WN8
1801
Recent WN8
2272
(27 Bitev)
Winrate
53.22%
Recent WR
70.37%
(27 Bitev)
Bitev
18084

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 18084 0 0 0 27
Průměrný Tier 7.7 0.0 0.0 0.0 9.63
Winrate 53.22% 0.0% 0.0% 0.0% 70.37%
Tanků odhaleno 1.47 0.0 0.0 0.0 0.93
Udělené poškození 1284.16 0 0.0 0.0 2087.41
Obrana základny 0.42 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 658.23 0 0.0 0.0 929.0
WN8 1801 0 0 0 2272 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 5 47 0 9
Průměrný Tier 10 8 6 8.19
Winrate 20.0% 36.17% 0.0% 22.22%
Tanků odhaleno 0.2 0.72 0.0 0.22
Udělené poškození 1833 1181 0 1919.0
Obrana základny 0.0 1.13 0.0 1.56
Průměrně zkušeností 421 481 0 380.0
Průměrně střel 8.2 7.74 0.0 11.67
(WG Player ID: 603426917)
Načteno za 0.39s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 18:35:11 - 17.10.2026 0:36:23)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/BadWin32167.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=BadWin32167][img]https://lab-vole.cz/Signature/BadWin32167.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 4813 bitev


Rank:
Very good
1600+ WN8
67% (201 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2036
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1902
(16070 Bitev)
WN8 Tier VI
1524
(1466 Bitev)
WN8 Tier VII
1515
(1759 Bitev)
WN8 Tier VIII
1910
(7516 Bitev)
WN8 Tier IX
2067
(3497 Bitev)
WN8 Tier X
2226
(1793 Bitev)

Tanky (199)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
SU-76G FT42411602638.46%283.6
Charioteer Nomad821119279857.14%2376.2
Caernarvon8131051844344.02%1434.8
P.43 ter76683871952.63%893.9
AT 7710777812762.96%1483.0
Object 2579211082410154.46%2325.7
Bat.-Châtillon 12 t883557137150.94%1600.6
Charioteer816727413946.15%1700.1
Ares 859229410277365.75%2600.1
MS-112943812.5%0.0
Type 91 Heavy395217966.67%318.0
LT vz. 3831291601540.0%291.4
IS-38111150335253.41%1191.8
T-150652034910249.02%724.6
Type 89 I-Go/Chi-Ro284136955.56%210.9
M3 Stuart3781641947.37%117.0
AMX M4 mle. 498122775146551.83%1500.8
Vickers Medium Mk. III32021981952.63%784.5
Löwe8175188521954.79%2372.0
Vickers Medium Mk. II266109944.44%102.4
Indien-Panzer813708485352.83%1836.0
Prototipo Standard B9201380415348.37%2027.6
Manticore10187095049056.12%2540.4
Lorraine 40 t813945915253.85%1757.6
Ares 75818008865743.86%2125.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3211359771.43%744.7
AMX 383133177850.0%297.2
T67518812620.0%132.3
Cruiser Mk. II21051371258.33%370.6
GSOR 3301 AVR FS99768092653.85%1464.1
IS-2 shielded713048222759.26%1967.3
Bat.-Châtillon 25 t10253084711852.54%2096.4
M54 Renegade8163375278155.7%1915.1
T-26G FT275113540.0%3.1
Sturer Emil771833432545.54%918.2
M2 Light243170683.33%261.0
Škoda T 2567636267651.32%1512.6
Super Conqueror10189368014945.64%1402.9
T71 CMCD710927811457.14%2328.4
SU-182216139837.5%1165.9
M15/423167193825.0%253.2
Chrysler K815366561546.67%1570.5
MKA2332405683.33%1661.6
Bat.-Châtillon 25 t AP9240810196159.02%2841.4
SU-2631481362751.85%301.9
ST-I9202667516254.32%2151.0
LPT-67 Šelma9161989914249.3%2621.1
Pz.Kpfw. II2271021233.33%0.0
Jagdpanzer E 90920218494452.27%1773.8
G.W. Panther78955472540.0%864.4
M48A5 Patton1026748711844.44%2119.8
P26/4042853951353.85%706.9
Conqueror9181279122450.89%1687.8
WZ-132810688333953.85%1998.8
M5 Stuart41691683033.33%219.8
Panther II812717052250.0%1636.4
M2 Medium Tank3861751872.22%315.4
AT 15814747697554.67%1741.4
Hummel64543064854.17%579.7
Kolohousenka101411100.0%261.0
XM551 Sheridan10211490616454.88%2711.9
Vickers Medium Mk. I1217208366.67%1351.5
M3G FT31271151540.0%117.9
TVP VTU Koncept8640626366.67%803.3
Panhard AMD 178B66355315843.1%1933.4
Vz. 64 Blesk814689608154.32%3397.0
Centurion Action X101905757742.86%1377.5
Centurion Mk. I816831084977.78%2526.1
Hotchkiss EBR771058012353.66%1633.3
Stridsyxa8193997210060.0%2252.0
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2868125809847.96%2295.5
LT vz. 35278120366.67%334.7
Marder 38T43443236036.67%751.8
Pz.Sfl. IVc54232518844.32%838.9
WZ-132A9160786111950.42%2392.2
FV4005 Stage II1019947822556.0%1705.5
Pz.Sfl. IVb43022264557.78%964.5
T376149711278100.0%6511.1
Panhard AML Lynx 6x6877359613357.14%1412.5
Rhm.-Borsig Waffenträger8118141032146.73%1102.4
ELC EVEN 908892687162457.57%1975.3
IS-2-II813875746451.56%1743.8
Škoda T 245240324650.0%475.2
VK 30.02 (M)610178385064.0%2097.5
Black Prince766240523452.14%741.3
Rheinmetall Skorpion G812965944738.3%1296.7
Bishop51172364100.0%261.0
FCM 36226134366.67%237.8
VK 30.02 (D)711878522263.64%2033.4
Marder II31972741241.67%403.7
Waffenträger auf Pz. IV9150953743047.67%1305.3
T56 GMC31511451741.18%258.6
Škoda T 17713229393461.76%3261.0
LT-432810197913948.72%1997.1
VK 30.01 (H)53843453948.72%788.3
KV-48152057913451.49%2040.8
Konštrukta T-34/10075884871936.84%583.8
Matilda440130913458.96%1265.5
T-2841951838647.67%423.5
FV4004 Conway926349039852.04%2856.0
KV-1526823213544.44%341.6
IS763335116641.57%620.7
Škoda T 509164560221946.58%1491.9
T28 Prototype82237106213957.55%3047.5
G.Pz. Mk. VI (e)281107955.56%376.5
Object 705920736949052.22%2085.4
T30921028504757.45%1960.0
MT-2568587431450.0%2868.2
IS-M8158967512263.11%2239.3
Renault FT10741100.0%261.0
Char Futur 4916545957445.95%1372.8
Maus1020529653053.33%1681.3
T2 Medium Tank2125161757.14%604.4
T3 HMC293129966.67%377.2
Tiger II8141684610160.4%1981.1
Leox92429101718563.78%2316.3
AMX 13 57 GF71374103110654.72%3251.0
Durchbruchswagen 243382963363.64%1026.8
Valentine32122553154.84%711.6
AMX 4041813241758.82%621.1
Projet Louis916398794452.27%2473.1
Vz. 71 Tesák1018468835550.91%2276.9
P.44 Pantera8116749415749.68%1458.0
T1 Heavy535426813650.0%544.3
Vz. 44-1710216902951.72%1384.1
M56 Scorpion72639710.0%57.0
leKpz Borkenkäfer1119189133951.28%2179.1
Panhard EBR 90910868124252.38%1642.3
Leichttraktor1133123333.33%398.9
Bat.-Châtillon Bourrasque82092100150358.85%2729.2
Panzerjäger I21462835100.0%578.0
M4A1 Revalorisé8115219410.0%1393.6
T499184992016453.66%3348.4
TNH 105/100081423696450.0%1481.1
Wespe31371502552.0%377.3
T-50-266215661952.63%1905.1
E 759194777419253.65%1880.8
T-463821183633.33%70.2
T-262521141553.33%110.8
AMX ELC bis575561116258.02%3597.7
Type 95 Heavy41751946149.18%403.0
Ares 901026399364468.18%2167.7
T-2932171921735.29%589.4
Somua SM8170980010651.89%2012.3
AMX 13 75796081820155.72%2537.4
M41 Walker Bulldog811247442343.48%2033.2
Churchill I548034921753.0%1034.4
KV-1S64133328560.0%667.5
Centurion Mk. 7/19278710473948.72%2832.0
Churchill VII651334014653.42%782.1
Leopard Prototyp A920538998060.0%2075.9
LTG78736993540.0%1842.2
Cruiser Mk. III31895633.33%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D2187294333.33%668.2
Turtle Mk. I8190711552070.0%2201.8
ST vz. 3942273281070.0%781.6
Caernarvon Action X811226775658.93%1413.9
43 M. Toldi III362138450.0%159.8
King Tiger (Captured)71007554837.5%1229.1
Renault Otsu1731782100.0%338.6
KV-85655433625651.56%807.2
Super Hellcat77734218354.22%1234.0
Grille54232826150.82%760.5
T-109173460624756.68%1976.8
Fantôme912088982100.0%1156.0
T1 Cunningham1724714.29%0.0
KV-3775740313252.27%847.6
Universal Carrier 2-pdr2158137837.5%441.3
IS-6 B8173279817150.88%2249.8
O-I Experimental53042413339.39%309.4
M41D808220.0%0.0
M4A1 Sherman57246652568.0%2400.0
M3 Lee41531817852.56%404.5
AMX 13 909124263331460.83%2120.3
Comet7192111331747.06%3903.0
T207213112034768.09%3961.8
AMX 13 10510201382531449.36%2488.5
M26 Pershing819829672958.62%2773.1
Rheinmetall Panzerwagen10149283422154.75%1836.7
Panther75334271330.77%560.9
T29715119922572.0%2283.8
Progetto M40 mod. 651018975948843.18%1443.7
M-VII-Y9259811484667.39%2384.9
M22 Locust32093204753.19%811.8
Cruiser Mk. I1142170366.67%819.6
M18 Hellcat67984196048.33%1318.1
SU-130PM8170873711844.07%1617.4
T25/2713248432766.67%2181.4
FV1066 Senlac8102691223060.0%2255.2
HWK 30812209439863.27%2615.2
Nashorn667635413151.91%1197.2
M46 Patton925529787951.9%2726.9
Cromwell611788691662.5%3045.1
AMX 12 t683656327053.7%2803.8
null01735455666.67%0.0
WZ-132-110187010257074.29%2438.6
Cruiser Mk. IV4210147714.29%406.0
T-703262362333.33%862.6
M667335312944.83%981.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved