WN8
1851
Recent WN8
1838
(343 Bitev)
Winrate
53.15%
Recent WR
52.48%
(343 Bitev)
Bitev
60708
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 60708 33 66 146 343
Průměrný Tier 8.44 10.36 10.0 10.0 10.0
Winrate 53.15% 69.7% 57.58% 53.42% 52.48%
Tanků odhaleno 1.01 1.06 1.08 0.88 0.69
Udělené poškození 1659.66 2109 2133.02 1999.59 2151.85
Obrana základny 0.65 0 0.0 0.4 0.36
Průměrně zkušeností 738.06 1004 912.0 874.0 877.0
WN8 1851 1613 1731 1845 1838
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 872 25 77 987
Průměrný Tier 10 8 6 9.59
Winrate 50.8% 64.0% 46.75% 50.35%
Tanků odhaleno 0.67 0.96 0.66 0.68
Udělené poškození 1697 1283 705 1601.0
Obrana základny 0.52 0.0 0.35 0.49
Průměrně zkušeností 740 723 537 718.0
Průměrně střel 8.1 5.52 6.17 7.98
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 968 1161 299 1898
Průměrný Tier 10 8 6 8.57
Winrate 49.69% 51.16% 71.24% 50.68%
Tanků odhaleno 0.62 0.94 0.76 0.65
Udělené poškození 1728 1094 682 1803.0
Obrana základny 1.26 1.33 0.91 1.09
Průměrně zkušeností 747 679 661 742.0
Průměrně střel 7.54 7.66 8.12 8.14
(WG Player ID: 604783072)
Načteno za 0.56s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 21:14:11 - 17.10.2026 2:05:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Kampfpanzer 6710166011100.0%1059.0
Ho-Ri 31027582366.67%2061.0
Gorilla11391111100.0%3603.0
AMX 50 B1031861250.0%2862.0
XM69 Hacker112032010.0%901.0
KR-111375811100.0%2107.0
Type 7110220222100.0%1800.0
Type 5 Heavy1027051250.0%2313.0
Object 432U11139311100.0%879.0
AMX 67 Imbattable1114972366.67%987.0
T80311359511100.0%3413.0
UDES 15/161017291250.0%1423.0
Executor11141911100.0%817.0
Centurion Action X1076011100.0%513.0
Taschenratte11197611100.0%1162.0
T57 Heavy101541010.0%722.0
Vz. 551013092366.67%893.0
Hirschkäfer1120701250.0%1154.0
Progetto M40 mod. 651032621250.0%3308.0
Controcarro 3 Minotauro1027822100.0%261.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Dio_1979.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Dio_1979][img]https://lab-vole.cz/Signature/Dio_1979.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
83% (251 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1844
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1800
(56562 Bitev)
WN8 Tier VI
1679
(6303 Bitev)
WN8 Tier VII
1562
(4191 Bitev)
WN8 Tier VIII
1732
(8532 Bitev)
WN8 Tier IX
1705
(10368 Bitev)
WN8 Tier X
1927
(26238 Bitev)

Tanky (366)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686696777948.1%1278.6
Caernarvon8112465527147.23%1334.8
AS-XX 40 t1120427652347.83%1524.4
Kampfpanzer 50 t9194295112661.11%1836.8
VK 45.02 (P) Ausf. A814368098148.15%1907.5
K-91101838878955.56%1507.3
12110199580319053.16%1903.4
T-150610247547262.5%1949.4
Jagdpanther795638332853.66%1426.9
Object 90710208388416253.09%1719.8
Ashigaru101873493520.0%1215.8
CS-6310196282713652.94%1748.4
Strv 103B107566711100.0%471.8
T-43758035122853.07%789.4
Leo710117247350.68%1698.1
Object Kust81159816366.67%1295.0
BZ-791123159094252.38%1402.0
T-54 ltwt.9109772325352.17%1740.2
MTLS-1G1431303292100.0%500.0
FV230 Canopener10222885620650.49%1818.1
Type T-3455395276256.45%1762.9
Kampfpanzer 671020299801376.92%1695.7
Jagdtiger Prototype812698171560.0%1373.7
AMX M4 mle. 519203589611752.14%2036.9
Panhard AMD 178B66466182065.0%2223.1
T959143273014159.57%1124.3
Tiger I764035527845.32%662.8
FV4005 Stage II10194469038651.04%1600.7
SU-100688064412258.2%1678.1
Type 4 Heavy9167483716460.37%1801.0
E 100102167802200954.26%2011.9
Waffenträger auf Pz. IV9200976911553.91%2045.3
T110E4102404804123053.98%2079.7
Ho-Ri 310204175412851.56%1418.8
Patton the Tank9114310261100.0%1179.6
LT-43288297514652.17%1767.0
FV201 (A45)79347163956.41%1270.6
KV-48146280013352.63%1832.9
A-205651879458.51%188.5
T-2842333231855.56%673.9
Tiger 13161021539742.86%1649.8
Škoda T 509191787911453.51%2152.1
Kampfpanzer 07 RH8129110222676.92%1959.8
IS-M89997571855.56%1062.4
Gorilla1123157031631.25%1376.8
AMX 50 Foch B10221083129056.55%1841.7
Panther II8112075218752.94%1609.3
Tiger II8122661293753.58%1586.3
TVP VTU Koncept89076937153.52%1211.0
Object 7049209280922350.67%1990.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42031628937.08%284.3
T25 Pilot Number 1811928512055.0%1688.7
WZ-13177776513844.74%1658.6
Ares 90 C1122739953655.56%1786.6
AMX 50 B10222979051749.13%1967.2
XM69 Hacker1125759938353.01%2137.2
T698142086413452.99%2326.8
M10 RBFM539827020.0%565.8
T499105770014846.62%1559.3
Object 777 Version II916849541163.64%1729.9
E 759148270274649.73%1471.8
AMX ELC bis531541955552.25%1116.1
SU-100M179977017651.32%1378.4
AMX 383851361030.0%17.9
LTP3136184540.0%374.4
AMX 13 75753746818854.79%1138.4
Cromwell B67447017655.26%1511.8
Ho-Ri 1917087073542.86%1299.6
M-V-Y1018067034634.78%1160.3
T 55A9179090924455.33%2085.9
KR-1112634100413351.13%1876.5
1108110068517248.26%1301.9
M-III-Y812707131136.36%1156.9
IS-27111770025151.0%1689.3
StuG IV507910.0%0.0
Comet7176811081154.55%4613.5
T-34523021714845.95%431.0
P.43 bis69537622766.67%2263.6
Rheinmetall Panzerwagen10107768114248.59%1274.7
AMX M4 mle. 45712788046656.06%2130.8
Tiger-Maus91305685757.14%1074.2
AMX 65 t812347858455.95%1495.9
Controcarro 1 Mk. 2914957506347.62%1221.0
T25/2710857118151.85%1667.4
Object 430 Version II913727456949.28%1387.5
WZ-111G FT9209985217354.91%2145.9
CS-67 Szakal11248161330.0%2036.9
T1 HMC283110850.0%319.2
59-1666165761741.18%1961.1
IS-2 shielded71404874862.5%2026.5
M4A3E8 Fury68617018053.75%2022.6
STA-1812238385364.15%1926.6
11310189575930049.33%1738.4
Jagdtiger9198975826451.52%1909.0
Type 7110241185711946.22%1876.9
XM57815538162458.33%1467.5
M40/M438136662619350.78%1887.6
SU-1018118269913451.49%1323.9
AMX M4 mle. 5410226187032854.57%1976.3
Ferdinand8154964374851.2%1865.7
WZ-113G FT10209576025951.74%1517.4
TKS z n.k.m. 20 mm21554081100.0%799.4
Löwe81125801100.0%261.0
Sturer Emil78515329043.33%1141.4
Manticore108936262433.33%866.9
XM66F817648522055.0%1784.9
Type 5 Heavy10245692757558.43%1976.6
T-28E with F-304664632250.0%1854.4
T6752983513145.16%508.0
Spähpanzer SP I C776574220653.4%1761.9
E 50 Ausf. M10213382866055.15%2085.5
ST-II1020928906950.72%1728.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9143673916847.62%1536.5
Object 705A10231185315051.33%2032.1
T-100 LT10124475714951.01%1730.7
Object 59092391932650.0%2582.1
Concept 1B923319192540.0%1838.9
Object 27710220988525955.98%2043.4
Object 43092130102011763.25%2514.0
SU-1527125867610647.17%2171.6
Centurion Mk. I812358921668.75%1902.8
Hotchkiss EBR76136944459.09%1494.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28612948941100.0%3586.0
Marder 38T43934961457.14%1126.3
Pz.Sfl. IVc55254073151.61%1158.7
Object 432U1116928101947.37%1165.8
Object 14010207184358755.37%1996.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4771917946.84%64.4
DZT-159915936592528.0%1255.7
FV217 Badger10223185617456.9%1764.0
Progetto CC55 mod. 54813396771637.5%1216.3
Black Prince792860232654.6%1394.2
Object 2630223166912356.91%2474.5
Object 430U10230690315954.72%2191.7
Object 452K1020767758046.25%1532.0
T2165215183339.39%1361.5
Object 268 Version 410243686059555.29%2145.4
Object 265T91751948966.67%1846.5
Bisonte C45815889763167.74%1964.8
IS7117481912257.38%1879.8
Miel815308603246.88%1908.5
Object 7059182985011553.04%1947.1
Maus10237690664158.66%2243.5
Conqueror9172676624247.11%1741.2
VK 168.01 (P)81274793250.0%1146.0
AMX 4041631795147.06%451.0
M-VI-Y912129321471.43%1209.0
Leichttraktor134691040.0%0.0
WZ-111-1G FT8135669913847.1%1524.0
Fauteur11688664333.33%132.7
ARL 44616319720.0%3.1
FV4025 Contriver1119688624050.0%1199.2
Kampfpanzer 07 P(E)1020227969545.26%1686.7
K-281166802366.67%1281.0
G.W. E 1001010587091457.14%877.1
Centurion Mk. 7/1914208284362.79%1533.1
AMX 50 1209177781312854.69%1907.0
M8A14410460771.43%1250.9
King Tiger (Captured)715129742250.0%2485.7
AMX 67 Imbattable1125928746443.75%1797.2
Bat.-Châtillon 155 55912036538842.05%1057.0
O-Ni714899596657.58%2390.6
T-109165483429358.36%1859.6
Carro d'assalto P.8871026628425.0%1261.6
LTTB8941945580.0%2163.4
114 SP21018266844645.65%1110.9
Spähpanzer Ru 251993068425048.8%1450.1
CS-52 LIS814699194658.7%1899.8
Char Mle. 75911539982100.0%1890.9
Jagdpanzer E 100102340764131254.12%1967.2
Rinoceronte10231684519850.51%2083.2
M-IV-Y816669701764.71%2189.8
StuG III Ausf. G530720318647.31%549.9
Nashorn67815944259.52%1409.9
WZ-132-1109605461428.57%684.7
E 2579255906841.18%1162.3
Excalibur615471030333.33%3049.3
T8031124419409550.53%1715.3
Bat.-Châtillon 12 t8024210.0%0.0
WZ-111 model 1-49167080218349.73%1816.1
PTZ-781128429114654.35%1821.5
UDES 15/1610190881511058.18%1549.2
Object 26810237876652553.71%1934.5
AMX 30 1er prototype915268097655.26%1501.2
M5A1 Stuart42853742552.0%911.4
AMX 13 F3 AM68686932152.38%1487.7
Executor1127889131747.06%1834.3
Lorraine 50 t914027901747.06%1236.4
T1 Cunningham11013661080.0%695.4
Indien-Panzer8123179710550.48%1683.7
Prototipo Standard B9179679411045.45%1723.7
45TP Habicha79876792556.0%1376.0
FV226 Contradictious8163210212065.0%1922.3
AMX 30 B1014906122638.46%1215.9
Gonsalo81298761825.0%1340.2
M127115250922752.42%1764.7
VK 45.02 (P) Ausf. B9181987230056.0%1957.1
Ashbringer10153924520.0%759.2
Type 2597 Chi-Ha3164297333.33%392.8
T-34-2G FT7114565810748.6%1709.7
TVP T 50/5110204083330357.1%1899.3
SU-85I552626710.0%750.4
ST-I9182188810058.0%1943.0
M48A5 Patton10189180831752.68%1675.1
WZ-13288817054753.19%1643.5
Pz.Kpfw. VII10241192143057.44%2218.7
Emil I8157990435859.22%2158.2
43 M. Toldi III3182542100.0%261.0
GSOR the TANK911449921100.0%970.7
212A916207807656.58%1885.2
M41592837121848.62%1653.9
Progetto M35 mod. 468166989411449.12%2082.0
60TP Lewandowskiego10228287015051.33%1869.1
Type 61916758149853.06%1748.7
Centurion Action X10208485640853.92%1866.4
CS-53811487585455.56%1623.9
AE Phase I919879254247.62%2119.7
Tetrarch21047930.0%258.9
WZ-132A98697156349.21%1168.2
Bofors Tornvagn814848572250.0%1741.4
SU-14-178787035154.9%1237.9
Rhm.-Borsig Waffenträger8177978559854.01%2126.7
Grille 15102394738152652.16%2094.2
BZ-16686557181258.33%668.9
BZT-70102073847757.14%1351.7
T1E621833282356.52%956.8
Marder II32594422100.0%1021.5
Leopard 110217179122247.75%1944.4
BZ-751020918018447.62%1541.5
Concept No. 510211280716454.88%1846.7
Pz.Kpfw. 35 (t)21271732857.14%609.6
UDES 16916858347857.69%1779.7
Konštrukta T-34/100782867410252.94%1308.8
FV4004 Conway9184873311447.37%1724.5
T28 Prototype8167980217649.43%2019.0
M7 Priest342621916050.63%1273.8
Renault FT1566910.0%57.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. H529424617949.72%617.3
Char Futur 4918728373946.15%1882.4
T-34-1786256514942.28%1397.5
T71 DA794079348654.94%2292.7
Type 97 Te-Ke204320.0%0.0
Taschenratte112838108720554.15%2037.0
SU-855607515633.33%1511.4
IMT8102428510.0%976.8
P.44 Pantera812317299546.32%1631.2
T-34-2894972015151.66%1361.4
Panhard EBR 9097017757855.13%1111.8
Pz.Kpfw. B2 740 (f)443233810.0%884.2
T28 Concept712068397363.01%1947.0
T-44893860288951.41%1362.1
T54E19192689750058.4%2184.6
CS-44712957001060.0%2075.4
Lorraine 155 mle. 51811997466850.0%1324.4
Churchill I55313625147.06%1082.0
Churchill VII663738316353.99%1173.7
T145105577110.0%2122.3
Cromwell67366211145.45%1474.3
WZ-111 model 5A10226087115855.06%2043.0
WZ-1209151774217844.94%1610.8
T-50-26597634650.0%1782.9
Rambo917719991758.82%1816.1
KV-3713969333164.52%2237.5
T7 Combat Car205110.0%0.0
O-I Experimental56696151154.55%1361.7
T57 Heavy102454842108151.71%2175.5
TNH T Vz. 51920699283250.0%2065.7
FV215b10208877929652.7%1977.4
Tiger (P)710568114358.14%1596.5
WZ-131G FT67415499948.48%1260.3
Carro da Combattimento 45 t10212389127461.31%1848.4
Leopard Prototyp A9155573710746.73%1523.1
XM551 Sheridan109657272161.9%1133.8
M18 Hellcat687767129655.74%1795.0
SU-130PM814676315135.29%1277.2
CS-59914687367946.84%1506.7
Obsidian8114010112382.61%1524.6
Super Hellcat71085666742.86%1573.5
Type 6467757511560.0%2341.7
Panhard EBR 1051071068629349.49%708.9
Bat.-Châtillon 155 58109435425040.0%644.2
BT-74631274055.0%150.3
53TP Markowskiego814658194060.0%1902.7
T34813147549348.39%1552.4
FV601 Saladin86815772334.78%552.5
O-I6102375333652.98%2030.6
MS-11563560.0%164.3
VK 36.01 (H)6779524132855.8%1588.7
IS-38150087934959.6%2193.3
NC 70 Błyskawica1017736527339.73%1108.6
M53/M5591457665150551.63%1531.0
GSOR 1010 FB815916711631.25%1787.3
Vickers Medium Mk. II2177161250.0%793.4
Progetto C50 mod. 66919568616645.45%2029.5
T288150073412652.38%1694.7
AMX 50 1008158886110255.88%1930.9
Bat.-Châtillon 25 t10208880496352.54%2075.1
M54 Renegade814978624353.49%1631.2
Jagdpanzer IV637325118746.52%479.0
M3742801855451.85%995.1
Super Conqueror10231891249258.13%2001.0
Object 26110136869217850.56%1194.7
KV-154645513961.54%1068.8
T110E310235679959953.59%1974.9
BZ-68916118515054.0%1438.7
STB-110199786126355.13%1788.2
DBV-1521020157038851.14%1229.7
AMX AC mle. 48818258553655.56%2433.8
Emil II9180990617261.05%1903.3
Škoda T 25682572614658.22%2014.7
O-Ho8135378811853.39%1711.9
Type 627155812742100.0%4625.5
T110E510221688636453.85%1941.6
SU-122-540169079713151.15%1694.4
Škoda T 568181910762673.08%2184.2
T-34-856769526230853.55%1753.4
ISU-1528162172917252.91%1866.3
Vz. 5510234487634453.78%2022.0
MT-256742826450.0%3118.3
E 509156179618451.63%1602.6
Object 752914709121266.67%1283.7
50TP Tyszkiewicza922559676060.0%2377.7
Vz. 71 Tesák109476423641.67%873.2
KV-85695370257455.75%2013.2
GSOR 1006 Scheme 7912457182450.0%1092.0
Cobra91522843955.56%1370.4
Ares 901018308018752.87%1464.4
BT-2299961931.58%224.8
Object 26010199983024852.82%1613.2
T-2935278282100.0%2348.9
IS-710208784092857.0%1974.1
M41 Walker Bulldog871172811355.75%1374.2
Hirschkäfer11230481610453.85%1622.8
Kunze Panzer916647971060.0%1711.0
TT-130M9141941040.0%966.8
IS-410206984324351.03%1774.9
T-549137080135452.82%1563.4
Kranvagn10217882425852.71%1874.5
Renault Otsu158187250.0%71.4
Charlemagne822091196771.43%2434.2
Pz.Kpfw. 38 (t)314716519349.22%382.0
T26E4 SuperPershing810578872470.83%1460.9
null02804801139052.88%0.0
AMX 50 Foch917947177343.84%1553.4
AMX 13 909952749100451.49%1562.9
AMX 13 10510138175118750.8%1896.1
Panther770358012355.28%1156.0
AMX Chasseur de chars811427662445.83%1503.0
SU-14-2811907069652.08%1351.7
Progetto M40 mod. 65102221853100954.71%2052.3
Controcarro 3 Minotauro10212982217052.35%1572.8
Type 58677763811861.02%1783.2
Vz. 68 Squall828721210.0%176.3
Tortoise9252210811471.43%3023.9
Lorraine 155 mle. 5079987013548.57%1475.2
IS-68151788748659.67%1986.2
T-62A10196880384753.36%1981.6
AT-FV230 Breaker1146748210.0%0.0
Light Mk. VIC21152461250.0%470.6
AMX 12 t632338013957.55%814.7
Conqueror Gun Carriage1010115981442.86%588.4
SU-867045795042.0%841.7
T92 HMC10129459212348.78%1121.3
Chimera8184010092867.86%2338.5
UDES 14 Alt 5814978284951.02%2263.3
IS-2M7154210401100.0%2203.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved