WN8
2750
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
57.35%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
24138
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 24138 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.65 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 57.35% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.32 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 2195.49 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.86 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 847.24 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2750 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 157 0 0 3
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 62.42% 0.0% 0.0% 100.0%
Tanků odhaleno 0.69 0.0 0.0 0.67
Udělené poškození 1974 0 0 2142.0
Obrana základny 3.01 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 664 0 0 909.0
Průměrně střel 7.04 0.0 0.0 8.0
(WG Player ID: 595556458)
Načteno za 0.37s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 22:17:02 - 17.10.2026 2:30:01)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DNO_SKILL.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DNO_SKILL][img]https://lab-vole.cz/Signature/DNO_SKILL.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Unicum
2350+ WN8
72% (400 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1375
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2767
(22671 Bitev)
WN8 Tier VI
2110
(1152 Bitev)
WN8 Tier VII
2180
(1075 Bitev)
WN8 Tier VIII
2511
(6080 Bitev)
WN8 Tier IX
2937
(4016 Bitev)
WN8 Tier X
2986
(10348 Bitev)

Tanky (154)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 5734796482100.0%1966.9
BT-741562201457.14%490.9
53TP Markowskiego813888181952.63%1493.6
Ikv 65 Alt II6617577560.0%1059.0
T-50512930412041.67%197.2
IS-3A81989107034559.13%2646.2
STA-1815509024654.35%2566.0
BDR G1 B54424837951.9%847.3
Caernarvon816389467150.7%2297.1
MS-111522761145.45%709.9
T110E410285382314358.04%2645.4
Object 26810309985512651.59%2794.8
AMX M4 mle. 5410337986030056.0%3406.8
Lorraine 155 mle. 5189925689047.78%990.3
IS-38155181230058.0%2184.8
AMX 13 F3 AM613165659254.35%2508.7
T3281926109021470.56%3281.9
M3 Stuart3103250850.0%232.3
T1 Cunningham1239622977.78%2124.8
T 55A9243810015648.21%3286.6
SU-5444225812944.96%1082.5
T3762713172454.17%581.1
M4A3E8 Sherman688175117661.93%2328.2
45TP Habicha712097771844.44%1738.7
T67556640116454.88%1443.2
121B1030728007360.27%3353.3
AMX 50 1008193282869262.86%3041.2
M54 Renegade82133103416152.17%2872.2
Somua SM82269111638557.92%2881.0
M2 Light22313902055.0%1073.2
WZ-111 model 1-49210810094470.45%2351.6
SU-1821491532853.57%881.5
T-43711868905561.82%2338.5
Strv 103-0925139505862.07%2452.2
SU-2634452577150.7%1444.7
Pz.Kpfw. II2133206728.57%370.3
KV-1550150517448.85%1050.8
M48A5 Patton10241779669152.97%2444.1
T110E3103372100821961.19%3142.7
Type 5 Chi-Ri712759132060.0%2254.2
M2 Medium Tank31703281163.64%667.9
B142444344065.0%747.8
Super Conqueror10328791965258.9%3452.9
Tiger II819329925756.14%2793.1
AT 158194110492850.0%2619.6
Kolohousenka108610.0%0.0
UDES 03816737503641.67%1892.6
AMX M4 mle. 519201886211046.36%2089.1
Object 27710286993358758.6%3053.4
Object 4309213699114158.16%2356.2
Progetto M35 mod. 468186399071456.86%2749.4
Strv S18173770812748.03%2268.0
60TP Lewandowskiego10363790526057.31%3738.8
Centurion Action X1028118987655.26%2892.4
AE Phase I9269511152369.57%3477.7
Emil II9344013267464.86%4785.2
Bofors Tornvagn817228303537.14%1898.0
TVP T 50/5110280579320254.95%2869.7
Object 14010278097037767.11%3229.8
FV217 Badger103815111411961.34%4081.4
Black Prince711029291668.75%1770.8
E 100103205104220564.39%3152.7
Object 430U10259985629855.37%2581.3
Marder II32413312864.29%852.9
Leopard 110291284241955.13%3164.8
T3 HMC2259320333.33%1173.6
Sturmpanzer I Bison3252218771.43%1109.7
T-448154096612566.4%2964.0
Lorraine 39L AM33973821070.0%1778.7
Škoda T 5682287111715762.42%2746.6
Ikv 10352021811643.75%241.3
LT-4328106184840056.0%2533.8
Pz.Kpfw. II Ausf. D210411210.0%222.0
Konštrukta T-34/100711068653663.89%2152.8
T1E6219816220.0%726.5
Concept 1B92952107324161.83%3168.1
T-28422929110336.89%502.0
FV4202813569088353.01%1993.8
Tiger 13166214103450.0%964.3
IS7115960937855.03%1861.0
Škoda T 50921658827852.56%2239.9
Strv m/38249176366.67%229.9
Vz. 55103964110733858.58%4287.9
T-54 first prototype8148199616654.82%2421.9
T110E5102570781135654.72%2517.0
T30925899699460.64%2836.5
Renault FT190138825.0%323.2
Char Futur 4926319874751.06%2805.7
Conqueror92439102816861.31%2974.0
Pz.Kpfw. II Luchs41973032254.55%687.8
50TP Tyszkiewicza9241799211057.27%2608.2
Mäuschen9269911363262.5%2923.5
P.44 Pantera812936002751.85%1738.5
Leichttraktor12403891258.33%1451.7
Pvlvv fm/42252129366.67%264.1
105 leFH18B2503610.0%0.0
AMX 50 B102738778143256.7%2746.6
KV-85685265218452.72%1605.5
ARL 446100368710750.47%2120.4
T297163499419472.16%2971.2
M10392621110429172.16%3461.0
E 7592837109319761.93%3363.8
T-4632422436346.03%1107.5
T-2621701511637.5%728.2
T54E19272210375853.45%3357.5
King Tiger (Captured)79047571154.55%1121.5
M4A3E2 Sherman Jumbo610817748762.07%2758.2
BT-221412262060.0%679.4
AMX 3838815730.0%29.6
IS-710227071166354.6%2145.0
LTP3186214250.0%755.3
T7782022100825058.8%2778.9
STB-110307094470857.34%3391.4
WZ-111 model 5A103371103735468.08%3591.9
FV304636212010.0%321.6
T-109188188041358.6%2341.7
AMX 50 1209236590129754.55%2967.0
M8A1444431210.0%1018.6
110813538801464.29%1848.8
T-5492281100247557.89%3233.4
Kranvagn103638110712766.14%3835.4
Renault Otsu115227310.0%560.5
Panzerjäger I2255258862.5%1113.5
Grille5001100.0%261.0
Type 6192357104411361.95%3052.7
T26E4 SuperPershing81316778121953.24%1900.0
AMX Canon d'assaut 105819018522445.83%2241.3
Kampfpanzer 50 t92854114315060.67%3403.2
FV207810057222147.62%1130.6
AMX 13 105 AM mle. 50559839911155.86%1547.9
M4A1 Sherman56676097856.41%2124.0
M3 Lee43714571070.0%1620.0
Pz.Kpfw. III/IV5458336333.33%1134.7
Pz.Kpfw. 38 (t)333018810.0%1372.6
T207113983710862.04%2202.0
D232092591752.94%813.4
M26 Pershing8163378121660.65%3110.6
FV215b103099100511360.18%3293.8
114 SP21030567978062.5%2636.7
AMX M4 mle. 457145988910457.69%2494.0
Leopard Prototyp A923448969250.0%2724.7
SU-14-2812507255860.34%1514.3
Progetto M40 mod. 6510313386814459.03%3468.4
AMX 13 57781881812053.33%1685.4
M18 Hellcat6120759916265.43%3090.8
Tortoise93804145811070.0%4598.8
T25/2716285911546.67%2764.8
T-62A1016495887147.89%1404.9
D1247190683.33%264.1
M46 Patton9184968654458.46%2376.1
T1 HMC2128152742.86%535.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43443791266.67%1096.1
SU-8697446328051.07%1699.3
T57 Heavy10335698421559.07%3288.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved