WN8
2177
Recent WN8
1921
(501 Bitev)
Winrate
54.26%
Recent WR
52.1%
(501 Bitev)
Bitev
50860
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 50860 21 77 219 501
Průměrný Tier 8.13 8.38 9.06 8.93 8.99
Winrate 54.26% 42.86% 51.95% 51.14% 52.1%
Tanků odhaleno 1.46 0.76 0.75 0.95 0.77
Udělené poškození 1743.42 2441 2353.92 2076.5 2061.03
Obrana základny 0.63 0 0.14 0.05 0.15
Průměrně zkušeností 768.43 1003 989.0 931.0 872.0
WN8 2177 2449 2228 1951 (-1) 1921 (-3)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 360 0 0 360
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 52.22% 0.0% 0.0% 52.22%
Tanků odhaleno 1.19 0.0 0.0 1.19
Udělené poškození 2148 0 0 2148.0
Obrana základny 0.75 0.0 0.0 0.75
Průměrně zkušeností 779 0 0 779.0
Průměrně střel 9.12 0.0 0.0 9.12
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 51 78 0 82
Průměrný Tier 10 8 6 8.79
Winrate 47.06% 55.13% 0.0% 51.22%
Tanků odhaleno 1.33 1.55 0.0 1.59
Udělené poškození 1667 1366 0 1914.0
Obrana základny 0.18 2.59 0.0 1.34
Průměrně zkušeností 588 637 0 727.0
Průměrně střel 7.31 8.64 0.0 8.35
(WG Player ID: 597423661)
Načteno za 0.7s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 12:28:00 - 16.10.2026 0:46:38)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Kampfpanzer 67102249010.0%1535.0
Black Rock114414010.0%3175.0
XM66F8775010.0%550.0
Type 5 Ka-Ri81424010.0%914.0
Executor112584010.0%1755.0
GSOR 1008859511100.0%517.0
SU-130PM82128010.0%1592.0
Lorraine 120 Alby825852366.67%2198.0
Turtle Mk. I8266861154.55%3165.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DonBatono.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DonBatono][img]https://lab-vole.cz/Signature/DonBatono.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
61% (277 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2049
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2210
(46206 Bitev)
WN8 Tier VI
1843
(3185 Bitev)
WN8 Tier VII
1849
(2696 Bitev)
WN8 Tier VIII
2296
(19712 Bitev)
WN8 Tier IX
2159
(7065 Bitev)
WN8 Tier X
2260
(12862 Bitev)

Tanky (420)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6813188787062.86%2790.2
Caernarvon811447267347.95%1434.9
Object 257920519321861.11%2007.8
Vz. 64 Blesk86576217751.95%1031.0
Charioteer817658797855.13%2233.3
Object 703 Version II82146111542161.76%2905.9
BDR G1 B52565622100.0%467.3
Sexton I325020910.0%609.6
Jagdtiger Prototype818309045853.45%2025.3
Wz. 64GC Bzyg1024796871729.41%1451.6
K-911025178637648.68%2190.2
T-150645645915747.77%591.6
Jagdpanther731314630.0%122.2
STA-2818186174443.18%2840.8
KV-58123671465148.08%1630.2
FV30466434812263.64%1321.0
T37662044210261.76%2129.9
Type 5 Ke-Ho4487405580.0%2023.4
S-5179784032751.85%1153.7
Löwe81370757180851.49%1827.7
CS-6310250490217057.06%2270.9
Strv 103B10247478514151.06%1882.4
T-43742349514151.06%515.0
Kampfpanzer 50 t92654107417468.39%3097.4
BZ-7911329410349755.67%2174.2
Jagdpanzer E 909248810134264.29%2288.1
M-V-Y10224890013854.35%1839.2
T-54 ltwt.9118878710849.07%1862.8
Windhund81783857475.0%1889.3
FV230 Canopener10284693210751.4%2260.9
B143833581070.0%1270.9
Type T-3458210120.0%0.0
Hummel6116958932556.0%2347.8
Kampfpanzer 671020218681855.56%1478.8
Strv S18184079538857.47%2369.0
LTG79678288164.2%2414.2
Vickers Medium Mk. III32513451030.0%1030.6
Tiger I78165759445.74%927.9
WZ-120G FT929109191338.46%2282.7
SU-100664644018748.66%1116.9
BZ-166810386181136.36%987.3
E 10010275484024060.83%2589.7
Waffenträger auf Pz. IV9308210924365.12%4094.5
T110E410316892113161.07%2818.8
Ho-Ri 310251177821349.3%1829.6
Patton the Tank91183755560.0%1335.0
LT-4328121783220664.08%2802.9
FV201 (A45)717677171650.0%3548.6
KV-4810496364045.0%1055.2
A-205943145843.1%83.9
T-284551723534.29%0.0
Tiger 13169165813452.94%1622.2
Škoda T 5092564103618360.66%3355.1
Kampfpanzer 07 RH814388426350.79%1934.8
Type 63816259708658.14%2068.6
KR-1113274108214154.61%2365.5
AMX 50 Foch B1024308555655.36%1919.9
Panther II815297496353.97%2188.6
TVP VTU Koncept8142682610355.34%2271.4
E 75 TS8209793431858.81%2783.9
Object 7049187063546051.3%1767.8
Projet Louis91036763560.0%1256.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C32123283336.36%935.0
AAT608173091211357.52%2107.1
AMX 50 B10279980541255.34%2651.9
XM69 Hacker1129699808754.02%2234.4
A4662326361100.0%624.3
AMX M4 mle. 4988937662955.17%1010.5
SFAC 105815718325653.57%1729.0
E 759153971417548.0%1573.0
AMX ELC bis54073533847.37%1412.4
LTP3179267250.0%735.0
AMX 13 75710907855450.0%2755.7
KV-1S66934331546.67%1278.1
AMX 50 Foch (155)1021287648062.5%1601.1
Pz.Kpfw. II Ausf. J347262010.0%942.8
T2 Light Tank22273803644.44%1139.8
T 55A9224790429655.07%2562.9
Pz.Kpfw. 558217311462657.69%2299.3
Kpz. 3 GST Turm819098433844.74%2068.7
Caernarvon Action X8171993017253.49%2335.7
11081497916875.0%1704.1
M4A1 Sherman5106810232373.91%4045.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31322701346.15%287.0
T-3452033399145.05%326.2
M26 Pershing8166891211755.56%2780.6
Birch Gun42662892352.17%1037.4
Rheinmetall Panzerwagen1011126569639.58%1056.7
AMX M4 mle. 4571427663425.0%1549.8
Black Rock11372711295253.85%2886.8
Tiger-Maus9247410255851.72%2314.7
MBT-B10292591012254.1%2155.3
A-4367934742458.33%1823.3
CS-67 Szakal1120957642147.62%1439.8
TBT919919037852.56%1651.1
Pz.Kpfw. III/IV54303961250.0%1149.4
Charioteer Nomad81178720850.0%1237.1
Pz.Kpfw. V/IV58806818153.09%1414.8
Type 711024678512441.67%1779.9
UDES 03815886913148.39%1661.2
XM578199895718956.08%2120.9
M40/M43812416857247.22%1221.1
AMX M4 mle. 541023929099058.89%1909.5
TS-58188588619161.26%2453.7
WZ-113G FT1031569412157.14%2492.8
STK-21125259451060.0%1682.2
Ashigaru1029151122666.67%2542.4
SU-5446832213240.91%1114.4
Manticore10102379318248.35%1125.0
BZ-58-29331011481258.33%3175.2
XM66F8176886020051.5%1979.6
Type 5 Heavy10361911507163.38%3049.8
T95/FV4201 Chieftain10348292868158.3%3005.9
T6754332872458.33%955.0
121B1020808096657.58%1687.5
Spähpanzer SP I C7116867022257.21%3090.5
E 50 Ausf. M1021248273655.56%1751.3
ST-II1017256832133.33%991.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9223286714765.31%3108.3
Archer54003542138.1%749.7
Object 705A10206675011551.3%1519.4
G.W. Panther7136359521053.81%2233.4
T-100 LT10129173810245.1%1549.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8218393382161.63%3013.6
Object 590917847131435.71%1432.2
IS-41018586613946.15%1443.1
Vickers Medium Mk. I113918010.0%571.4
Object 27710284590316555.76%2664.5
Großtraktor - Krupp3447536977.78%2176.9
Object 4309249371724158.92%3098.7
SU-152765842214743.54%752.3
Pz.Sfl. IVc510999051100.0%2727.1
Object 432U111511878450.0%830.8
SU-26357640563059.84%2323.0
Object 1401026418999964.65%2885.4
DZT-1599244598721153.55%2481.4
FV217 Badger10309299013363.16%2675.2
Škoda T 2454113912343.48%946.8
Black Prince7101281310357.28%1678.5
Object 263026548184854.17%2976.2
Bishop55803422536.0%1328.8
Object 430U10282987444461.26%2846.8
SDP wz 66 Grom8171388315552.9%1788.5
T2166634341258.33%2164.9
Object 7801029759687154.93%2555.2
Object 268 Version 410294283919063.68%2829.1
Bisonte C458143683911550.43%1517.8
IS769649329450.0%857.7
E 779252910502657.69%2749.2
Miel816308651855.56%1804.7
Gryphon10325311343865.79%3008.7
T309184570623252.16%1779.4
Maus10179467123953.14%1386.8
Conqueror9212063829259.25%2311.5
Caliban81179648742.86%1045.1
VK 168.01 (P)8174868718953.97%2255.2
Challenger714138555552.73%2341.5
T404132196333.33%59.5
AMX 404336331560.0%1499.2
CC-46 Pancernik918798217147.89%1543.8
VCS 6x6 TS 90912548723060.0%1812.8
Leichttraktor1601471100.0%285.4
Felice919641054785.71%2255.8
MTLS-1G143487485580.0%2946.0
WZ-120-1G FT816157421741.18%1719.2
FV4025 Contriver1121177811741.18%1010.1
Pz.Kpfw. VII1023417836440.63%1668.9
Kampfpanzer 07 P(E)1025238815046.0%1921.0
HWK 308130886711657.76%2974.3
K-281870941666.67%2247.9
M4A3E2 Sherman Jumbo610328373850.0%2386.5
SU-76M42632682123.81%519.5
Emil I8185910083161.29%2565.1
TNH 105/1000818879814050.0%2799.2
FV226 Contradictious816657231741.18%1319.8
KV-26494635475.0%822.4
AMX 50 1209150969520850.48%1465.7
Type 5 Ka-Ri8204992022256.76%2225.0
T-109174172854453.86%1974.3
Loyd Gun Carriage2632394100.0%407.2
IS-6 B823978183470.59%3628.9
Churchill III53365033138.71%438.3
Rheinmetall Skorpion8183888430855.52%2179.9
LTTB810897082560.0%2524.0
Lätt Stridsfordon 12091917653333.33%1492.6
Spähpanzer Ru 2519103952115547.74%1726.3
WZ-111 model 6818169262650.0%1874.2
T29780558535449.15%966.3
Black Prince II7015310.0%0.0
M-VII-Y94374108130.0%3687.9
Char Mle. 75914068114755.32%2401.5
FV1066 Senlac8889720850.0%1947.3
Jagdpanzer E 1001029028169851.02%2258.4
Rinoceronte10265610371566.67%2317.6
T3E2 Medium Tank342333520.0%1643.4
M-IV-Y817248992152.38%1907.4
StuG III Ausf. G549940430350.83%1279.7
Vz. 58 Medvěd9271411431464.29%3060.2
WZ-132-11014537501050.0%1489.0
E 257146082726557.36%2618.1
Excalibur611017561546.67%1883.8
T80311319310617455.41%2220.8
Bat.-Châtillon 12 t8112183032654.91%2582.9
WZ-111 model 1-49271311383961.54%3218.7
PTZ-7811348910501464.29%2400.7
UDES 15/161027159361553.33%2526.5
Object 26810249976219559.49%2187.7
AMX 13 F3 AM612475847652.63%2420.3
Executor1132679033650.0%2549.5
T1 Cunningham1481901100.0%281.6
Stridsyxa814137503847.37%1241.2
Indien-Panzer8201910624060.0%3424.6
Prototipo Standard B926308977963.29%2931.9
Pz.Kpfw. III Ausf. E3762551478.57%264.1
SPHT9337212731668.75%3314.7
Gonsalo8183297212352.85%2047.9
SU-85B44213975660.71%1343.2
Sexton II3163177742.86%441.2
Strv fm/211111451100.0%261.0
M1279627501154.55%1161.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9190173415453.9%2072.0
Versuchspanzer 57919908934447.73%1679.7
GSOR 10088155178411353.98%1616.1
TVP T 50/5110197367911547.83%1549.5
LPT-67 Šelma98196128436.9%926.2
Pz.Kpfw. II2225356450.0%1033.6
VK 16.02 Leopard522043256654.77%675.4
M48A5 Patton10265082422748.9%2255.6
Chrysler K GF819289244551.11%2482.6
FV4005 Stage II10239073833655.65%2087.9
Chrysler MTC 2TC817229374660.87%1784.2
WZ-111 Alpine Tiger8952647933.33%902.0
Valentine AT4203226560.0%514.5
212A9166760633049.39%1904.8
M415109255313651.47%2284.8
Progetto M35 mod. 4682203102450357.46%3335.8
60TP Lewandowskiego10311896517254.65%2819.8
Type 619275410824560.0%3663.8
Centurion Action X1025088699350.54%2203.8
AE Phase I9208688412254.92%1940.5
Tetrarch225537321354.93%1603.2
Bofors Tornvagn815028202147.62%1505.6
SU-14-17555466540.0%473.9
Rhm.-Borsig Waffenträger821618355961.02%2984.1
Grille 1510235272314048.57%1704.8
VK 30.02 (M)69496912040.0%1727.4
BZT-701025478143043.33%1453.1
T1E628222910.0%124.5
Leopard 110248182246155.97%2139.4
T3 HMC2114101333.33%258.6
BZ-751026068906650.0%2105.5
Concept No. 51023477414242.86%1747.7
Konštrukta T-34/100713848678661.63%2871.7
FV4004 Conway9231885218053.33%2546.5
Ram II53704727955.7%930.8
T 54D9736630250.0%506.5
122 TM812977891855.56%1530.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53093073438.24%598.3
Char Futur 4929049677759.74%3359.0
T71 DA79708186051.67%2485.9
Type 97 Te-Ke21823593100.0%1075.6
Taschenratte114425126412853.91%3327.2
SU-8552903108842.05%452.7
T-34-85644743620150.75%748.3
P.44 Pantera818278645356.6%2974.2
T1 Heavy532040815144.37%453.1
Panhard EBR 90912908457847.44%2132.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)45316723958.97%1644.9
T28 Concept71177557757.14%1985.8
T-44890061222052.27%1197.6
M4A1 Revalorisé81890819146058.08%2999.7
Object 252U8208010156050.0%2485.8
M1039144567026051.15%1545.4
T34 B818065901844.44%2301.8
Covenanter54644264755.32%2125.6
Lorraine 155 mle. 518142461025451.57%1857.8
SMV CC-64 Vipera813727396753.73%1420.1
STB-110247186611359.29%2277.3
T14531740813141.98%456.7
Lansen C81387763650.0%1516.5
WZ-111 model 5A10285295614858.78%2428.6
VK 28.01640352829352.9%1186.5
T-50-26673567650.0%2261.3
Object 279 early10336694656261.21%2754.4
Rambo925141221771.43%3373.5
KV-3710887022850.0%1478.5
AMX Canon d'assaut 1058178481013349.62%1926.2
O-I Experimental54983242450.0%862.8
T57 Heavy10323195429355.97%2959.0
M36 Jackson67043624546.67%1097.1
M47 Iron Arnie8141778823248.71%1651.2
TNH T Vz. 519292310855752.63%3062.7
FV215b10242476436752.86%2342.3
Vz. 62 Jasan9302192610.0%2713.6
Leopard Prototyp A9354612424864.58%4345.0
ELC EVEN 90868977923754.01%1298.8
XM551 Sheridan1010636544641.3%1014.3
M24 Chaffee55765303259.38%2528.9
SU-130PM81973857107653.72%2401.7
Alecto4402304666.67%1254.2
FV215b (183)1019756044434.09%1208.1
Obsidian879148620.0%768.2
Super Hellcat7113610881100.0%1782.8
Type 64690466677563.61%3200.9
Panhard EBR 10510163279194755.33%2284.7
T-44-1008153110433070.0%2041.0
KV-1 shielded502731100.0%261.0
M664494537441.89%471.0
Bat.-Châtillon 155 5810151653116252.47%1573.5
BT-748024514445.14%62.7
T348121268840156.61%1615.5
BZ-1768170693653256.02%1804.7
O-I67054362646.15%1039.0
MS-11651305158.82%248.6
Prototipo 682150104017060.0%2558.0
VK 36.01 (H)66636031770.59%1202.1
IS-38103154329346.08%1091.1
GSOR 1010 FB8178486510849.07%2274.1
Wespe33942985450.0%1697.6
Panhard EBR 75 (FL 10)8158291968659.62%3816.9
Toro916398281560.0%1617.8
ShPTK-TVP 1008199299435754.62%2668.9
AMX 50 1008127362719547.69%1490.8
Bat.-Châtillon 25 t10246769623954.81%2276.7
M54 Renegade82139108110756.07%2588.1
TS-69275910921361.54%2886.2
Jagdpanzer IV69675421866.67%2462.4
AMBT8148979537051.62%1713.4
Strv 107-12111820900250.0%1015.4
M3743973773464.71%1676.1
Super Conqueror10291790538460.94%2708.4
T71 CMCD7103860415747.77%2938.2
CS-52 LIS8182385438355.87%2556.8
Object 26110148654935346.46%1389.1
KV-1546644425646.88%877.4
T110E310331610338464.29%3119.1
M5 Stuart4226274633.33%436.9
Renault NC-31165209250.0%178.6
M2 Medium Tank317192650.0%87.0
M4466814102045.0%978.5
SU-1827133250.0%99.7
Chieftain Mk. 61022539092356.52%1710.8
Kame9136910532100.0%1021.3
DBV-1521029418408359.04%2214.8
Emil II9263691010760.75%2919.0
Coccodrillo1020868283650.0%1565.7
Škoda T 2568976268655.81%2010.9
50TP prototyp8168510811687.5%2026.9
Strv 103-0918187875853.45%1625.1
Lion1023597153737.84%1884.7
Type 6274696071241.67%832.8
T110E510226574848450.83%2035.6
T56 GMC32252101154.55%681.8
AT-1293101425.0%115.8
BT-7 artillery3186315250.0%594.1
Škoda T 5682245106346456.47%2515.1
Matilda4242256250.0%558.3
SU-122-540156358121946.58%1671.7
ISU-152812484486341.27%1195.8
Strv m/42-57 Alt A.266605171643.75%918.1
Vz. 5510334595514956.38%3107.2
MT-25624249630249.67%554.8
Pz.Kpfw. II Luchs4148265250.0%380.8
E 50921268405844.83%2241.9
Object 7529245410776258.06%2477.3
Vz. 71 Tesák1012096252634.62%1142.9
TS-548473462366.67%454.8
SZDV Vz. 5081191544728.57%876.8
Panzerjäger I2127176366.67%466.5
Lorraine 40 t814287763458.82%1727.8
Cobra921038697045.71%2077.1
T-463381352755.56%146.0
T-2621121472347.83%400.0
Ares 901026429183246.88%2153.3
BT-221241742532.0%380.0
Object 26010273387418650.54%2402.0
T-2933544002045.0%1484.8
IS-710220778251649.42%1925.2
Somua SM82101110217361.85%2631.0
M41 Walker Bulldog86528316368.25%1328.3
Lorraine 120 Alby82022936771.43%1722.9
Turtle Mk. I82487130145464.1%3265.8
TT-130M9494603757.14%330.4
Vz. 60S Dravec10317310605154.9%2343.7
M48A2 Räumpanzer8203513335100.0%3067.1
Concept 1B92467100315753.5%2311.7
T-549130169571850.7%1385.0
Kranvagn10322880810055.0%2902.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4772605345.28%48.6
Grille576047310160.4%1995.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer44384016261.29%1308.0
Kpz. Erich Konzept I9400818591100.0%5935.7
null028348003450.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr2116245771.43%529.6
M10 Wolverine53233074639.13%457.7
Achilles610527943655.56%2435.0
Type 5981323778112854.08%2017.6
M3 Lee42463625154.9%853.5
AMX 13 909114669812250.0%1726.0
56TP8154887810061.0%1705.7
T207163610305756.14%3337.2
AMX 13 1051010336012733.33%964.2
IS-3A Peregrine8187610102254.55%2023.8
Panther712696735054.0%2633.3
E 65 Zwilling819408802937.93%1668.0
SU-14-28130354425943.63%1590.8
Progetto M40 mod. 651024197008245.12%1901.2
Controcarro 3 Minotauro1028799765662.5%2385.8
Vz. 68 Squall88496224636.96%1411.6
AMX 13 5779528301030.0%1972.2
Tortoise9266510973865.79%2863.8
Lorraine 155 mle. 507128761314153.19%1778.1
IS-6814227311250.0%1461.6
T-62A10197564724347.74%1941.0
AT-FV230 Breaker112888952366.67%1632.3
M46 Patton9254610609958.59%3131.1
AMX 12 t66555619861.22%2080.1
Conqueror Gun Carriage1011873991020.0%650.0
SU-86100950614049.29%1708.1
Chimera8230610394864.58%2970.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved