eu Hráč Dory12


WN8
495
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
46.39%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
2811
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2811 0 0 0 0
Průměrný Tier 4.49 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 46.39% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 288.79 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.5 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 261.03 0 0.0 0.0 0.0
WN8 495 0 0 (-1) 0 (-1) 0 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 20 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 15.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.5 0.0
Udělené poškození 0 0 351 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 168 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 5.2 0.0
(WG Player ID: 565361896)
Načteno za 0.27s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 6:20:02 - 16.10.2026 3:58:46)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Dory12.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Dory12][img]https://lab-vole.cz/Signature/Dory12.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very Bad
300+ WN8
65% (195 / 300 WN8)
Další rank:
Bad
600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
247
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
476
(754 Bitev)
WN8 Tier VI
505
(590 Bitev)
WN8 Tier VII
366
(152 Bitev)
WN8 Tier VIII
318
(10 Bitev)
WN8 Tier IX
866
(2 Bitev)
WN8 Tier X
0
(0 Bitev)

Tanky (122)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT45642606142.62%1210.4
FCM 36270138560.0%225.1
Renault UE 573115891225.0%106.4
BT-74145137250.0%345.4
Object 703 Version II8023610.0%0.0
Valentine AT41711521717.65%225.0
MS-11136137333.33%533.8
AT 25196193520.0%177.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A304710.0%0.0
SU-122-4475054398156.79%569.3
M5A1 Stuart43632652560.0%1437.1
T-15062572831957.89%305.1
TKS z n.k.m. 20 mm21452461353.85%701.4
Wespe353991850.0%123.1
KV-5878026110.0%603.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F251153201100.0%261.0
M4A3E8 Sherman62382733441.18%185.1
P.4352682792437.5%424.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31551667247.22%332.8
T-293270283742.86%678.4
Strv m/4253383962665.38%874.0
M14/412293191850.0%980.3
Strv fm/2111062122100.0%644.9
T-26G FT2311001100.0%261.0
Type 2597 Chi-Ha3191187333.33%450.9
M15/4232072261275.0%630.8
Type 97 Chi-Ha3295176520.0%788.5
Pz.Kpfw. II21061961861.11%384.4
KV-1548836112041.67%792.8
VK 16.02 Leopard52882645541.82%702.8
KV-1S64584117661.84%765.2
Renault NC-311059250.0%84.8
M2 Medium Tank31071594452.27%256.4
Pz.Kpfw. II Luchs41502362650.0%378.7
Kolohousenka182203366.67%374.3
Vickers Medium Mk. I11471972100.0%888.2
Progetto M35 mod. 468582340540.0%355.9
Strv 7463703523161.29%637.0
Vickers Medium Mk. III3821151747.06%104.5
LT vz. 3521863201100.0%985.5
Cromwell B6508454771.43%876.1
Pz.Sfl. IVb41771901457.14%453.7
Pz.Kpfw. T 2552512984647.83%465.4
40TP Habicha65703778350.6%1025.8
14TP41861935341.51%432.5
Strv m/38257154450.0%83.7
Marder II31201062030.0%114.8
T3 HMC255951163.64%201.5
AT-1281681526.67%69.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43563362458.33%1180.6
BT-7 artillery3288309757.14%991.6
VK 30.01 (H)53842859345.16%744.0
Matilda43122375749.12%772.2
Somua SAu 4043562274850.0%861.3
IS72422766041.67%61.4
G.Pz. Mk. VI (e)2561081560.0%272.3
Object 2839118120120.0%866.4
LT vz. 3831741562437.5%417.6
Vickers Medium Mk. II21101551464.29%531.6
Renault FT10133250.0%84.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52602281553.33%533.0
25TP KSUST II51832124843.75%201.6
T2 Medium Tank26087333.33%43.9
Type 97 Te-Ke2386401666.67%1970.6
Caliban85629031100.0%544.8
Valiant54783381136.36%937.1
Durchbruchswagen 24821581540.0%7.9
AMX 4042392501435.71%654.6
T56 GMC31141111323.08%139.8
7TP2125153862.5%406.8
T1 Heavy53732705534.55%470.9
Dicker Max6157748810.0%3361.7
Leichttraktor1768730.0%113.6
Pvlvv fm/422143153742.86%433.8
Somua S353141101520.0%145.9
Heavy Tank No. VI6692604333.33%857.1
Panzerjäger I2601091346.15%46.0
T26E3 Eagle 7763740620.0%605.4
T1 Cunningham1291321100.0%261.0
T-463931103234.38%126.2
DS PZInż54523223745.95%853.6
T-2621181361338.46%351.3
Fiat 3000175108250.0%187.9
T-34 with L-11474309366.67%261.0
AMX 3831881922544.0%436.0
SU-76M4126125837.5%84.2
T-11631532191241.67%401.2
Sav m/434409226450.0%935.8
Churchill I509910.0%0.0
P26/4043833342968.97%1106.2
Type 95 Ha-Go292113966.67%382.8
AMR 3529913810144.55%271.8
KV-262752561136.36%161.0
T-34-85M638032624244.63%382.0
ST vz. 3941741881526.67%281.8
M6A2E18139525250.0%131.5
M8A142972532263.64%778.3
VK 28.016101253250.0%122.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J41762172147.62%278.6
4TP1111157616.67%310.2
Super Hellcat733428920.0%196.8
Grille52561821136.36%260.1
Ikv 7231011241450.0%130.1
Universal Carrier 2-pdr2891111631.25%118.4
M10 Wolverine52802773551.43%448.4
Strv m/40L377120944.44%47.7
Churchill III53334709346.24%506.6
M4A1 Sherman53042904652.17%641.2
M3 Lee4991416251.61%182.1
P.43 bis668326310.0%879.3
Birch Gun4221107520.0%513.8
Lago42652205242.31%626.4
T-452300361742.86%1177.0
StuG III Ausf. B4620514560.0%1920.9
Alecto4209124922.22%296.6
StuG III Ausf. G51351851643.75%72.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G31341782544.0%312.2
KV-1227685437714.29%615.8
T-2841551762055.0%346.7
10TP31681871353.85%601.7
Renault FT AC21978450.0%76.0
VK 30.01 (P)62932558037.5%198.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved