eu Hráč Commando22_defender

[G0LDN] Golden Noob Campers (Historie)


WN8
1250
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
50.22%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
12433
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 12433 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.87 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 50.22% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.04 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 915.62 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.33 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 457.53 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1250 0 0 0 (+1) 0 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 129 8 0 137
Průměrný Tier 10 8 6 9.88
Winrate 39.53% 37.5% 0.0% 39.42%
Tanků odhaleno 0.91 0.38 0.0 0.88
Udělené poškození 1565 1174 0 1543.0
Obrana základny 0.18 0.0 0.0 0.17
Průměrně zkušeností 457 465 0 457.0
Průměrně střel 9.02 7.38 0.0 8.93
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 60 123 591 24
Průměrný Tier 10 8 6 6.63
Winrate 63.33% 37.4% 51.78% 45.83%
Tanků odhaleno 0.75 1.01 0.72 0.71
Udělené poškození 1841 1118 621 1612.0
Obrana základny 2.67 0.98 1.95 1.79
Průměrně zkušeností 606 452 376 468.0
Průměrně střel 8.7 7.28 6.93 8.67
(WG Player ID: 536966386)
Načteno za 1.38s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.6.2024 17:21:47 - 12.6.2024 17:21:49)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Commando22_defender.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Commando22_defender][img]https://lab-vole.cz/Signature/Commando22_defender.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
900+ WN8
100% (350 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
625
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1278
(9967 Bitev)
WN8 Tier VI
1012
(3235 Bitev)
WN8 Tier VII
962
(1714 Bitev)
WN8 Tier VIII
1467
(2463 Bitev)
WN8 Tier IX
1526
(1363 Bitev)
WN8 Tier X
1780
(1192 Bitev)

Tanky (204)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
FCM 36225104540.0%2.6
Renault UE 573213192850.0%544.3
BT-743793221145.45%1565.3
Pz.Kpfw. III Ausf. K54905252100.0%1166.7
Ikv 65 Alt II67954703458.82%1350.1
AT 774294072759.26%428.9
Object 257914136385648.21%1163.5
SARL 424244228650.0%631.3
Bat.-Châtillon 12 t85844591942.11%828.9
STA-189885544250.0%1199.5
BDR G1 B511285314573.33%3229.1
StuG IV54412721030.0%960.3
O-I660637213454.48%970.8
MS-11107413811100.0%15083.8
A46683642330.0%3373.3
G.Pz. Mk. VI (e)29911250.0%105.5
Type 91 Heavy3131131844.44%56.4
SU-100M17168511032176.19%3050.1
AMX M4 mle. 541018676281464.29%1243.8
IS-38143965120249.5%1756.8
M5A1 Stuart42122001040.0%467.6
AMX 13 F3 AM683146913349.62%1239.9
T-150647030920943.06%599.2
Type 89 I-Go/Chi-Ro2150211633.33%481.6
M3 Stuart313916020.0%303.5
TKS z n.k.m. 20 mm216111920.0%550.9
Wespe31041791942.11%158.6
AE Phase I922598196767.16%2350.6
Vickers Medium Mk. II24616703100.0%3244.5
VK 75.01 (K)814616288650.0%1830.3
Panhard EBR 75 (FL 10)881753133746.29%1368.8
S-5176093706746.27%586.3
Renault FT11063431100.0%648.8
T-2933413951100.0%1280.0
T67524423013652.21%407.5
M14/4121624551100.0%623.7
IS-71021085766535.38%1670.0
SU-85B41781471338.46%184.4
Strv fm/21125219410.0%1438.7
SU-101810444924238.1%908.6
Sturer Emil77654197948.1%934.6
Strv 103B1017515801752.94%1282.5
M2 Light Tank21312003545.71%387.9
G.W. Tiger (P)811305537157.75%1314.3
Type 2597 Chi-Ha3718140.0%0.0
SU-18260175475.0%347.7
ST-II1022867236963.77%2025.6
MKA22022031136.36%554.8
Strv 103-09187872113552.59%1755.4
TVP T 50/5110216468213355.64%1882.8
Jagdpanther II811354795738.6%881.2
Pz.Kpfw. II21832963852.63%740.7
KV-1520422426345.25%200.2
G.W. Panther763935917251.74%719.7
M2221110710.0%742.7
Churchill I55273333946.15%934.6
Type 5 Chi-Ri71242938771.43%1998.2
M5 Stuart4117350683.33%516.4
Renault NC-3110951100.0%261.0
AT 15810516531752.94%1076.7
Hummel648724818343.72%587.2
Kolohousenka1788610.0%127.9
UDES 03812466746055.0%1453.3
AMX M4 mle. 51918838736566.15%1841.1
Vickers Medium Mk. I1961512941.38%287.8
Object 27710221666918845.21%1813.2
Renault FT 75 BS23573481100.0%2825.2
M41 HMC57184681100.0%1074.5
Progetto M35 mod. 4684009163210.0%5317.7
Panhard AMD 178B62593043348.48%524.1
M15/423106103425.0%40.0
Škoda T 27811825445149.02%1510.1
Centurion Action X10182757114748.98%1442.1
Centurion Mk. I863638225946.72%658.3
Strv 746812603728.57%1482.5
Vickers Medium Mk. III389136757.14%227.4
Tetrarch2161263560.0%729.4
LT vz. 35280154560.0%302.4
Marder 38T41971976350.79%346.6
Pz.Sfl. IVc525019710843.52%364.4
Škoda T 2565403922352.17%926.6
O-Ho88624567350.68%855.3
AMR 35216313210.0%433.5
Pz.Sfl. IVb42171924647.83%541.3
SU-100614139082100.0%2857.6
Rhm.-Borsig Waffenträger8175073417460.34%1962.1
FV217 Badger1022436201947.37%1529.3
IS-2-II8112961410246.08%1221.7
Škoda T 2453362771050.0%785.6
Type 4 Heavy915245051526.67%1190.3
Grille 1510234265625156.97%1866.9
Strv m/382371409250.0%2039.5
Marder II31021543842.11%64.8
Valentine II4342398580.0%1183.4
T3 HMC2571301127.27%0.5
AT-1277114475.0%311.1
Ikv 10356172901250.0%1546.9
BT-7 artillery36927913661.11%3736.5
Lorraine 39L AM3121132666.67%385.6
T1457396455149.02%1787.6
Konštrukta T-34/10074723051637.5%436.3
Matilda44763951866.67%1643.1
T-284701796349.21%87.6
Pz.Kpfw. I Ausf. C320229313158.78%1056.1
M24E2 Super Chaffee67057662157.14%2290.9
Object 705A1022666188148.15%1900.7
IS776242211250.0%927.4
Škoda T 509155472010751.4%1380.7
T28 Prototype8704401955.56%648.5
SU-100Y67984644845.83%1342.5
T-54 first prototype814306627451.35%2135.9
T25/275823622759.26%728.6
Object 705914927604346.51%1114.4
M7 Priest3185164540.0%309.8
IS-M89966203650.0%1087.4
Waffenträger auf Pz. IV9186966512249.18%1568.0
AT 15A71165498944.44%1540.5
Hotchkiss H3521462201540.0%480.7
Char Futur 4922445985350.94%2116.6
TVP VTU Koncept885745910047.0%1006.4
Valiant56975732737.04%1291.2
SU-8555914591369.23%1417.2
AMX 404741775550.91%153.8
T56 GMC3791521952.63%101.6
AMX 105 AM mle. 4742702062466.67%1055.7
7TP201061100.0%261.0
T-34-8561047653450.0%1896.4
Leichttraktor15596825.0%0.0
Somua S353107179250.0%103.0
T28 Concept7555314333.33%427.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8185876927259.56%2389.4
KV-85639130910550.48%530.5
ARL 4469615623842.11%1541.7
T1 Cunningham162117333.33%105.1
T-50-267826619359.14%2836.8
T-463311351942.11%22.4
T-26223141955.56%130.8
AMX ELC bis514922212747.24%311.1
Type 95 Heavy41601688534.12%279.0
Covenanter5682016043.33%39.1
Strv m/425251346650.0%514.9
Fiat 3000131427310.0%1670.8
AMX 383481611650.0%105.9
SU-76M42982061844.44%885.2
T-11635084892560.0%3237.8
Sav m/4347103401353.85%2448.0
AMX 13 75757138214450.69%1071.9
STB-11024246967353.42%2188.8
KV-1S641033244448.65%799.0
Centurion Mk. 7/19154857245850.66%1465.4
L-602115244728.57%373.4
Crusader612924210048.0%161.0
Cromwell652839030851.95%1000.3
Cruiser Mk. III3671333540.0%79.7
KV-2667342148653.09%1141.5
Vickers Mk. E Type B2150266250.0%481.5
Ikv 90 Typ B78594415837.93%1087.1
T-34-85M610747774959.18%2092.4
ST vz. 394761321435.71%0.0
M8A141311625431.48%76.9
King Tiger (Captured)7184815051100.0%2990.4
T26E4 SuperPershing8115956915354.25%1556.0
Renault Otsu1203295366.67%1264.1
Panzerjäger I2721031145.45%53.4
Super Hellcat71927931333.33%3533.0
Grille528522111950.42%494.0
O-Ni792148125552.94%1204.3
T-10915257388547.06%1431.1
IS-3-II913087562454.17%1162.4
KV-3776639713747.45%873.8
Loyd Gun Carriage257106425.0%103.0
AMX Canon d'assaut 1058182510582100.0%2615.0
Strv m/40L3140228771.43%482.7
O-I Experimental542531714552.41%764.1
IS-2 shielded712726381553.33%1894.4
AMX 13 9095205292437.5%475.0
Type 3 Chi-Nu Kai53563041266.67%947.8
Comet759039854047.78%848.3
T-3454733281650.0%1164.2
AMX 13 1051013384834341.86%1401.0
FV215b1021616349250.0%1739.7
Sherman VC Firefly61010529520.0%1688.4
AMX M4 mle. 45712098781376.92%2043.5
Pudel671743410954.13%1337.7
Lago41892641060.0%584.3
T-452527715250.0%3413.3
ELC EVEN 90875159615355.56%1489.6
M18 Hellcat638925315844.3%436.0
AMX 65 t89585245655.36%1135.5
Tortoise914865582835.71%1042.5
Lorraine 155 mle. 507933473825.0%857.3
Type 4 Chi-To66095081250.0%1086.1
Alecto45423282653.85%1757.0
AMX M4 1949 Liberte81139708366.67%1385.3
StuG III Ausf. G54412252646.15%827.5
Type 61915476558159.26%1513.5
Churchill Gun Carrier672035619850.0%1358.2
Nashorn644927913346.62%578.0
T1 HMC23172333.33%0.0
AMX 12 t636533211949.58%897.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer46664803770.27%2567.9
Type 6469506744440.91%2575.0
Cruiser Mk. IV448169966.67%233.3
STA-2810084691241.67%1167.1

Historie klanů


KlanWN8WN8XAkceDatum
[G0LDN] Golden Noob Campers11321210Vstoupil9.7.2020

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved