eu Hráč BigDaddy_Drogo


WN8
2157
Recent WN8
4317
(21 Bitev)
Winrate
54.64%
Recent WR
57.14%
(21 Bitev)
Bitev
13381

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13381 0 0 0 21
Průměrný Tier 8.26 0.0 0.0 0.0 9.76
Winrate 54.64% 0.0% 0.0% 0.0% 57.14%
Tanků odhaleno 1.09 0.0 0.0 0.0 0.71
Udělené poškození 1785.98 0 0.0 0.0 2066.1
Obrana základny 0.69 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 852.73 0 0.0 0.0 860.0
WN8 2157 0 0 (+1) 0 (+2) 4317 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 26 0 0 26
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 34.62% 0.0% 0.0% 34.62%
Tanků odhaleno 0.5 0.0 0.0 0.5
Udělené poškození 1918 0 0 1918.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 569 0 0 569.0
Průměrně střel 6.15 0.0 0.0 6.15
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 13 9 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 9.18
Winrate 23.08% 11.11% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.08 0.56 0.0 0.0
Udělené poškození 1739 1356 0 0.0
Obrana základny 3.92 2.56 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 519 317 0 0.0
Průměrně střel 4.62 6.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 681969189)
Načteno za 0.96s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 1:59:33 - 16.10.2026 2:04:08)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/BigDaddy_Drogo.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=BigDaddy_Drogo][img]https://lab-vole.cz/Signature/BigDaddy_Drogo.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 1313 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
57% (257 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3237
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2119
(12693 Bitev)
WN8 Tier VI
2415
(911 Bitev)
WN8 Tier VII
2019
(1327 Bitev)
WN8 Tier VIII
2105
(4491 Bitev)
WN8 Tier IX
2105
(3079 Bitev)
WN8 Tier X
2102
(2565 Bitev)

Tanky (228)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686526256547.69%1174.1
T25 AT716268822458.33%2517.4
Caernarvon817779464456.82%2392.6
53TP Markowskiego815778936159.02%2072.3
P.43 ter713169871566.67%2869.2
Charioteer Nomad8177279017250.0%2019.8
Object 257919338205253.85%1803.8
T8031127258924450.0%1909.7
GSR 3301 Setter75426774755.32%1267.0
Charioteer811846681650.0%1152.2
Object 703 Version II81791100137155.53%2179.0
BDR G1 B511166742055.0%2538.3
Panzerwagen 393325563580.0%1359.3
PTZ-78112295691250.0%1040.8
Type 711023728878256.1%1898.4
BZ-58713529464461.36%2068.0
UDES 15/1610228473410054.0%1999.2
T71 CMCD77896685147.06%1771.7
Excelsior57737863151.61%1545.8
M40/M438128874412853.13%1484.8
VK 36.01 (H)6149210292867.86%3448.2
M1279347235757.89%1176.9
T110E410248975513348.12%1893.4
TNH T Vz. 51922629635360.38%2283.4
AMX M4 mle. 5410289088610156.44%2494.9
TS-5810856662142.86%865.2
T328232411788961.8%3736.0
M53/M559131974619355.96%1202.6
WZ-113G FT1029399636657.58%2350.6
STK-21134598401050.0%2371.0
WZ-11181779990955.56%2617.6
Indien-Panzer813828006547.69%1964.1
Prototipo Standard B918387546147.54%1703.8
Manticore10133484915458.44%1939.6
Bat.-Châtillon 12 t810147323540.0%2006.9
M4A3E8 Sherman69016852653.85%1744.7
T28815487796050.0%1601.2
S-5179107314858.33%1158.8
Stitch8183410482875.0%2502.6
P.43 bis612549831181.82%2813.3
SU-130PM817059443764.86%2099.0
AMX 50 1008209110472857.14%2933.2
Bat.-Châtillon 25 t1022898863863.16%1856.0
FV229 Contender9218584110058.0%2259.1
Sturer Emil713327266453.13%2014.8
Matilda48516634353.49%3052.5
Panhard EBR 9097696188639.53%975.7
Super Conqueror1027289033754.05%2329.2
Carro da Combattimento 45 t10243963811947.9%1955.5
E 50 Ausf. M1022358056858.82%1915.7
WZ-13178036615740.35%1794.5
IS-2M714238685158.82%2036.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9245211532180.95%2866.5
TVP T 50/5110259980815253.29%2489.1
Leo711707539151.65%1904.9
BZ-7911324110645959.32%2338.4
KV-1511178063154.84%3142.6
M48A5 Patton1026929807357.53%2602.0
P26/40410138301070.0%3962.2
Nergal82039102430653.59%2583.6
T110E31023467763357.58%1772.1
BZ-68921449208252.44%2173.7
Centurion Mk. 7/1919308517549.33%2196.1
M5 Stuart43765151553.33%1140.1
Lorraine 40 t817298727856.41%2182.3
FV230 Canopener10294586612952.71%2361.4
B14563498933.33%1688.7
Object 2601021036001450.0%1549.9
Emil I815368447953.16%1766.3
Type T-3459456363053.33%2958.9
Concept 1B928869471952.63%2745.4
AMX M4 mle. 519267611774472.73%2957.7
LHMTV88197288351.81%1674.9
Object 2771022797681957.89%1810.3
Object 4309199183710548.57%1876.2
M4154263333735.14%403.1
60TP Lewandowskiego1028399107858.97%2274.3
VK 168.01 (P)8199810842268.18%2827.7
VK 100.01 (P)8168810274868.75%2439.9
Centurion Action X1026909143070.0%2953.4
Centurion Mk. I810966663342.42%1349.5
Strv 74610787083641.67%2168.7
Hotchkiss EBR76637663154.84%1679.8
SU-122A55764781070.0%1311.0
Type 68925139558061.25%2679.9
Cavalier51254787650.0%3193.0
T95918718984360.47%1774.5
Škoda T 25610477465461.11%2383.7
Tiger I714628334643.48%2090.4
Rhm.-Borsig Waffenträger8165974013551.11%1775.1
40TP Habicha69356143053.33%1754.4
Škoda T 2458346611656.25%2937.4
Type 4 Heavy9270210377169.01%3227.8
VK 30.02 (M)612619004057.5%3221.2
BZ-1668147684811154.05%1994.8
Black Prince7157610594060.0%2602.6
T28 Prototype814817576553.85%1667.7
E 10010279188313654.41%2391.7
14TP44634531553.33%1990.1
VK 30.02 (D)7168010441662.5%3353.6
T110E51025709637851.28%2183.6
Waffenträger auf Pz. IV9223483510354.37%2309.4
45TP Habicha712958533360.61%1994.9
Type 57818859832857.14%2550.1
Churchill I512788611566.67%3656.1
BZ-751024729016952.17%1987.2
T-44814778343253.13%2313.4
UDES 169193687812753.54%2223.7
VK 30.01 (H)510557704860.42%3458.5
Konštrukta T-34/100713107944551.11%2268.4
FV224 Chopper713678344259.52%1900.0
Tiger 1316141410043060.0%3279.2
IS715729635461.11%2649.8
E 77917137492245.45%1343.3
IS-3816828667052.86%2154.1
Strv m/42-57 Alt A.2612969443372.73%2871.0
Vz. 551029848234746.81%2491.1
T26E5 Patriot8159099114652.74%2184.9
Type 4 Chi-To611257792568.0%2319.0
T309228290615455.84%2249.1
Leopard 110254575512955.81%2334.5
FV227 Conceiver816258594753.19%1964.6
KR-11127888515135.29%1830.8
Char Futur 492691982785.71%3178.0
25TP KSUST II57705781656.25%2092.1
Maus10266294610454.81%2240.2
Conqueror92461101811855.08%2724.7
Panther II815068177751.95%2002.0
Tiger II8183293212152.07%2394.0
TVP VTU Koncept810296474242.86%1187.0
Taschenratte113535112810252.94%2509.2
E 5092333101012560.0%2786.8
Valentine33706105100.0%1627.1
M3 Stuart35815261478.57%2793.3
50TP Tyszkiewicza920549267552.0%2043.4
Chrysler K GF815748763847.37%1935.4
TS-548179610985466.67%2375.9
Type 95 Ji-Ro611566762161.9%2179.5
P.44 Pantera814568773461.76%2285.8
T1 Heavy512279283363.64%3183.7
Vz. 44-1713618152441.67%2066.6
T297163910355261.54%2731.5
Type 5 Chi-Ri711727872259.09%2057.5
Ho-Ri 31018407621369.23%1280.1
AMX 50 B1028939449054.44%2453.1
STA-1814487325543.64%1842.6
XM69 Hacker1125069592653.85%1886.0
T69815638688558.82%2094.1
Type 5 Heavy102596927966.67%1747.0
Object 252U81909101556559.29%2423.3
TNH 105/10008194810223857.89%3168.4
FV4025 Contriver1123098701250.0%1446.3
Cobra924589774850.0%2714.8
Type 3 Ho-Ni III59274881450.0%1985.5
E 759211389510250.98%2198.6
Chi-To SP7158810011764.71%2478.4
T54E1923139547456.76%2643.3
Covenanter5591543742.86%2036.4
IS-710279210355967.8%2660.5
Somua SM81505829944.44%1545.0
M41 Walker Bulldog866772215255.92%1243.7
Ho-Ri 1921749484759.57%1920.5
STB-1102023765650.0%1373.8
KV-1S6137910343568.57%2938.1
WZ-13287736288345.78%1364.1
M4465485015455.56%801.8
Churchill VII612208826256.45%2607.5
Nashorn611147193467.65%2249.5
Cromwell67957531361.54%1792.3
Semovente M4159336511675.0%2537.1
M46 Patton923389445046.0%2454.1
AMX 50 120925459603852.63%2821.2
Ho-Ri 2812337555255.77%1401.1
M8A147485483070.0%2289.1
Mäuschen921219176454.69%2127.4
Kranvagn1024578866055.0%2017.4
AMX 67 Imbattable1128588821450.0%2145.8
T3766466394654.35%1969.9
59-1667277663253.13%2588.4
212A915506223652.78%1275.2
T-109220310025759.65%2402.3
SU-868726022454.17%1181.3
M10 Wolverine59376103158.06%2373.7
IS-6 B8188195230352.81%2380.9
Emil II9199387611452.63%1853.7
M4A1 Sherman56736072356.52%1879.2
SMV CC-56710447224050.0%1386.9
M36 Jackson615109612475.0%3285.2
T499107268810847.22%1461.8
T6 Medium410257662360.87%3433.8
Comet79507462263.64%1537.0
Type 3 Ju-Nu613188711258.33%2208.3
T207120781710152.48%1927.3
AMX 13 1051012736752450.0%1486.4
M26 Pershing818679663655.56%2601.5
P.4356444671435.71%1599.4
Tiger (P)714239044759.57%2218.3
Type 4 Ju-To7194310472948.28%3270.7
Panther711948093450.0%2089.9
CS-52 LIS815078675558.18%1955.3
AMX M4 mle. 45713439184463.64%2145.7
Leopard Prototyp A921968527852.56%2239.9
SU-14-2810726958357.83%1145.1
Progetto M40 mod. 651023367563259.38%1976.5
Šotek813805991526.67%1026.2
Type 58611578277350.68%2762.3
Tiger-Maus9187986416451.83%1815.0
Semovente M43 Bassotto68085532653.85%1296.3
M18 Hellcat610936423740.54%1988.2
M24 Chaffee53974893151.61%1551.8
Stinger102875815837.5%1909.6
T25/2712267443958.97%2042.6
AMX M4 1949 Liberte015159246459.38%1842.5
StuG III Ausf. G57934971844.44%1951.6
FV215b (183)1019196882850.0%1372.6
Crusader68076194339.53%2758.8
Škoda T 509219290911649.14%2217.1
GSOR 3301 AVR FS98977199444.68%1330.6
Type 61920218147353.42%2241.7
null02344980366.67%0.0
10TP3523572580.0%2211.6
T92 HMC10154066722253.6%1227.2
ARL 44613198402958.62%2778.1
UDES 14 Alt 5815307808247.56%2189.8
T57 Heavy1028989661855.56%2427.7
M6616809071526.67%3502.6
VK 30.01 (P)6149610231866.67%3731.8
Vz. 60S Dravec102565874771.43%1954.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved