eu Hráč DoktorKevina

[HRDZA] Fatal Corrosion (Historie)


WN8
1419
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.63%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
59741
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 59741 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.47 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.63% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.4 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1061.67 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.52 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 546.81 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1419 0 0 0 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 364 139 22 535
Průměrný Tier 10 8 6 9.3
Winrate 45.05% 36.69% 27.27% 42.06%
Tanků odhaleno 2.24 2.47 2.18 2.3
Udělené poškození 1060 747 538 954.0
Obrana základny 0.29 2.54 2.05 0.94
Průměrně zkušeností 532 356 268 473.0
Průměrně střel 5.8 5.39 6.82 5.74
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 571 1700 1618 2759
Průměrný Tier 10 8 6 7.45
Winrate 46.76% 45.53% 40.85% 50.53%
Tanků odhaleno 1.91 1.73 1.62 1.44
Udělené poškození 1310 920 483 1490.0
Obrana základny 1.13 1.47 1.3 1.23
Průměrně zkušeností 602 517 277 672.0
Průměrně střel 6.89 6.98 6.21 8.16
(WG Player ID: 512344837)
Načteno za 1.36s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (4.10.2022 20:24:09 - 4.10.2022 20:24:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DoktorKevina.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DoktorKevina][img]https://lab-vole.cz/Signature/DoktorKevina.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
48% (169 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
709
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1435
(52840 Bitev)
WN8 Tier VI
1270
(9042 Bitev)
WN8 Tier VII
1393
(7899 Bitev)
WN8 Tier VIII
1511
(20136 Bitev)
WN8 Tier IX
1490
(10688 Bitev)
WN8 Tier X
1381
(5075 Bitev)

Tanky (394)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6871651130156.81%1427.0
Caernarvon8109951724550.61%1271.0
Pz.Kpfw. III Ausf. K5312371875.0%869.5
Object 2579190089711255.36%2170.7
GSR 3301 Setter753646710061.0%1314.8
EMIL 19518152266821950.68%1765.0
BDR G1 B549442210351.46%991.8
VK 45.02 (P) Ausf. A887459923346.78%872.5
K-9110142162610345.63%1058.7
1211019008662560.0%1691.7
T-15066833867248.61%1031.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro2104128520.0%224.3
Jagdpanther781144331651.27%1005.6
T3764684605856.9%1195.5
Aufklärungspanzer Panther766764718651.08%1582.1
GSOR3301 AVR FS982051132949.24%1151.8
CS-631019395098739.08%1396.5
Strv 103B10231753332646.63%1727.9
T-43765648512550.4%977.4
Leo799561818855.32%1820.9
STB-110182968224647.97%1413.8
T-54 ltwt.97886647152.11%1084.9
Type 5 Chi-Ri78376569550.53%1443.3
MTLS-1G1434969051100.0%3012.7
B141302992142.86%169.2
L-6021192441283.33%686.1
Hummel678136210255.88%1207.2
AMX M4 mle. 519190384411748.72%1656.3
LHMTV864070012053.33%1134.9
Panther/M10799861015747.13%1618.3
Panhard AMD 178B653539312755.91%1674.6
Strv S18170061788251.02%2008.6
Strv 74668546812253.28%1272.4
Lansen C813346639341.94%1464.2
SU-1006109175717956.42%2479.9
40TP Habicha68716223339.39%1739.2
Rheinmetall Skorpion G8147569437951.98%1689.6
E 1001017488042352.17%1354.2
Valentine II420021330.0%466.9
T110E41021234452334.78%1445.5
T-448100254541152.07%1364.0
LT-432872857927747.65%1270.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D21052206950.72%392.1
KV-48103063515842.41%1072.2
A-205841785343.4%92.0
Strv m/40L32132571650.0%686.8
AT 866544018952.81%1159.7
T-34-85M695563213560.0%1683.1
IS-M8124158823952.72%1527.0
STG Guard812775369743.3%1351.8
Panther II897345131050.32%1251.6
Tiger II8107262912746.46%1044.1
TVP VTU Koncept896744125347.04%1249.2
E 75 TS811666496934.78%1078.7
T56 GMC31441651741.18%261.9
Ikv 10355023426157.38%1459.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C31022235650.0%334.5
WZ-131747643222849.56%842.8
Pvlvv fm/42255720.0%0.0
AMX 50 B1015653841233.33%945.2
T6981275566149054.3%1802.0
A466264217425.0%423.3
M10 RBFM58495287862.82%2169.3
T49999654123754.01%1610.5
Object 777 Version II916107932948.28%1457.0
E 759141776810951.38%1349.4
AMX ELC bis522733111560.0%744.0
SU-100M1716827171100.0%3264.5
AMX 3831222181450.0%375.3
Sav m/4343783383969.23%1295.2
AMX 13 75748540721446.73%895.1
AMX 50 Foch (155)101625704366.67%1258.0
A-4479445267045.71%1528.4
LTG75166726858.82%1024.4
T2 Light Tank214929328848.61%639.4
T 55A9152675246256.28%1639.9
Ikv 90 Typ B799947317648.3%1403.7
Caernarvon Action X811007455843.1%1284.5
110897463116858.93%1115.4
Mäuschen9154782211656.03%1493.2
IS-27103060710845.37%1256.2
Ikv 723187234988.89%614.5
TL-1 LPC812866469656.25%1810.1
M4A1 Sherman537835810241.18%827.4
Comet766858012148.76%972.9
T-34525925910451.92%571.4
P.43 bis66995936942.03%1259.9
M26 Pershing898164311141.44%1138.5
AMX M4 mle. 45790967210454.81%1210.9
Chieftain/T95810635694047.5%1395.7
AMX 65 t88776062548.0%835.3
Type 4 Chi-To656243312941.09%899.6
Object 430 Version II9146967417251.16%1419.1
AMX M4 1949 Liberte8133976213251.52%1668.0
Crusader627427627444.89%594.0
59-16638939172647.38%1041.0
T-2842322386850.0%618.9
IS-2 shielded7129078814561.38%1916.4
VK 30.01 (P)644131416444.51%652.5
STA-18114574814156.74%1526.9
T-22 medium1014725121145.45%949.6
Pz.Kpfw. V/IV575067211657.76%1332.6
Jagdtiger9154559730448.68%1238.7
Valentine AT43262335549.09%1045.2
UDES 038136255636253.87%1593.6
Pz.Kpfw. 38 (t)3731493857.89%144.1
M40/M438134250574651.47%1620.6
Object 7059171764118351.91%1782.8
AMX M4 mle. 541019267893363.64%1524.2
T328116749130347.52%1333.2
Ferdinand8116366722848.68%1118.6
Type 3 Chi-Nu537336613243.94%906.0
Sturer Emil76133039242.39%619.7
Manticore108666821872.22%987.7
SU-130PM8159173445349.01%1712.0
P.43 ter785252612647.62%1247.8
Spähpanzer SP I C7407267922.22%444.5
E 50 Ausf. M10197564918649.46%1590.3
ST-II1019297685152.94%1598.4
Bat.-Châtillon 25 t AP9139674120353.69%1552.2
Object 705A1013835731540.0%867.8
G.W. Panther798352527654.35%1225.2
Conqueror9168886419756.85%1752.5
T-100 LT1090910491100.0%1160.2
WZ-132872749258052.41%1249.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8147082814447.22%1816.1
IS-410191362714854.05%1544.1
Vickers Medium Mk. I182991643.75%227.2
Object 2771020707652250.0%1891.8
Object 4309192187728253.9%2026.2
VK 100.01 (P)814488327045.71%1652.5
Centurion Mk. I884344937151.75%1020.7
Hotchkiss EBR786647226052.69%2214.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286525529757.14%1205.7
Marder 38T43273414240.48%721.7
Pz.Sfl. IVc53903794450.0%745.9
Object 14010163959528746.34%1319.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4802049652.08%110.8
Progetto CC55 mod. 548144358113447.01%1569.0
Škoda T 2453802908845.45%987.1
Black Prince771954515349.02%863.2
Type 1 Chi-He41611707530.67%284.7
Object 430U1018377572050.0%1387.4
T21618232017850.56%315.4
VK 30.01 (H)54284266645.45%728.2
M7514320912547.2%302.1
Bisonte C458149786212752.76%1669.5
IS793662323252.16%1327.2
T25/2788550731353.35%1334.0
LT vz. 3831982372657.69%821.8
T309178471213145.8%1535.2
Hotchkiss H352210298666.67%1189.1
Centurion Mk. 5/1 RAAC8121970216947.93%1574.7
Maus1078231240.0%273.4
T2 Medium Tank21532332050.0%707.0
Durchbruchswagen 241222851764.71%320.0
Valentine31622113548.57%441.5
AMX 4041782274755.32%736.2
UDES 169177470220454.9%1851.4
Type T-34544046315253.95%1302.6
Vz. 44-17151210303562.86%2699.9
Leichttraktor1471861675.0%263.0
ARL 4466294697247.22%992.8
T297111849422554.67%1447.6
CS-599173060020851.44%1765.2
Pz.Kpfw. T 153215260450.0%798.2
Krupp-Steyr Waffenträger7109960829949.16%1599.2
Centurion Mk. 7/19126654539648.23%1081.8
M4 Improved5705400366.67%2430.6
Pz.Kpfw. IV Schmalturm658641352048.85%1037.7
Cruiser Mk. III31472031752.94%606.7
KV-268504141464.29%1397.4
AMX 50 1209167174119154.45%1753.4
ST vz. 3941922184557.78%576.8
M8A1437032615555.48%1057.3
King Tiger (Captured)713639575459.26%2060.3
KV-85662649217854.49%1002.6
VK 30.01 (D)636630119844.95%492.5
T92858548316045.0%953.0
T-109154067133748.66%1518.9
IS-3-II9201382411050.91%2079.1
Loyd Gun Carriage21411721172.73%1031.3
IS-6 B812798324761.7%1457.1
Carro d'assalto P.887115660310050.0%1627.2
Churchill III516326610.0%59.4
Cruiser Mk. IV41812071643.75%460.7
LTTB845061410653.77%720.3
D23237342450.0%876.3
Spähpanzer Ru 25195114388644.19%557.0
CS-52 LIS813748667057.14%1841.7
Jagdpanzer E 10010149944814241.55%863.8
Rinoceronte1021637332040.0%1524.8
StuG III Ausf. G536325010542.86%724.8
Nashorn68675007951.9%1579.1
10TP32293451258.33%910.7
E 2578344632352.17%1058.5
Excalibur68826431656.25%1313.8
Ikv 65 Alt II680438014148.23%1518.8
STA-28118775824750.2%1660.9
Bat.-Châtillon 12 t865548516646.39%1093.6
WZ-111 model 1-49149566833946.9%1397.9
UDES 15/161019645095846.55%1464.5
AT 253933188460.71%983.8
AMX 30 1er prototype914957017751.95%1435.8
M5A1 Stuart4833383650.0%124.4
AMX 13 F3 AM6848566450.0%1182.4
T1 Cunningham12836911.11%0.0
Indien-Panzer8102148735648.6%1203.8
Prototipo Standard B9172173614253.52%1585.6
M4A3E8 Sherman66834269456.38%1401.1
45TP Habicha713028555259.62%2148.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E3831715846.55%68.3
leKpz M 41 90 mm GF861557121554.42%1076.0
AMX 30 B1015665962365.22%1429.3
SU-85B43172343141.94%669.7
Sexton II31501203138.71%396.2
M12790546022147.51%1156.5
Škoda T 406807483105153.09%1721.1
VK 45.02 (P) Ausf. B9125857932147.98%1094.2
M2 Light Tank2881698055.0%268.8
Type 2597 Chi-Ha31292611546.67%275.1
Object 416811947436755.22%1536.5
M41 Walker Bulldog840647515345.1%511.3
Type 97 Chi-Ha31852113748.65%526.0
MKA221120920.0%587.2
TVP T 50/5110192075026352.47%1665.6
StuG IV543729015648.08%1082.1
ST-I917958468151.85%1887.5
Pz.Kpfw. II21292164454.55%544.2
VK 16.02 Leopard5994304763.83%278.6
M48A5 Patton10173266420942.11%1277.1
TNH 105/1000813098086752.24%1631.2
Pz.Kpfw. VII1019247647450.0%1524.7
Emil I8146587218654.3%1828.8
43 M. Toldi III31382078250.0%545.1
M41 HMC54132788555.29%630.9
Progetto M35 mod. 468138565849248.98%1623.0
60TP Lewandowskiego1024161021250.0%1574.4
Centurion Action X101684581103646.04%1341.1
CS-538114957414750.34%1609.2
AE Phase I9181869918045.56%1543.8
LT vz. 3521562161747.06%675.8
WZ-132A974450841648.8%919.6
Pz.Sfl. IVb43662484551.11%1113.1
Rhm.-Borsig Waffenträger814086868955.06%1404.8
IS-2-II8152982610353.4%2075.1
Grille 1510914630666.67%588.6
VK 30.02 (M)646938310447.12%761.4
Strv m/382391398580.0%2510.4
Marder II31781797450.0%413.3
Leopard 110176162735947.91%1365.0
Pz.Kpfw. 35 (t)260971844.44%80.0
AM 39 Gendron-Somua21092521100.0%451.3
Konštrukta T-34/100791445117846.63%1480.3
Ram II55235444057.5%1502.8
T28 Prototype8116747228852.08%1261.9
T-54 first prototype81164621155653.34%1578.1
G.Pz. Mk. VI (e)244110540.0%8.9
Waffenträger auf Pz. IV9170362812244.26%1448.5
Renault FT1342810.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H527725315144.37%555.9
Char Futur 49176965923648.73%1642.8
25TP KSUST II5176191633.33%168.4
T71 DA753547633148.64%966.4
Type 97 Te-Ke21251873158.06%589.6
Škoda T 278137463044351.69%2013.7
7TP23535762100.0%1575.7
T-34-85652137729249.66%926.9
P.44 Pantera8108646128447.18%1322.8
T1 Heavy Tank55215386046.67%1100.4
M56 Scorpion7113864919949.75%1687.1
T28 Concept7103347818650.54%1571.0
Heavy Tank No. VI610046377254.17%1867.9
Pz.Kpfw. III Ausf. J48619310748.6%82.8
M1039151659633855.03%1504.8
DS PZInż58306136251.61%2060.4
T54E19148750748949.08%1415.1
Type 95 Heavy43693075052.0%1529.5
Covenanter51412045743.86%320.4
Churchill I53553048343.37%561.0
Churchill VII653735724749.8%879.8
Cromwell6678460103953.22%1457.2
WZ-111 model 5A1017788182356.52%1488.1
WZ-120916318498659.3%1831.1
Progetto C50 mod. 669202476716150.31%2052.6
VK 28.0161733697744.16%245.6
T-50-263444531361.54%929.5
Pz.Kpfw. I2571411741.18%18.5
KV-3710594637336.99%1247.2
T7 Combat Car23870250.0%98.2
O-I Experimental56374096861.76%1302.0
T57 Heavy Tank10177852233647.92%1300.8
Pz.Kpfw. III/IV52372308747.13%483.2
Type 3 Chi-Nu Kai549039125452.36%1336.3
TNH T Vz. 519182769214242.25%1549.3
Tiger (P)777448024351.03%938.8
Leopard Prototyp A9146447142046.19%1273.9
Lago42513483369.7%953.6
XM551 Sheridan10333308616.67%51.4
Cruiser Mk. I11431919942.42%550.4
M18 Hellcat66846258755.17%1235.5
M24 Chaffee515533611351.33%339.9
T67552954418948.15%1220.2
Alecto42642804158.54%713.2
Pz.Kpfw. II Ausf. G32032322050.0%790.2
FV215b (183)101562441850.0%1011.0
D124496333.33%0.0
Super Hellcat7110469554553.21%1879.0
Type 64656553240455.94%1577.8
Matilda Black Prince549137945953.38%1319.2
Panhard EBR 10510557624475.0%576.8
Chi-Ni21652031338.46%722.7
B.U.G.I.68055503351.52%1218.4
M6669341310948.62%1229.7
BT-74321212352.17%113.3
53TP Markowskiego815547307062.86%1919.1
AC 1 Sentinel43525183669.44%1546.2
O-I676943312151.24%1273.7
MS-111291971163.64%766.1
Excelsior5502506333.33%994.1
Type 91 Heavy32402331764.71%916.4
IS-38128156047052.13%1551.1
T-34-1779756910456.73%1223.4
M3 Stuart31091959251.09%324.2
Wespe31241181241.67%209.7
Panhard EBR 75 (FL 10)871559115641.67%1094.7
11281109496742.86%1092.5
Strv m/4255163446852.94%1442.0
Cruiser Mk. II2230293560.0%1033.7
AMX 50 1008145780613354.89%1792.3
Bat.-Châtillon 25 t10164665115443.51%1355.5
Jagdpanzer IV643730416449.39%684.0
Super Conqueror1017637426646.97%1253.2
KV-154013258743.68%697.4
M5 Stuart410823619850.51%291.4
M2 Medium Tank31501871844.44%371.7
M44675145615149.01%1323.2
Kolohousenka16685250.0%156.7
Emil II9171369123554.04%1645.8
Škoda T 25655738012048.33%997.7
Strv 103-09184155651553.59%1808.3
Type 6276156379753.61%1424.2
14TP42462873933.33%853.1
VK 30.02 (D)757137520145.27%717.7
T110E510186667928655.94%1596.5
AT-1201940.0%0.0
Bretagne Panther6100172419562.56%2065.0
M24E2 Super Chaffee65086763164.52%1551.0
TOG II*6570472850.0%849.5
Strv m/42-57 Alt A.2685952846653.43%1731.6
T26E5 Patriot8128360936750.95%1735.0
MT-2562783473148.39%690.0
Pz.Kpfw. II Luchs4602257450.0%92.1
E 509160873829150.86%1612.8
50TP Tyszkiewicza9198792210455.77%2008.5
Panzerjäger I21091301145.45%232.5
T-4631101553243.75%264.3
T-262304339366.67%2311.8
BT-2266135771.43%339.9
T-293403398633.33%1377.2
IS-7101521782742.86%1184.0
Somua SM8159189024353.5%1907.2
1131018416841942.11%1215.5
P26/4043124552968.97%983.0
Vickers Mk. E Type B2217396862.5%1264.2
Kunze Panzer9199579311244.64%1821.6
T-549132254853347.65%1325.5
Kranvagn101792621955.56%1378.1
Renault Otsu163122742.86%122.5
CS-44711647406448.44%1804.3
Grille55282738344.58%992.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41812096350.79%308.6
T26E4 SuperPershing81117580291549.43%1464.3
Universal Carrier 2-pdr2751021060.0%222.4
WZ-132-11095350412544.8%947.9
FV2078979565650.0%995.1
VK 20.01 (D)41031881376.92%327.1
M3 Lee42742781643.75%753.5
AMX 13 90977650847147.35%1100.3
T20710767187154.93%1813.5
P.4353984226045.0%1021.0
Sherman VC Firefly6100063710849.07%1832.0
Panther791255972353.25%1615.1
Progetto M40 mod. 651015705814233.33%957.0
T-452132215771.43%668.4
Type 58660840412550.4%1120.1
T-62A10154762515451.95%1241.5
Light Mk. VIC21442341872.22%880.8
M46 Patton917538917061.43%1987.5
AMX 12 t631750621048.57%671.6
Type 619149772522148.87%1431.0
Chimera815798853259.38%1618.2
UDES 14 Alt 58157671213449.25%2243.8
IS-2M710685171233.33%1165.9

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[CASPR] CASTA-PREDATORS11321134Vstoupil9.12.2021
[HRDZA] Fatal Corrosion11391202Odešel9.12.2021
[47PMC] 47 Pandur Mobile Corps377256Vstoupil17.2.2021
[1CSLH] První Česko-Slovenská Legie Hrdinů18341825Odešel17.2.2021
[1CSLH] První Česko-Slovenská Legie Hrdinů18341825Vstoupil29.6.2020
[CMON] Common sense19722126Vstoupil7.11.2018
[RCS09] RedWhiteSupporters8171003Vstoupil9.10.2018

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved