eu Hráč CePoToHuKcoHuK


WN8
2178
Recent WN8
119
(18 Bitev)
Winrate
55.63%
Recent WR
50.0%
(18 Bitev)
Bitev
51161

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 51161 0 0 0 18
Průměrný Tier 8.37 0.0 0.0 0.0 9.33
Winrate 55.63% 0.0% 0.0% 0.0% 50.0%
Tanků odhaleno 1.21 0.0 0.0 0.0 1.11
Udělené poškození 1864.94 0 0.0 0.0 1758.0
Obrana základny 0.26 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 704.84 0 0.0 0.0 832.0
WN8 2178 0 0 0 119 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 82 0 0 82
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 45.12% 0.0% 0.0% 45.12%
Tanků odhaleno 1.83 0.0 0.0 1.83
Udělené poškození 1396 0 0 1396.0
Obrana základny 2.02 0.0 0.0 2.02
Průměrně zkušeností 593 0 0 593.0
Průměrně střel 6.4 0.0 0.0 6.4
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1 0 22 0
Průměrný Tier 10 8 6 5.96
Winrate 100.0% 0.0% 63.64% 0.0%
Tanků odhaleno 3.0 0.0 1.14 0.0
Udělené poškození 1221 0 795 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.27 0.0
Průměrně zkušeností 773 0 597 0.0
Průměrně střel 5.0 0.0 3.0 0.0
(WG Player ID: 595554058)
Načteno za 0.56s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 12:25:11 - 17.10.2026 2:05:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/CePoToHuKcoHuK.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=CePoToHuKcoHuK][img]https://lab-vole.cz/Signature/CePoToHuKcoHuK.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
61% (278 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1148
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2218
(45853 Bitev)
WN8 Tier VI
1930
(3980 Bitev)
WN8 Tier VII
1675
(2771 Bitev)
WN8 Tier VIII
2185
(11124 Bitev)
WN8 Tier IX
2148
(7299 Bitev)
WN8 Tier X
2381
(20283 Bitev)

Tanky (367)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686914291250.0%1243.6
Object 257921478517459.46%2437.0
SARL 4243613323964.1%1438.5
Charioteer8138361817146.2%1577.8
Object 703 Version II82463114222259.91%3459.5
Kampfpanzer 50 t9235091517956.98%2234.8
T110E4102753728100259.78%2234.2
12110329097013655.15%3433.4
Type 89 I-Go/Chi-Ro2142165650.0%466.5
AMX M4 mle. 49812815876549.23%1533.3
S-51754628529843.29%470.7
Löwe81022515450.0%986.4
CS-6310288010866671.21%2762.6
Strv 103B10275780420357.14%2372.3
T-437155210561275.0%3553.8
O-Ho8138758420054.0%1745.2
Leo712727758755.17%2527.6
BZ-7911397211761968.42%2663.6
M22305482250.0%1602.7
Leox923659202948.28%2308.4
Type 5 Chi-Ri711627452250.0%2063.6
MTLS-1G1433633671338.46%1539.8
FV230 Canopener1029998124548.89%2404.0
L-6021925421100.0%1028.3
Hummel68355048047.5%1241.9
AMX M4 mle. 5193245125410862.96%3701.2
Panhard AMD 178B68075578257.32%2906.8
Strv 74610228034266.67%2567.1
Vickers Medium Mk. III31531611346.15%403.0
T959220774112757.48%1976.2
Tiger I788943021348.83%1096.9
FV4005 Stage II102408589174656.07%2061.8
Type 4 Heavy9151555242650.7%1333.1
E 100102785762125656.85%2477.5
Ho-Ri 310343289322760.35%3110.8
Patton the Tank920527492250.0%2379.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D2113295333.33%293.7
A-2052402584146.34%732.7
Strv m/40L33613621172.73%1640.2
Tiger 13169635558653.49%1754.4
Škoda T 509212370722054.55%2248.0
IS-M811635236544.62%1198.1
Tiger II8109257519753.3%1180.8
AMX 13 57 GF7136410927553.33%3502.0
T56 GMC31471623850.0%328.2
Ikv 103540029012758.27%1020.2
Pz.Kpfw. I Ausf. C32152931250.0%933.8
T25 Pilot Number 181310756181752.34%1862.2
AMX 50 B10258066418355.19%2104.1
T69812638102055.0%1661.2
M10 RBFM57304803871.05%1828.5
E 759181771820460.78%1792.7
AMX ELC bis551241926753.93%1906.6
AMX 383203191540.0%494.8
Sav m/4342322322948.28%501.2
AMX 13 75785554024057.5%2127.4
Ho-Ri 1922718335554.55%1947.9
KV-1S65543685046.0%1008.3
AMX 50 Foch (155)10291182117262.79%2490.9
T2 Light Tank2156390475.0%741.5
T 55A9182060417948.04%1812.5
Ikv 90 Typ B77443831050.0%1006.5
KR-1113596110720059.5%2802.0
Caernarvon Action X8128871917255.81%1607.3
M-III-Y811087671258.33%1126.1
Ikv 7231322401172.73%395.6
M4A1 Sherman55644124252.38%1707.9
Pz.Kpfw. 38 (t)32052191844.44%593.8
P.43 bis68494924553.33%1716.5
M26 Pershing8105453529154.3%1331.8
Birch Gun464208366.67%264.0
Rheinmetall Panzerwagen1016567922454.17%2073.9
AMX M4 mle. 45712528266564.62%1870.8
Black Rock11311510843658.33%2309.1
Sherman III54253574858.33%1271.6
Controcarro 1 Mk. 29239210341866.67%2235.9
T25/27100347816851.79%1483.1
AMX M4 1949 Liberte0196511185060.0%2832.6
T1 HMC2147168771.43%876.0
IS-2 shielded7774435616.67%812.0
AMX ELC 901656426410.0%1529.1
Pz.Kpfw. III/IV52602706342.86%470.9
STA-1814628403256.25%2020.4
Jagdtiger930148969460.64%3202.8
Valentine AT42062042552.0%483.2
UDES 03815387036350.79%1836.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3190250580.0%686.4
M40/M43814087773958.97%1689.6
AMX M4 mle. 54103615102733259.04%3267.2
TS-582049101263561.42%2625.5
WZ-113G FT1031238947953.16%2502.3
Chi-To SP717539902352.17%2442.6
Type 5 Heavy10256775062356.34%2021.1
T67558839795852.4%1478.0
P.43 ter712736845964.41%2376.1
FV229 Contender924538602250.0%2385.2
SDP 58 Kilana823319903661.11%2994.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9177164219351.81%1844.9
Object 705A1025948915955.93%2204.5
G.W. Panther791453715754.14%1135.2
K-91-PT9250810381662.5%2882.6
T-100 LT10168186523356.65%2430.3
Object 26010292280429254.79%2468.7
M3 Lee42632843647.22%901.0
Concept 1B922017753946.15%1734.3
Vickers Medium Mk. I1140335580.0%837.3
Object 27710224467122053.18%1948.4
Object 430921798717557.33%2095.7
Hotchkiss EBR79046368357.83%2359.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2865145291566.67%1388.9
Marder 38T44443583180.65%1297.8
Pz.Sfl. IVc53402521844.44%568.9
Sherman Firefly65624344650.0%957.3
Object 14010286194225958.3%2800.2
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.42372934757.45%808.6
FV217 Badger10315494625865.89%2787.5
Škoda T 2453302741662.5%909.7
Object 430U10247375725653.52%2258.1
T2168174171050.0%2485.8
Lorraine 39L AM3441351361.54%237.9
Object 268 Version 410297682425860.85%2474.1
M75211228955.56%665.8
G.W. Tiger9153951322650.88%1421.6
IS7111555019359.59%1712.7
T25 AT713745837955.7%2259.8
LT vz. 3831462041850.0%449.0
T309165250074753.01%1444.1
Hotchkiss H352160245560.0%749.1
Maus10321799627260.66%2962.3
T2 Medium Tank25681540.0%21.9
Caliban8209111151163.64%3091.2
VK 168.01 (P)814938337860.26%1896.8
Durchbruchswagen 24442327450.0%1200.3
T4044723476051.67%1370.9
AMX 4042773096560.0%1232.4
CC-46 Pancernik927269563647.22%2501.2
Dicker Max68156581050.0%1604.4
Leichttraktor182102616.67%141.9
WZ-111-1G FT811665564233.33%1033.1
Windhund822508443941.03%2589.6
WZ-120-1G FT8196693750361.03%2760.2
ARL 44663140013147.33%991.5
T297133657616654.82%1906.5
HWK 308119379327752.71%2281.5
M4A3E2 Sherman Jumbo660340531653.16%1191.1
G.W. E 10010161163131762.46%1499.8
Centurion Mk. 7/19292711372958.62%3644.4
60G FT53242441457.14%602.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm69175431136.36%1475.2
Cruiser Mk. III3416810.0%0.0
KV-2676942649949.9%1349.0
AMX 50 120912307052552.0%1037.3
ST vz. 3942022291926.32%391.2
M8A142452404247.62%478.0
Panzerjäger I2166167540.0%424.4
T-34 shielded53975072100.0%886.4
O-Ni7111554316456.71%1515.8
T-109193768024449.18%1922.0
SMV CC-6781245796955.56%1251.0
T-1273155335666.67%583.6
Loyd Gun Carriage2148168475.0%1165.8
IS-6 B8183089918153.59%2316.9
Rheinmetall Skorpion8233410524168.29%3141.7
Grant42672372445.83%728.0
D23313336757.14%1508.7
Black Prince II716261020450.0%2354.3
StuG III Ausf. B44503484252.38%1259.3
Jagdpanzer E 10010345489624364.2%2940.2
StuG III Ausf. G53923167250.0%821.7
VK 30.01 (P)666238913950.36%1117.7
Type 91 Heavy3160239966.67%528.8
SU-76G FT45203236553.85%1376.9
Excalibur6221815811100.0%6504.9
Ikv 65 Alt II677841320754.59%1524.4
Bat.-Châtillon 12 t8103461337254.84%2163.3
PTZ-781139579841250.0%2415.7
UDES 15/161024357779250.0%2261.7
FCM 2C3117714341100.0%6892.0
Object 26810317083214062.14%2667.3
T1 Cunningham11401841216.67%725.2
Prototipo Standard B9232373513956.83%2608.5
45TP Habicha714658331060.0%1988.0
Pz.Kpfw. III Ausf. E31272253458.82%340.7
M-II-Y723491348850.0%5672.4
Sexton II3761811070.0%306.4
Strv fm/211263356714.29%1756.3
M12710446235160.78%1435.2
VK 45.02 (P) Ausf. B919778895455.56%2133.1
M2 Light262209666.67%238.9
Versuchspanzer 57917848721154.55%1393.8
T-34-2G FT711525409852.04%1780.3
TVP T 50/511024316029946.46%2041.5
StuG IV53612481850.0%796.3
LPT-67 Šelma911426994942.86%1583.6
Pz.Kpfw. II22232581457.14%898.3
VK 16.02 Leopard54043803964.1%1375.3
M48A5 Patton10248766898154.74%2324.6
Chrysler K GF8200099026252.67%2709.4
TNH 105/1000816879585750.88%2192.1
Pz.Kpfw. VII10342097816059.38%3029.2
Emil I8170373214057.14%2285.3
43 M. Toldi III3893262100.0%396.5
M3G FT32561882100.0%746.5
Renault FT 75 BS24680450.0%88.8
M4153743741450.0%460.0
60TP Lewandowskiego10299683835356.66%2538.9
Type 61915657416045.0%1426.0
Centurion Action X10294589925458.27%2876.0
AE Phase I92773106215664.74%3131.7
Cromwell B615589861435.71%3578.7
Rhm.-Borsig Waffenträger8231790640159.35%2902.2
Pz.Sfl. IVb42462234037.5%552.0
Grille 1510283173945459.47%2358.6
Strv m/382218249633.33%901.3
Marder II31862202762.96%551.4
Leopard 110239361830251.32%1976.2
T3 HMC22212448853.41%985.2
BZ-751026959178053.75%2265.4
Pz.Kpfw. 35 (t)268129366.67%319.9
UDES 16922359248353.01%2548.2
Konštrukta T-34/1007112357713160.31%1855.1
FV4004 Conway9195258530354.79%2040.1
Object 274a815518952152.38%1941.6
FV42028144381755554.77%2222.5
T28 Prototype8110743927249.63%1102.3
T-54 first prototype8160898624556.33%2498.5
G.Pz. Mk. VI (e)2121120837.5%550.7
Pz.Kpfw. IV Ausf. H566347227059.63%2152.2
Char Futur 4922158894768.09%2225.5
T71 DA717531362988.89%5699.1
Taschenratte114045126112962.79%2922.4
M53/M559156067637648.14%1466.0
T-34-8569396512853.57%1871.3
P.44 Pantera813256589043.33%1579.2
T1 Heavy52642561942.11%293.0
T28 Concept77324102744.44%872.9
T-4481400928580.0%1991.4
Heavy Tank No. VI69596971050.0%1445.9
M4A1 Revalorisé821629959160.44%3636.9
Object 252U82296112318854.26%2965.4
T54E19263010691675.0%3017.2
Type 95 Heavy41861973636.11%352.6
VK 30.01 (D)64623294047.5%735.9
Churchill I55243565846.55%1026.4
Churchill VII65133872653.85%848.8
WZ-111 model 5A10325096228356.89%3209.9
T-34-85M6144798110159.41%3011.9
T-50-267685027154.93%2469.2
Object 279 early10340293430858.44%2581.9
Pz.Kpfw. I2991985100.0%432.2
Fantôme91250619250.0%1120.2
AMX Canon d'assaut 105823859401030.0%3156.3
T-2843463096450.0%1068.3
O-I Experimental584348443461.52%2041.8
T57 Heavy10324589513854.35%2807.1
M36 Jackson65493394643.48%724.9
TNH T Vz. 519234398311755.56%2250.7
FV215b10270879629459.18%2596.2
Tiger (P)76154041442.86%528.4
WZ-131G FT68506064257.14%1785.6
Carro da Combattimento 45 t1028339294050.0%2609.5
AMX 13 (FL 11)537928510.0%1226.3
Leopard Prototyp A92518101018965.08%2977.4
Lago43822953450.0%1259.3
ELC EVEN 90896384581757.04%2242.2
Cruiser Mk. I132019110.0%1866.2
M18 Hellcat65733228451.19%844.7
SU-130PM8207589114651.37%2464.2
Object 283920219463560.0%2563.7
Challenger713527608765.52%2343.5
FV215b (183)1025198239858.16%2032.2
D12130134540.0%371.3
Super Hellcat71351664250.0%1630.0
Type 646104375891158.07%3455.5
Panhard EBR 105101731699116056.55%2505.3
SMV CC-5671074910683.33%1353.9
FCM 3622082701100.0%944.0
T786936639850.0%1236.9
BT-74981551952.63%191.5
53TP Markowskiego815718175749.12%2020.6
O-I686547920553.17%1578.9
MS-111182335455.56%596.3
Excelsior5241319540.0%195.0
VK 36.01 (H)654735410348.54%789.4
IS-38126848943547.36%1392.3
NC 70 Błyskawica10284485524758.7%2462.6
M3 Stuart31231851861.11%441.4
Wespe31731721266.67%646.0
Vickers Medium Mk. II2102102825.0%257.0
Ho-Ri 2815126691637.5%1399.5
Renault R3528520510.0%123.6
T28818148168751.72%2272.7
Strv m/42568146832960.79%2221.5
ShPTK-TVP 1008212899375957.58%2802.3
AMX 50 1008979695666.67%965.0
Bat.-Châtillon 25 t10205161732749.85%1788.3
Super Conqueror10312190126457.95%2919.0
Object 261101506592120852.32%1243.4
ISU-152K816717464242.86%1730.2
KV-1566142612259.02%1599.1
T110E310251359715763.06%1899.0
M5 Stuart42393182365.22%714.3
Lorraine 40 t8189292438453.39%2565.3
M2 Medium Tank32392408148.15%885.1
Vercingétorix9204110143167.74%2050.7
M4468525196864.71%1753.3
STB-110252475736059.72%2275.4
Renault G154973747454.05%1408.4
Škoda T 27819989181050.0%2559.2
DBV-15210316779731660.44%2536.0
T-452531771100.0%261.0
Emil II9207067223759.92%2267.6
Škoda T 25672644211847.46%1462.1
50TP prototyp815568381080.0%1616.2
Strv 103-0923117399250.0%2477.6
Type 6279889532070.0%2304.6
T110E51028868523145.16%2391.9
AT-1293132955.56%251.5
BT-7 artillery35415235054.0%2506.7
Matilda446335310250.0%1534.0
ISU-152815537923154.84%1687.3
Lorraine 155 mle. 5079856541643.75%963.1
Vz. 5510346898530961.49%3110.8
Pz.Kpfw. II Luchs42112705442.59%570.6
E 509255594964257.63%2839.6
50TP Tyszkiewicza9233495911157.66%2432.8
Vz. 71 Tesák10200890322355.16%2874.5
Somua S353239271728.57%496.1
KV-85680050712653.97%1512.1
Renault NC-31101210.0%0.0
T26E3 Eagle 771853983333.33%2880.2
Cobra92862101427552.73%3055.3
T-4631491892157.14%590.1
T-262114221450.0%433.1
Ares 9010267588010954.13%2345.1
BT-2261262450.0%113.2
T-2935247122100.0%2331.5
IS-710253174090258.65%2390.5
Kunze Panzer92497719933.33%2261.3
Vz. 60S Dravec10381911636464.06%3050.4
IS-4103397106117867.42%3247.1
T-54916837473633.33%1600.0
Kranvagn10302683869159.19%2789.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J42592715446.3%560.6
Grille554539412055.83%1199.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer431326016851.19%777.0
Kpz. Erich Konzept I925039535356.6%2419.6
Universal Carrier 2-pdr2721091250.0%122.9
M10 Wolverine549935212450.81%1254.2
AMX 50 Foch9286510197864.1%3152.9
AMX 13 909121164024956.22%2151.0
T20791648016552.73%1356.1
AMX 13 10510181160856956.59%2503.8
SU-14-2814136749046.67%1593.0
Progetto M40 mod. 6510263676725555.29%2326.6
Controcarro 3 Minotauro1033279377652.63%2942.9
Stuart I-IV3141221850.0%393.6
Tortoise93074114210065.0%3376.3
Primo Victoria8176054520.0%2231.0
Object 2639248110125763.16%2606.2
M46 Patton9173561930554.75%1733.5
AMX 12 t655040720849.52%1468.3
G.W. Tiger (P)8139461620849.04%1553.2
null032439482070.0%0.0
Chimera82209682666.67%2523.1
UDES 14 Alt 5818298077568.0%2540.1
Renault FT AC292106944.44%133.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved