eu Hráč CyberGazON2077

[] (Historie)


WN8
2251
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.01%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
15682
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 15682 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.19 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.01% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.45 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1486.69 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.37 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 689.62 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2251 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 710 137 43 964
Průměrný Tier 10 8 6 9.46
Winrate 58.17% 48.91% 32.56% 54.25%
Tanků odhaleno 1.16 1.56 0.4 1.3
Udělené poškození 2100 1319 680 1852.0
Obrana základny 0.47 1.68 2.05 1.08
Průměrně zkušeností 804 659 296 748.0
Průměrně střel 10.59 8.03 8.35 9.93
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1349 2663 1973 2149
Průměrný Tier 10 8 6 7.8
Winrate 60.42% 54.52% 52.81% 61.61%
Tanků odhaleno 1.68 1.37 1.22 1.39
Udělené poškození 2282 1609 692 2110.0
Obrana základny 1.49 1.55 0.95 0.81
Průměrně zkušeností 830 765 536 851.0
Průměrně střel 10.07 9.06 9.51 10.12
(WG Player ID: 517525149)
Načteno za 0.65s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.4.2024 8:19:03 - 18.4.2024 19:26:21)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/CyberGazON2077.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=CyberGazON2077][img]https://lab-vole.cz/Signature/CyberGazON2077.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
78% (351 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1125
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2438
(12090 Bitev)
WN8 Tier VI
1421
(2644 Bitev)
WN8 Tier VII
1986
(1542 Bitev)
WN8 Tier VIII
2623
(3106 Bitev)
WN8 Tier IX
2824
(2119 Bitev)
WN8 Tier X
3182
(2679 Bitev)

Tanky (276)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x685408312100.0%838.1
Caernarvon818451139580.0%2449.5
T-505541614748.94%90.4
IS-3A8422914521100.0%4661.7
Object 261101280788366.67%1041.5
T-22 medium10299910111258.33%2913.5
FCM 50 t812386371118.18%1445.4
Sexton II3951071040.0%154.8
WZ-111 model 1-49299111905770.18%4053.3
Manticore102490870333.33%3961.7
O-I66844564148.78%1047.4
T1E621803651100.0%914.0
MS-1142711723.53%0.0
Excelsior511479502458.33%3537.1
M40/M43815128014153.66%1712.5
VK 36.01 (H)6674441837.5%1148.6
SU-101817928908457.14%2435.9
LT vz. 3831011583132.26%130.8
Pz.Kpfw. I246156862.5%224.8
AMX 30 1er prototype9310711104047.5%4053.5
M4A3E2 Sherman Jumbo67556167659.21%1580.1
IS-38149261062655.27%1891.4
T-602289313771.43%1706.7
AMX 13 F3 AM69806845657.14%1581.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro24385421100.0%2687.5
M3 Stuart31452971442.86%413.6
D23831352040.0%55.5
Wespe31081001225.0%114.7
Vickers Medium Mk. III3611191936.84%1.1
SU-100M1793050612751.18%1284.7
Vickers Medium Mk. II22376728.57%0.0
KV-58468820181100.0%8476.8
VK 75.01 (K)829291428683.33%5361.0
Panhard EBR 75 (FL 10)816669644560.0%3748.0
T3766626932259.09%1925.5
Renault R352104271333.33%258.8
Object 90710436313311369.23%5631.1
S-5177723814862.5%926.1
Pz.Kpfw. III Ausf. E3911752240.91%37.6
leKpz M 41 90 mm GF897766033550.75%1866.9
Rheinmetall Panzerwagen10193986316357.67%3041.7
T-28E with F-3045845537759.74%1811.5
SU-130PM8246310911100.0%2113.5
Hotchkiss H3521698933.33%0.7
Object 430B10303010701668.75%2814.6
AMX 50 1008180088621155.92%2334.7
IS-710303188313953.24%3103.6
Churchill I53723828053.75%741.1
Bat.-Châtillon 25 t10255589531957.05%2597.5
SU-85B423221011152.25%479.3
M54 Renegade823621068850.0%2877.7
Strv fm/21121724210.0%1131.5
M1271096736862.5%1398.3
Škoda T 406119159010.0%2500.5
Sturer Emil77193541338.46%678.4
CS-6310349910811566.67%3834.2
M2 Light Tank2124366757.14%434.0
Panhard EBR 90918208272762.96%3999.0
M3744514662653.85%1769.0
BDR G1 B54744735550.91%926.6
Spähpanzer SP I C710648238650.0%2084.9
Panther715289695757.89%2922.1
SU-18294931442.86%367.0
11310393412741181.82%4677.7
Pz.Kpfw. S35 739 (f)312815810.0%105.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9182984717252.91%2271.7
SU-263641082951.72%130.9
StuG IV55314184447.73%1394.3
ISU-152K8214710201573.33%2979.7
Panzerjäger I2117128366.67%423.8
Pz.Kpfw. II21072011643.75%256.7
KV-1529825519843.94%422.2
VK 16.02 Leopard54184363759.46%1607.2
M48A5 Patton10175657010.0%1348.1
T2 Medium Tank2114156333.33%323.9
T-54 ltwt.9157296914959.73%2750.9
T-100 LT1020349119759.79%3484.0
AMX 50 Foch (155)1027875923348.48%2376.2
M5 Stuart41053322968.97%462.4
M2 Medium Tank3571312441.67%12.4
B14961631241.67%30.3
Type 2597 Chi-Ha343252475.0%261.7
Object 2601057051482475.0%6710.2
T-44-10082656849728.57%4126.3
Type T-3457126461450.0%2267.9
Hummel65642778042.5%629.7
Object 416813237203444.12%1543.5
43 M. Toldi III3774710.0%63.9
SU-85I532828610349.51%585.2
AMX M4 mle. 519319112642166.67%4364.7
Vickers Medium Mk. I173188977.78%393.2
Object 27710317996217859.55%3280.1
Großtraktor - Krupp32815111172.73%1272.5
Matilda IV5143153425.0%68.5
Renault FT 75 BS2167118333.33%781.0
M41 HMC53713441442.86%355.9
Progetto M35 mod. 4682478108022960.7%3936.7
Strv S18215991524659.35%2995.0
E 75 TS81787940366.67%1875.3
SU-15278014075954.24%1035.0
SU-85529125813455.22%593.0
Pz.Kpfw. T 2555504532462.5%1873.1
GSOR 1008823641040475.0%2358.4
Tetrarch2312404837.5%1758.2
LT vz. 352731755100.0%362.4
Marder 38T43162763531.43%591.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3761322540.0%1.1
Škoda T 2567516892060.0%1499.5
50TP prototyp8261011033557.14%3785.1
IS-2 shielded7275814802100.0%4596.1
Cromwell B679257826851.87%1630.1
SU-100658437719048.95%981.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8283912363961.54%4429.9
Rhm.-Borsig Waffenträger819297686968.12%2323.8
Škoda T 2453503018653.49%963.1
Type 91 Heavy3241432343.48%47.9
VK 30.02 (M)6132810031258.33%3325.0
Pz.Kpfw. II Ausf. G3162166616.67%475.2
Object 140103085102035557.18%3300.0
Rheinmetall Skorpion G82499103423058.7%3260.1
E 1001035531158250.0%3718.7
Object 430U1028478703956.41%2697.1
Marder II3103136633.33%57.5
Valentine II4209392366.67%717.2
AT-12160187966.67%669.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. D41392143958.97%336.2
Pz.Kpfw. 35 (t)2812874100.0%423.2
Lorraine 39L AM31261941376.92%420.6
T 55A925019343148.39%2811.2
Object 268 Version 41032349226253.23%2886.9
LT-432815958167263.89%4017.6
Pz.Kpfw. II Ausf. D29173742.86%24.4
KV-481160750955.56%1265.4
Konštrukta T-34/100710566293850.0%1712.2
TVP T 50/511029998986358.73%3029.4
Matilda42762614934.69%573.0
T-284751508144.44%45.8
Object 705A1028168301833.33%2174.5
IS7109853217950.84%1643.1
Škoda T 50931429374060.0%3384.9
T-2932132891060.0%691.7
T26E5 Patriot81509965560.0%2010.4
M5A1 Stuart44905732347.83%2019.3
G.Pz. Mk. VI (e)20881100.0%261.0
T110E5101975729540.0%1372.0
Object 705922418005752.63%2224.2
T-34-85M613499259963.64%2865.9
MT-2562263423740.54%432.3
IS-M827991226475.0%4804.3
Leopard 110347085936858.7%3431.3
Renault FT1363230.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H548935710054.0%1404.6
Leopard Prototyp A93179104513268.18%3841.7
Pz.Kpfw. II Luchs43935517956.96%1653.7
Centurion Mk. 5/1 RAAC817499733253.13%2402.3
T-15065414768542.35%774.2
Conqueror9253591710752.34%2967.4
Panther II818809704257.14%2945.7
Caernarvon Action X8218112841100.0%2234.1
Object 252U Defender8262911861764.71%3574.9
Škoda T 27819959237154.93%2889.1
Durchbruchswagen 241322181353.85%239.2
E 5093201103823961.09%4027.3
VK 28.0165286233661.11%1514.8
M53/M55921229694669.57%2222.8
AMX 404088425.0%0.0
L-602215526250.0%1269.5
Pz.Kpfw. I Ausf. C323940618652.69%1246.2
T-34-85 Rudy686358057050.18%1626.2
A-4367094317343.84%1447.7
T25 Pilot Number 1815038091533.33%1862.8
WZ-131713559995858.62%3745.8
Cruiser Mk. IV4831301136.36%21.2
Leichttraktor173881010.0%75.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)4599687988.89%1841.3
Pz.Sfl. IVb42381806546.15%582.3
T28 Concept76826692100.0%958.7
105 leFH18B2585963923554.89%1942.6
AMX 50 B1036019695851.72%3523.5
Heavy Tank No. VI612659671172.73%2580.7
Pvlvv fm/4221203271100.0%461.8
KV-85646739713241.67%564.8
M4A1 Revalorisé818519297548.0%2495.8
T26E3 Eagle 77121611655100.0%2007.7
WZ-120-1G FT82477880887.5%2921.1
BT-7 artillery374119425.0%2.3
Spähpanzer Ru 2519143184311148.65%2444.4
T297165410136563.08%2495.6
T-50-261090522837.5%3138.4
T34 B818291044475.0%2604.0
T-463591422857.14%157.8
T-2620610.0%0.0
AMX ELC bis54254319153.85%1730.1
Covenanter51112112842.86%177.2
Lorraine 155 mle. 51813016876946.38%1495.0
AMX 3831192682347.83%333.4
SU-76M41571684052.5%353.5
Somua SM835141691580.0%5837.0
AMX 13 7579878459956.57%2395.4
STB-11038621111475.0%3729.5
KV-1S638835314353.85%718.6
WZ-132814739024358.14%3178.9
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)25136361100.0%1491.1
Churchill VII611098362560.0%2472.1
D12991561100.0%447.8
Lansen C83468961333.33%5834.0
Cruiser Mk. III31142392100.0%587.6
WZ-111 model 5A10357710446561.54%3573.3
KV-2651834325244.84%717.9
T2 Light Tank23036601485.71%2016.4
SU-541041751866.67%261.0
112822611099650.0%3403.5
Super Conqueror103622106216561.21%3438.5
AMX 50 120926079398050.0%2835.4
ST vz. 39481230366.67%242.3
M6A2E1819699921361.54%2764.1
M48A2 Räumpanzer82016875450.0%2934.1
1108298917301100.0%5275.2
T-54917068917655.26%2000.8
Renault Otsu12004772100.0%1296.2
IS-2713317654050.0%1675.1
Kolohousenka12692633.33%3.1
59-16610027731546.67%3357.7
Grille54393458143.21%744.7
O-Ni714599664763.83%2279.0
A-44794365811053.64%1648.2
Panther mit 8,8 cm L/718200911081668.75%3458.0
T-109200870754047.59%2108.3
T1 Cunningham169138540.0%155.1
KV-3785251912651.59%1095.5
Loyd Gun Carriage23093102100.0%3022.8
Ikv 7235688131100.0%2161.2
AMX Chasseur de chars816039188450.0%2332.2
Strv m/40L3388621683.33%1965.8
O-I Experimental54193638242.68%667.1
Churchill III55285675662.5%1282.9
M4A1 Sherman54824325851.72%1356.4
M3 Lee42452535554.55%802.8
AMX 13 909148488612351.22%2572.8
ARL 4468456578158.02%1604.8
Panhard EBR 10510227789722151.58%3627.0
T-34549638628152.67%1532.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286167910851361.54%4987.1
BT-SV3127016101100.0%8357.9
Sherman VC Firefly613289871100.0%3044.4
VK 30.01 (H)58515083560.0%2243.3
Carro da Combattimento 45 t10324510546662.12%2617.8
CS-52 LIS824209781450.0%3217.4
AMX M4 mle. 457123484711656.03%1974.5
Pudel62169196810.0%7333.4
T95/FV4201 Chieftain103622107515164.24%2846.6
T95E610300910502373.91%3002.1
VK 100.01 (P)81587819333.33%1697.7
T-4521702842065.0%897.8
Type 586753584333.33%1507.3
ELC EVEN 90815051202862.5%4434.0
AMX 13 57716289224755.32%3614.0
Type 59 G8223610101450.0%2933.9
M24 Chaffee52112736547.69%576.9
Lorraine 155 mle. 50710667337263.89%1490.9
StuG III Ausf. B42542955048.0%554.3
Object 430 Version II9263210914259.52%3284.9
Cruiser Mk. II2111135633.33%199.3
StuG III Ausf. G55905451241.67%1450.4
FV215b (183)101748600771.43%1282.8
Light Mk. VIC219425510.0%798.5
Nashorn6101551710549.52%1944.2
M46 Patton9312311702955.17%3754.6
T1 HMC2067333.33%0.0
AMX 12 t65655786155.74%1558.5
Type 64670560711947.06%1873.3
Matilda Black Prince56346331457.14%1738.2
LTTB8126692418053.89%2897.7
Renault FT AC267101333.33%0.0
E 2571592103113863.77%3128.1
Renault NC-3116011020.0%57.7

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[ICOH] INTERNATIONAL COMPANY OF HEROES22252498Vstoupil1.2.2022
[DCREW] Unicorona Dead Crew14511656Odešel1.2.2022
[SWAG_] KEEP CALM AND GET YOUR SWAG ON!!13591547Vstoupil16.5.2021
[KILL-] Kill Crush Destroy15851352Odešel16.5.2021
[KILL-] Kill Crush Destroy15851352Vstoupil20.4.2021
[DCREW] Unicorona Dead Crew14511656Odešel20.4.2021
[DCREW] Unicorona Dead Crew14511656Vstoupil6.3.2021
[NOMI] No More Ideas!26153217Odešel6.3.2021
[INV1L] INVIL ACADEMY25463106Vstoupil23.4.2019

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved