WN8
1858
Recent WN8
1785
(1628 Bitev)
Winrate
52.54%
Recent WR
50.68%
(1628 Bitev)
Bitev
39453
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 39453 306 393 1142 1628
Průměrný Tier 8.15 9.73 9.77 9.71 10.0
Winrate 52.54% 47.06% 47.84% 50.35% 50.68%
Tanků odhaleno 1.31 2.97 3.03 2.58 2.68
Udělené poškození 1477.55 991 995.67 1354.18 1519.22
Obrana základny 0.54 0 0.28 0.26 0.43
Průměrně zkušeností 651.59 682 709.0 778.0 817.0
WN8 1858 940 (-6) 1018 (-7) 1527 (-9) 1785 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 1739 14 0 1757
Průměrný Tier 10 8 6 9.98
Winrate 56.76% 78.57% 0.0% 56.86%
Tanků odhaleno 1.48 0.57 0.0 1.48
Udělené poškození 1587 989 0 1582.0
Obrana základny 0.99 0.0 0.0 0.98
Průměrně zkušeností 775 606 0 773.0
Průměrně střel 8.14 6.21 0.0 8.12
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2800 2180 21 3398
Průměrný Tier 10 8 6 9.11
Winrate 57.89% 55.83% 52.38% 55.12%
Tanků odhaleno 1.31 0.88 2.0 1.59
Udělené poškození 1577 1140 626 1630.0
Obrana základny 0.91 0.89 0.0 0.78
Průměrně zkušeností 768 678 398 744.0
Průměrně střel 8.23 8.21 8.62 8.34
(WG Player ID: 623823677)
Načteno za 0.59s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 13:58:45 - 16.10.2026 1:39:57)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
T110E410272811100.0%2017.0
TS-588854944.44%707.0
Manticore10553419443.62%406.0
Bat.-Châtillon 25 t1025914757.14%2496.0
Strv 103B10538622100.0%5145.0
Object 261101387030.0%908.0
Chrysler K GF8382511100.0%7228.0
T-100 LT10577234353.49%563.0
Bat.-Châtillon Bourrasque82321030.0%3349.0
Progetto M35 mod. 468227371838.89%2983.0
VK 168.01 (P)88961333.33%680.0
Grille 151018672450.0%1306.0
VK 72.01 (K)1010551250.0%460.0
TVP T 50/5110011100.0%261.0
Panhard EBR 10510586113630.56%381.0
Vz. 71 Tesák10717142263.64%740.0
Type 5 Heavy102843010.0%2059.0
WZ-120-1G FT81263010.0%1202.0
Progetto M40 mod. 6510283281457.14%2522.0
Vz. 60S Dravec10661611100.0%6539.0
AMX 13 10510431112445.83%269.0
IS-6 B8199955100.0%2453.0
XM551 Sheridan107675862.5%804.0
114 SP210011100.0%261.0
SU-130PM82513020.0%3294.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Dj_Spartak.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Dj_Spartak][img]https://lab-vole.cz/Signature/Dj_Spartak.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
86% (258 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1821
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1882
(36337 Bitev)
WN8 Tier VI
1252
(2841 Bitev)
WN8 Tier VII
1185
(4079 Bitev)
WN8 Tier VIII
1928
(11872 Bitev)
WN8 Tier IX
2006
(8392 Bitev)
WN8 Tier X
2185
(9008 Bitev)

Tanky (297)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x689476675248.08%1988.5
FCM 362156412250.0%635.9
Excalibur68374611163.64%1461.1
M6010544313861100.0%4737.8
53TP Markowskiego816417914037.5%1788.3
P.43 ter711547285561.82%2072.2
Ikv 65 Alt II675240212847.66%1502.5
STA-28100046020.0%1075.4
AS-XX 40 t1141221269771.43%4168.7
SU-85B42241984748.94%398.5
T-22 medium10380212354160.98%4562.3
LT vz. 38369140650.0%115.3
Caernarvon8253912639858.16%3692.1
Jagdtiger9240191710552.38%2640.8
O-I67446541560.0%1290.0
Turán III prototípus538229910.0%780.8
Type 71107311164910.0%4320.2
MS-1141791435.71%0.0
UDES 15/161026548359053.33%2468.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3139201771.43%477.4
M40/M43811076569153.85%1235.9
VK 36.01 (H)657234117842.7%830.7
SU-1018133061719853.54%1692.9
T110E410261175812457.26%2091.8
Object 705917448749360.22%1686.5
Object 26810218167122650.88%1636.1
AMX M4 mle. 5410570715775100.0%5780.6
TS-58146978617448.28%1661.1
T-6021452091735.29%479.6
AMX 13 F3 AM667342111856.78%1079.3
T328133758111550.43%1456.6
M53/M559142366416149.69%1550.8
Hotchkiss EBR79078037763.64%2383.8
TKS z n.k.m. 20 mm22574671100.0%1846.1
T1 Cunningham1465650.0%8.4
WZ-111816338287948.1%2073.0
Panhard EBR 75 (FL 10)8189010201241.67%4054.1
Prototipo Standard B919608209149.45%1923.7
Manticore1090471733044.55%992.4
Object 90710250992610957.8%2365.5
Kanonenjagdpanzer 1058164181511149.55%2188.3
Ares 75817109594057.5%2340.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E31001524355.81%201.4
leKpz M 41 90 mm GF893769832348.3%1750.3
T95/FV4201 Chieftain103398109233563.88%3061.5
Stinger1033531114683.33%2445.0
AMX 30 B10462614521100.0%5572.0
121B10411511624259.52%4691.1
IS-710211270272449.45%1873.9
Bat.-Châtillon 25 t10230270462050.0%2329.4
T959250868517955.87%2518.9
M54 Renegade81922103215257.89%2458.2
Strv fm/211140232250.0%635.1
M1279947295860.34%1296.2
Pz.Sfl. IVc54873623151.61%1051.0
Löwe8165910014459.09%2126.0
Sturer Emil773839021549.77%969.5
CS-6310377211374470.45%4128.0
Strv 103B10258967320951.67%2200.2
T-437107962110156.44%1960.4
G.W. Tiger (P)8107244448050.0%1292.0
Super Conqueror10636918721100.0%10269.6
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286121812021100.0%4098.1
SU-182149111333.33%665.2
M2 Light23033792347.83%1548.4
MKA23794391100.0%2013.0
Bat.-Châtillon 25 t AP9127453549350.1%1263.1
Object 26110144266117351.45%1314.9
StuG IV5446248837.5%923.5
Pvlvv fm/42252120250.0%141.5
Super Hellcat735939810.0%217.8
Pz.Kpfw. II250133742.86%22.1
Object 705A10225581310059.0%2045.9
G.W. Panther772031934149.85%866.9
T110E310247269912252.46%2018.7
Chrysler K GF8362313513100.0%7170.6
T-54 ltwt.9155688715257.89%2759.0
T-100 LT10118370633650.89%1525.1
TNH 105/10008134549140.0%1452.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8219911346563.08%3078.9
MTLS-1G14332526710.0%965.4
Object 26010213876618855.32%1808.0
Emil I820409945747.37%2528.3
L-602329869366.67%2782.6
Hummel655529313354.89%779.0
Kolohousenka1952691100.0%492.2
UDES 038182662529853.02%2415.0
Vickers Medium Mk. I1491181450.0%81.1
Object 27710279086632059.06%2773.9
E 50 Ausf. M102790760728.57%2334.8
Progetto M35 mod. 4681862905154555.79%2654.4
T95E610402712195974.58%4089.2
VK 168.01 (P)8130576515658.97%1656.8
60TP Lewandowskiego1030269731758.82%2546.0
IS-5 (Object 730)812507528856.82%1666.7
T-44-100 Igrovoy82654149110.0%5765.7
SU-152761632927449.27%711.5
Durchbruchswagen 241351979854.08%239.6
CS-53813818807361.64%2250.7
Grille 1510235260756449.47%1930.0
Lansen C8162390029459.52%2428.7
AE Phase I92618101618656.45%3015.6
Emil II9323612385356.6%3741.3
Tetrarch2100109540.0%229.6
LT vz. 352166139812.5%599.6
Marder 38T42622893050.0%537.9
Durendal10455511384562.22%4559.9
KV-13746635342548.94%584.9
Škoda T 25657442233056.36%1194.0
Tiger I781345422355.16%1015.5
50TP prototyp822961164580.0%3345.8
Mäuschen9198661114849.32%1955.8
FV4005 Stage II1022627824055.0%2084.2
VK 72.01 (K)10270073013951.08%1964.0
SU-100667639515154.97%1241.9
Object 14010204274415851.9%1906.3
Rhm.-Borsig Waffenträger8152957928752.26%1634.7
Vz. 63P11446515231283.33%3936.4
Pz.Sfl. IVb42922025641.07%810.0
Škoda T 2453523375255.77%923.2
Type 6272688155110.0%14647.7
Ares 859210710133958.97%2375.7
Rheinmetall Skorpion G8205510074564.44%2724.8
E 10010184566434056.76%1498.3
AMX 4041171778139.51%184.1
T110E510228969211145.95%1769.6
Leopard 110369995211964.71%4274.5
T3 HMC21953837.5%0.0
ELC EVEN 908248512261100.0%7002.2
AT-124793742.86%16.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43022764440.91%821.2
T-44811597107656.58%1691.6
Lorraine 39L AM328122250.0%123.4
Škoda T 56827601127560.0%3280.9
UDES 16921178987853.85%2390.9
Ikv 10353523622657.69%854.0
Object 268 Version 410210669915355.56%1684.7
LT-432896075621956.16%1963.3
VK 30.01 (H)527724919443.81%440.8
ST vz. 3941832583850.0%425.4
Konštrukta T-34/100797550713249.24%1511.0
TVP T 50/5110238673927250.0%2277.0
Strv m/40L3227343966.67%949.4
AMX 30 1er prototype9194773633346.55%2171.2
ISU-1528104640353047.55%1020.1
FV42028133284421651.85%1993.0
G.W. Tiger9128054623352.79%1218.3
IS753434629147.08%522.2
Škoda T 509250710279463.83%3179.5
IS-38107248982248.91%1179.6
Primo Victoria8187480320.0%2838.8
Vz. 5510440812785662.5%5003.5
Kunze Panzer9350413303164.52%4628.8
Panhard EBR 10510132779060351.74%1845.2
Renault NC-31161140475.0%326.6
T25/27107053210358.25%1644.5
Lago42592761850.0%711.4
T309263390315660.9%2804.2
MT-2566856163452.94%2707.0
IS-M811967358860.23%1467.4
Waffenträger auf Pz. IV9192063030349.17%1745.8
Renault FT149123560.0%189.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52942723548.57%663.0
Char Futur 49196110061258.33%2008.4
Ferdinand813637269452.13%1459.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC82855102010.0%6097.5
Maus10220087616663.25%2187.9
AMX 50 Foch B101931839333.33%1226.7
Conqueror9427514636360.32%6243.5
Tiger II896061524152.28%1034.2
Caernarvon Action X8157393225552.94%2241.9
TVP VTU Koncept8102052112043.33%1266.4
Taschenratte114971138810265.69%3968.5
SU-85529322111850.85%552.4
E 5092615102113258.33%3005.8
AMX M4 mle. 49811575965947.46%1269.9
Object 7049169854135352.12%1356.6
50TP Tyszkiewicza917437672944.83%1552.2
T56 GMC31521372040.0%272.8
AMX 105 AM mle. 474285180425.0%753.6
Vz. 71 Tesák10151580416751.5%2035.0
TS-548201712132867.86%2784.4
T-34-85638329582746.67%541.2
P.44 Pantera8150482415858.23%2178.6
T25 Pilot Number 181243701138852.52%1796.3
Dicker Max6017910.0%0.0
STG Guard8163387127463.14%2360.7
Panhard EBR 909107479413053.08%1839.4
Leichttraktor18080425.0%134.8
Pz.Kpfw. B2 740 (f)495770810.0%2784.6
T28 Concept786748915050.67%1254.7
AMX 50 B10278182520051.0%2699.0
XM69 Hacker11380511331650.0%3456.4
Windhund823028161346.15%2576.0
Type 5 Heavy103962965742.86%3079.7
WZ-120-1G FT8159683821156.4%2212.4
T49914719289259.78%2584.0
Object 777 Version II919226915850.0%1994.8
T297107055111549.57%1271.7
Kampfpanzer 50 t943331638250.0%5972.7
Cobra922809247450.0%2319.3
E 759103163926250.38%801.2
IS-3A82025113914765.31%2582.6
AMX ELC bis527331146045.87%796.4
SU-100M1711136498856.82%1805.1
Lorraine 155 mle. 518100254420044.5%1105.6
G.W. E 1001016226357652.63%1510.9
T-34 shielded521815910.0%218.2
AMX 383891881266.67%271.5
SU-76M41472141947.37%229.1
Sav m/434981651947.37%77.1
AMX 13 75748740145450.22%929.6
STB-110220270811549.57%1856.9
AMX 50 Foch (155)1019596931060.0%1661.2
M4 Improved580336210.0%1662.1
Renault FT 75 BS2139193366.67%866.3
LTG786348413144.27%2050.9
WZ-111 model 5A102641699825.0%1637.9
Progetto M40 mod. 6510291687016752.69%2880.2
Vickers Mk. E Type B21151991973.68%546.0
T 55A9173869722850.88%1868.4
T67555639963055.24%1431.1
Ikv 90 Typ B7104248015850.0%1592.9
AMX 50 120923038622755.56%2317.4
Jagdpanzer E 1001019316416453.13%1479.7
Vz. 60S Dravec10507514523672.22%4498.3
M8A142061792839.29%275.7
Concept 1B9436415511100.0%3005.9
T-549187967926653.76%2187.9
Kranvagn103598108215963.52%3874.6
Renault Otsu1401011060.0%156.5
T-80413323431049.03%327.5
Object 279 early10244977126948.33%1678.7
Bat.-Châtillon 155 55910514765834.48%827.4
Grille545925813647.06%872.5
O-Ni7112555714149.65%1465.1
M10 RBFM5367242250.0%518.0
T92875270343655.5%1491.0
T-109126245662644.89%1126.1
M4468025317751.95%1532.0
T26E4 SuperPershing8323586010.0%4394.9
SMV CC-67818329803253.13%2262.0
Ikv 7231322081675.0%393.8
Type 64696572541959.67%3218.7
T26E58159511317866.67%2602.2
T28817457339854.08%2282.0
AMX Canon d'assaut 105814436371533.33%1460.3
Strv S1814736591942.11%1393.2
T-7031812567443.24%518.0
Strv K92492102114252.82%2967.5
AMX 13 105 AM mle. 5054042934447.73%810.9
IS-2 shielded73697041100.0%408.1
AMX 13 9091067561171152.78%1803.3
LTTB896550312047.5%1807.3
T-34517423019344.56%239.7
P.43 bis69536155354.72%2046.4
AMX 13 10510168370041352.3%2339.3
FV215b1026287423751.35%2438.9
Tiger (P)7109759429552.54%1560.5
Strv 103-09225556340254.48%2487.9
Sherman VC Firefly6108310681100.0%2549.0
KV-220-25662580757.14%1347.0
Carro da Combattimento 45 t103804110110364.08%3908.3
CS-52 LIS8268514581492.86%5045.0
Black Rock1153121284850.0%4149.3
Leopard Prototyp A92717100126058.46%3245.8
IS-6 B8170290820852.88%2122.3
Black Prince II7822538333.33%884.6
VK 100.01 (P)8130362416553.33%1576.2
T-4522294171100.0%1311.3
M-VII-Y942161540887.5%4541.2
XM551 Sheridan10129475210653.77%1720.7
AMX 13 577180714613100.0%5749.1
Tiger 1316979531850.0%1650.4
M18 Hellcat64993668743.68%676.4
T28 Prototype8146662821452.34%1815.4
Controcarro 1 Mk. 2924209935957.63%2481.5
Lorraine 155 mle. 50785853711956.3%1063.0
Object 283933491362666.67%5023.2
M1039166959820652.91%1676.0
T-62A1019901003475.0%1977.6
Object 2639196976620749.76%1926.9
T34 B8414019341100.0%8281.3
CS-599377313965070.0%5691.0
HWK 30816739982860.71%3900.0
Nashorn64834227749.35%689.8
Wespe31001882268.18%360.3
114 SP21020637696055.0%1485.8
AMX 12 t630930116547.88%632.8
Conqueror Gun Carriage10655590450.0%384.6
null0424312573100.0%0.0
T92 HMC101353762366.67%1126.3
Chimera819479504459.09%2222.9
UDES 14 Alt 5819409548656.98%3213.3
E 257133781512456.45%2461.1
SU-130PM8207686423352.79%2502.0
VK 30.01 (P)65283512748.15%704.2

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved