eu Hráč DannyCzechMan


WN8
1226
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.14%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
19515
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 19515 0 0 0 0
Průměrný Tier 5.85 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.14% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.78 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 690.72 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 1.39 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 430.15 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1226 0 0 0 (-1) 0 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 1 2 3
Průměrný Tier 10 8 6 6.67
Winrate 0.0% 0.0% 50.0% 33.33%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.5 0.33
Udělené poškození 0 288 212 237.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 53 157 122.0
Průměrně střel 0.0 5.0 7.0 6.33
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 4 55 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.14
Winrate 0.0% 25.0% 47.27% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.25 0.75 0.0
Udělené poškození 0 455 446 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.04 0.0
Průměrně zkušeností 0 141 293 0.0
Průměrně střel 0.0 3.75 9.82 0.0
(WG Player ID: 507423413)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (29.10.2026 3:44:36 - 30.10.2026 6:10:31)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DannyCzechMan.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DannyCzechMan][img]https://lab-vole.cz/Signature/DannyCzechMan.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Avarage
900+ WN8
93% (326 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
613
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1233
(11740 Bitev)
WN8 Tier VI
1154
(3860 Bitev)
WN8 Tier VII
1184
(3312 Bitev)
WN8 Tier VIII
1271
(2381 Bitev)
WN8 Tier IX
1340
(1746 Bitev)
WN8 Tier X
1655
(441 Bitev)

Tanky (318)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT4579418862.5%1439.6
FCM 36256106450.0%89.8
Renault UE 573681283357.58%157.0
BT-74851565747.37%101.1
Ikv 65 Alt II65992931947.37%943.8
AT 776406052450.0%626.9
T-50518832213052.31%543.2
Bat.-Châtillon 12 t862667110347.57%1185.5
T6 Medium4917465450.0%2802.5
GSR 3301 Setter74954839153.85%1175.4
Type 95 Ha-Go21463004100.0%745.3
BDR G1 B53983049848.98%721.9
Jagdtiger9161063022851.75%1385.3
O-I69355763847.37%1471.9
Valentine AT42452292665.38%750.4
VK 45.02 (P) Ausf. A895247116245.06%991.9
Comet78004728952.81%1352.8
AT 255483254953.06%1326.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A350142250.0%80.1
T-34536631810853.7%1040.6
VK 36.01 (H)64232851338.46%497.9
SU-1018114854916142.24%1226.1
TNH T Vz. 51914008094759.57%1418.8
P.43 bis64853242650.0%739.4
AMX 30 1er prototype918569093767.57%1994.3
T-602153263450.0%589.4
AMX 13 F3 AM6354384666.67%493.3
T-34-177416792171.43%1110.9
T-150610085445054.0%1767.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro2132172850.0%389.0
M3 Stuart3521402642.31%27.2
Jagdpanther763934122941.48%736.5
Ferdinand8620477944.44%413.2
AMX AC mle. 4678074585851.72%1096.7
Type 3 Chi-Nu55433462450.0%1597.2
Wespe3961192748.15%186.2
Pz.Kpfw. T 1535045741100.0%3163.2
SU-100M1711754906847.06%1838.1
FV3046128225850.0%113.7
Challenger77885494037.5%913.0
VK 45.02 (P) Ausf. B9139268014746.26%1157.5
T3766465884247.62%2083.5
Type 5 Ke-Ho4358303475.0%1401.1
M4A3E8 Sherman66075233650.0%1149.3
P.4355034762254.55%1274.3
Churchill III55636157360.27%1211.7
S-5174914237250.0%443.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3951734440.91%55.8
T26E5812566441050.0%1608.0
Strv m/4255443243348.48%1521.4
M14/412496232425.0%1761.9
T7 Combat Car2103197666.67%531.6
SU-85B41542283661.11%324.9
Type 5 Chi-Ri76334137047.14%866.4
Strv fm/211802821100.0%430.1
Pawlack Tank65996851457.14%982.6
M1276904714050.0%742.2
Pz.Sfl. IVc533020514337.76%518.9
Pz.Kpfw. III/IV529727814450.0%763.5
Sturer Emil784041811147.75%1088.4
Jagdpanzer IV649830917549.71%870.2
G.Pz. Mk. VI (e)2063366.67%261.0
Hotchkiss H352941402339.13%193.7
D1242951338.46%0.0
M2 Light2881131338.46%100.8
Renault R352130170250.0%434.0
M374256145333.33%700.1
Type 2597 Chi-Ha33002004346.51%983.6
Spähpanzer SP I C77044609551.58%1477.0
T71 CMCD75555114641.3%1130.8
SU-182891182050.0%376.1
M15/4234532691566.67%1608.8
Type 97 Chi-Ha3382237837.5%1229.3
L6/40229013520.0%781.1
MKA22913671163.64%1310.7
TVP T 50/51102311748250.0%1948.6
Bishop52341771546.67%296.0
SU-85I57524661266.67%2015.7
Leo78336044341.86%1200.9
Škoda T 1776826865255.77%1692.3
Panzerjäger I2991211457.14%270.4
Pz.Kpfw. II2882064852.08%224.1
KV-1542030113443.28%777.3
G.W. Panther785946910648.11%965.0
VK 16.02 Leopard51962278942.7%457.5
S35 CA55793014447.73%1242.1
M223622391100.0%1967.4
Mitsu 10854564671040.0%652.9
Jagdpanther II889540523144.16%818.9
M5 Stuart41311937844.87%153.4
Renault NC-3111865425.0%0.5
M2 Medium Tank366943633.33%0.8
Pz.Kpfw. VII1020236193557.14%1648.1
B142432248144.44%526.4
Pz.Kpfw. II Luchs41161483647.22%229.3
Type T-3453773934360.47%1109.3
Hummel639627112545.6%430.8
Object 4168112069012251.64%1382.1
43 M. Toldi III3170212757.14%865.5
MS-113182560.0%164.2
Vickers Medium Mk. I1531123844.74%55.9
Großtraktor - Krupp378280611257.14%4107.6
Renault FT 75 BS21721341662.5%1040.8
M4153633932070.0%568.1
Panhard AMD 178B63153055843.1%707.3
Renault G153702811540.0%765.4
Lago44792992748.15%1486.7
SU-152711916763345.45%1658.0
SU-8554672241643.75%825.5
Strv 7467214185952.54%1403.2
Vickers Medium Mk. III361983138.71%0.0
Tetrarch22742728549.41%1623.4
LT vz. 352111226771.43%545.4
Marder 38T42312495253.85%522.2
KV-1373574118245.12%380.0
Škoda T 25665744314150.35%1343.0
Tiger I769739215742.68%742.5
Sherman Firefly64093483751.35%612.5
Cromwell B67764431040.0%1344.9
T18 HMC31411941163.64%624.1
SU-10067623657949.37%1382.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41802404055.0%533.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8133449731254.81%1466.6
FV217 Badger1026977331942.11%2201.2
Pz.Sfl. IVb4564020.0%0.0
Škoda T 24540031112754.33%1233.0
Type 91 Heavy31051433240.63%113.3
VK 30.02 (M)66275422638.46%1073.5
Black Prince79907492343.48%1298.8
T1E6288105366.67%395.0
AMX 4041251487241.67%223.1
SARL 424288222560.0%975.4
Sturmpanzer II41121454459.09%289.6
Marder II31041246338.1%66.1
Waffenträger auf Pz. IV9168856316643.98%1350.2
T3 HMC227331540056.0%1571.9
Sturmpanzer I Bison31931332138.1%497.2
AT-12132180988.89%575.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. D403710.0%0.0
Ikv 10355853763557.14%1579.4
Pz.Kpfw. 35 (t)21381892948.28%604.5
Lorraine 39L AM31271432050.0%272.9
Type 4 Chi-To66054194344.19%1037.7
VK 30.01 (H)5652143542.86%51.4
Konštrukta T-34/100765342414944.3%878.5
E 1001020685144948.98%1548.4
M75329316633.33%1061.6
A-205721566439.06%8.7
Somua SAu 4042101975150.98%467.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C31382569648.96%546.8
M24 Chaffee55724702951.72%2548.2
TOG II*6844818580.0%1336.2
G.W. Tiger9106968510453.85%984.9
IS7110659112257.38%1693.4
Škoda T 509139668010450.0%1292.8
VK 30.02 (D)777044723246.98%1239.0
T25 AT710416942356.52%1519.5
M5A1 Stuart41452277550.67%355.6
T82 HMC4551294650.0%2156.2
T25/2710435197956.96%1562.0
LT vz. 3831601843638.89%454.4
M7 Priest3450212650.0%1382.0
MT-25626836312347.15%632.4
Vickers Medium Mk. II2991171145.45%284.6
Leopard 110201757930052.33%1734.2
Renault FT13397450.0%84.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H524222912647.62%499.8
Pz.Kpfw. I2106190955.56%382.3
Crusader 5.5-in. SP7732512850.0%1070.3
Pz.Kpfw. S35 739 (f)3588549143060.49%2172.1
Maus101625847966.67%1320.1
T2 Medium Tank21362142552.0%666.4
T1 Cunningham1151199825.0%911.1
Tiger II8125360811859.32%1449.7
Caernarvon Action X810714411030.0%1003.6
TVP VTU Koncept889251313447.76%1102.0
Kanonenjagdpanzer 105812974973050.0%1446.5
Durchbruchswagen 241342211060.0%297.9
Vz. 44-179886755056.0%1312.8
Valentine31661695442.59%404.5
T4046042541127.27%1740.2
Type 1 Chi-He4390195812.5%1059.4
T56 GMC31081442445.83%158.1
King Tiger (Captured)712217742356.52%1757.5
L-602150265450.0%733.6
Dicker Max6930333633.33%1346.7
T-34-8568455704445.45%1743.8
T2164714681770.59%1358.7
T1 Heavy5767448862.5%2029.7
A-43637431012339.84%542.5
60G FT54732313342.42%848.7
M56 Scorpion71713767580.0%3296.6
ARL V3964133054650.0%578.2
Leichttraktor113723210648.11%589.2
Pvlvv fm/4221536162100.0%692.2
Somua S3534652702759.26%1539.1
Sexton II3991263243.75%205.4
105 leFH18B253802616952.17%586.5
Heavy Tank No. VI610375111050.0%1656.4
AMX 105 AM mle. 474736302250.0%3199.5
G.W. Tiger (P)8117653635553.52%1414.6
KV-85677546815850.63%1521.4
T71 DA7717472714.29%1476.4
BT-7 artillery353652024064.58%2822.1
Renault Otsu11133201100.0%540.6
Type 98 Ke-Ni3462266540.0%2094.3
Bretagne Panther611655541050.0%2368.0
T-804159199742.86%382.8
E 759165871517846.63%1614.7
Type 5867255625738.6%1321.0
T-4631501844746.81%521.8
T-2621221181435.71%368.0
AMX ELC bis529329238447.4%944.9
Type 95 Heavy41441301414.29%196.4
Covenanter51441818847.73%284.0
M4A3E2 Sherman Jumbo6766516633.33%1458.1
Fiat 30001134148250.0%558.9
G.W. E 100109054702755.56%686.7
BT-22991031612.5%250.4
VK 30.01 (D)650435914549.66%958.3
AMX 3831141503432.35%120.6
SU-76M42981895450.0%755.9
LTP397164742.86%217.8
Sav m/4343863391844.44%1049.6
AMX 13 75756743925353.36%1242.7
HWK 1286446605844.83%1087.1
Churchill I59045212100.0%1801.1
P26/4045182883560.0%1656.0
TNH 105/10008128971010945.87%1634.0
AT 15814228427256.94%1807.6
Churchill VII6381365633.33%355.2
Nashorn67444532634.62%1051.1
Cromwell67486083641.67%1434.1
Semovente M415183294650.0%219.6
Cruiser Mk. III378128825.0%97.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D284141933.33%135.2
KV-2675443958951.27%1378.8
Vickers Mk. E Type B259882035.0%0.2
T675617322728.57%1165.2
Indien-Panzer8101857112746.46%1195.8
ST vz. 3942502596953.62%810.5
M8A141561734551.11%243.9
VK 28.0162263447554.67%534.0
Mäuschen913568047753.25%1278.1
Pz.Kpfw. III Ausf. J41291914344.19%119.8
T-50-261008523520.0%4006.0
Kolohousenka1831511100.0%410.9
59-1665344995162.75%1842.5
Grille526818013042.31%381.3
O-Ni712616493852.63%1854.2
A-4478786786360.32%1510.8
Matilda42252452454.17%516.5
M4465633659751.55%817.7
T-12732653022045.0%1006.5
KV-3712206345747.37%1645.0
Loyd Gun Carriage265103850.0%267.9
Universal Carrier 2-pdr2891621070.0%384.6
Ikv 7232812751662.5%871.2
M10 Wolverine57104553455.88%1827.8
AMX Canon d'assaut 105811374301040.0%1071.3
Strv m/40L35012471258.33%2013.2
O-I Experimental5387204728.57%462.7
Achilles64923372128.57%584.7
VK 20.01 (D)42302231844.44%535.8
AMX 13 105 AM mle. 505607304922.22%1354.3
M4A1 Sherman5306154911.11%481.4
Grant45673502100.0%1899.3
AMX 13 90977948838145.41%1095.7
ARL 4468705006253.23%1708.3
Archer53692444158.54%805.3
Pz.Kpfw. 38 (t)3681523148.39%72.4
Type 3 Ju-Nu6584630450.0%770.4
T2077744967650.0%1190.7
D231621952755.56%561.1
Birch Gun418496825.0%384.9
Tiger (P)787045532950.76%1205.8
WZ-131G FT67094852532.0%1042.0
Panther79736416750.75%1785.0
AMX M4 mle. 45711955806747.76%1784.8
Leopard Prototyp A9166455914755.78%1738.2
VK 100.01 (P)814616999850.0%1928.4
Cavalier53752382737.04%645.4
Renault FT AC266921838.89%0.4
ELC EVEN 9089045421060.0%1834.4
Semovente M43 Bassotto69076112060.0%1682.0
Sherman III55043472657.69%1494.0
Cruiser Mk. I162128540.0%59.8
M18 Hellcat67835592941.38%1344.2
AMX 65 t877750912437.9%650.9
Tortoise9177983613048.46%1490.2
Lorraine 155 mle. 5076404846761.19%864.5
StuG III Ausf. B43192132744.44%639.7
M41D8715361560.0%1152.5
Alecto42212086254.84%529.4
Cruiser Mk. II21671621136.36%562.5
AT 863273882254.55%410.5
AMX M4 1949 Liberte011836021060.0%1344.5
StuG III Ausf. G53372419044.44%646.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G31462042339.13%352.7
Škoda T 40674450550048.2%1600.1
Churchill Gun Carrier64023164431.82%442.6
Light Mk. VIC28011010.0%169.0
Crusader62212739953.54%552.2
T-7031452032147.62%379.3
T1 HMC21041232759.26%547.5
AMX 12 t635534413849.28%895.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer425821010048.0%581.3
VK 30.01 (P)641935716950.89%626.4
T-2842302463554.29%654.2
Cruiser Mk. IV4821171936.84%0.1
Chi-Ni2101220887.5%512.9
UDES 14 Alt 588096441163.64%959.8
M3 Lee4746397366.67%3759.9
M666013944852.08%874.8
Stuart I-IV3203260366.67%862.1
Strv m/3823433001100.0%1870.5
M36 Jackson611756643941.03%2458.7
IS-2M711915134751.06%1516.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved