eu Hráč Djohansons


WN8
1948
Recent WN8
2635
(272 Bitev)
Winrate
52.99%
Recent WR
55.51%
(272 Bitev)
Bitev
51778
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 51778 0 9 58 272
Průměrný Tier 8.37 0.0 9.33 9.72 10.0
Winrate 52.99% 0.0% 44.44% 53.45% 55.51%
Tanků odhaleno 1.26 0.0 0.44 1.31 1.39
Udělené poškození 1659.95 0 2241.78 2598.88 2546.74
Obrana základny 0.46 0 0.0 0.05 0.02
Průměrně zkušeností 656.79 0 828.0 945.0 969.0
WN8 1948 0 5385 3825 (+1) 2635 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1 16 0 17
Průměrný Tier 10 8 6 8.12
Winrate 0.0% 43.75% 0.0% 41.18%
Tanků odhaleno 2.0 0.25 0.0 0.35
Udělené poškození 1895 938 0 994.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 252 401 0 392.0
Průměrně střel 19.0 5.75 0.0 6.53
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 6 0 25 6
Průměrný Tier 10 8 6 7.18
Winrate 16.67% 0.0% 36.0% 50.0%
Tanků odhaleno 1.17 0.0 2.0 1.5
Udělené poškození 1341 0 570 540.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.4 0.0
Průměrně zkušeností 231 0 272 230.0
Průměrně střel 6.17 0.0 8.56 4.67
(WG Player ID: 595296176)
Načteno za 0.6s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 2:21:41 - 16.10.2026 4:35:59)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Djohansons.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Djohansons][img]https://lab-vole.cz/Signature/Djohansons.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 73035 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
10% (48 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2291
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1956
(47330 Bitev)
WN8 Tier VI
1731
(3874 Bitev)
WN8 Tier VII
1781
(3665 Bitev)
WN8 Tier VIII
1901
(11901 Bitev)
WN8 Tier IX
1875
(9746 Bitev)
WN8 Tier X
2056
(16016 Bitev)

Tanky (366)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686115568848.86%1013.0
AS-XX 40 t1126529019753.61%2235.0
Charioteer8170067612257.38%2157.9
BDR G1 B561939466755.47%1301.2
Jagdtiger Prototype8158986113553.33%1775.0
FSV Scheme A713298962157.14%2400.4
T110E410248765876752.41%2041.5
SU-122-44710356527953.16%1535.4
T-15064042931241.67%453.3
Jagdpanther7106348120055.0%1519.4
T-5051472277643.42%283.0
T37662854411954.62%1863.3
S-5178236283438.24%862.0
GSOR 3301 AVR FS99309443256.25%1597.6
Strv 103B10233474234452.03%1848.2
T-437104758413554.81%2000.6
O-Ho8142956620248.51%1672.9
BZ-791132709097138.03%1896.1
T-54 ltwt.96925794141.46%834.6
AMX 50 Foch (155)1023727579554.74%1846.8
Windhund81448708366.67%1398.5
B142022196346.03%394.3
Type T-345842833100.0%264.1
Kampfpanzer 671027428262339.13%1882.7
AMX M4 mle. 51918077403729.73%1367.7
LHMTV836970113551.11%541.6
Panhard AMD 178B62662811050.0%585.4
Strv S1814146335843.1%1275.5
Vickers Medium Mk. III31181353540.0%201.0
T95914607982166.67%1243.8
Tiger I7120767112163.64%1913.8
FV4005 Stage II10204765343854.34%1748.0
SU-100677946013856.52%1555.3
40TP Habicha610225694858.33%2281.0
Type 4 Heavy913966247146.48%1189.7
E 1001025928488247.56%2037.8
Waffenträger auf Pz. IV915865762138.1%1071.3
T-448117055143256.48%1871.1
Pz.Kpfw. II Ausf. D2123357850.0%446.9
Strv m/40L33182471030.0%1092.1
Tiger 131610305747360.27%2065.4
Škoda T 509205080313949.64%2220.4
Vickers Medium Mk. II240872250.0%92.6
Gorilla1132559458450.0%2474.4
Crusader 5.5-in. SP78837341662.5%1299.5
STG Guard8133163611750.43%1716.7
AMX 50 Foch B1025811121785.71%2274.6
Panther II89635611942.11%1057.1
Tiger II8122353113053.08%1477.7
TVP VTU Koncept813768036149.18%2174.8
E 75 TS8148086313754.01%1716.4
Object 7049225161336052.5%1975.1
T56 GMC3941473644.44%94.5
Ikv 10355293676959.42%1524.4
Pz.Kpfw. I Ausf. C32993402948.28%1615.0
T25 Pilot Number 181528726158353.06%2477.5
leKpz Borkenkäfer111943103511258.04%2568.4
Ares 90 C1129959923450.0%2285.4
AMX 50 B10243867367551.11%2107.1
XM69 Hacker11351310395655.36%2908.1
A466502302425.0%1441.3
M10 RBFM560441830.0%1088.7
T49997759841150.12%1510.3
Object 777 Version II916728021947.37%1535.0
E 759222698817456.32%2504.4
AMX ELC bis53193556147.54%1145.7
Sav m/4343274082152.38%865.4
AMX 13 75781560614255.63%1873.3
Jagdpanther II8189665827051.48%2541.6
LTG780950517651.7%1873.1
T 55A9192178326753.56%2200.2
Pz.Kpfw. 558218912381100.0%2086.0
Ikv 90 Typ B7141058116160.25%2668.0
KR-111310110296752.24%2226.9
Mäuschen918438912556.0%1710.0
M4A1 Sherman56216433754.05%1912.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3127233560.0%396.3
T-3452582447147.89%534.3
P.43 bis612088312458.33%3124.9
M26 Pershing8135561111353.98%2003.8
Birch Gun42162613762.16%760.8
Rheinmetall Panzerwagen1016748868450.0%2114.4
AMX M4 mle. 457113057520653.88%1653.4
Tiger-Maus9364490510.0%3874.5
Sherman III54323402955.17%1156.0
Controcarro 1 Mk. 2921849422352.17%2158.7
T25/27103050433949.85%1595.0
WZ-111G FT9264310332962.07%2343.1
AMX M4 1949 Liberte0152687732354.49%2118.2
T1 HMC2301011154.55%148.1
Bat.-Châtillon 155 55913937554953.06%1292.4
IS-2 shielded713475621258.33%1938.7
STA-1812516272638.46%1482.9
Jagdtiger9227759424354.32%2299.6
Type 7110310910585354.72%2668.6
UDES 038159852136550.14%1978.2
M40/M438140159628952.94%1484.6
Char de transition696111751100.0%1873.8
AMX M4 mle. 5410262591910857.41%2127.6
T328145465323551.49%1902.8
WZ-113G FT1035729517754.55%2886.3
Type 3 Chi-Nu52213251942.11%382.8
STK-211322510616160.66%2405.9
Manticore10131410034963.27%1884.2
Type 5 Heavy1017656744143.9%1073.1
T67533225922543.56%557.2
121B1022768487652.63%1887.7
P.43 ter714297367149.3%2854.8
Spähpanzer SP I C799871725757.98%2574.9
SU-18269123475.0%397.1
ST-II1027069827256.94%2363.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9188965226753.93%2361.7
Archer5236198450.0%358.5
Object 705A1026239252157.14%2583.3
G.W. Panther7938668742.86%912.5
T-100 LT106187042161.9%687.5
WZ-13289007463743.24%1423.7
Object 26010236866427753.07%1944.1
IS-41026301034966.67%2051.6
Vickers Medium Mk. I19886333.33%272.1
Object 27710250470213549.63%2353.3
Leopard 120 Verbessert11280685712450.0%2164.2
T-34-2G FT71252683955.56%1888.2
Lago45404191457.14%2368.4
SU-152791342020650.0%1258.1
Hotchkiss EBR75044584850.0%1064.1
Pz.Sfl. IVc55893585949.15%1412.7
Object 432U11278595010046.0%2408.2
Sherman Firefly65684661145.45%878.5
Object 140102437702147451.36%2530.5
DZT-159920518352536.0%1726.8
FV217 Badger10278198218360.11%2386.2
Type 1 Chi-He43454072356.52%1147.4
Object 430U10250593611158.56%2238.5
G.W. Tiger915275882030.0%1253.9
IS783942824852.02%1108.8
E 77920859703066.67%1834.7
LT vz. 383334346862.5%1888.2
T309218779894655.71%2154.2
Hotchkiss H35261141366.67%235.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC813858423345.45%1834.7
Maus1029029682751.85%2565.2
T2 Medium Tank2168193475.0%892.4
VK 168.01 (P)8159375467754.65%2117.5
Alecto43902711752.94%1116.8
Valentine3135175450.0%309.7
AMX 404263239425.0%851.6
Vz. 44-1713736074450.0%2035.5
Leichttraktor1845830.0%146.4
WZ-111-1G FT816798224351.16%2061.7
Fauteur1128159686852.94%1921.9
MTLS-1G1434296201100.0%2179.2
WZ-120-1G FT818177681030.0%1864.2
ARL 44686052022052.27%1739.4
T297121264715866.46%1819.9
Churchill Crocodile610297962100.0%1409.5
M4A3E2 Sherman Jumbo68825649058.89%2149.7
T-1038176883754057.96%2334.4
SU-76M42822361662.5%843.0
TNH 105/1000812367091050.0%1562.6
L-602120406366.67%728.0
AMX 50 1209201870228655.94%2255.4
ST vz. 394115132333.33%98.4
M8A142392434158.54%559.6
AMX 67 Imbattable1132279658645.35%2242.4
KV-85675440756150.45%1333.3
O-Ni7130059815959.12%1984.8
T-1091461525129750.73%1406.4
IS-3-II9227110121861.11%2276.0
SMV CC-67816179292263.64%2022.2
T-12734093664942.86%1762.3
Loyd Gun Carriage210310310.0%395.6
IS-6 B8159985627154.98%2035.1
Churchill III561060828151.25%1345.3
Grant43882702339.13%1376.2
LTTB866247022654.87%1304.7
D232042092450.0%724.9
Conqueror Gun Carriage10154970619852.02%1298.8
Spähpanzer Ru 251988760772352.7%1402.7
FV1066 Senlac873765991052.97%1529.0
Jagdpanzer E 10010236569240652.46%1867.8
StuG III Ausf. G535423815149.67%701.0
Nashorn68775176952.17%1600.1
Renault UE 573106213650.0%159.1
Ikv 65 Alt II692043523750.63%1964.8
T80311353811005054.0%2884.6
Bat.-Châtillon 12 t86417421442.86%1119.1
Ares 85916979773366.67%1728.2
PTZ-7811318910196258.06%2221.9
UDES 15/161026409573148.39%2328.8
Object 26810252164154453.31%1981.7
M5A1 Stuart4671776432.81%1.6
Executor113418107516360.74%3046.5
Lorraine 50 t91452771742.86%1284.2
T1 Cunningham11311837236.11%640.8
G.W. E 10010154571121552.56%1178.4
Prototipo Standard B9208672913351.88%2170.2
45TP Habicha7166210553080.0%2920.6
FV226 Contradictious817569792365.22%1882.8
SU-85B42622131656.25%607.7
Sexton II31952431861.11%865.6
M127103450620348.28%1279.1
Sturer Emil799043714548.28%1382.2
M2 Light2881361040.0%101.8
Type 2597 Chi-Ha32562671656.25%1043.7
Versuchspanzer 57924291092955.56%2421.1
HWK 128182737020.0%3907.6
Type 97 Chi-Ha31272072864.29%410.2
TVP T 50/5110216574710049.0%1830.7
StuG IV55153264050.0%1283.3
VK 16.02 Leopard53824416547.69%1212.7
M48A5 Patton1029939775750.88%2660.6
Chrysler K GF8146684412052.5%1723.5
Centurion Mk. 7/1929531297887.5%3884.2
43 M. Toldi III3140295366.67%691.7
GSOR the TANK92533748837.5%2212.0
212A912168423073.33%1107.3
M4153762567955.7%548.9
60TP Lewandowskiego10261675029254.11%2318.0
Type 6192004805450.0%2009.9
Centurion Action X1022308043857.89%1852.2
AE Phase I9223694618259.34%2431.9
Bofors Tornvagn814878198551.76%1662.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8174674847656.51%1958.0
IS-2-II813578332152.38%1588.1
Grille 15102595755115753.33%2088.2
Projekt ION818509555954.24%1838.5
Leopard 110253475398050.31%2211.6
T3 HMC2114245580.0%528.9
BZ-7510280510045054.0%2198.7
Concept No. 510242079419851.01%1952.4
UDES 169226210583063.33%2599.0
Konštrukta T-34/10079056471752.94%1543.2
FV4004 Conway922517892951.72%2191.0
T28 Prototype8138653429951.17%1650.9
Marder II32182132657.69%667.5
M7 Priest31351641855.56%310.4
Renault FT13258425.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55534458350.6%1749.7
Char Futur 4922208763357.58%2077.0
25TP KSUST II5120736110.0%2479.5
T71 DA78507947950.63%2138.8
Type 97 Te-Ke201610.0%0.0
Taschenratte11423013639764.95%3562.8
SU-8554773169148.35%1126.0
M53/M559147946734544.35%1343.0
T-34-856916574104655.54%2137.5
T1 Heavy56466243262.5%1624.9
Panhard EBR 90970973410151.49%977.1
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4638624425.0%1488.7
T28 Concept7104359211462.28%1635.8
M4A1 Revalorisé814154901631.25%1967.7
Object 252U814647273735.14%1407.8
M1039194170336456.59%2127.0
T54E19202775034360.93%2387.3
Lorraine 155 mle. 51810087605766.67%1108.4
Fiat 30001602331100.0%292.3
Churchill I51772381566.67%323.3
Leichter Kpz. 70 (K)87896461942.11%1149.4
VK 28.0166035378355.42%2013.3
Object 279 early10281192527058.89%2316.0
Rambo91416673825.0%1167.4
AMX Canon d'assaut 105815597061030.0%1582.7
T-28413418312940.31%148.6
O-I Experimental57675637358.9%1810.8
T57 Heavy10245067649952.91%2205.3
TNH T Vz. 51921209723759.46%2119.7
Leopard Prototyp A9226167225354.55%2641.1
VK 100.01 (P)8156110471776.47%2200.0
ELC EVEN 90860675723454.27%1254.0
M18 Hellcat653632333751.63%853.2
M24 Chaffee53072918842.05%908.0
SU-130PM8207495921853.21%2687.7
Object 283916196281330.77%1608.8
Challenger712856913447.06%1877.0
FV215b (183)1019857535060.0%1626.2
D1289155425.0%164.4
Super Hellcat7706532540.0%773.9
Panhard EBR 10510100363137050.54%1237.5
Chi-Ni239138955.56%131.2
M3 Lee42562471060.0%875.8
M667865078450.0%1302.7
Bat.-Châtillon 155 5810145567717846.63%1165.9
53TP Markowskiego8196110004965.31%2931.1
FV601 Saladin815427991050.0%1762.2
O-I697552211255.36%1932.3
MS-1182131933.33%192.1
VK 36.01 (H)68134759356.99%1593.5
IS-38143858775553.38%1812.9
M3 Stuart3861971957.89%240.8
T28817188161650.0%1994.8
Ares 75817168622450.0%2023.4
112813727981050.0%1706.4
Stinger102226961366.67%1756.0
Cruiser Mk. II22552451145.45%1142.3
AMX 50 1008146758729954.18%1989.3
Bat.-Châtillon 25 t10233869893255.15%2301.1
Jagdpanzer IV674544811851.69%1425.3
Strv 107-1211334610277361.64%2605.4
M3741951505438.89%431.8
Object 26110174274027050.74%1554.4
KV-1535627226847.39%586.1
T110E310263187310456.73%2139.2
M5 Stuart41512314242.86%212.8
Lorraine 40 t8152479016556.97%2088.6
M2 Medium Tank3128200650.0%348.5
M44678841912452.42%1296.4
T-34-38152373816148.45%1995.2
STB-110239184113545.93%2095.6
E 50 Ausf. M10216879818749.73%1751.8
Škoda T 2781355977977.78%1723.8
T-452367393333.33%2019.0
AMX AC mle. 48812806972944.83%1296.5
FV3805915947563745.95%1565.3
Škoda T 25610217267058.57%2398.3
50TP prototyp81358730742.86%1418.6
Strv 103-09224059723755.7%2276.4
T110E510237473049654.84%2156.4
Matilda432127410156.44%926.4
Somua SAu 404123132633.33%61.3
ISU-1528152854133853.55%1696.3
Vz. 5510299210174656.52%2597.0
T26E5 Patriot8145578330551.15%1911.9
MT-2565885459952.53%2323.4
Kanonenjagdpanzer 105817468851080.0%2012.2
E 509191464717752.54%2130.4
50TP Tyszkiewicza919646211050.0%1852.9
TS-548186610681353.85%2579.3
Panzerjäger I21381511346.15%336.0
Renault NC-31144102450.0%87.9
GSOR 1006 Scheme 79216711528100.0%2200.2
Cobra916607472236.36%1293.9
T-463521167540.0%5.8
T-26232943154.84%124.0
Ares 901025949294858.33%2277.3
T-293440353580.0%1768.9
IS-7102242647220053.32%2076.1
M41 Walker Bulldog874853127248.9%1353.9
AT 158171812214100.0%1928.5
Hirschkäfer11328691071257.44%2732.4
Vickers Mk. E Type B256124850.0%79.7
Kunze Panzer923208785952.54%2348.4
Vz. 60S Dravec10357713521090.0%3074.2
M6A2E18151688811452.63%1882.5
T-549181469578755.27%2340.9
Kranvagn10327812591376.92%3308.0
Renault Otsu190143540.0%173.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer426222814549.66%620.5
FV207810177363658.33%1189.2
SMV CC-567145310451573.33%2671.4
AMX 13 90984555684849.17%1304.8
T207131265514655.48%2327.8
SU-14-2811337089448.94%1080.4
Progetto M40 mod. 6510239873011149.55%2098.8
Controcarro 3 Minotauro1025989043658.33%2030.7
Tortoise925059621643.75%2249.7
Lorraine 155 mle. 5078946762853.57%1052.0
IS-6811804613345.45%1206.1
AT-FV230 Breaker11322011391163.64%2429.5
AMX 12 t64764958949.44%1279.7
G.W. Tiger (P)812266778144.44%1281.7
null017905311637.5%0.0
T92 HMC10159667154354.51%1462.6
Chimera817318034045.0%2116.6
UDES 14 Alt 5820619442050.0%3129.3
Renault FT AC21811641361.54%674.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved