eu Hráč DEMON_OwO_


WN8
2504
Recent WN8
3400
(403 Bitev)
Winrate
56.57%
Recent WR
60.3%
(403 Bitev)
Bitev
67502
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 67502 4 25 97 403
Průměrný Tier 8.56 8.0 8.44 8.34 9.38
Winrate 56.57% 50.0% 44.0% 61.86% 60.3%
Tanků odhaleno 1.73 1.5 0.96 1.07 1.42
Udělené poškození 2030.76 1164 2273.56 2253.7 2830.13
Obrana základny 0.59 0 0.0 0.0 0.08
Průměrně zkušeností 792.61 319 813.0 993.0 1120.0
WN8 2504 964 2891 3657 (+1) 3400 (+6)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 730 35 0 776
Průměrný Tier 10 8 6 9.89
Winrate 53.01% 57.14% 0.0% 52.96%
Tanků odhaleno 1.69 0.86 0.0 1.65
Udělené poškození 1961 1388 0 1921.0
Obrana základny 0.55 2.86 0.0 0.69
Průměrně zkušeností 732 594 0 722.0
Průměrně střel 10.02 9.51 0.0 9.92
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 2437 2902 158 1394
Průměrný Tier 10 8 6 8.83
Winrate 56.3% 71.09% 70.89% 58.32%
Tanků odhaleno 1.33 1.11 0.7 1.81
Udělené poškození 2041 1395 637 1714.0
Obrana základny 2.9 1.83 1.28 0.54
Průměrně zkušeností 867 910 316 773.0
Průměrně střel 8.27 6.06 4.29 8.53
(WG Player ID: 595414432)
Načteno za 0.61s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 3:17:35 - 17.10.2026 0:38:28)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
BZ-17681174010.0%727.0
Husarz8177311100.0%1847.0
SFAC 10588541250.0%642.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/DEMON_OwO_.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=DEMON_OwO_][img]https://lab-vole.cz/Signature/DEMON_OwO_.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 53462 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
28% (154 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2952
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2501
(64151 Bitev)
WN8 Tier VI
1990
(6986 Bitev)
WN8 Tier VII
1832
(4271 Bitev)
WN8 Tier VIII
2864
(15996 Bitev)
WN8 Tier IX
2111
(5691 Bitev)
WN8 Tier X
2581
(29403 Bitev)

Tanky (299)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6874270520152.74%1400.3
T95E28153710005461.11%2514.9
BZ-176827041312247666.16%3661.5
SU-152779937620945.93%1035.6
AS-XX 40 t11307794826549.43%2839.0
Bat.-Châtillon 12 t8101155414548.28%2053.6
Charioteer814766359244.57%1659.8
Object 703 Version II8207210818353.01%2660.4
EMIL 195182058105634661.85%2849.9
BDR G1 B57776422166.67%2168.4
StuG IV5466316333.33%835.8
O-I62104401100.0%317.2
Chieftain/T958189511784360.47%3549.6
Valentine AT41701854042.5%266.5
MS-11692141163.64%312.7
Wz. 64GC Bzyg1031149329748.45%2476.3
UDES 15/16103015967560.0%2782.2
Prototipo 68250711598357.83%3250.0
AT 253883236848.53%840.1
G.Pz. Mk. VI (e)2112158862.5%729.0
K-911029029959756.7%2851.2
Gryphon103622112858060.0%3340.9
Object 268101986788666.67%1341.2
AMX M4 mle. 54103617105617759.32%3541.9
Ares 90103021100913556.3%2825.7
IS-38160871128349.82%2151.1
M5A1 Stuart4461861330.77%0.0
AMX 13 F3 AM668432720052.5%1098.7
M53/M55919318598859.09%2336.9
Jagdpanther79816337753.25%1404.1
AMX AC mle. 46712557741952.63%1965.5
TKS z n.k.m. 20 mm2129205933.33%504.9
Wespe31141294240.48%192.0
AE Phase I926339755756.14%2936.4
Löwe8640265520.0%374.4
Vickers Medium Mk. II255933342.42%25.3
Panhard EBR 75 (FL 10)81300873142360.37%2888.2
Type 5 Ke-Ho44764071258.33%2051.8
S-5176963927759.74%880.6
FV226 Contradictious82480120335362.32%3118.4
T-2931892211361.54%633.6
Kpz. 3 GST Turm8217010688661.63%2640.3
ShPTK-TVP 10082299100750161.68%3501.8
121B103017100026958.74%3165.9
AMX 50 10081768623148256.95%2460.4
IS-7102303747185157.21%2305.7
Gonsalo82370121610560.0%3092.3
KV-1SA5955781933.33%2462.1
Bat.-Châtillon 25 t102286636503253.32%2419.8
SU-85B42842196749.25%614.1
M54 Renegade82199109897259.16%2979.6
Gabler’s Destroyer578044730.0%2247.4
Ashigaru1025168863650.0%2086.9
Matilda43374137100.0%948.7
Jagdpanzer IV66643687751.95%1308.3
AMBT82246111017658.52%3325.4
Hotchkiss H3522001981250.0%899.9
Challenger710796404055.0%1562.4
M2 Light2891903860.53%299.2
Panhard EBR 909111988415363.4%2144.0
M3743322074037.5%1080.2
Kampfpanzer 50 t9206310894376.74%2059.6
Spähpanzer SP I C712081087366.67%3488.9
Carro da Combattimento 45 t1030989949551.58%2803.7
SU-182192147333.33%1051.7
HWK 128130711022100.0%2505.1
GSOR 100882283112712666.67%3116.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9153851549448.99%1694.2
SU-2632288333.33%2.7
Jagdtiger9205374615952.83%1857.9
LPT-67 Šelma9115579511353.98%1862.2
BZ-7911378012405863.79%2887.5
KV-1540330121554.42%820.9
T110E410277675979356.37%2363.0
VK 16.02 Leopard580285520.0%0.0
S35 CA5138410461457.14%4319.4
T110E31029909959062.22%2533.2
BZ-689241710094656.52%2496.1
FV4005 Stage II102594762348954.86%2415.3
AMX 50 Foch (155)1028538607754.55%2595.1
M5 Stuart4781946845.59%54.3
Lorraine 40 t8211610343560.0%3247.8
M2 Medium Tank3851533461.76%242.1
B142662361553.33%660.6
Object 26010263289417256.4%2282.2
Emil I823339221872.22%3744.2
M4469197692568.0%1904.1
Kolohousenka1521361100.0%261.0
M3 Stuart3821685648.21%140.4
SU-2-12256465573253.13%1508.7
Vickers Medium Mk. I12090850.0%78.0
Object 2771033089601330.77%3032.1
Object 430920958748156.79%2151.0
M4153912655442.59%460.5
Chieftain Mk. 6102936100019157.59%2974.0
Progetto M40 mod. 65103029100020756.52%3158.8
T25/2781347417052.35%1202.1
E 75 TS8182393510657.55%2452.2
DBV-15210343795843965.6%3078.4
Vz. 64 Blesk899273510648.11%1867.1
Ares 859225810146352.38%2413.6
CS-53813778445261.54%1945.4
AMX AC mle. 488232210696258.06%3917.0
Hotchkiss EBR78037589158.24%2184.8
Vickers Medium Mk. III3751173641.67%32.8
Emil II917817193444.12%1558.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2869887634963.27%2917.1
Marder 38T44004062240.91%1041.4
T95922389792462.5%2233.7
Pz.Sfl. IVc54252574436.36%763.2
CS-6310264693720454.9%2589.7
CC-46 Pancernik9227410007160.56%2103.5
IS-2 shielded7768460333.33%605.8
WZ-120G FT9304910811450.0%2387.7
Bofors Tornvagn8234211422060.0%3378.5
Object 26110164323730.0%1031.9
Object 14010232890322759.47%2319.4
FV4004 Conway9194369016562.42%2067.5
Grille 151028469144961.22%2354.9
Panhard EBR 105101551800250355.49%2309.2
E 10010311792937461.5%2972.1
Object 430U10293096352858.33%2969.2
Projekt ION8241111224257.14%2587.7
Leopard 1103139937110359.2%3197.1
T3 HMC2122163850.0%407.6
SDP wz 66 Grom817459097962.03%1932.7
Sturmpanzer I Bison3245180933.33%759.6
AT-1260911442.86%16.7
BZ-7510287096612257.38%2514.7
Ho-Ri 31029928659555.79%2356.9
T57 Heavy10295691950857.28%2880.1
BT-7 artillery32362583855.26%940.7
IS-3A817088982441.67%1799.0
Škoda T 5682744127682765.9%3626.1
AM 39 Gendron-Somua2473706250.0%2698.2
Object 268 Version 41033129807061.43%2982.8
Patton the Tank91180852771.43%1330.4
LT-4328101190215255.26%2341.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D21344755100.0%695.7
TVP T 50/5110276787617351.45%2616.2
M7517122914149.65%457.9
T-2842051977047.14%470.2
AMX 50 Foch92868105914460.42%3267.5
ISU-1528157078814956.38%1829.2
T80311317511862759.26%2787.8
Object 705A10283079412959.69%2580.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E3681351100.0%261.0
IS7116653822056.36%1925.1
T28 Prototype8135051038051.84%1533.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C31302736561.54%621.6
Vz. 5510378092031460.19%3913.2
Kunze Panzer91850645520.0%1770.1
T-60203310.0%0.0
Renault NC-31197140425.0%304.5
Marder II31842112568.0%610.5
Object 705920638282445.83%2107.5
T309160548951250.59%1450.3
T26E581305862119353.48%1762.7
IS-M818649704351.16%2832.6
Renault FT1971711100.0%589.2
KR-111325610855556.36%2534.3
Char Futur 492694102427266.18%3099.8
Centurion Mk. 5/1 RAAC8178810381353.85%2843.1
Maus10324011812373.91%3058.1
AMX 50 Foch B10299491371559.3%2787.0
T2 Medium Tank2551201250.0%100.4
Type 97 Te-Ke2116140742.86%370.0
Pz.Kpfw. II Luchs4862059044.44%88.0
Taschenratte113848126912761.42%2944.7
SU-8554533111250.0%935.0
TNH 105/1000820039374158.54%3365.4
T4042532116944.93%480.0
AMX 4042624751776.47%1097.8
T56 GMC327629320060.5%1105.1
T-54917709228256.1%2103.8
Vz. 71 Tesák10127474710850.93%1642.8
TS-5482416127721264.15%3248.5
T-34-8568897816363.49%2259.6
T21644243112357.72%1305.4
T1 Heavy53352643943.59%490.5
IS-68025010.0%0.0
Dicker Max677146312353.66%1568.6
leKpz Borkenkäfer11186790421350.23%2140.7
ARL V39613759021968.42%4066.7
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger811426931258.33%1504.0
Ares 90 C113546113437758.89%3251.9
Sexton II3147282683.33%633.0
VCS 6x6 TS 90914349178360.24%2290.3
T-44814929816063.33%2572.5
AMX 50 B10260781293856.18%2515.0
T54E19222493218354.64%2554.5
T698132570814555.17%1849.7
Panzerjäger I2102124944.44%175.6
M4A1 Revalorisé818139641855.56%2433.0
WZ-120-1G FT8742575333.33%431.6
T71 DA790061718654.3%2202.4
ARL 4468704478056.25%1627.9
Renault Otsu122312310.0%944.9
E 65 Zwilling83038141310761.68%3776.9
T110E510322112252176.19%2967.7
Cobra92593101914455.56%2678.5
E 75927819976761.19%3046.7
T-4631031704346.51%245.6
CAV mod. 7111317511204062.5%3150.0
T-262611151643.75%68.4
AMX ELC bis522434024550.2%630.9
Lorraine 155 mle. 518110440035648.88%1370.6
T28 Concept73014671100.0%367.1
AMX 383901271526.67%37.1
SU-76M41211383046.67%138.6
Husarz8207810381464.29%2582.3
AMX 13 75743345422949.34%751.8
1131026599983461.76%3009.5
SMV CC-64 Vipera8239811835062.0%3233.2
STB-110266993471358.91%2659.0
Leox92935113515959.12%3178.6
Jagdpanther II812996239949.49%1327.2
Hirschkäfer11332688937252.69%2679.1
AMX 50 1209180568124260.33%2015.1
AMR 35202010.0%0.0
Škoda T 278189610253256.25%2991.3
WZ-111 model 5A10101942530.0%454.2
KV-2684753614560.0%1802.0
Vickers Mk. E Type B25940450.0%79.8
T2 Light Tank2381620450.0%1943.7
T 55A924619453441.18%2673.6
ASTRON Rex 105 mm82381118620559.51%3262.0
T-109151951741443.0%1531.9
M7 Priest31461514148.78%273.6
TT-130M923269442646.15%2723.6
Vz. 60S Dravec103821123724567.76%3236.5
M8A141431835050.0%187.8
Fantôme9255849220.0%2713.1
King Tiger (Captured)7186710161866.67%3309.2
Kranvagn103454109251565.24%3620.9
Rinoceronte10319698638959.64%3028.1
Strv K9247210449652.08%2889.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J417111550.0%183.5
KV-856996516319456.79%2152.3
Object 279 early103524104031459.55%2947.2
Bat.-Châtillon 155 559109652216950.89%1091.1
Pz.Kpfw. I2771731553.33%209.8
M10 RBFM5659524837.5%1260.8
Windhund821698791450.0%2899.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer434828928547.02%928.9
Kpz. Erich Konzept I929351344580.0%3122.8
T1 Cunningham11111746446.88%520.2
FV4201 Chieftain Proto9257310503855.26%3040.0
M10 Wolverine534225216544.24%612.7
WZ-114924369824151.22%2671.3
T7 Combat Car2991401729.41%256.5
O-I Experimental5435313757.14%807.0
Achilles66735172853.57%1330.4
SFAC 105822309746762.69%2543.5
LTP315714230.0%485.9
Rheinmetall Skorpion819088628650.0%2057.2
M3 Lee41451877652.63%383.3
AMX 13 90995355173451.23%1523.9
Ashbringer1030169791154.55%2481.1
XM5782644118754961.02%3169.0
TNH T Vz. 519273799311758.12%3340.8
D23279221450.0%1212.3
Rheinmetall Panzerwagen10155684149455.87%2040.4
T-4379777233043.33%1544.6
114 SP21032028554944.9%2464.9
Spähpanzer Ru 251916271021666.67%3678.1
Universal Carrier 2-pdr21481891154.55%536.6
AMX M4 mle. 45711165986663.64%1740.7
Black Rock113552109021453.74%2878.6
T95/FV4201 Chieftain103000960175958.16%2469.7
Black Prince II71722832425.0%2124.3
Tiger-Maus9256511285867.24%2888.7
ELC EVEN 9089498829259.78%2150.7
M18 Hellcat6931506249953.54%2053.1
Lorraine 155 mle. 50778434325450.39%1016.6
Object 28391073853366.67%1142.1
Char Mle. 759156391736955.83%2556.5
Alecto422119812541.6%398.4
Jagdpanzer E 100102938801178157.66%2575.4
CS-67 Szakal1124057955637.5%1647.5
Panhard AMD 178B65696087554.67%1861.3
StuG III Ausf. G531522613250.76%600.1
T7782237108314060.0%3019.2
Obsidian818641101862.5%2724.7
Light Mk. VIC223318910.0%1146.1
T1 HMC2831062050.0%316.9
AMX 12 t636336227846.76%786.2
Type 61921729795056.0%2502.8
null021857685056.0%0.0
Stinger103626111527363.74%3092.4
T92 HMC10201973755957.07%1977.9
Chimera8139111551100.0%1454.7
Bat.-Châtillon Bourrasque822601104131664.13%3523.8
STA-281153861580.0%1839.3
Bat.-Châtillon 155 5810129171820649.51%1034.5
Leichttraktor1117233944.44%404.7
E 2571172665257456.18%2107.6
AMX ELC 901611071009757.14%4540.5
Nergal8183310152556.0%2485.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved