eu DoktorKevina

[1CSLH] První Česko-Slovenská Legie Hrdinů (Historie)


WN8
1380
Recent WN8
1381
(950 Bitev)
Winrate
50.61%
Recent WR
51.16%
(950 Bitev)
Bitev
54571
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 54571 1 40 305 950
Průměrný Tier 7.42 10.0 8.65 8.53 8.39
Winrate 50.61% 0.0% 57.5% 48.85% 51.16%
Tanků odhaleno 1.39 3.0 1.27 1.1 1.8
Udělené poškození 1038.27 1411 1075.7 1290.29 1172.79
Obrana základny 0.51 0 0.0 0.29 0.27
Průměrně zkušeností 533.99 359 502.0 505.0 642.0
WN8 1380 683 1354 1401 1381
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 344 139 22 515
Průměrný Tier 10 8 6 9.27
Winrate 45.35% 36.69% 27.27% 42.14%
Tanků odhaleno 2.19 2.47 2.18 2.27
Udělené poškození 1050 747 538 943.0
Obrana základny 0.31 2.54 2.05 0.98
Průměrně zkušeností 539 356 268 476.0
Průměrně střel 5.8 5.39 6.82 5.73
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 516 1558 1611 2600
Průměrný Tier 10 8 6 7.39
Winrate 46.51% 45.25% 40.84% 50.81%
Tanků odhaleno 1.96 1.77 1.62 1.39
Udělené poškození 1292 908 482 1490.0
Obrana základny 0.9 1.37 1.31 1.16
Průměrně zkušeností 605 512 277 677.0
Průměrně střel 6.85 6.95 6.21 8.13
(WG Player ID: 512344837)
Načteno za 1.57s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (19.1.2021 5:23:46 - 19.1.2021 22:38:51)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
IS-4101411010.0%683.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DoktorKevina.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DoktorKevina][img]https://lab-vole.cz/Signature/DoktorKevina.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
37% (130 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1380
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1395
(47758 Bitev)
WN8 Tier VI
1227
(8574 Bitev)
WN8 Tier VII
1299
(6499 Bitev)
WN8 Tier VIII
1486
(18700 Bitev)
WN8 Tier IX
1453
(9730 Bitev)
WN8 Tier X
1352
(4255 Bitev)

Tanky (371)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6871651130156.81%1369.2
Caernarvon8109951724550.61%1255.3
Pz.Kpfw. III Ausf. K5312371875.0%878.9
Object 2579190089711255.36%2105.9
GSR 3301 Setter753646710061.0%1284.6
EMIL 19518155966319151.31%1746.4
BDR G1 B549442210351.46%1016.2
VK 45.02 (P) Ausf. A887459923346.78%868.8
K-91101705863366.67%1374.1
T-15066833867248.61%1033.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2104128520.0%257.6
Jagdpanther781144331651.27%999.3
T3764684605856.9%1181.0
Aufklärungspanzer Panther737620310.0%511.8
GSOR3301 AVR FS982051132949.24%1121.8
CS-631018486302133.33%1186.9
Strv 103B10233552731746.37%1682.8
T-43765648512550.4%969.5
Leo799561818855.32%1797.6
STB-110182668024048.33%1379.0
T-54 ltwt.97886647152.11%1067.8
Type 5 Chi-Ri78376569550.53%1435.7
MTLS-1G1434969051100.0%3096.4
B141302992142.86%184.7
L-6021192441283.33%724.9
Hummel678136210255.88%1200.8
AMX M4 mle. 519190384411748.72%1618.0
LHMTV864070012053.33%1098.4
Panther/M10710066006445.31%1521.0
Panhard AMD 178B653539312755.91%1642.8
Strv S18170961486150.99%1944.6
M41 Walker Bulldog840647515345.1%507.5
Strv 74668546812253.28%1263.8
Lansen C813646825635.71%1429.0
SU-1006109175717956.42%2478.5
40TP Habicha68716223339.39%1734.7
Rheinmetall Skorpion G8150669332752.6%1699.7
E 1001017067872250.0%1309.6
Valentine II420021330.0%467.8
T110E41021584671241.67%1432.5
T-448100254541152.07%1348.9
LT-432874159224447.95%1223.9
Pz.Kpfw. II Ausf. D21052206950.72%423.8
KV-48103063515842.41%1078.3
A-205841785343.4%95.6
Strv m/40L32132571650.0%754.0
AT 866544018952.81%1169.5
IS-M8124158823952.72%1505.6
STG Guard813075467944.3%1355.3
Panther II897345131050.32%1250.4
Tiger II8107262912746.46%1048.3
TVP VTU Koncept896744125347.04%1246.2
E 75 TS812016456132.79%1078.5
T56 GMC31441651741.18%261.7
Ikv 10355023426157.38%1465.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C31022235650.0%330.4
Pvlvv fm/42255720.0%0.0
AMX 50 B1015653841233.33%933.2
T6981276566148554.41%1792.9
A466243209333.33%335.5
M10 RBFM56774334160.98%1631.5
T49999654123754.01%1586.6
E 759141776810951.38%1361.4
AMX ELC bis522733111560.0%738.5
SU-100M1716827171100.0%3247.1
AMX 3831222181450.0%403.6
Sav m/4343783383969.23%1325.6
AMX 13 75748540721446.73%877.9
A-4479445267045.71%1519.7
LTG75166726858.82%984.9
T2 Light Tank214929328848.61%703.3
T 55A9152175041557.59%1622.7
Ikv 90 Typ B799947317648.3%1393.5
Caernarvon Action X810267261662.5%1299.8
110897463116858.93%1112.0
Mäuschen9154782211656.03%1461.0
IS-27103060710845.37%1248.2
Ikv 723187234988.89%662.4
M4A1 Sherman537835810241.18%817.4
Comet766858012148.76%965.5
T-34525925910451.92%571.5
P.43 bis66995936942.03%1264.2
M26 Pershing898164311141.44%1132.4
AMX M4 mle. 45790967210454.81%1209.4
AMX 65 t88776062548.0%832.4
T25/2788550731353.35%1329.7
Object 430 Version II9146967417251.16%1400.5
AMX M4 1949 Liberte8135476611952.1%1639.2
Crusader627327126844.78%592.0
59-16638939172647.38%1035.7
T-2842322386850.0%639.5
IS-2 shielded713028555763.16%1918.4
VK 30.01 (P)644131416444.51%651.6
STA-18114574814156.74%1503.9
Pz.Kpfw. V/IV573766811557.39%1689.3
Jagdtiger9154559730448.68%1223.2
Valentine AT43262335549.09%1067.3
UDES 038136255636253.87%1560.7
Pz.Kpfw. 38 (t)3731493857.89%145.0
M40/M438134950172951.44%1604.1
Object 7059171764118351.91%1736.4
AMX M4 mle. 541019135321154.55%1513.0
T328116749130347.52%1330.4
Ferdinand8116366722848.68%1106.7
Type 3 Chi-Nu537336613243.94%908.2
Sturer Emil76133039242.39%618.0
Manticore1010647061376.92%1235.0
SU-130PM8158972340249.25%1674.0
P.43 ter785252612647.62%1218.7
Spähpanzer SP I C7407267922.22%430.3
E 50 Ausf. M10204062014948.99%1660.9
ST-II1018888053148.39%1489.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9139674120353.69%1538.3
Object 705A1013225671338.46%775.1
G.W. Panther798352527654.35%1210.4
Conqueror9168886419756.85%1726.9
T-100 LT1090910491100.0%1125.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8152084710749.53%1776.5
IS-410193863313853.62%1572.4
Vickers Medium Mk. I182991643.75%227.8
Object 2771020088261747.06%1743.6
Object 4309192187728253.9%1934.3
VK 100.01 (P)814488327045.71%1616.6
Centurion Mk. I884344937151.75%1011.0
Hotchkiss EBR786647226052.69%2151.9
Marder 38T43273414240.48%720.2
Pz.Sfl. IVc53903794450.0%744.1
Object 14010161460421245.28%1273.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4802049652.08%125.6
Škoda T 2453802908845.45%985.6
Black Prince771954515349.02%861.7
Type 1 Chi-He41611707530.67%299.0
Object 430U1016818031752.94%1225.1
T21618232017850.56%312.9
VK 30.01 (H)54284266645.45%728.6
M7514320912547.2%300.3
Bisonte C45814728329452.13%1467.0
IS793662323252.16%1316.8
Type 4 Chi-To656243312941.09%899.0
LT vz. 3831982372657.69%869.9
T309178471213145.8%1514.1
Hotchkiss H352210298666.67%1246.6
Centurion Mk. 5/1 RAAC812806749644.79%1607.8
Maus10134845320.0%754.8
T2 Medium Tank21532332050.0%704.7
Durchbruchswagen 241222851764.71%324.1
Valentine31622113548.57%482.8
AMX 4041782274755.32%749.2
UDES 169177470220454.9%1812.0
Type T-34544046315253.95%1304.4
Leichttraktor1471861675.0%262.9
ARL 4466294697247.22%994.4
T297111849422554.67%1438.6
CS-599173060020851.44%1714.7
Pz.Kpfw. T 153215260450.0%850.6
Krupp-Steyr Waffenträger7106067911648.28%1511.5
WZ-132873348554652.93%1244.1
M4 Improved5705400366.67%2434.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm658641352048.85%1054.6
Cruiser Mk. III31472031752.94%600.6
KV-268504141464.29%1391.7
AMX 50 1209167174119154.45%1737.3
ST vz. 3941922184557.78%583.9
M8A1437032615555.48%1080.2
KV-85662649217854.49%997.2
VK 30.01 (D)636630119844.95%491.0
T92861346013545.19%996.0
T-109154067133748.66%1501.8
IS-3-II9201382411050.91%2011.4
Loyd Gun Carriage21411721172.73%1022.9
Churchill III516326610.0%69.4
Matilda Black Prince549137945953.38%1344.2
LTTB845061410653.77%712.5
D23237342450.0%914.2
Jagdpanzer E 10010150245214042.14%865.0
StuG III Ausf. G536325010542.86%721.2
Nashorn68675007951.9%1571.8
10TP32293451258.33%931.9
E 2578574562147.62%1035.9
Excalibur68826431656.25%1317.3
Ikv 65 Alt II680438014148.23%1508.3
STA-28116779320251.49%1601.6
Bat.-Châtillon 12 t865548516646.39%1061.9
WZ-111 model 1-49149566833946.9%1373.8
UDES 15/161018505171844.44%1403.1
AT 253933188460.71%981.9
AMX 30 1er prototype914957017751.95%1416.9
M5A1 Stuart4833383650.0%135.4
AMX 13 F3 AM6848566450.0%1173.4
T1 Cunningham12836911.11%0.0
Indien-Panzer8102148735648.6%1190.7
Prototipo Standard B9172173614253.52%1522.0
M4A3E8 Sherman66834269456.38%1395.1
45TP Habicha713028555259.62%2118.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E3831715846.55%102.5
leKpz M 41 90 mm GF872051011557.39%1279.9
AMX 30 B101792726875.0%1645.3
SU-85B43172343141.94%675.1
Sexton II31501203138.71%408.8
M12790546022147.51%1144.6
Škoda T 406788468100052.9%1657.2
VK 45.02 (P) Ausf. B9125857932147.98%1086.1
M2 Light Tank2881698055.0%288.5
Type 2597 Chi-Ha31292611546.67%285.3
Object 416811947436755.22%1521.8
WZ-131747643222849.56%827.3
Type 97 Chi-Ha31852113748.65%569.3
MKA221120920.0%651.7
TVP T 50/5110188774923852.52%1567.5
StuG IV543729015648.08%1090.0
ST-I917958468151.85%1873.9
Pz.Kpfw. II21292164454.55%594.2
VK 16.02 Leopard5994304763.83%281.9
M48A5 Patton10174967418442.93%1278.2
Centurion Mk. 7/19126654539648.23%1065.9
Pz.Kpfw. VII1019127657350.68%1475.5
Emil I8146587218654.3%1781.1
43 M. Toldi III31382078250.0%564.2
M41 HMC54132788555.29%626.6
Progetto M35 mod. 468139466046949.25%1602.4
Centurion Action X10164055490045.56%1257.5
CS-538114957414750.34%1555.7
AE Phase I9183767214445.14%1469.2
LT vz. 3521562161747.06%723.8
WZ-132A974450841648.8%905.4
Pz.Sfl. IVb43662484551.11%1104.0
Rhm.-Borsig Waffenträger814086868955.06%1375.8
IS-2-II8152982610353.4%2003.1
VK 30.02 (M)646938310447.12%769.9
Strv m/382391398580.0%2669.7
Marder II31781797450.0%413.7
Leopard 110177762533347.75%1389.0
Pz.Kpfw. 35 (t)260971844.44%80.6
AM 39 Gendron-Somua21092521100.0%512.8
Konštrukta T-34/100791445117846.63%1465.1
Ram II54625592853.57%1355.6
T28 Prototype8116747228852.08%1248.2
T-54 first prototype81163619145653.57%1549.4
G.Pz. Mk. VI (e)244110540.0%6.0
Waffenträger auf Pz. IV914964594247.62%1258.1
Renault FT1342810.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H527725315144.37%554.3
Char Futur 49173461511051.82%1491.8
25TP KSUST II5176191633.33%173.3
T71 DA753547633148.64%950.7
Type 97 Te-Ke21251873158.06%632.9
Škoda T 278138359833851.48%1951.8
7TP23535762100.0%1716.4
T-34-85652137729249.66%927.3
P.44 Pantera8108646128447.18%1274.3
T1 Heavy Tank55215386046.67%1115.2
M56 Scorpion7116875111754.7%1838.5
T28 Concept7103947818450.54%1569.0
Heavy Tank No. VI610077304456.82%2031.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J48619310748.6%92.7
M1039151659633855.03%1503.2
DS PZInż58306136251.61%1983.9
T54E19148750748949.08%1402.9
Type 95 Heavy43693075052.0%1542.4
Covenanter51412045743.86%335.2
Churchill I53553048343.37%561.1
Churchill VII653735724749.8%878.9
Cromwell666644697952.3%1404.3
WZ-111 model 5A1017788182356.52%1443.6
WZ-12091563975875.0%1814.4
T-34-85M68876028063.75%1611.2
VK 28.0161733697744.16%241.8
T-50-263354161163.64%887.0
Pz.Kpfw. I2571411741.18%48.5
KV-3710594637336.99%1239.2
T7 Combat Car23870250.0%88.7
O-I Experimental56374096861.76%1284.5
T57 Heavy Tank10176951833447.6%1263.6
Pz.Kpfw. III/IV52372308747.13%491.2
Type 3 Chi-Nu Kai546638121953.42%1269.9
Tiger (P)777448024351.03%932.3
Leopard Prototyp A9146447142046.19%1253.3
Lago42513483369.7%974.9
XM551 Sheridan10420369425.0%139.2
Cruiser Mk. I11431919942.42%534.0
M18 Hellcat66846258755.17%1229.0
M24 Chaffee515533611351.33%337.0
T67552954418948.15%1216.8
Alecto42642804158.54%720.5
Pz.Kpfw. II Ausf. G32032322050.0%831.1
FV215b (183)10586381475.0%354.8
D124496333.33%0.0
Super Hellcat7102267019853.54%1696.2
Type 64657653536556.16%1614.3
Cruiser Mk. IV41812071643.75%483.6
Panhard EBR 105107828672100.0%864.7
Chi-Ni21652031338.46%761.4
B.U.G.I.68055503351.52%1198.9
M6669341310948.62%1230.4
BT-74321212352.17%110.8
53TP Markowskiego815547307062.86%1872.5
AC 1 Sentinel43555363473.53%1592.8
O-I676543112050.83%1249.2
MS-111291971163.64%771.6
Excelsior5502506333.33%1036.0
Type 91 Heavy32402331764.71%975.2
IS-38128156047052.13%1533.6
T-34-1779756910456.73%1222.8
M3 Stuart31091959251.09%344.1
Wespe31241181241.67%207.8
Panhard EBR 75 (FL 10)871559115641.67%1038.3
11281109496742.86%1073.8
Strv m/4255163446852.94%1439.8
Cruiser Mk. II2230293560.0%1033.0
AMX 50 1008145780613354.89%1769.3
Bat.-Châtillon 25 t10163063412343.09%1306.4
Jagdpanzer IV643730416449.39%683.8
Super Conqueror1017637426646.97%1232.8
KV-154013258743.68%702.5
M5 Stuart410823619850.51%289.2
M2 Medium Tank31501871844.44%383.0
M44675145615149.01%1304.8
Kolohousenka16685250.0%177.7
Emil II9171369123554.04%1689.6
Škoda T 25655738012048.33%1006.3
Strv 103-09184155651553.59%1761.7
14TP42462873933.33%845.0
VK 30.02 (D)757137520145.27%722.4
T110E510187067928555.79%1596.4
AT-1201940.0%0.0
Bretagne Panther69317337962.03%1849.9
M24E2 Super Chaffee65817452661.54%1617.9
TOG II*6570472850.0%850.2
Strv m/42-57 Alt A.2684450941753.0%1722.3
T26E5 Patriot8128160633450.6%1667.8
MT-2562783473148.39%683.5
Pz.Kpfw. II Luchs4602257450.0%89.9
E 509160873829150.86%1609.7
50TP Tyszkiewicza919569287058.57%1958.1
Panzerjäger I21091301145.45%239.4
T-4631101553243.75%280.7
T-262304339366.67%2321.9
BT-2266135771.43%349.2
T-293376382540.0%1321.9
IS-7101521782742.86%1168.1
Somua SM8159589324053.75%1838.1
1131018416841942.11%1199.3
P26/4043124552968.97%1035.9
Vickers Mk. E Type B2217396862.5%1337.1
T-549132254853347.65%1315.3
Kranvagn101806603850.0%1441.9
Renault Otsu163122742.86%139.4
CS-44711647406448.44%1768.4
Grille55282738344.58%987.4
Type 619149772522148.87%1417.7
T26E4 SuperPershing81116576287449.3%1475.2
Universal Carrier 2-pdr2751021060.0%224.4
WZ-132-11098949411143.24%948.5
FV2078979565650.0%988.5
VK 20.01 (D)41031881376.92%331.7
M3 Lee42742781643.75%750.3
AMX 13 90977151144447.75%1068.7
T20710767187154.93%1794.8
P.4353984226045.0%1031.2
Sherman VC Firefly69425826043.33%1602.4
Panther788551060351.41%1541.5
Progetto M40 mod. 651016005973534.29%886.0
T-452132215771.43%717.9
Type 58660840412550.4%1121.1
T-62A10151365710947.71%1114.6
Light Mk. VIC21442341872.22%942.9
M46 Patton917538917061.43%1961.4
AMX 12 t631750621048.57%670.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41812096350.79%320.6
Chimera815308652759.26%1472.3
UDES 14 Alt 58157671213449.25%2160.4

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[1CSLH] První Česko-Slovenská Legie Hrdinů660830Vstoupil29.6.2020
[CSNZ] ceskoslovensti natrhovaci zadku9851483Odešel29.6.2020
[CSNZ] ceskoslovensti natrhovaci zadku9851483Vstoupil2.12.2018
[CMON] Common sense17501942Vstoupil7.11.2018
[RCS09] RedWhiteSupporters8971037Vstoupil9.10.2018
[_VAL_] _VALKYRIE_18192112Vstoupil23.5.2018
[_VAL_] _VALKYRIE_18192112Vstoupil17.3.2018
[_VAL_] _VALKYRIE_18192112Vstoupil12.2.2018
[G_BCZ] GUMMY_BEARScz10251274Odešel10.2.2018
[G_BCZ] GUMMY_BEARScz10251274Vstoupil1.2.2018
[CSNZ] ceskoslovensti natrhovaci zadku9851483Odešel30.1.2018
[CSNZ] ceskoslovensti natrhovaci zadku9851483Vstoupil7.9.2017
[CSNZ] ceskoslovensti natrhovaci zadku9851483Odešel5.9.2017

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved