WN8
2942
Recent WN8
3810
(973 Bitev)
Winrate
59.15%
Recent WR
61.15%
(973 Bitev)
Bitev
85054
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 85054 101 101 466 973
Průměrný Tier 8.64 10.01 10.0 9.97 10.0
Winrate 59.15% 56.44% 56.44% 60.73% 61.15%
Tanků odhaleno 1.37 3.81 3.81 2.27 1.92
Udělené poškození 2439.1 1767 1767.78 2990.97 3197.02
Obrana základny 0.57 0 0.46 0.29 0.33
Průměrně zkušeností 929.76 906 906.0 1109.0 1125.0
WN8 2942 2084 (-1) 2509 (-1) 3850 (+5) 3810 (+10)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1265 3 2 1273
Průměrný Tier 10 8 6 9.98
Winrate 63.32% 66.67% 50.0% 63.24%
Tanků odhaleno 1.04 0.33 0.0 1.04
Udělené poškození 2157 637 206 2146.0
Obrana základny 0.43 0.0 0.0 0.43
Průměrně zkušeností 999 558 102 995.0
Průměrně střel 11.11 4.0 1.0 11.05
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 443 110 0 16
Průměrný Tier 10 8 6 9.57
Winrate 72.46% 52.73% 0.0% 18.75%
Tanků odhaleno 0.59 1.11 0.0 0.25
Udělené poškození 2161 1508 0 2561.0
Obrana základny 4.54 2.65 0.0 0.38
Průměrně zkušeností 1059 767 0 467.0
Průměrně střel 8.06 8.82 0.0 11.19
(WG Player ID: 594862204)
Načteno za 0.92s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 7:50:59 - 17.10.2026 2:04:19)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Manticore101560204346.51%1977.0
T-100 LT10113655100.0%1571.0
Panhard EBR 10510153691560.0%2064.0
Grille 151035602450.0%2451.0
Bat.-Châtillon 155 58101886020.0%1267.0
Object 2611017891333.33%1341.0
Coccodrillo1038824580.0%3571.0
Vz. 71 Tesák1018702450.0%2781.0
Hirschkäfer11574011100.0%4769.0
AMX 13 105101406131968.42%1926.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DronSquad.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DronSquad][img]https://lab-vole.cz/Signature/DronSquad.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Maximální WN8 rank byl dosažen!


Rank:
Super-Unicum
2900+ WN8
100% (2942 WN8)
Další rank:
Super-Unicum++







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3376
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2975
(79904 Bitev)
WN8 Tier VI
1906
(3105 Bitev)
WN8 Tier VII
1970
(4059 Bitev)
WN8 Tier VIII
2991
(23402 Bitev)
WN8 Tier IX
2971
(13816 Bitev)
WN8 Tier X
3105
(32938 Bitev)

Tanky (618)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6814169256567.69%3494.8
Caernarvon8215610833958.97%3097.5
AMX 30 B10259980819660.71%2726.0
Vz. 64 Blesk812858487050.0%2502.1
AS-XX 40 t11352610808865.91%3157.1
IS-3A82192115414362.94%2908.1
Charioteer818758536744.78%2549.8
Object 703 Version II82390126635266.48%3331.7
T54E19211664827753.79%2357.0
BDR G1 B57484324346.51%1675.0
WZ-1209256211741464.29%3554.8
Jagdtiger Prototype8238712128773.56%2923.0
Wz. 64GC Bzyg103895118113568.89%3455.9
FSV Scheme A718071145475.0%3066.3
Covenanter55804954247.62%2152.4
K-91103331106218859.04%3774.5
121103731114310766.36%4023.9
T-15068585896246.77%1377.1
Jagdpanther7144258213363.91%2567.5
Pz.Kpfw. Neu11496213905056.0%4443.1
STA-28184110768663.95%3054.9
ERAC 105 Proto9244215893100.0%5562.6
FV304687239313555.56%1855.8
Object 907103178104568358.86%3194.8
Löwe819047724257.14%2601.7
CS-6310345210979063.33%3627.0
Strv 103B10295488514956.38%2575.4
EMIL 195182183110018861.7%3003.4
T-43770249513251.52%1172.7
AEC Armoured Car515551054666.67%5812.0
T7782333113713669.12%3131.7
ZŤS Vz.63-1 Ogar9329912294866.67%3514.9
Leo713788544055.0%2593.4
Object Kust824919652759.26%2944.5
BZ-79114837125817157.31%3850.5
Stone Sentinel8451621741100.0%8581.0
Buryan93640132913262.12%3940.2
M-V-Y103470113624264.88%3481.3
T-54 ltwt.9132174325057.2%2333.0
Type 5 Chi-Ri714889002762.96%3162.5
FV230 Canopener103759117220462.25%3634.2
B144374361275.0%1620.3
Type T-345930749650.0%3013.0
Hummel675435942146.08%1155.6
Kampfpanzer 6710350811587865.38%3527.4
AMX M4 mle. 5192786109510158.42%3272.9
Panther/M107199411991060.0%4550.9
BZ-72-1103379106122461.16%3435.2
Panhard AMD 178B611628382157.14%4526.0
Strv 74611848233253.13%3023.2
Char Murat9276910667261.11%3343.6
Vickers Medium Mk. III31391511100.0%532.0
T959305511893066.67%3329.8
Tiger I715806709258.7%2888.7
Marder II3218272425.0%433.9
WZ-120G FT945601348757.14%5881.4
SU-1006107262011658.62%2300.0
Vz. 63P11451712646063.33%3667.3
Forest Spirit8258213375100.0%3645.6
Type 4 Heavy924729653053.33%2909.1
Rheinmetall Skorpion G8204395181958.97%2699.5
E 10010292490848857.79%2779.1
Waffenträger auf Pz. IV9260997220759.9%2920.0
Strv 818279017214100.0%6426.1
T110E410352196731158.84%3347.5
Ho-Ri 310392210498764.37%3346.5
BV-11111358910716553.85%3026.0
Patton the Tank928991337580.0%3344.6
LT-4328160210878864.77%3754.8
Pz.Kpfw. II Ausf. D24416482540.0%2514.1
KV-48100145849147.66%1110.2
Object 26810288371647556.0%2594.4
A-205992228950.56%168.4
T-28416417313039.23%244.8
Tiger 131612118945379.25%2658.6
KPz 3 Projekt 07 HK920868801560.0%2331.6
Škoda T 5092695103324059.58%3100.5
Kampfpanzer 07 RH8267413692161.9%5722.0
Type 638273613995867.24%4270.7
T26E581927116016760.48%3193.4
IS-M817009452360.87%2218.0
KR-1114368134021665.28%3931.7
Gorilla11458711565056.0%3975.6
Crusader 5.5-in. SP788851910850.0%1316.2
AMX 50 Foch B10325294610560.0%2890.9
Panther II818609653953.85%2987.0
Tiger II8151567220852.88%1972.7
TVP VTU Koncept813537428058.75%1926.9
E 75 TS8252011722653.85%3703.9
Object 7049229464030661.76%2245.5
Vickers MBT Mk. 31032529905558.18%3367.1
Ikv 10354573343650.0%1051.1
Object 268 Version V10348311272268.18%3371.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C32103701675.0%1164.1
T2166204836955.07%1748.6
Saryuda936761256757.14%4971.7
OCP Peacekeeper9281612891877.78%3095.8
T25 Pilot Number 18152891913349.62%2459.0
leKpz Borkenkäfer11264410508252.44%3693.1
Ares 90 C114673131510062.0%4852.3
AAT608245911516857.35%3568.3
AMX 50 B10309791572157.42%3022.3
XM69 Hacker11470812715360.38%4409.2
T698166767819452.58%2485.3
M10 RBFM55115002458.33%1024.9
T49915258671361.54%2814.2
Object 777 Version II9289711871968.42%4184.4
AMX M4 mle. 4981944112519364.25%3018.1
SDP 40 Zadymka512137281957.89%3754.8
M3 Lee4335274560.0%1408.7
Object 279 early103907114443259.95%3433.3
AMX ELC bis539844322451.34%1459.3
SU-100M17128777117954.19%2054.9
AMX 383631351741.18%13.1
LTP33415071369.23%2141.0
AMX 13 75743543024949.4%763.0
Kanonenjagdpanzer 28252910752864.29%3146.2
Jagdpanther II8211174914456.94%2880.8
Pz.Kpfw. II Ausf. J3123816013663.89%4830.1
KV-58310715211553.33%6212.2
Škoda T 278203810797164.79%3594.3
T 55A92441104814360.14%3260.0
Indien-Panzer818939763754.05%3062.8
Kpz. 3 GST Turm8321715705100.0%5524.9
Caernarvon Action X81743103910559.05%2376.2
1108182994611356.64%2633.3
Mäuschen9264310148158.02%3048.8
Predatore93307128616265.43%3832.8
IS-2714219474568.89%2455.2
FV224 Chopper720651178742.86%3169.1
Kampfpanzer 50 t9331213466172.13%3759.9
M4A1 Sherman57705757661.84%3037.7
XM5782867129110871.3%3487.0
T-34522323414445.14%406.2
M26 Pershing8154292612056.67%2288.3
Birch Gun4336168520.0%999.3
Rheinmetall Panzerwagen10206987616451.83%2804.5
AMX M4 mle. 457118258211153.15%1677.3
Black Rock114871131753161.96%4500.8
Chieftain/T95816619962755.56%2619.7
Tiger-Maus93170127421765.9%3988.3
LTC II92038106614459.03%3017.9
Sherman III57846409751.55%2457.4
MBT-B104165113049461.34%3696.8
AMX 65 t814157113231.25%1605.5
Controcarro 1 Mk. 29501920121100.0%6846.7
Type 4 Chi-To61026861966.67%2409.8
Object 430 Version II9260910719359.14%3508.1
WZ-111G FT9319810855862.07%3665.7
CS-67 Szakal11395310839553.68%3461.5
Ho-Ri Shugo11412711534060.0%3362.2
Crusader66325721866.67%2296.8
T1 HMC21021541464.29%601.8
Bat.-Châtillon 155 55914177966648.48%1337.8
SDP 60 Gonkiewicza9282310467154.93%3064.7
TBT931061406475.0%4131.9
Vz. 58 Medvěd9333812629666.67%3648.6
Nergal8268211571154.55%3387.6
Charioteer Nomad8229510963666.67%3307.2
Centurion Mk. 7/19227510346462.5%2935.9
STA-1824171272875.0%4590.0
T-22 medium1028719888053.75%2762.1
FCM 50 t8168497851060.78%2600.1
Jagdtiger9248377621062.86%2777.6
Type 71103533111915660.9%3362.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3831293638.89%31.5
Gryphon104234119532559.69%4416.2
AMX M4 mle. 54103874114838263.61%3977.1
59-Patton819821215862.5%3900.5
TS-58260312547858.97%3679.5
T328156764215556.13%2201.4
Lorraine 120 Alby8306013224062.5%3770.0
Ferdinand8243811373873.68%3103.3
WZ-113G FT104122115111671.55%3502.6
Chi-To SP7238814646277.42%4374.5
Ashigaru1034329835961.02%3202.4
SU-547653547245.83%2200.3
Kirovets-18224413642479.17%3597.3
Manticore10181297519761.93%2685.5
BZ-58-29293211717667.11%3301.9
XM66F8240312818675.58%3484.6
Stitch8245111934065.0%3509.0
Type 5 Heavy104088130116074.38%3743.8
CS-599282212304772.34%3613.4
T95/FV4201 Chieftain1035621089134561.34%3222.8
SU-130PM82276102514261.97%3005.0
121B1032339636659.09%3205.6
FV229 Contender950611817366.67%5756.3
SDP 58 Kilana8262511527251.39%3973.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28610988419561.05%3722.8
SU-1821041132744.44%473.6
ST-II103610119215068.0%3364.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9170572131251.6%1972.0
Object 705A1029519597757.14%2813.9
G.W. Panther7113854153047.74%1588.6
Ambassador9332313321172.73%3460.9
T2 Medium Tank2851401450.0%273.0
T-100 LT10168883333258.73%2372.7
105 leFH18B2510117327468.92%2300.0
Bat.-Châtillon Bourrasque82393117160565.62%3490.2
Object 5909255711389065.56%2808.8
IS-4102488763154456.67%2436.4
Comet7106859310052.0%2034.8
Vickers Medium Mk. I1114191250.0%438.0
Object 277103293104229359.73%3482.1
KV-4 KTTS8234012042766.67%3692.8
Leopard 120 Verbessert11376710976262.9%3776.8
Object 43092517106914661.64%3137.7
KV-4 Kreslavskiy829751340366.67%4415.9
Lago44104973256.25%1528.5
SU-1527119148519451.55%1823.2
Centurion Mk. I8118257013150.38%1716.5
Hotchkiss EBR7154110723764.86%5039.0
T54 Heavy Tank92496106316762.28%2998.3
Type 689332613176564.62%3756.0
Nemesis8258713011275.0%3806.4
Pz.Sfl. IVc56223714759.57%1453.8
T-83282460132824468.03%3662.6
Object 432U11400911798256.1%3761.9
Sherman Firefly612068173158.06%2716.3
Schwertwal10387610983759.46%3468.6
SU-2632391802445.83%539.2
116-F3103508104623758.65%3461.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41431941850.0%324.6
DZT-15993189126226268.7%4086.2
FV217 Badger10369611266567.69%3375.7
Škoda T 2456716442352.17%2079.9
Black Prince714639872657.69%2407.2
Object 2630264467557855.54%3356.4
Bishop55693403958.97%1307.6
Object 430U10314196255858.42%3226.2
Object 452K103670112335864.8%3702.6
SDP wz 66 Grom82600116217163.16%3463.9
Sturmpanzer I Bison3911051127.27%62.6
Object 780103735110514463.19%3679.3
Lorraine 39L AM3316177944.44%1013.8
ST-I9144876437652.93%1412.9
Object 268 Version 410309794220761.35%2783.9
Object 265T9295112216864.71%3885.9
M755133793652.78%2333.8
Bisonte C4582370125624864.11%3397.5
Jagdpanzer E 909319712139670.83%3663.2
G.W. Tiger9140952050146.91%1422.1
IS7122978911453.51%1860.1
E 7793271131316871.43%3971.3
TL-792829119418968.78%3362.7
T25 AT713196142544.0%1924.2
T25/2712517695062.0%2213.0
Object 7059277511245160.78%3644.3
T3092647101021461.21%3034.1
FV227 Conceiver82992137120.0%4782.8
Hotchkiss H3521611911030.0%559.0
Centurion Mk. 5/1 RAAC8208211805462.96%3901.7
Maus103503113924363.37%3547.8
Conqueror92837113114465.28%3457.5
Caliban82008108723762.45%2888.3
VK 168.01 (P)8204811761782.35%2850.1
Durchbruchswagen 243043181181.82%904.6
T4045734021478.57%1848.0
AMX 404941593250.0%183.8
CC-46 Pancernik9297811406857.35%3486.8
VCS 6x6 TS 909296414841163.64%7043.8
WZ-111-1G FT815648513253.13%2073.0
Fauteur11434113279769.07%3754.6
Leichttraktor11671931656.25%782.9
Felice935241179560.0%4366.8
Type 5 Ka-Ri82891126123967.36%3968.4
WZ-120-1G FT82036100018059.44%2797.1
ARL 4468814566654.55%1656.8
FV4025 Contriver11488514612171.43%5106.9
Pz.Kpfw. VII10391712532580.0%4197.7
Kampfpanzer 07 P(E)103687117710960.55%4159.2
HWK 308182010463158.06%3782.8
K-28245311922857.14%3318.2
Terrifiant9394914801566.67%4324.0
M4A3E2 Sherman Jumbo69247249156.04%2134.1
T-1038229611855168.63%3424.8
SU-76M4761281353.85%128.2
Emil I8238511336662.12%3551.3
WZ-132814319862060.0%3015.9
KJPZ TIII Jäger9243396313452.99%2601.3
SDP 57 Gowika7196210162254.55%3647.2
Cruiser Mk. III3461610.0%0.0
FV226 Contradictious8272312172962.07%3774.4
KV-2611097638865.91%2302.7
AMX 50 1209221291315156.95%2453.3
ST vz. 394565643875.0%1898.2
King Tiger (Captured)721521374966.67%4303.7
AMX 67 Imbattable11473112379360.22%4382.9
Panzerjäger I201910.0%0.0
CAV mod. 71113496107610860.19%3204.2
Serpente936231149742.86%3540.4
TS-69309013131978.95%3634.1
T-109193067642456.37%2338.5
IS-3-II9294111183855.26%3264.3
SMV CC-678279912641952.63%4787.1
T26E3 Eagle 77186011935273.08%3244.7
Type 4 Ju-To7219312953375.76%4207.7
Churchill III5138716232864.29%3828.0
Panhard EBR 105102128959151860.14%3407.5
Lätt Stridsfordon 120927339841464.29%2701.6
Lansen C82244123826966.54%3746.6
114 SP2103636100039162.66%3310.2
CS-52 LIS82132108917865.17%3142.6
T297151368113852.9%2315.9
T95E6103521102323253.88%3441.5
M-VII-Y9331715121190.91%3692.2
AMX 105 AM mle. 4743341561421.43%1032.3
Char Mle. 759189210635768.42%3187.4
FV1066 Senlac818559671546.67%4035.6
Jagdpanzer E 10010286182045960.13%2565.9
Rinoceronte10324699123657.2%3278.7
M-IV-Y836391573757.14%4810.6
StuG III Ausf. G55643983161.29%1504.0
Nashorn6119975410258.82%2516.7
Staghound Mk. III61380992862.5%3259.4
WZ-132-110199487713258.33%2439.1
E 25715379478562.35%2764.1
Renault UE 573112173250.0%176.7
M6010409411791266.67%4082.1
T803114634133810863.89%4769.2
Bat.-Châtillon 12 t813469482857.14%3467.4
WZ-111 model 1-49235498514060.0%2689.8
PTZ-7811498213364170.73%3923.0
UDES 15/16103285103433260.84%3372.6
AT 256624349053.33%1857.2
Miel82426122411867.8%3532.9
AMX 30 1er prototype9211061223455.98%2408.6
KV-4 Turchaninov8225012321866.67%3242.0
M5A1 Stuart42253861070.0%793.1
Executor11459812322762.96%3803.9
Lorraine 50 t9297310871258.33%3698.7
T1 Cunningham124691330.77%0.0
Stridsyxa8276612506759.7%3952.6
VK 75.01 (K)8226711823767.57%3502.3
Challenger718669612653.85%3219.5
Prototipo Standard B92723105018258.24%3170.0
Panzer 58 Mutz821061251366.67%3896.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E31531451435.71%248.0
leKpz M 41 90 mm GF815048837156.34%3258.2
SPHT9367313112365.22%3277.9
Gonsalo8238112312968.97%3397.0
SU-85B43332613056.67%896.6
Sexton II3155214560.0%606.4
SU-1018148162019152.88%2053.7
VK 45.02 (P) Ausf. B9307611943464.71%3900.8
M2 Light2101195742.86%197.2
Sturer Emil7114865712250.82%1756.0
Object 4168257412191968.42%4080.8
Type 97 Chi-Ha33062711353.85%1007.1
TVP T 50/5110292891247657.77%2812.0
StuG IV56724302356.52%2232.6
Škoda T 17714791001862.5%4070.2
LPT-67 Šelma9171996313458.96%3247.1
Pz.Kpfw. II21152041861.11%442.7
M48A5 Patton10275486766452.71%2735.9
Chrysler K GF8264915697100.0%4380.7
FV4005 Stage II10277583055459.03%2519.7
TNH 105/10008252712162259.09%3901.1
Bofors Tornvagn82290118221066.67%3360.2
WZ-111 Alpine Tiger8220112441872.22%3324.8
Valentine AT43382731154.55%1046.9
GSOR the TANK925339613557.14%3091.8
Renault FT 75 BS246136650.0%87.4
Progetto M35 mod. 46822721162119862.94%3372.3
Vz. 55103831111954161.74%3812.6
60TP Lewandowskiego103634105443364.2%3410.0
Brennos819751132977.78%2422.6
Type 619307910988052.5%4147.2
Centurion Action X103222101726158.62%3334.3
AE Phase I93105126911866.95%4322.3
AMX 50 Foch (155)1033118807354.79%2821.4
ST-62 Version 2103745113516964.5%3717.1
SDT-58 Vlkodav9277910735349.06%2924.9
WZ-132A914848713652.78%2439.0
Chrysler MTC 2TC8384318392100.0%4111.0
SU-14-179318191866.67%1382.8
Rhm.-Borsig Waffenträger8210088721652.78%2626.5
Grille 1510308376550258.57%2937.0
VK 30.02 (M)612478412254.55%3026.5
BZT-70104549130821172.99%3807.2
T1E625388301464.29%3803.2
Projekt ION8292213083560.0%3785.6
Leopard 110313095039559.49%3139.9
T3 HMC21892821369.23%996.6
BZ-7510343998312253.28%3464.5
Concept No. 5103444104222363.23%3534.3
Pz.Kpfw. 35 (t)2831443865.79%396.8
UDES 169232010187163.38%2754.3
Konštrukta T-34/1007122582510255.88%2424.2
H39332512463357.58%4182.1
FV4004 Conway92988105810356.31%3639.1
STB-110315097035156.41%3172.8
Object 274a82355129024466.8%3855.9
FV42028177310319857.14%2906.4
T28 Prototype817919686366.67%2293.9
T 54D9267711755862.07%3690.0
T-54 first prototype8216112526561.54%3876.6
G.Pz. Mk. VI (e)214861100.0%261.0
Renault FT13247250.0%84.1
ShPTK-TVP 1008226310724557.78%3195.5
Char Futur 49285311146665.15%3417.5
T-34-1720631296785.71%4085.0
KV-220-25113311365865.52%3019.8
Type 97 Te-Ke2428713450.0%2867.6
Taschenratte115453156910372.82%5419.5
SU-8555453037652.63%1368.0
Udarniy8238512152365.22%2906.7
T-34-85638030322651.77%598.9
P.44 Pantera819029587653.95%2812.3
T1 Heavy55313605743.86%1040.4
T-34-28242414931181.82%5593.0
Panhard EBR 909149380614650.0%2816.4
Pz.Kpfw. B2 740 (f)47458746963.77%2785.4
T28 Concept715746322853.57%2994.8
T-448116063736955.28%1807.6
KB-52935061133540.0%3334.9
M4A1 Revalorisé8192297846660.94%3128.6
Object 252U82576126426864.18%3620.8
M1039173478118062.78%1935.6
STK-211407412008959.55%3373.6
ISU-122-28250812175377.36%3548.6
CS-44715869137650.0%2935.9
Husarz8249811002556.0%2870.5
SMV CC-64 Vipera82671124915159.6%4032.6
Churchill I57675393265.63%2349.0
Churchill VII611548655664.29%2382.4
T14538436120458.33%792.9
Cromwell686765310357.28%1970.7
WZ-111 model 5A10316696339363.61%3186.2
ASTRON Rex 105 mm82338117711163.06%3197.0
Leichter Kpz. 70 (K)8208111002065.0%4664.3
T-34-85M6178113341376.92%4256.5
UDES 03 Alt 39314012028864.77%3621.2
FV225 Collector938501552475.0%4735.7
Rambo9301612905967.8%3939.4
Fantôme9434216373100.0%6929.4
KV-3758236447143.52%555.0
FV4201 Chieftain Proto92818120947365.12%3672.8
WZ-1149241311187671.05%2781.4
T7 Combat Car24576801650.0%2843.8
GSOR 100882206103226056.92%2824.1
T57 Heavy102995836101054.16%2744.4
M36 Jackson68844767055.71%1713.4
M47 Iron Arnie82519131921769.12%4186.7
Type 3 Ju-Nu6216014111866.67%4424.9
TNH T Vz. 519267210278850.0%2892.4
Sentinelle951821894250.0%6065.0
FV215b10337510649459.57%3669.2
IS-6 B82352125215971.07%3427.3
Carro da Combattimento 45 t103577111514360.14%3885.0
Vz. 62 Jasan9318010203444.12%3006.2
Leopard Prototyp A92912108720360.59%3487.7
VK 100.01 (P)8208011017467.57%3408.4
M4A1 FL 106158411541172.73%3313.2
ELC EVEN 908146510797163.38%3732.9
XM551 Sheridan1025509367660.53%3548.2
M18 Hellcat69366279251.09%1739.2
Object 2839263411431154.55%3023.5
Alecto42802361952.63%736.2
Alembic826101360683.33%3016.3
FV215b (183)1030798885259.62%3005.7
Obsidian826231461977.78%4063.0
Super Hellcat713489482572.0%2582.2
LTTB883870112856.25%1762.7
Chi-Ni21282822100.0%665.9
AMX 50 Foch9299110695954.24%3857.9
B.U.G.I.6146410491384.62%3423.8
M669307144864.58%1676.6
Bat.-Châtillon 155 5810154874823750.63%1314.1
T786152510531668.75%3189.4
BT-741151895850.0%240.7
T348176592932859.76%2419.1
BZ-17682903138359367.62%3767.4
Object 168 German8232311311553.33%3807.3
FV601 Saladin8194710791060.0%3488.7
MS-11701273652.78%221.3
Prototipo 682887138221571.63%3806.2
VK 36.01 (H)610535474856.25%2500.9
IS-38164067934746.11%2217.4
NC 70 Błyskawica1034549713560.0%3110.8
M3 Stuart3832011464.29%291.5
GSOR 1010 FB8238811319770.1%3540.2
Wespe31051613253.13%275.6
Panhard EBR 75 (FL 10)82087121213360.15%5292.8
Toro9353014242080.0%4991.9
122 TM8225311248863.64%3267.5
1128232110601338.46%3391.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H567549111246.43%1964.8
AMX 50 1008178596012465.32%2415.2
Bat.-Châtillon 25 t102576694168055.65%2631.6
M54 Renegade82416116117858.99%3187.1
Jagdpanzer IV68204145641.07%1532.3
AMBT82343123013271.97%3498.9
Strv 107-1211481212132263.64%4223.7
M37468146580.0%261.0
Vercingétorix9317912311172.73%4030.0
WZ-111 model 68260412753467.65%3714.9
Object 26110164476411151.35%1454.0
T71 DA794459111953.78%2032.7
ISU-152K820519734862.5%2885.5
KV-1535432747649.16%595.7
T110E310421512473781.08%4268.5
Mitsu 1085157610242864.29%4359.8
M5 Stuart41032831040.0%23.0
Lorraine 40 t82238104213663.24%3306.6
M2 Medium Tank36196825.0%0.0
Super Conqueror103304104341159.37%3357.4
T-34-38214111755358.49%3400.5
Object 140102530715180855.09%2621.5
Matilda IV57188122572.0%2371.0
E 50 Ausf. M103219102438763.05%3380.1
Chieftain Mk. 610373111652965.52%3989.5
Yong Bing9350913392564.0%4112.9
Kame9309112042965.52%3408.4
IS-5 (Object 730)820681128862.5%3339.0
DBV-15210362588413055.38%3227.0
CS-52 C8227010941662.5%3417.3
Controcarro 3 Minotauro103610108121659.26%3606.7
AMX AC mle. 48821779937653.95%3540.5
Emil II92739108114958.39%3030.7
Coccodrillo104104120321868.35%3862.1
Škoda T 25610577795550.91%2397.2
50TP prototyp8209110157052.86%2933.7
Strv 103-0924048785558.18%2458.8
VK 72.01 (K)103993112146962.26%3494.4
Lion103368100710655.66%3709.2
Type 62781660514256.34%1862.1
VK 30.02 (D)716759852040.0%3344.4
T110E510322799574459.95%3235.3
Projet Louis9185310387356.16%3048.5
Type 578239212882774.07%3457.6
AT-124953714.29%0.0
SU-122-540171459530352.15%1895.5
BT-7 artillery34725213655.56%2491.8
Škoda T 5682722128690366.56%3465.3
Matilda44683383256.25%1641.6
Somua SAu 40472270966.67%256.3
IMT8285114364577.78%4832.0
ISU-1528183662028756.79%2255.7
TOG II*620231533366.67%5294.8
Durendal10380910568060.0%3300.4
Strv m/42-57 Alt A.26180913202972.41%4532.6
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)82166101714254.93%3124.3
K-91-PT9242410442365.22%2619.0
MT-2564934199251.09%1477.0
AT 15A7182610591752.94%3474.6
SMV CC-56722591332683.33%3843.2
Pz.Kpfw. II Luchs4198210.0%0.0
E 5093078118024163.49%3792.7
Object 75293277137027272.43%3667.2
Vz. 71 Tesák10188696311662.93%3016.5
TS-5482415128612859.38%3281.7
SZDV Vz. 50825671368366.67%3865.7
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81716751159055.72%2444.3
KV-856103051029556.61%2134.4
GSOR 1006 Scheme 79296011631662.5%3644.6
Cobra92904115324567.35%3455.2
T-463721063630.56%29.9
T-262791111435.71%149.6
Ares 90103562118314963.76%3654.3
AltProto AMX 3082084108113355.64%2943.7
BT-22561193537.14%3.3
Object 260103332104444360.95%3104.2
IS-7102613783144558.89%2703.0
Somua SM82547125035765.27%3715.7
11310302110305265.38%2838.1
Hirschkäfer11380810736270.97%3592.7
TS-60929531210955.56%3425.9
Turtle Mk. I82377126013863.77%3121.3
Kunze Panzer9296912201283.33%3879.5
TT-130M9286611083154.84%3294.4
Vz. 60S Dravec104711142116673.49%4159.6
M6A2E18254013322378.26%4066.4
M48A2 Räumpanzer831841505560.0%5004.4
Concept 1B93359132724764.78%3984.6
T-549189773260552.56%2365.0
Kranvagn103344103047059.15%3403.1
STG819859536060.0%3052.6
Charlemagne8243412298767.82%3176.2
Grille550428521946.58%1073.7
Jagdpanzer 38(t) Hetzer464349523761.18%2456.9
Kpz. Erich Konzept I93244117938363.19%3826.5
T26E4 SuperPershing81241725154253.96%1767.1
SU-86116135814848.65%1882.8
M10 Wolverine56344233262.5%1841.0
BZ-74-18251610983250.0%3306.1
Strv K9288412489373.12%3880.3
Type 5982586138013666.91%4781.4
T-44-10082413123923863.45%4149.1
AMX 13 90988551956250.89%1358.6
56TP82424119418959.26%3579.6
T20712908546274.19%2283.9
AMX 13 1051019919389362.37%2732.6
Großtraktor - Krupp3394632757.14%1855.6
Panther7154810422684.62%3365.5
E 65 Zwilling8328115923582.86%4355.9
SU-14-2813237297142.25%1569.6
Progetto M40 mod. 65103226100328161.92%3296.0
T-4523574621361.54%1989.9
Type 58610597153345.45%2128.3
Vz. 68 Squall812228983964.1%2845.6
AMX 13 5771338108616161.49%3204.6
Tortoise93213126318367.21%3590.6
SFAC 1058271311239266.3%3669.3
WZ-21911288711683461.76%4289.7
T-62A10287010315563.64%2986.4
SDP 44 Burza612888503369.7%3129.5
AT-FV230 Breaker11420812513467.65%3448.1
E 7592278101123062.17%2699.6
M46 Patton9238698325454.33%2861.4
AMX 12 t640339220851.44%1056.7
G.W. Tiger (P)815007019754.64%1876.9
null0358698512060.83%0.0
Chimera8250611272454.17%3288.5
T-5053003839353.76%1056.3
UDES 14 Alt 5818199776759.7%2827.4
IS-2M721601374988.89%3865.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved