eu Hráč Desert_Bunny

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1254
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.5%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
12341
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12341 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.02 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.5% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.92 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 931.79 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.41 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 560.83 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1254 0 0 (+1) 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 61 7 0 68
Průměrný Tier 10 8 6 9.79
Winrate 32.79% 57.14% 0.0% 35.29%
Tanků odhaleno 1.2 1.0 0.0 1.18
Udělené poškození 1219 607 0 1156.0
Obrana základny 0.1 0.29 0.0 0.12
Průměrně zkušeností 384 616 0 408.0
Průměrně střel 7.64 8.86 0.0 7.76
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 4 8 117 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.25
Winrate 50.0% 37.5% 35.9% 0.0%
Tanků odhaleno 1.0 0.75 0.76 0.0
Udělené poškození 1420 1186 596 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 2.03 0.0
Průměrně zkušeností 538 477 397 0.0
Průměrně střel 6.75 7.25 8.74 0.0
(WG Player ID: 513911684)
Načteno za 1.22s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 18:07:04 - 12.6.2024 18:07:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Desert_Bunny.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Desert_Bunny][img]https://lab-vole.cz/Signature/Desert_Bunny.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
1% (4 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
627
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1306
(9977 Bitev)
WN8 Tier VI
987
(2384 Bitev)
WN8 Tier VII
1206
(2176 Bitev)
WN8 Tier VIII
1379
(2745 Bitev)
WN8 Tier IX
1713
(1725 Bitev)
WN8 Tier X
1384
(947 Bitev)

Tanky (162)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 362923001100.0%402.4
Renault UE 5731051082138.1%72.8
Ikv 65 Alt II670550114246.48%1264.0
Object 2579167278519545.13%1731.5
T-505542232955.17%148.0
Bat.-Châtillon 12 t87376936643.94%1349.0
WZ-111 model 1-4915518287051.43%1497.3
StuG IV54373532433.33%909.2
Valentine AT41813351464.29%594.4
MS-111029320.0%318.1
AT 254425115453.7%1083.2
VK 36.01 (H)6650559944.44%1039.9
P.43 bis66575566547.69%1168.6
TS-5814098616150.82%1376.7
M3 Stuart3158221580.0%656.5
T1 Cunningham14051425.0%0.0
T3764505685944.07%1200.1
T-293245249425.0%621.1
T6756205502962.07%1444.9
M14/412697110.0%0.0
P.43 ter78467441668.75%1430.8
Strv fm/21129211366.67%222.2
M1276706575756.14%764.5
Löwe81330747966.67%1692.2
Sturer Emil786755413756.2%1192.0
Strv 103B10213976114250.7%1832.6
T-4378766808354.22%1665.8
M3742752412544.0%755.7
M2 Light Tank21132101136.36%252.5
Bat.-Châtillon 25 t AP972542010.0%371.1
Leo79496863354.55%1480.1
Panzerjäger I2285250560.0%1245.5
KV-153332888647.67%559.9
G.W. Panther784845619648.47%1028.9
M48A5 Patton10174074427251.1%1395.1
P26/4043303233060.0%921.8
M5 Stuart41602913951.28%524.2
Renault NC-31102510.0%0.0
M2 Medium Tank31071263444.12%173.6
L-60294161333.33%203.4
Hummel649926522545.33%614.5
UDES 038140469629951.84%1617.1
Vickers Medium Mk. I13582540.0%0.0
M41 HMC54134324151.22%577.1
Progetto M35 mod. 468121975123154.98%1504.3
Strv S18151870118548.65%1650.6
Pz.Kpfw. T 255437727875.0%1369.6
Strv 7467576412846.43%1540.5
Hotchkiss EBR73995462152.38%776.7
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286631583633.33%1585.7
Marder 38T41961933154.84%376.7
Pz.Sfl. IVc531622310040.0%483.4
Strv 103-09189372527249.63%1836.6
Object 1401014276619243.48%1061.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8140571117454.6%1518.7
Grille 151015735705841.38%979.9
Rheinmetall Skorpion G8141773536753.41%1572.1
Sturmpanzer II425520811056.36%778.9
Marder II31651771947.37%351.3
Valentine II441539610.0%1403.9
T3 HMC2981161250.0%275.9
Sturmpanzer I Bison3921433464.71%279.9
T-44897673620252.48%1438.5
Ikv 10353203217346.58%587.4
Strv m/4254243091520.0%973.2
T-2841722253857.89%441.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C32103939753.61%1073.6
TOG II*620561031520.0%4222.5
AT 865786026657.58%1023.8
IS-38113569315947.17%1164.8
Strv m/3821944881100.0%992.2
T-54 first prototype813489793666.67%2015.8
G.Pz. Mk. VI (e)282932334.78%252.8
M7 Priest31851661353.85%449.0
IS-M810616477147.89%1187.4
Waffenträger auf Pz. IV9188474827352.38%1764.9
Renault FT12892450.0%83.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H55034921163.64%1404.1
Char Futur 49181786440656.65%1773.4
T2 Medium Tank2119194560.0%565.1
Pz.Kpfw. II Luchs41683051145.45%407.4
T4043072466651.52%722.4
AMX 404219411366.67%989.2
T56 GMC3981383850.0%148.0
King Tiger (Captured)711417263100.0%1379.2
T-34-85653854514351.05%974.4
T1 Heavy Tank534025914044.29%519.1
Leichttraktor1321402100.0%261.0
Pvlvv fm/42240102450.0%145.7
T28 Concept79616791553.33%1477.1
Strv m/40L31564801100.0%521.8
Heavy Tank No. VI62654981100.0%391.0
KV-8565794778446.43%862.4
M4A1 Revalorisé812117093844.74%1537.9
T29789151243855.48%1119.6
T-50-2676935610.0%2273.1
T-4631541873259.38%612.2
T-262146138966.67%727.3
AMX ELC bis53985043452.94%1520.3
Covenanter51062175150.98%242.7
M4A3E2 Sherman Jumbo649935513243.94%828.3
Fiat 300012264211100.0%1322.8
AMX 3833607201100.0%2125.6
IS-710170966310243.14%1182.7
Somua SM811975811250.0%1171.2
Sav m/4342842543751.35%686.8
AMX 13 75796681712850.78%2713.8
KV-1S655340512157.02%1200.2
AMX 50 Foch (155)1015966715657.14%1226.3
Type T-3455595801275.0%2041.3
Crusader620524113250.0%431.6
Cromwell643135813245.45%691.8
Cruiser Mk. III3461101947.37%61.8
KV-1SA5415519333.33%632.9
Ikv 90 Typ B786154217142.69%1177.8
M6651135714447.22%720.2
M8A141471682536.0%128.1
110810967325650.0%1207.4
T-549164189218356.28%1956.3
Renault Otsu1110207633.33%368.1
IS-2710757385352.83%1331.5
Super Hellcat79126353650.0%1257.1
Grille545626312441.94%867.9
Pz.Kpfw. I230167333.33%0.0
M4466655678451.19%1053.6
T26E4 SuperPershing880454732746.48%882.9
Ikv 723911362157.14%169.0
Universal Carrier 2-pdr2056333.33%0.0
M10 Wolverine544031512353.66%962.4
T7 Combat Car259132560.0%210.1
Churchill III5278686450.0%381.4
M4A1 Sherman530626011346.9%643.8
M3 Lee418821111758.97%630.3
AMX 13 90983372410746.73%1246.4
T-34530331513949.64%701.0
T20787172625655.47%1408.3
AMX 13 10510119779019756.85%1540.9
M26 Pershing889368316950.89%1025.2
P.4355315532846.43%1510.5
Pudel66475899945.45%1080.8
Lago4248226333.33%511.9
Type 5867637245156.86%1780.8
ELC EVEN 9081003781250.0%1804.4
M18 Hellcat650832717446.55%745.6
M24 Chaffee53054743852.63%1043.6
Primo Victoria812718469451.06%2071.1
T25/2760933935744.54%674.5
Alecto42863123551.43%708.3
IS790066217648.86%1181.5
FV215b (183)1013235902850.0%868.4
Light Mk. VIC202810.0%0.0
Nashorn67635577553.33%1312.4
M46 Patton9146377821852.29%1465.6
T1 HMC21171955100.0%682.8
AMX 12 t67257145056.0%2646.2
G.W. Tiger (P)898763316747.31%1075.2
T28 Prototype85975182045.0%392.8
Cruiser Mk. IV4651263441.18%11.0
Renault FT AC2181131742.86%509.0
M4A3E8 Fury66886676254.84%1363.8
Strv m/42-57 Alt A.2660344527149.45%920.6
VK 30.01 (P)67806712360.87%1595.5

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[G0LDN] Golden Noob Campers11321210Vstoupil3.5.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved