eu Hráč BadBanana


WN8
773
Recent WN8
773
(0 Bitev)
Winrate
48.28%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
17166

×Vypadá to, že hráč ještě není v naší databázi, proto se recent WN8/WR nemusí zobrazovat správně, zítra již budou načteny správné hodnoty.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 17166 0 0 0 0
Průměrný Tier 6.2 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 48.28% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.54 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 585.37 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 437.15 0 0.0 0.0 0.0
WN8 773 0 0 773 773
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 1 1 0
Průměrný Tier 10 8 6 7.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 652 67 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 114 96 0.0
Průměrně střel 0.0 3.0 2.0 0.0
(WG Player ID: 500441672)
Načteno za 0.79s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 13:54:38 - 16.10.2026 1:33:54)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/BadBanana.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=BadBanana][img]https://lab-vole.cz/Signature/BadBanana.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Bad
600+ WN8
57% (173 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
773
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
814
(11312 Bitev)
WN8 Tier VI
755
(3184 Bitev)
WN8 Tier VII
839
(3320 Bitev)
WN8 Tier VIII
884
(3034 Bitev)
WN8 Tier IX
731
(1247 Bitev)
WN8 Tier X
813
(527 Bitev)

Tanky (227)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Renault UE 573981752441.67%61.2
Caernarvon84744702437.5%231.3
Ikv 65 Alt II65824488047.5%953.5
AT 7772354629148.45%793.8
STA-1882060811648.28%945.5
Pz.Kpfw. II Luchs41633485450.0%443.6
AMX ELC bis5683163154.84%161.3
T-54 first prototype82316451100.0%261.0
ISU-122S710945401050.0%1341.8
O-I645741724945.78%576.7
Valentine AT41672003354.55%363.8
MS-1111488520.0%355.2
AT 25122301850.0%90.5
Pz.Kpfw. IV Ausf. A31072281546.67%164.5
VK 36.01 (H)645944815945.91%634.4
SU-100M1780548825350.2%1026.5
M5A1 Stuart41644531687.5%618.7
AMX 13 F3 AM64694802250.0%585.6
T-150653945525852.33%785.8
Type 89 I-Go/Chi-Ro262127650.0%77.9
Jagdpanther765346614044.29%735.8
Ferdinand894457723643.64%825.6
Type 3 Chi-Nu5387509366.67%1222.1
T1 Cunningham11142392532.0%488.1
Vickers Medium Mk. II210715223946.86%383.9
SU-5417114633.33%0.0
Challenger79325855653.57%1188.1
Prototipo Standard B9852376540.0%481.9
Renault R35284258250.0%201.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E310516810348.54%163.4
T-293116161540.0%133.4
T67547445831452.87%1078.4
Cruiser Mk. II217025732051.88%702.6
P.43 ter76375332740.74%863.7
SU-85B42032453850.0%357.3
Crusader61472951643.75%196.3
Turán III prototípus54813874261.9%1265.3
Sturer Emil772248554347.88%872.9
Jagdpanzer IV64653958647.67%712.2
G.Pz. Mk. VI (e)219691553.33%144.6
D124811110.0%0.0
M2 Light2911524037.5%115.9
Type 2597 Chi-Ha318165333.33%0.0
Spähpanzer SP I C736949917047.06%538.0
Spähpanzer Ru 251946848525642.58%469.8
SU-18256901233.33%66.3
M15/423477512540.0%1681.3
L6/40245291250.0%83.5
MKA2167243425.0%362.0
Strv 103-0914817504165.85%1344.2
SU-263671082748.15%92.9
Jagdtiger9130557138444.27%946.8
Leo77685935545.45%1070.3
Panzerjäger I21131454544.44%235.7
Pz.Kpfw. II2981567240.28%168.5
KV-153414726668.18%720.9
G.W. Panther773151440449.01%803.5
VK 16.02 Leopard51503666149.18%327.0
S35 CA545237423449.57%910.2
M2258176785.71%271.9
P26/404334413955.56%949.3
4TP189161666.67%406.0
Type 5 Chi-Ri77654742626.92%956.7
M5 Stuart41553286863.24%418.0
MTLS-1G143335443475.0%1419.4
M2 Medium Tank31121782454.17%279.0
Emil I88205094440.91%654.7
Type T-3454395354381.4%1370.3
Hummel64453549540.0%458.2
Object 416872350739544.05%677.3
43 M. Toldi III3107210944.44%332.5
UDES 038107252436145.15%1068.0
Vickers Medium Mk. I154991154.55%143.3
Renault FT 75 BS2545570.0%51.5
M4152743504459.09%376.4
T25/274703891450.0%501.1
SU-15276845107258.33%880.2
SU-8552872816043.33%424.8
Pz.Kpfw. T 25526737619247.4%517.8
Strv 7466685715556.36%1272.8
Vickers Medium Mk. III31182421850.0%304.5
Marder 38T42382806041.67%407.1
Pz.Sfl. IVc52622928641.86%377.9
Škoda T 25664547412748.03%1331.8
Tiger I769460718549.73%813.9
50TP prototyp8805599850.0%664.0
SU-100653444613148.85%762.9
Rhm.-Borsig Waffenträger896550570547.66%860.6
40TP Habicha6243381757.14%332.0
Škoda T 2454234982157.14%1308.6
Grille 1510134851852742.31%813.2
VK 30.02 (M)64034588548.24%593.4
Black Prince78136533953.85%1063.6
T1E6202710.0%0.0
14TP4144241742.86%316.8
Sturmpanzer II42182594641.3%499.8
Marder II31061525860.34%234.1
Waffenträger auf Pz. IV9105452934043.82%705.8
Strv 818741567540.0%621.0
T3 HMC2741163441.18%72.6
Sturmpanzer I Bison31602271855.56%505.7
AT-12861381952.63%188.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. D42533862055.0%706.3
BT-7 artillery31352761546.67%340.3
VK 30.01 (H)547148122152.94%1112.0
Matilda42993488048.75%747.7
Somua SAu 4041772547852.56%346.0
IS773945011147.75%866.5
T-6021022721376.92%502.5
T82 HMC41642283946.15%363.3
StuG III Ausf. B41471565145.1%158.0
IS-M86445808653.49%626.4
Valentine II41602541952.63%402.5
Renault FT16187520.0%91.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H531640211450.88%780.0
Pz.Kpfw. I2801051020.0%87.2
25TP KSUST II548201250.0%102.5
KV-220-255315884351.16%986.0
T2 Medium Tank298151450.0%335.7
Panther II86383412330.43%547.8
Tiger II868056920949.28%595.4
Caernarvon Action X8991693742.86%998.2
Durchbruchswagen 241042304942.86%47.7
VK 28.01618633810143.56%292.2
Valentine32233383265.63%898.8
T4042172653548.57%371.9
AMX 4041702864134.15%406.0
T56 GMC3671283043.33%22.6
Ikv 10353153067937.97%522.7
L-60239182666.67%258.8
Pz.Kpfw. I Ausf. C31312342646.15%456.0
P.44 Pantera898960017447.7%1202.9
T1 Heavy55044683953.85%992.1
A-4364074538442.86%659.2
M56 Scorpion7663525540.0%766.1
Leichttraktor1541391729.41%0.0
Pvlvv fm/42201861100.0%261.0
T-703161222771.43%643.4
T28 Concept77104734551.11%831.7
Bat.-Châtillon Bourrasque8123973313544.44%1445.0
KV-85639440311049.09%481.9
Lorraine 40 t810086824259.52%1202.9
TKS z n.k.m. 20 mm254113650.0%125.4
Pz.Kpfw. 35 (t)2851722470.83%456.0
Renault Otsu149141450.0%71.8
T2978445932751.85%993.5
T-50-263844923644.44%944.7
E 75994454422139.37%591.7
T-4631412831450.0%441.7
T-26240138366.67%227.3
IS-276305155747.37%631.8
Type 95 Heavy41281962630.77%140.6
Covenanter51463153262.5%414.4
Fiat 3000103310.0%0.0
BT-2250861323.08%0.0
AMX 3831183191266.67%382.2
SU-76M41371417142.25%141.9
LTP322101450.0%92.9
Sav m/4342053091136.36%327.4
HWK 128519323742.86%634.6
Churchill I537236113147.33%633.2
KV-1S62803136541.54%240.0
Type 95 Ha-Go2471071850.0%89.4
M4 Improved527538317553.71%607.6
Churchill VII65144196642.42%725.3
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6700606366.67%1328.5
Cruiser Mk. III3991609355.91%344.9
KV-2641135818746.52%505.3
Vickers Mk. E Type B2114158650.0%340.4
T2 Light Tank2792468851.14%200.9
Ikv 90 Typ B767444813040.0%713.0
T-34-85M655849114247.89%781.0
M8A141732587455.41%335.8
11085645674548.89%445.0
King Tiger (Captured)710126321643.75%1247.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J4731551442.86%28.9
T-8042463292882.14%1081.9
Super Hellcat7745468450.0%960.5
Grille52882906442.19%429.3
O-Ni779757720254.46%994.3
A-44751251315046.0%584.1
M10 RBFM55475932070.0%1275.9
G.W. Tiger (P)895161813251.52%1088.3
M44667751412949.61%1101.3
KV-376945861464.29%800.1
Loyd Gun Carriage291117560.0%531.6
Universal Carrier 2-pdr2781113250.0%147.3
Ikv 72389200757.14%171.2
M10 Wolverine52872998441.67%426.3
T7 Combat Car2811961258.33%325.0
O-I Experimental54594738857.95%856.3
Achilles67094569747.42%1318.3
M3 Lee42723623764.86%1043.6
Archer54293833545.71%858.6
StuG IV52912888052.5%590.2
T-3453524297856.41%977.0
P.43 bis64374227844.87%602.9
D2357176757.14%135.4
P.4352432933847.37%478.1
Tiger (P)76454846253.23%721.0
Panther764756820951.67%918.5
O-Ho885053013650.0%794.5
Pudel602941100.0%261.0
Lago42463843066.67%774.4
Type 5864743676636.36%719.4
ELC EVEN 9082984881338.46%288.9
Cruiser Mk. I1132185540.0%536.8
M18 Hellcat676752017150.88%1394.2
Strv m/42538540829352.56%976.9
Type 4 Chi-To66948271100.0%1431.2
M41D8157111551100.0%3734.5
Alecto42272314252.38%502.7
IS-2730123530.0%79.2
StuG III Ausf. G52803225152.94%507.8
Pz.Kpfw. II Ausf. G3831492250.0%144.0
Churchill Gun Carrier638234714348.95%540.0
Nashorn64283949847.96%546.2
Renault NC-3112560333.33%0.0
AMX 12 t635244915050.0%892.3
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41471668550.59%219.4
T-2841472515046.0%236.5
Cruiser Mk. IV41854732100.0%629.0
Type 91 Heavy3761571338.46%1.4
UDES 14 Alt 5893956212951.16%1075.6
Renault FT AC2711111952.63%117.1
M666235164344.19%785.7
VK 30.01 (P)64114734348.84%541.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved