eu Hráč Eliot_Rey


WN8
1634
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
49.86%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
365
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 365 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.01 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 49.86% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.08 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 731.54 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.66 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 496.14 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1634 0 0 (-2) 0 (-3) 0 (-6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 558115973)
Načteno za 0.12s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 3:40:18 - 16.10.2026 1:27:52)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Eliot_Rey.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Eliot_Rey][img]https://lab-vole.cz/Signature/Eliot_Rey.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
11% (34 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
817
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1164
(102 Bitev)
WN8 Tier VI
1519
(63 Bitev)
WN8 Tier VII
809
(10 Bitev)
WN8 Tier VIII
449
(21 Bitev)
WN8 Tier IX
685
(8 Bitev)
WN8 Tier X
0
(0 Bitev)

Tanky (24)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
UDES 03 Alt 39983632850.0%685.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J47695342650.0%2786.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. H56224671947.37%1648.4
Grille55583703151.61%1217.5
Hummel67456211163.64%1057.4
Pz.Kpfw. II Luchs43803512035.0%1384.0
MS-11926510.0%232.3
Excelsior5661417837.5%1109.7
Valentine31018310.0%83.6
VK 36.01 (H)610738253262.5%2017.3
TS-5487184702128.57%449.6
M3 Stuart3392360944.44%1438.7
Somua S35339922940.0%1018.3
Tiger I76606111070.0%809.2
Panzerjäger I2536204333.33%1889.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E34903771752.94%1672.8
Jagdpanzer IV66364021741.18%915.8
StuG III Ausf. B48095552673.08%2736.5
Valentine II420228510.0%386.3
Škoda T 406776424333.33%1329.9
StuG III Ausf. G58914504250.0%2349.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G35063481154.55%2396.4
VK 30.01 (H)59105664250.0%2804.4
Pz.Kpfw. II2962798250.0%6554.8

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved