WN8
1435
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
54.59%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
25582
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 25582 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.46 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 54.59% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 862.11 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.82 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 579.01 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1435 0 0 0 (-1) 0 (-1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 15 33 69
Průměrný Tier 10 8 6 6.28
Winrate 0.0% 33.33% 45.45% 47.83%
Tanků odhaleno 0.0 0.33 0.76 0.51
Udělené poškození 0 836 719 740.0
Obrana základny 0.0 0.0 2.7 1.49
Průměrně zkušeností 0 371 433 444.0
Průměrně střel 0.0 4.93 6.48 6.39
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 45 1056 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.11
Winrate 0.0% 31.11% 70.83% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.44 0.66 0.0
Udělené poškození 0 1137 681 0.0
Obrana základny 0.0 0.29 1.94 0.0
Průměrně zkušeností 0 413 550 0.0
Průměrně střel 0.0 6.4 7.4 0.0
(WG Player ID: 501135155)
Načteno za 2.92s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (29.10.2026 13:49:58 - 30.10.2026 18:40:55)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Cpt_Blackadder.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Cpt_Blackadder][img]https://lab-vole.cz/Signature/Cpt_Blackadder.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
52% (185 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
717
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1451
(17944 Bitev)
WN8 Tier VI
1394
(4759 Bitev)
WN8 Tier VII
1379
(4068 Bitev)
WN8 Tier VIII
1514
(5757 Bitev)
WN8 Tier IX
1516
(3134 Bitev)
WN8 Tier X
1422
(226 Bitev)

Tanky (271)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panther II8106559815653.85%1323.9
FCM 3621362101250.0%518.5
Renault UE 5732652552458.33%903.7
BT-74181531861.11%205.5
Ikv 65 Alt II67884607956.96%1619.8
T3481346750101555.86%1757.3
T-5051113755450.0%208.0
Charioteer86314818149.38%510.4
FCM 50 t810926105050.0%1248.8
Type 95 Ha-Go2383437757.14%1951.7
BDR G1 B553647115552.26%1079.2
Caernarvon8137375412449.19%1656.4
StuG IV5594495742.86%1586.4
O-I610327508562.35%2166.3
Strv m/4256616883271.88%2193.3
VK 45.02 (P) Ausf. A8114469018551.89%1333.1
Comet797678512357.72%1907.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3121280862.5%333.5
M40/M43813726048252.44%1585.6
Type 91 Heavy3104185450.0%189.3
SU-10188475646956.52%917.3
T2164396306350.79%1247.3
AMX 30 1er prototype9150767315856.33%1534.1
M4A3E2 Sherman Jumbo66095708944.94%1219.1
IS-38141276724753.85%1769.3
M5A1 Stuart42323464542.22%692.9
AMX 13 F3 AM678853737053.78%1184.9
Strv 7466907064875.0%1552.0
T32814738977660.53%1948.1
Type 89 I-Go/Chi-Ro2243340250.0%940.1
M3 Stuart3862061735.29%70.7
Jagdpanther774449020753.62%981.1
Ferdinand8138066520951.67%1590.1
AMX AC mle. 4679355849956.57%1351.0
Type 3 Chi-Nu55505294852.08%1807.8
Wespe32522031952.63%986.1
SU-100M1789361112259.02%1392.5
FV304678450020253.47%1568.3
Indien-Panzer899369620752.66%1301.1
VK 45.02 (P) Ausf. B912095532045.0%927.5
T3766757956060.0%2218.6
Type 5 Ke-Ho44715413458.82%2077.1
M4A3E8 Sherman65864421861.11%1092.6
S-517132559423248.28%1729.3
Pz.Kpfw. III Ausf. E3179330862.5%578.3
T-28E with F-304490439933.33%1287.8
T67572958480965.88%2147.3
M14/4122332631100.0%945.9
AMX 50 100813557067853.85%1715.4
IS-71019476621233.33%1355.5
Bat.-Châtillon 25 t1021087792846.43%2188.3
SU-85B44344112751.85%1296.5
Type 5 Chi-Ri799170513554.81%1688.9
M127112961215558.71%1651.9
Cruiser Mk. II22233611758.82%954.6
Löwe8134272124248.35%1589.9
Sturer Emil79465509948.48%1324.1
Jagdpanzer IV651537616051.25%864.5
Hotchkiss H352206275475.0%1208.1
D12512244100.0%261.0
T-4377266458454.76%1170.3
Pz.Kpfw. T 2556454582751.85%1734.1
Type 2597 Chi-Ha31702901241.67%406.6
WZ-131758868410547.62%1241.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9140977022154.75%1492.3
SU-2632072724376.74%668.3
Jagdtiger917617297656.58%1587.8
Leo76565587266.67%999.9
ST-I9154575728751.92%1465.5
Pz.Kpfw. II22205672100.0%1037.8
KV-1555046928447.89%1140.4
G.W. Panther7141756419245.83%1902.0
VK 16.02 Leopard510333111652.59%187.3
S35 CA56744945352.83%1761.6
Conqueror916116579951.52%1524.8
Centurion Mk. 7/19177576126355.51%1925.7
M5 Stuart414844211250.89%280.3
Pz.Sfl. IC44903981100.0%1704.3
M2 Medium Tank3901383158.06%232.1
B1433345413164.89%1076.6
Pz.Kpfw. II Luchs41392273161.29%469.3
Type T-34545750010954.13%1443.9
Hummel697445335949.86%1747.5
IS-41017887177347.95%1423.5
MS-111633333161.29%959.4
Vickers Medium Mk. I12825852100.0%1968.1
Matilda IV5356493560.0%886.0
Renault FT 75 BS21952652365.22%1434.4
M415109453520761.35%2156.3
SU-86768443580.0%1126.0
Panhard AMD 178B65025644852.08%1469.0
M15/4236565191100.0%2258.3
Renault G155234846854.41%1580.5
SU-15275494054533.33%532.1
Grant44014973060.0%1622.7
Centurion Action X101872601944.44%1282.7
Centurion Mk. I8117382419865.15%1743.8
AMX AC mle. 4889025357150.7%830.5
Hotchkiss EBR72484411250.0%350.6
Tetrarch2154233560.0%724.0
LT vz. 3524294661100.0%2360.1
Marder 38T44474872673.08%1255.1
Pz.Sfl. IVc57336733672.22%1912.4
Škoda T 2567656545673.21%1722.7
Tiger I798465014254.23%1328.2
AMR 35220823910.0%801.1
Sherman Firefly68357634077.5%2025.9
SU-100660647919457.73%1141.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4941957852.56%166.6
Rhm.-Borsig Waffenträger814375733050.0%1346.5
Škoda T 2455234174273.81%1773.5
Black Prince799378711759.83%1532.5
T1E621062661361.54%487.5
SARL 42441241020063.0%1514.7
VK 30.02 (D)775066017456.32%1174.9
T110E51017146404555.56%1395.9
Valentine II43494621656.25%1263.4
T3 HMC21974452100.0%984.2
Sturmpanzer I Bison3381052748.15%73.2
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43914892564.0%1330.5
T-448105678722860.09%1544.7
BT-7 artillery33894181100.0%1398.0
Lorraine 39L AM33922932965.52%1555.9
Ikv 10355705464959.18%1665.8
VK 30.01 (H)58036805558.18%2582.8
KV-48118568522150.68%1371.8
Konštrukta T-34/10078304604057.5%1238.2
Bishop55974986063.33%1557.5
M753794756750.75%1544.8
A-2056020310047.0%81.2
T-2841652525742.11%272.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C320545813356.39%1068.0
M24 Chaffee52796384656.52%879.4
TOG II*69666995560.0%1939.0
G.W. Tiger9141855421947.03%1381.2
IS782060113853.62%1156.9
T28 Prototype810785828457.14%1163.1
Sturmpanzer II42961779252.17%895.8
Kampfpanzer 07 RH884861314342.66%872.4
Renault NC-311132292450.0%666.8
T25/27107168414256.34%1658.3
LT vz. 383256337977.78%1048.0
M7 Priest351229113158.78%1986.8
Leopard 11016876683455.88%1396.0
Renault FT1211731266.67%230.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H527228119446.39%529.2
Char Futur 4911665993935.9%790.9
T-34-17107080810060.0%1972.0
Pz.Kpfw. S35 739 (f)33325835972.88%1103.6
T71 DA75766536256.45%1226.4
T-150662653911746.15%897.0
T2 Medium Tank2120200580.0%665.3
Type 97 Te-Ke2872232100.0%413.4
Tiger II8138278318457.61%1897.4
AMX 13 57 GF766068013158.02%1327.6
SU-8553183281947.37%593.6
VK 28.0162404084139.02%436.8
Valentine32773762748.15%1006.9
AMX 40422928311649.14%790.2
T56 GMC33103021100.0%1188.1
AMX 105 AM mle. 474388356580.0%1368.2
T-34-85654748412355.28%1039.4
ARL V39653642510551.43%885.3
Super Hellcat75673423438.24%524.6
Renault R3522044062580.0%1199.8
Cruiser Mk. IV41112221637.5%80.1
Leichttraktor117938127157.56%990.7
Pz.Kpfw. B2 740 (f)43294408857.95%796.8
FCM 36 Pak 4033714265267.31%1148.3
Somua S3533604478968.54%1268.8
Sexton II31632641957.89%648.7
T28 Concept78724691861.11%1383.1
Heavy Tank No. VI68475649955.56%1543.8
Pvlvv fm/422111202450.0%338.4
M4A1 Revalorisé81074637742.86%1298.3
Pz.Kpfw. 35 (t)21421618042.5%584.6
Renault Otsu11555411100.0%834.3
T297109374415457.14%1555.9
M1039181986024657.32%2008.9
E 75913826854153.66%1156.2
Type 58672864013753.28%1610.2
T-4631934411080.0%946.2
AMX ELC bis547960132256.52%2000.0
Type 95 Heavy43195101172.73%1274.2
Covenanter52764313560.0%978.9
Lorraine 155 mle. 518101267924148.13%1079.4
Fiat 300012462552100.0%1303.0
BT-2234153333.33%2.3
AMX 383811243743.24%30.8
SU-76M41912483644.44%356.6
LTP32523992100.0%1462.5
Sav m/4343373202462.5%1032.5
AMX 13 7574905097251.39%932.6
M41 Walker Bulldog8502380633.33%564.3
Churchill I570560411654.31%1707.5
P26/4044483061361.54%1294.3
WZ-13287596481952.63%1307.3
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)225841423352.79%846.6
Churchill VII67797044060.0%1480.5
Crusader64414925150.98%1339.5
Leopard Prototyp A9146574735453.67%1499.7
Cromwell667753529250.34%1374.9
Cruiser Mk. III32113881560.0%1201.7
Pz.Kpfw. II Ausf. D2832961100.0%382.0
KV-26513450633.33%570.8
Vickers Mk. E Type B285140425.0%121.6
T2 Light Tank21293571070.0%599.3
AMX 50 120914646387837.18%1258.3
ST vz. 3943373443852.63%1106.0
M8A143133015251.92%724.1
1108117265915451.3%1370.6
T-549148268624749.39%1597.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J41952732951.72%402.8
IS-27115579812861.72%1897.7
59-1662315748550.59%498.0
Grille572636622053.64%1808.0
O-Ni76246384100.0%784.5
M10 RBFM598322366.67%261.0
T-109168278720655.83%1812.2
T26E4 SuperPershing810536611656.25%1353.5
T-1273200440785.71%749.8
KV-377525606453.13%921.5
Loyd Gun Carriage244179666.67%252.0
Ikv 7231592391070.0%493.8
Somua SAu 4043473613464.71%1071.0
O-I Experimental57976264153.66%1659.3
AMX 13 105 AM mle. 5054923987755.84%1029.0
M4A1 Sherman53944589651.04%1106.0
M3 Lee425029415155.63%932.7
Pz.Kpfw. III/IV53414674163.41%1022.4
ARL 44675754737855.29%1449.6
Type 3 Chi-Nu Kai55805828563.53%1775.0
Pz.Kpfw. 38 (t)31461709148.35%372.9
T-34544550610953.21%1295.1
D232143391353.85%869.6
Birch Gun437138318454.89%1499.2
Tiger (P)774356618742.25%854.9
Panther78846369246.74%1386.9
AMX M4 mle. 457102970017954.75%1492.1
AMX Chasseur de chars8116565939550.89%1621.5
Lago43906281478.57%1505.2
T-452174199333.33%717.0
Type 98 Ke-Ni31153551172.73%480.4
M4A1 FL 10654838110.0%546.9
Stuart I-IV3268362955.56%1171.1
Semovente M43 Bassotto6239212333.33%79.9
Sherman III55025315261.54%1459.8
Cruiser Mk. I120722020.0%924.8
M18 Hellcat682457132754.43%1680.9
AMX 65 t86475271163.64%703.3
Lorraine 155 mle. 50782948318655.38%1051.8
Type 4 Chi-To682069311760.68%1892.0
Challenger788058612251.64%1142.9
Bat.-Châtillon 155 559115965510841.67%1055.0
A-43678966410564.76%1754.7
StuG III Ausf. G537129912544.0%729.2
STA-1810776368250.0%1277.0
Churchill Gun Carrier65664335347.17%942.5
Light Mk. VIC2252451366.67%1748.0
Nashorn68995745448.15%1517.2
Type 598106876284657.33%1557.0
AMX 12 t629234411346.02%584.0
Jagdpanzer 38(t) Hetzer419321013046.92%329.3
VK 30.01 (P)642538918149.17%611.6
Matilda Black Prince56225854967.35%1928.0
Renault FT AC2285243560.0%1259.3
E 25796867310054.0%1514.6
M4A3E8 Fury67165827352.05%1538.5
Strv m/42-57 Alt A.2685156132764.53%1804.1
AMX 13 90979167347249.79%1223.2
Bat.-Châtillon 155 58108966212560.0%731.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved