eu Hráč Bobemonsta


WN8
2404
Recent WN8
3023
(824 Bitev)
Winrate
55.83%
Recent WR
57.89%
(824 Bitev)
Bitev
29827
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 29827 2 2 348 824
Průměrný Tier 9.16 10.0 10.0 10.0 9.97
Winrate 55.83% 50.0% 50.0% 56.32% 57.89%
Tanků odhaleno 1.44 1.5 1.5 1.42 1.56
Udělené poškození 2383.81 3973 3973.0 3261.3 3148.35
Obrana základny 0.19 0 0.0 0.15 0.18
Průměrně zkušeností 939.72 1165 1165.0 1113.0 1092.0
WN8 2404 3135 1944 2949 (+7) 3023 (+18)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 14 0 0 14
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 14.29% 0.0% 0.0% 14.29%
Tanků odhaleno 1.07 0.0 0.0 1.07
Udělené poškození 1254 0 0 1254.0
Obrana základny 0.64 0.0 0.0 0.64
Průměrně zkušeností 275 0 0 275.0
Průměrně střel 7.0 0.0 0.0 7.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 3198 521 353 34
Průměrný Tier 10 8 6 9.4
Winrate 56.07% 50.1% 63.46% 52.94%
Tanků odhaleno 1.31 1.19 1.09 0.88
Udělené poškození 2103 1474 628 2376.0
Obrana základny 3.61 3.45 1.05 0.0
Průměrně zkušeností 910 766 559 941.0
Průměrně střel 9.38 7.24 11.33 9.94
(WG Player ID: 596471811)
Načteno za 0.88s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 4:21:17 - 17.10.2026 0:35:49)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Vz. 63P112793010.0%1263.0
FV225 Collector9515311100.0%5008.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Bobemonsta.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Bobemonsta][img]https://lab-vole.cz/Signature/Bobemonsta.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
9% (54 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2713
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2358
(29817 Bitev)
WN8 Tier VI
2184
(192 Bitev)
WN8 Tier VII
2143
(361 Bitev)
WN8 Tier VIII
2065
(10224 Bitev)
WN8 Tier IX
2334
(4612 Bitev)
WN8 Tier X
2499
(12445 Bitev)

Tanky (255)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
T25 AT713047742762.96%1804.2
T78688210861100.0%1473.6
DBV-1521036199655364.15%2599.6
53TP Markowskiego815448424250.0%1758.2
M48A5 Patton10310910126256.45%2745.1
T803113950115022053.64%3075.0
Object 168 German813687031241.67%1362.3
Jagdpanzer E 10010281988336460.99%2353.7
FV227 Conceiver816439423357.58%1957.3
WZ-111 model 1-49203673814752.38%2006.2
Caernarvon8249513503174.19%4007.9
Jagdtiger921398105846.55%1783.2
PTZ-7811391710853652.78%2732.2
Type 71103242106810559.05%2819.7
UDES 03818287985347.17%2129.9
M47 Iron Arnie8158086513450.75%1869.6
Prototipo 6818711015875.0%1762.9
Cromwell B6126710721070.0%3044.2
M40/M43895562214552.41%916.6
K-9110286495810256.86%2647.1
STG821037841100.0%2732.1
TNH T Vz. 519258311143464.71%2536.9
AMX M4 mle. 5410313199449557.58%2752.2
AMX AC mle. 48817308142951.72%2317.4
M53/M559111767317248.84%903.3
Jagdpanther714067921662.5%2222.0
Ferdinand822309264259.52%2507.7
WZ-113G FT10401510656058.33%3292.7
Pz.Kpfw. Neu11410812624163.41%3471.7
STK-211382811327761.04%2705.9
SDP 58 Kilana8254510762045.0%3222.3
Emil II923759587254.17%2401.3
Manticore10125984628852.08%1638.3
T28815507603943.59%1586.6
S-5178036951154.55%822.4
FV226 Contradictious82226111413961.87%2616.0
Type 5 Heavy103995119812964.34%3559.5
Jagdpanzer IV68326661361.54%1577.8
Kpz. 3 GST Turm84697671100.0%408.4
Ho-Ri Shugo11354511444671.74%2759.3
GSOR 3301 AVR FS97669423560.0%1246.3
Object 703 Version II815799189857.14%1814.6
Bat.-Châtillon 25 t10262888215658.33%2456.0
M54 Renegade8168395323460.68%1926.3
FV229 Contender9285910527045.71%3076.8
T95/FV4201 Chieftain1048111321560.0%3747.2
AMBT81438874771.43%1670.3
Strv 103B10416513404100.0%4436.0
ZŤS Vz.63-1 Ogar9359414031573.33%4504.5
Spähpanzer SP I C711251004988.89%2867.9
E 50 Ausf. M1035401340683.33%2789.8
T-34-2G FT7846708580.0%1096.0
Chrysler K8938639742.86%746.4
Bat.-Châtillon 25 t AP922089372653.85%2519.5
SMV CC-64 Vipera815918715154.9%1841.8
BZ-79114064112113750.36%3075.0
Jagdpanzer E 9092629104345362.03%2607.5
Ambassador936041195250.0%3107.4
Buryan9324111872360.87%2823.3
T110E31028699946666.67%2475.7
BZ-689288311034259.52%2936.1
T-54 ltwt.911149673964.1%1895.4
T-100 LT101667752944.44%2146.5
Felice921589481060.0%2271.2
Bat.-Châtillon Bourrasque8165089550856.3%2024.3
Lorraine 40 t8163178325450.39%2002.3
FV230 Canopener103936121613167.18%3479.1
Super Conqueror10286193759756.62%2487.4
Object 26010313194916449.39%2559.1
Emil I818359453946.15%2123.8
Leopard Prototyp A9231174112648.41%2425.7
Kampfpanzer 6710305197510348.54%2487.6
Versuchspanzer 579322412803167.74%3531.1
Concept 1B92832117514063.57%2729.8
Jagdtiger Prototype81909103215160.93%2087.0
Schwertwal10722117071100.0%6241.6
LHMTV84586557643.42%668.8
Object 27710294494446155.1%2589.4
Object 430916637542343.48%1236.4
Progetto M35 mod. 468159979332251.24%1907.0
Yong Bing9308911904358.14%3559.3
Strv S18157467217354.91%1612.8
60TP Lewandowskiego10297295423553.62%2494.6
Brennos81833986837.5%2599.6
Taschenratte114451130623861.76%3388.5
T-44-100 Igrovoy82012103014158.16%2753.1
Centurion Action X10305810035158.82%2821.5
CS-53812637273748.65%1636.3
Strv 74611448571668.75%2362.6
Stridsyxa8209010312755.56%2309.5
Type 689245610844967.35%2576.1
Coccodrillo1041231000540.0%3484.4
T959228010553265.63%2089.0
SDT-58 Vlkodav9288412472373.91%3159.5
Tiger I7246112911361.54%4134.4
CC-46 Pancernik920749644168.29%2025.7
Strv 103-0922378915853.45%2200.2
WZ-120G FT9320111094259.52%2967.6
Chrysler MTC 2TC8219211341266.67%2767.5
VK 72.01 (K)103710108012958.14%2933.6
ELC EVEN 9087669008555.29%1702.3
Lion1032299705060.0%3281.9
DZT-159923479918554.12%2231.4
Vz. 63P1135639847143.66%2389.3
Forest Spirit8198190645757.99%2244.1
40TP Habicha6779668757.14%1559.9
Type 4 Heavy9273611022060.0%2553.0
BZ-1668198510393863.16%2709.9
BZT-7010401810557048.57%2978.2
Rheinmetall Skorpion G81695764162353.91%1925.2
E 1001035199985851.72%3045.1
Object 430U103098101163656.92%2946.1
T110E5103243107734056.47%3048.4
Leopard 110256878369252.02%2180.3
45TP Habicha7174910791080.0%2629.4
T110E4103723101122458.04%3220.1
Object 452K10241984210451.92%1894.4
SDP wz 66 Grom8180987534651.73%2001.2
Type 578243311813762.16%3566.0
Object 7801031079175150.98%2463.4
BZ-7510350810465255.77%2841.8
Ho-Ri 310320896412358.54%2633.7
Concept No. 510302888927853.24%2506.5
T 55A9361216081100.0%5033.9
Vz. 58 Medvěd9276710095246.15%2746.4
LT-432877673114250.7%1478.7
FV224 Chopper7215714321181.82%4094.0
AMX 65 t813668264055.0%1599.3
KV-15692490540.0%1443.8
Tiger 1316130410491080.0%3097.4
IS715239161250.0%2462.7
E 7792434104017258.14%2464.5
T28 Prototype817287853138.71%1851.7
T 54D917819302157.14%1834.7
Vz. 55103781112612458.87%3336.3
Kampfpanzer 07 RH814639301266.67%2141.9
T30923399003850.0%2237.8
FV217 Badger10343511917570.67%3117.3
T26E58123780018950.79%1507.4
Stitch823981011650.0%2347.0
Ho-Ri 2811156446838.24%1039.1
Maus102792100020355.67%2412.7
AMX 50 Foch B103258101610062.0%2913.6
Conqueror923858188653.49%2407.0
Tiger II8191110271060.0%2591.0
UDES 03 Alt 39225010128762.07%2314.4
Object 252U Defender8164584522552.44%1823.2
E 75 TS817989713167.74%2148.1
E 509215385253949.91%2189.7
Object 7529290611834961.22%2983.3
50TP Tyszkiewicza9192810211872.22%1840.0
Projet Louis912448369354.84%1704.2
T-549257211103759.46%2922.3
Vz. 71 Tesák1019588568950.56%2339.3
TS-54822121218966.67%3153.8
leKpz Borkenkäfer1127279989052.22%3422.5
Panhard EBR 9099748075156.86%1545.2
VCS 6x6 TS 909351374333.33%166.2
WZ-111-1G FT822389982958.62%2708.4
Ares 90 C113419110314056.43%3221.8
Fauteur114085113712149.59%3220.9
AAT60816448625156.86%1741.1
T-44815808462450.0%2221.5
AMX 50 B10319496994156.96%2909.8
WZ-111G FT9283810855561.82%2798.4
XM69 Hacker113794116214062.86%3094.7
Type 5 Ka-Ri821079477657.89%2354.2
TNH 105/10008229411251560.0%3129.6
CS-52 LIS8143673738843.81%1588.5
FV4025 Contriver113698106911350.44%2797.9
KR-1113827118817057.65%3182.2
M103921399664168.29%2125.7
E 759300813125671.43%3725.9
SDP 40 Zadymka5837567560.0%2140.3
Škoda T 5682090103574457.39%2289.5
Terrifiant9344514031973.68%3501.5
Charlemagne8696428431100.0%12051.0
Ares 9010298998821557.21%2715.8
CS-59919709104158.54%2063.9
IS-7103558112816756.89%3355.5
Husarz820131057862.5%2590.4
HWK 1285897573357.58%1057.2
Ho-Ri 1921009033560.0%1892.1
STB-110252087221350.7%2226.0
M-V-Y1030809794148.78%2508.7
WZ-1328811912771.43%1633.5
SDP 57 Gowika711006641723.53%1427.1
Lansen C8159484331350.8%2032.5
WZ-111 model 5A10262284748153.43%2163.6
Turtle Mk. I82142115345959.48%2676.3
Pz.Kpfw. 558304013713762.16%3788.2
Object 279 early10301410178953.93%2174.2
Leichter Kpz. 70 (K)89518301650.0%1607.9
AMX 50 120921746787943.04%2119.4
Vz. 60S Dravec10365512058466.67%2781.3
Caernarvon Action X8148892128252.13%1847.5
VK 28.0164866401866.67%1497.1
Mäuschen913707402948.28%1186.4
Kranvagn1025478402356.52%2303.8
AMX 67 Imbattable11414211583060.0%3357.2
FV225 Collector9358413061070.0%3550.2
CS-44710417212552.0%1651.9
AMX M4 mle. 51921469644060.0%2157.0
TS-6918389442166.67%1596.5
Rambo9217710188951.69%2261.8
T-10919999236250.0%2120.8
Kpz. Erich Konzept I9254195624552.24%2436.5
Type 4 Ju-To717199895160.78%2593.6
WZ-114919328585255.77%1833.0
FV2078878686560.0%1040.6
T-44-1008173797120155.72%2403.2
M36 Jackson69705751741.18%1470.9
Panhard EBR 105101277828140655.55%1687.1
XM5782339107483758.66%2470.1
T2071132805771.43%1683.8
Sentinelle920368961758.82%1745.6
M26 Pershing816429922268.18%2131.9
Rheinmetall Panzerwagen10181593211361.06%2415.1
Tiger (P)713108402356.52%1784.0
Carro da Combattimento 45 t1029758799546.32%2459.9
WZ-111 model 6816539601361.54%1709.0
Vz. 62 Jasan9254510461963.16%2309.1
Black Rock114251128210664.15%3704.1
E 65 Zwilling8216310834858.33%2152.5
CS-63103065100578357.6%2894.5
VK 100.01 (P)815758795149.02%1837.8
M-VII-Y9285210967353.42%2535.2
Vz. 68 Squall893273212651.59%1823.6
MBT-B10339810578457.14%3124.4
Chieftain Mk. 610304710514459.09%2811.6
Tortoise922449586952.17%1851.5
Stinger103340104612560.0%2740.0
Object 283919137301040.0%1742.7
B.U.G.I.69265451338.46%1309.7
Char Mle. 75927231169250.0%5074.0
SFAC 1058255211139574.74%3019.4
WZ-2191117327151136.36%1520.2
CS-67 Szakal113351106413259.09%2890.8
SPHT95032137310.0%5461.5
FV215b (183)10165263222954.59%1196.7
AT-FV230 Breaker11308610356451.56%2204.5
O-Ho8285613531872.22%3971.8
Toro9272711914168.29%3302.1
M46 Patton9254410924060.0%2892.4
AMX 50 100816558966355.56%1979.4
Type 61920919037154.93%2213.5
Type 6468346918354.22%2376.0
WZ-132-11017899807167.61%2385.9
T92 HMC10141265819149.21%1111.4
LTTB89148383943.59%1799.8
AMX 50 Foch9256611641877.78%2556.2
SDP 60 Gonkiewicza923429486761.19%2142.2
E 257126685412455.65%1965.9
TBT92670113015267.11%2596.6
VK 30.01 (P)622651363475.0%5277.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved