-38137269542055.24%1779.6
M3 Stuart31492514860.42%644.4
Vickers Medium Mk. II2931142429.17%207.9
Progetto C50 mod. 66916819223855.26%1755.3
122 TM814971059450.0%1790.8
Cruiser Mk. II21682152259.09%695.8
AMX 50 100815087573447.06%1689.5
Bat.-Châtillon 25 t10217175320852.88%2141.9
M54 Renegade8163393518857.45%2016.5
Jagdpanzer IV64324141546.67%637.0
AMBT858633420.0%276.4
M3743242958652.33%1096.7
Super Conqueror1019658488952.81%1636.3
ISU-152K813407844459.09%1458.8
KV-1561453125761.48%1532.0
T110E31021467838447.62%1672.9
M5 Stuart422232718550.27%975.1
Renault NC-31176109450.0%240.6
M2 Medium Tank31551692445.83%405.1
M4467195267754.55%1383.7
Kolohousenka101291100.0%261.0
Matilda IV56595851100.0%1990.0
SU-1822680333.33%0.0
Valiant559441910.0%1283.4
Škoda T 25684271620655.83%2033.0
O-Ho8127670013855.07%1528.3
Strv 103-0916216574647.83%1402.9
Pz.Kpfw. T 25552724010.0%1356.7
14TP4432341100.0%261.0
VK 30.02 (D)7787620742.86%1086.9
T110E510215880626854.48%2033.1
AT-121001102347.83%218.4
BT-7 artillery31963344052.5%681.1
Bretagne Panther611018883865.79%2461.9
Škoda T 568188010107256.94%1962.3
Matilda41782632751.85%346.0
M4A3E8 Thunderbolt VII69136994259.52%1946.3
M24E2 Super Chaffee60206250.0%111.8
TOG II*6322496250.0%373.0
Strv m/42-57 Alt A.2672232830.0%854.3
Vz. 5510254995515657.69%2086.8
Pz.Kpfw. II Luchs4360425922.22%1472.5
Kanonenjagdpanzer 105815258841060.0%2018.7
E 509187985118360.66%2157.2
Type 1 Chi-He43704891764.71%1445.4
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8135071631250.0%1705.5
KV-85669245944946.99%1143.2
Lorraine 40 t816056861435.71%1964.3
Type 59 G8138310232166.67%1866.6
T-4631381874841.67%364.5
T-262871171758.82%353.1
BT-221041703250.0%386.4
T-293217270425.0%602.5
IS-710218281436754.22%2037.6
113102013751728.57%1654.2
P26/4042952481030.0%662.7
KV-1SA518225510.0%51.5
Vickers Mk. E Type B21321691163.64%587.3
Turtle Mk. I811117481050.0%1184.5
Kunze Panzer915537451844.44%1354.5
T-549169285230452.96%2126.3
Kranvagn1023668937650.0%2000.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J41472684852.08%350.4
CS-44711479102958.62%1981.2
Panther mit 8,8 cm L/718115776012147.11%1545.9
Conqueror Gun Carriage1011616336651.52%877.0
T26E4 SuperPershing8135289630855.84%1974.4
Universal Carrier 2-pdr2961011323.08%174.3
M10 Wolverine546134411457.02%1105.1
M41D86855871735.29%1116.6
M3 Lee42192523956.41%715.1
AMX 13 909104072923853.36%1829.2
T20710927536358.73%1935.4
AMX 13 1051011437532171.43%1336.9
P.435231319250.0%408.7
Object 777 Version II9206659440.0%1676.5
Sherman VC Firefly615119810.0%0.0
Panther7101377612653.17%1994.6
AMX Chasseur de chars8127611193100.0%2106.2
Progetto M40 mod. 6510203285715560.65%1797.1
Controcarro 3 Minotauro1025009283455.88%1894.1
Stuart I-IV3239421475.0%1153.4
AMX 13 5778888613450.0%1989.2
Lorraine 155 mle. 507102155412750.39%1460.6
IS-68149485011956.3%1878.6
T-62A1014866271838.89%1161.5
Object 263919118556566.15%1875.3
Light Mk. VIC255106333.33%19.7
M46 Patton9182872812050.83%2075.5
AMX 12 t64285345653.57%1165.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer428227113747.45%664.8
T92 HMC1016355929351.61%1461.9
Renault FT AC21282444100.0%536.4

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[WOCKD] WOCKED12571502Vstoupil8.10.2020
[] 00Odešel19.8.2019

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved