eu Hráč Emestys

[_AF_] Al Fajká (Historie)


WN8
1119
Recent WN8
1426
(606 Bitev)
Winrate
49.98%
Recent WR
49.17%
(606 Bitev)
Bitev
12612
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12612 13 69 318 606
Průměrný Tier 6.97 8.85 8.55 8.46 8.27
Winrate 49.98% 46.15% 42.03% 47.8% 49.17%
Tanků odhaleno 1.09 0.85 1.01 1.05 1.04
Udělené poškození 856.83 1541 1266.8 1389.42 1321.63
Obrana základny 0.34 0 1.38 0.87 0.54
Průměrně zkušeností 571.94 742 671.0 746.0 746.0
WN8 1119 1567 1133 1432 (+10) 1426 (+18)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 18 107 17 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.01
Winrate 38.89% 50.47% 47.06% 0.0%
Tanků odhaleno 1.28 0.88 1.41 0.0
Udělené poškození 2148 1379 895 0.0
Obrana základny 5.39 0.45 1.53 0.0
Průměrně zkušeností 700 749 595 0.0
Průměrně střel 8.94 7.48 8.59 0.0
(WG Player ID: 510217135)
Načteno za 1.43s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (18.10.2021 23:29:18 - 20.10.2021 2:27:47)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
TNH T Vz. 5191769010.0%999.0
S-517511010.0%286.0
T-100 LT10622010.0%361.0
Waffenträger auf Pz. IV910831333.33%594.0
Tiger II8196011100.0%2681.0
Object 252U8209011100.0%2298.0
Leopard Prototyp A9261911100.0%2719.0
T-10910651250.0%820.0
Type 619245010.0%3.0
Panhard EBR 10510483611100.0%7614.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Emestys.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Emestys][img]https://lab-vole.cz/Signature/Emestys.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 9388 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
62% (219 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1272
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1186
(9509 Bitev)
WN8 Tier VI
1078
(1958 Bitev)
WN8 Tier VII
1351
(1508 Bitev)
WN8 Tier VIII
1263
(2981 Bitev)
WN8 Tier IX
1325
(1589 Bitev)
WN8 Tier X
851
(1473 Bitev)

Tanky (304)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686336084645.65%927.0
SU-76G FT4354401666.67%797.5
BT-741032291266.67%480.2
53TP Markowskiego815308065844.83%1741.4
Ikv 65 Alt II66674693036.67%1082.6
AT 7716111211560.0%2875.0
Object 2579152579416651.81%1411.1
T-505715780560.0%3947.8
Bat.-Châtillon 12 t84145441855.56%559.1
Charioteer812777027347.95%1462.3
Pz.Kpfw. II Luchs41343184139.02%234.1
BDR G1 B57486252356.52%1809.5
Caernarvon815108854856.25%2081.6
O-I642236811550.43%567.3
Type 95 Heavy42162554843.75%551.8
Valentine AT42453061540.0%691.4
MS-111854152100.0%1140.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3801303046.67%70.9
AT 254474831650.0%1123.5
G.Pz. Mk. VI (e)2103233475.0%676.0
M40/M438105957910042.0%988.2
VK 36.01 (H)611447011838.89%2248.2
SU-100M179676423847.37%1290.1
T110E41017726998950.56%1267.9
Object 705916848494156.1%1723.5
TNH T Vz. 51918678775147.06%1596.5
FV30466624842055.0%1199.5
IS-3810047177553.33%1087.5
M5A1 Stuart41933552850.0%646.9
AMX 13 F3 AM67165882853.57%1103.4
T32814471031977.78%1979.7
Type 89 I-Go/Chi-Ro21332084100.0%669.6
M3 Stuart3160354742.86%551.8
Jagdpanther77794643737.84%860.8
Hotchkiss EBR75065695752.63%951.1
Type 3 Chi-Nu55184531947.37%1430.3
Wespe31871931338.46%480.0
AE Phase I9228810341163.64%2378.6
Löwe812408012951.72%1347.9
Vickers Medium Mk. II261127862.5%233.6
Ferdinand810466475143.14%848.9
SU-541461831346.15%172.0
Panhard EBR 75 (FL 10)851957423044.78%680.3
Prototipo Standard B913186599244.57%1046.5
T3764155421450.0%1052.6
P.4354935183852.63%1456.9
59-16645364250.0%120.3
S-5178947022245.45%997.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E31883091952.63%598.2
T-2933455322100.0%1345.8
Strv m/4253894573060.0%1093.7
M14/41299177450.0%207.8
IS-710130867529945.82%898.9
P.43 ter710137582556.0%1771.5
SU-85B42403303464.71%591.6
Sexton II31121422948.28%317.7
Strv fm/2111123112100.0%681.7
M1278166293259.38%1099.1
T-26G FT2138259250.0%358.5
Sturer Emil79495873141.94%1365.2
Jagdpanzer IV67215545455.56%1319.8
Hotchkiss H35290157633.33%219.3
M10 RBFM56845691100.0%1570.3
Challenger714007835156.86%2103.7
T-4379727037447.3%1712.8
Škoda T 2565175196752.24%899.1
IS-6811556962544.0%1125.8
M3742922663737.84%775.4
Super Conqueror1021407702646.15%1615.3
Spähpanzer SP I C75475763345.45%928.0
SU-182971131330.77%323.3
M2 Light Tank290262475.0%418.1
Type 97 Chi-Ha339828040.0%1535.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC810436742846.43%1080.9
MKA22023881258.33%821.2
Bat.-Châtillon 25 t AP910356473941.03%886.0
SU-2631611641942.11%239.1
LT-432858861411154.95%924.3
Leo710547755759.65%2021.9
Pz.Kpfw. II254230666.67%226.3
KV-154274097051.43%847.0
G.W. Panther78816548854.55%1109.0
VK 16.02 Leopard53304703056.67%1299.3
M48A5 Patton1015076896246.77%1049.0
P26/4042693322236.36%590.6
T2 Medium Tank2148209540.0%660.2
T-54 ltwt.98706828046.25%1078.5
T-100 LT108766381442.86%872.0
Type 5 Chi-Ri710007564652.17%1799.7
M5 Stuart41874001952.63%786.8
Lorraine 40 t8882581757.14%869.1
M2 Medium Tank33234251978.95%1697.0
B143915291963.16%1517.7
Type 2597 Chi-Ha382180450.0%117.8
Emil I815619053961.54%1958.8
Type T-3454104124740.43%955.4
Hummel66665895657.14%919.2
Type 91 Heavy31982511275.0%837.6
Kolohousenka1140190250.0%688.6
UDES 03812126785856.9%1382.6
Vickers Medium Mk. I15196560.0%185.2
M3G FT3200156425.0%392.6
Object 4309176090510758.88%1759.1
Renault FT 75 BS2148165837.5%659.9
M41 HMC54764665158.82%733.8
Progetto M35 mod. 468107667925146.61%1064.5
Panhard AMD 178B63534639950.51%894.9
Strv S1812676033040.0%1097.1
60TP Lewandowskiego10160164910347.57%1013.4
Škoda T 278102363412141.32%1062.6
Lago42853952650.0%955.0
Chrysler K813727882548.0%1545.1
Durchbruchswagen 242032963450.0%513.0
Strv 7467195993053.33%1486.6
Lansen C810037886665.15%1148.0
Vickers Medium Mk. III3961402025.0%124.1
Emil II918208408951.69%1784.2
LT vz. 35289323475.0%465.5
Marder 38T43394013754.05%890.2
Pz.Sfl. IVc54523815955.93%930.1
KV-85665352512046.67%966.7
Tiger I712347932657.69%1672.0
50TP prototyp81032798966.67%1189.2
FV4005 Stage II10113155714648.63%680.6
40TP Habicha67145993748.65%1335.6
SU-10069315942740.74%1704.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41723292568.0%627.4
Rhm.-Borsig Waffenträger815296942846.43%1668.9
FV217 Badger1017396862147.62%1087.1
IS-2-II87866302450.0%760.6
Škoda T 2452192427746.75%415.2
Type 4 Heavy913147667358.9%1251.8
VK 30.02 (M)65715641855.56%1050.6
Black Prince79627102552.0%1384.4
Bishop54143452157.14%809.3
AMX 4041132254052.5%364.9
14TP42383222839.29%841.9
Object 430U1011855728643.02%662.3
Marder II31141645050.0%170.2
Waffenträger auf Pz. IV914667172454.17%1198.0
45TP Habicha713298113154.84%1987.3
T3 HMC2761054245.24%112.8
AT-12144186540.0%400.7
T-44811737898755.17%1799.0
Pz.Kpfw. 35 (t)255118944.44%56.8
Lorraine 39L AM3921342339.13%46.5
Škoda T 56814728562055.0%1297.0
UDES 169155974110546.67%1388.8
Ikv 10353743942955.17%914.1
T145994741100.0%261.0
VK 30.01 (H)55134964546.67%990.7
Konštrukta T-34/10077335978154.32%1135.2
TVP T 50/5110130659432642.02%819.2
Matilda42772813748.65%701.3
A-2051382633847.37%362.2
Strv m/40L3107164633.33%118.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C31813281040.0%690.8
FV4004 Conway914456428149.38%1209.1
FV42028124454340.0%1541.7
IS710407107352.05%1551.8
Ikv 90 Typ B78435175240.38%1106.9
Škoda T 50910285834938.78%671.0
TS-5813298042556.0%1295.0
Strv m/3821013483100.0%522.9
T25/278155749946.46%1106.4
LT vz. 3831313071758.82%499.5
M7 Priest31261572254.55%257.6
IS-M819748602751.85%2889.6
Renault FT191212425.0%344.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H54604915356.6%1265.8
Char Futur 4995536810.0%446.6
Crusader 5.5-in. SP710186402564.0%1639.2
25TP KSUST II53835022968.97%1116.6
Conqueror916878139451.06%1558.5
Panther II812237675756.14%1744.0
Tiger II814348247450.0%1675.7
Caernarvon Action X813008157755.84%1636.8
Valiant59521028988.89%3049.5
SU-8553213337250.0%605.6
E 50916457735352.83%1507.3
Valentine31842863652.78%572.0
50TP Tyszkiewicza919157993046.67%1619.6
T56 GMC31091841275.0%367.3
Mäuschen9128177310458.65%1155.6
L-602103211616.67%364.1
7TP2161157944.44%462.6
T-34-8566896148055.0%1482.4
P.44 Pantera88996241546.67%899.9
T1 Heavy Tank53583965641.07%520.4
Vz. 44-1711127483043.33%1327.2
Panhard EBR 90956658812546.4%595.6
Pvlvv fm/42269261366.67%266.5
Pz.Sfl. IVb42973392352.17%946.2
T28 Concept71409703333.33%2289.5
Bat.-Châtillon Bourrasque89055231533.33%674.4
STA-1810326705341.51%1127.4
G.W. Tiger (P)893465910851.85%905.1
Panzerjäger I245761533.33%0.0
Renault NC-31177105250.0%274.8
WZ-120-1G FT817524030.0%2.4
Object 252U810846993154.84%1056.7
Renault Otsu1671911100.0%417.8
T29710777537156.34%1334.2
leKpz M 41 90 mm87176152360.87%1276.2
4TP1138160333.33%537.5
P.43 bis67185984946.94%1461.0
T-4631191941250.0%363.7
T-262493825250.0%3717.5
AMX ELC bis53134325164.71%1117.2
VK 168.01 Mauerbrecher81312704540.0%1294.6
Covenanter51011935944.07%165.1
M4A3E2 Sherman Jumbo64314966855.88%727.3
Fiat 300011673071100.0%1103.9
BT-22901371145.45%286.0
AMX 383721722254.55%161.3
SU-76M42132171752.94%637.0
SU-101813196954948.98%1545.4
LTP31051271040.0%217.8
Sav m/4341832314242.86%296.6
AMX 13 7577626395246.15%1565.9
Churchill I52863535745.61%384.6
KV-1S64243815747.37%743.8
TNH 105/1000813388255855.17%1555.1
AT 15811727043644.44%1142.6
Churchill VII67936805653.57%1438.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm637817610.0%379.6
Leopard Prototyp A919128516150.82%1945.8
Cromwell66105667349.32%1154.9
Cruiser Mk. III31181442951.72%457.8
KV-267565747843.59%1285.7
Vickers Mk. E Type B2120120450.0%403.5
VK 75.01 (K)81469669837.5%1616.9
T6752262219641.67%249.9
T-109761470825.0%407.3
T-34-85M664758710253.92%1031.0
ST vz. 3941572313844.74%359.5
M8A141942422470.83%524.4
VK 28.0164415305651.79%1287.2
AMX 105 AM mle. 4743513802161.9%1364.2
Kranvagn1016747539151.65%1272.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J41752982045.0%365.4
T-50-26297405728.57%515.2
Super Hellcat7572392520.0%581.8
Grille55375093663.89%1314.5
O-Ni7102971810747.66%1395.1
Pz.Kpfw. I249133862.5%201.3
T-2842202415056.0%659.2
Nashorn65364385050.0%769.3
M4466705316944.93%944.4
T26E4 SuperPershing895469712653.17%1129.5
T1 Cunningham1114188366.67%693.7
Ikv 7231421821546.67%255.2
Loyd Gun Carriage21121301070.0%743.7
Universal Carrier 2-pdr2142298366.67%666.6
M10 Wolverine56543621533.33%1252.1
T7 Combat Car2232410.0%0.0
TL-1 LPC812957756155.74%1878.3
O-I Experimental54353297361.64%867.7
Achilles67105388251.22%1226.4
AMX 13 105 AM mle. 5054483576040.0%825.2
M15/4233274091040.0%1073.2
Skorpion815367758355.42%1640.6
M3 Lee41211915244.23%200.3
M36 Jackson610397271172.73%2279.6
ARL 4463082981833.33%237.8
Archer5284306366.67%631.6
Comet79337203655.56%1694.2
T-3453824591662.5%991.6
T2079076683351.52%1348.1
D231973481457.14%848.6
Birch Gun42222723951.28%756.5
Tiger (P)78387064362.79%1221.7
Panther77306124148.78%1029.1
O-Ho8124176812453.23%1438.9
Type 61910386081637.5%732.2
VK 100.01 (P)812718348260.98%1625.8
ELC EVEN 9086976762360.87%1284.8
Cruiser Mk. I11612603100.0%863.7
M18 Hellcat64954569647.92%719.8
M24 Chaffee53214993748.65%1099.5
Lorraine 155 mle. 5077445677944.3%720.0
Type 4 Chi-To67686252152.38%1521.0
M41D85025634548.89%678.3
Alecto42902692825.0%588.6
Cruiser Mk. II2821661573.33%338.7
AT 864774801346.15%612.8
Object 263917047718052.5%1513.2
D12119323366.67%584.6
StuG III Ausf. G53573287347.95%675.2
T778184312901100.0%1615.2
Crusader62493784665.22%705.2
M46 Patton91222665944.44%960.5
T1 HMC2861111735.29%221.2
AMX 12 t65955926850.0%1832.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42142635757.89%509.2
T28 Prototype812216126744.78%1147.2
10TP31191511241.67%242.4
Cruiser Mk. IV41762071457.14%633.1
Panhard EBR 1051057156021045.24%416.4
TKS z n.k.m. 20 mm2214328333.33%1015.3
Chi-Ni233113366.67%222.6
M666805574452.27%1082.7
SU-130PM817607813548.57%1872.8
VK 30.01 (P)65965497851.28%1032.9

Historie klanů



Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved