WN8
1462
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
51.49%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
19244
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19244 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.19 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 51.49% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.39 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1051.68 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.35 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 550.87 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1462 0 0 0 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 3 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 33.33% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 2.67 0.0 0.0
Udělené poškození 0 751 0 0.0
Obrana základny 0.0 1.33 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 518 0 0.0
Průměrně střel 0.0 4.67 0.0 0.0
(WG Player ID: 654995003)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 19:17:37 - 17.10.2026 2:43:58)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Erie.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Erie][img]https://lab-vole.cz/Signature/Erie.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
60% (212 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
731
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1540
(14624 Bitev)
WN8 Tier VI
1183
(2971 Bitev)
WN8 Tier VII
1146
(1751 Bitev)
WN8 Tier VIII
1376
(3885 Bitev)
WN8 Tier IX
1749
(2848 Bitev)
WN8 Tier X
2105
(3169 Bitev)

Tanky (191)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 573961592842.86%71.1
BT-74521324438.64%0.2
T-50510424829344.71%128.3
Bat.-Châtillon 12 t8151334920.0%3238.6
BDR G1 B544234810253.92%835.6
Jagdtiger9144570318548.11%1124.9
Valentine AT41561413938.46%187.8
MS-1148902100.0%261.0
FSV Scheme A7127310436561.54%2501.4
AT 25229264955.56%418.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. A36897250.0%79.8
T-3453964184854.17%1117.3
AMX M4 mle. 54101361747742.86%859.8
IS-3893345747752.62%1010.9
M5A1 Stuart42154033467.65%837.4
AMX 13 F3 AM668338713156.49%1161.7
NC 70 Błyskawica102264938966.67%1847.6
T3284507071100.0%443.5
M3 Stuart32272621952.63%965.6
Jagdpanther765039732044.38%708.7
Wespe31371387749.35%353.5
SU-540971100.0%261.0
Indien-Panzer898357914744.9%1210.8
Aufklärungspanzer Panther7372672441.67%49.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E31161685648.21%196.5
Jagdpanzer IV642536015247.37%638.1
T6754033129448.94%869.4
Cruiser Mk. II2501232157.14%160.9
AMX 50 100814087516045.0%1591.9
IS-710014820.0%0.0
Bat.-Châtillon 25 t10239278633153.78%2167.9
SU-85B41971967757.14%425.3
CS-6310271095019051.05%2489.1
D12128140540.0%326.5
M2 Light2108178560.0%375.8
M3743262463444.12%975.5
Jagdpanther II8104548432952.58%1071.1
Type 2597 Chi-Ha3621331752.94%109.4
Spähpanzer SP I C77424206648.48%1503.6
SU-1821631221442.86%904.8
T-4373906011100.0%558.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9165484113653.68%1844.5
SU-2631961443847.37%422.3
StuG IV53902965754.39%980.5
Panzerjäger I244822347.83%58.6
Pz.Kpfw. II21151643033.33%255.8
KV-1529026120450.98%458.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C31452132050.0%605.6
VK 16.02 Leopard51242996450.0%234.1
S35 CA55443215848.28%1126.6
T-54 ltwt.990760425950.97%1457.3
T-100 LT10140079836552.88%1890.9
Type 5 Chi-Ri710607785651.79%1805.6
M5 Stuart4922556058.33%169.0
M2 Medium Tank3651331936.84%2.2
B141432112458.33%313.0
Type 7110241290910352.43%1947.2
Type T-3454424268256.1%1462.1
Hummel64292447153.52%580.4
AMX M4 mle. 51918008809053.33%1605.9
Vickers Medium Mk. I1685450.0%121.2
Object 2771019108518063.75%1598.4
Renault FT 75 BS2320208771.43%2549.4
M4151561583135.48%4.4
VK 30.01 (D)65724869158.24%1182.9
M4A3(76)W Sherman6926528540.0%1522.6
Centurion Action X10315799612251.64%2916.0
Durchbruchswagen 2429016720.0%602.5
Centurion Mk. I891246924747.77%1097.6
Marder 38T44573494355.81%1341.8
Pz.Sfl. IVc55743439847.96%1453.3
SU-10064643764852.08%646.8
Pz.Kpfw. T 25545245921960.27%1335.7
Pz.Sfl. IVb4322239850.0%1089.7
T1E620971100.0%261.0
VK 30.02 (D)764045618951.32%989.4
Marder II3991564961.22%224.3
Leopard 110251185479451.76%2121.2
T3 HMC244922347.83%63.2
Sturmpanzer I Bison3115103633.33%147.9
AT-121361311172.73%577.6
Concept No. 5101001532425.0%378.7
Pz.Kpfw. 35 (t)2656740.0%74.8
Lorraine 39L AM32941863850.0%995.3
M75922021353.85%179.5
A-205771927544.0%54.7
T-2841331879856.12%294.3
AMX 30 1er prototype9129110416100.0%1391.1
M24E2 Super Chaffee665976440656.9%2395.9
FV420288315901030.0%770.5
IS758640522544.44%606.5
G.Pz. Mk. VI (e)2109141475.0%661.3
Type 638437390333.33%142.3
M7 Priest31651231931.58%199.5
MT-25621839511646.55%459.9
Vickers Medium Mk. II23992633.33%3.1
Renault FT1097366.67%230.5
Hotchkiss H35267196666.67%266.7
T71 DA756646917256.98%1157.6
T-15061682942100.0%261.0
T2 Medium Tank21281521136.36%443.5
Pz.Kpfw. II Luchs42192895246.15%727.2
Caernarvon Action X85054851030.0%259.8
SU-85526520620648.54%449.2
Valentine31091725947.46%200.3
T4041992031546.67%315.5
AMX 4041431996050.0%405.8
T56 GMC32052323863.16%755.4
Ikv 103547173250.0%102.4
TS-54813627333540.0%1282.0
T-34-85674845834654.62%1689.0
T21623737719355.44%556.3
T1 Heavy561444310657.55%1486.6
Leichttraktor12491425.0%0.0
Pvlvv fm/4221553601100.0%620.1
AMX 50 B10299698956057.86%2704.2
KV-85638229128845.83%453.3
Type 5 Ka-Ri812657024744.68%957.6
ARL 4468215455657.14%1544.0
Renault Otsu17699520.0%85.9
T297173811113467.65%2933.7
T-463691513452.94%139.9
T-262611431070.0%302.4
AMX ELC bis53543347941.77%1156.2
Covenanter521725818852.66%674.3
BT-22511081643.75%32.6
AMX 3831041423339.39%87.8
SU-76M41201343135.48%74.3
LTP3925010.0%149.3
Sav m/4341791952138.1%238.9
AMX 13 75763559519449.48%1283.0
SMV CC-64 Vipera8924654250.0%926.5
Churchill I525022113839.86%258.9
Centurion Mk. 7/192427101515650.64%2686.0
L-60278206728.57%176.0
Churchill VII644137115250.66%644.6
Nashorn664433610753.27%1165.4
Cromwell661643529347.1%1232.8
Cruiser Mk. III3103131728.57%235.2
Vickers Mk. E Type B2371021266.67%224.7
AMX 50 1209243198911555.65%2668.9
M8A143545021968.42%1067.3
VK 28.01624442611258.04%637.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J41281974546.67%141.2
IS-27178110821770.59%3036.6
Super Hellcat712118363464.71%2273.0
Grille537020321746.08%672.6
GSOR the TANK913216693138.71%1062.2
Pz.Kpfw. I2100165837.5%197.6
Rambo9205293481154.25%2159.1
T-109132958736749.59%1296.0
T26E4 SuperPershing81110687214652.14%1500.2
T1 Cunningham142941136.36%0.0
Ikv 72355168475.0%264.1
Loyd Gun Carriage24274633.33%5.8
Universal Carrier 2-pdr2170245580.0%887.0
Somua SAu 4042682285147.06%604.7
AMX 13 105 AM mle. 50529622211651.72%524.4
M3 Lee42512414353.49%905.7
Pz.Kpfw. III/IV524524210450.0%515.7
Comet752437723144.59%672.5
Type 3 Ju-Nu65898781100.0%855.1
T207158410553056.67%2892.2
D231101522944.83%201.0
M26 Pershing8550369714.29%392.3
CS-52 LIS8172097519360.1%2381.9
AMX M4 mle. 45712288408758.62%1947.1
Leopard Prototyp A9196387513052.31%1997.3
T7 Combat Car201310.0%0.0
T-4521422261040.0%474.7
Type 5863433012343.48%426.9
Cruiser Mk. I1241051353.85%119.5
M18 Hellcat64423372356.52%722.6
AMX 65 t89456872556.0%1095.1
Lorraine 155 mle. 507644378666.67%766.3
Alecto42272136755.22%554.3
Jagdpanzer E 10010188150160251.66%1468.1
StuG III Ausf. G532526010955.96%724.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G31301832944.83%326.1
Light Mk. VIC25410810.0%11.3
Crusader619521513845.65%374.8
Staghound Mk. III612959985064.0%3484.8
T1 HMC2180151475.0%1129.0
AMX 12 t654142314849.32%1553.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41791739746.39%283.0
Cruiser Mk. IV41362141866.67%410.1
LTTB857561614451.39%1033.9
Renault FT AC26997837.5%7.3
SDP 60 Gonkiewicza9191888311756.41%1723.2
M663922881936.84%336.5
AMX 13 90982148944550.79%1230.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved