eu Hráč BachuNich


WN8
2327
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
55.88%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
11402
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 11402 0 0 0 0
Průměrný Tier 8.07 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 55.88% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.44 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1899.82 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.68 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 890.03 0 0.0 0.0 0.0
WN8 2327 0 0 (+1) 0 (+2) 0 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 127 0 0 127
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 62.2% 0.0% 0.0% 62.2%
Tanků odhaleno 0.63 0.0 0.0 0.63
Udělené poškození 1302 0 0 1302.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 833 0 0 833.0
Průměrně střel 7.52 0.0 0.0 7.52
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 291 206 0 161
Průměrný Tier 10 8 6 7.09
Winrate 69.42% 42.72% 0.0% 57.14%
Tanků odhaleno 0.88 0.88 0.0 0.56
Udělené poškození 1959 1213 0 1610.0
Obrana základny 3.88 0.88 0.0 0.6
Průměrně zkušeností 988 622 0 748.0
Průměrně střel 6.21 11.44 0.0 9.08
(WG Player ID: 600140082)
Načteno za 0.25s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (12.10.2026 19:15:46 - 16.10.2026 3:33:37)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/BachuNich.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=BachuNich][img]https://lab-vole.cz/Signature/BachuNich.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Great
1900+ WN8
94% (427 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1163
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2347
(10422 Bitev)
WN8 Tier VI
3411
(821 Bitev)
WN8 Tier VII
2371
(532 Bitev)
WN8 Tier VIII
2353
(3770 Bitev)
WN8 Tier IX
2224
(1640 Bitev)
WN8 Tier X
2147
(3437 Bitev)

Tanky (132)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6884768916649.4%1612.1
Caernarvon8212210588759.77%3268.8
Object 257911908401566.67%1215.6
T8031129639745242.31%2160.3
AS-XX 40 t1125808382853.57%2037.6
Bat.-Châtillon 12 t8113183814254.93%2560.6
STA-18125775711446.49%1751.2
T-22 medium1016157171030.0%1026.6
T54E19250010545759.65%2730.8
BDR G1 B512698321861.11%3393.5
O-I611828634571.11%2500.0
AT 259306765156.86%2569.1
VK 36.01 (H)618891274666.67%4839.4
SU-122-447137479118653.76%2260.4
FCM 2C33814151050.0%975.4
IS-38166489325755.64%2153.3
H39197511481100.0%1983.1
Lorraine 50 t915127792339.13%1458.2
AMX M4 mle. 4981333698540.0%1604.4
Manticore1014827422437.5%1630.8
Type 5 Heavy10301997216349.69%2235.0
Kpz. 3 GST Turm814558642360.87%1407.6
Type 4 Heavy918218738952.81%1756.2
null01878101464457.92%0.0
Bat.-Châtillon 25 t10258794816659.64%2488.0
Pawlack Tank6231214161100.0%4233.1
M1277627491361.54%995.4
Ashigaru101423646850.0%848.7
T95/FV4201 Chieftain102825841118056.44%2178.5
Panhard EBR 90997677921250.94%1571.8
Super Conqueror10269595511560.87%2407.5
Bat.-Châtillon 25 t AP9240510496558.46%2863.9
TVP T 50/511024939382857.14%2111.2
Leo712988415347.17%2399.0
Jagdpanzer E 90923479122556.0%2005.3
K-91-PT920958534252.38%2140.4
S35 CA58405336759.7%2036.7
Type 5 Chi-Ri712576744257.14%2782.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8179195238155.64%2497.5
Windhund816607992850.0%2078.8
B1410996601060.0%4383.6
Emil I8214710977459.46%3134.3
Type T-34512298905560.0%4755.9
Object 27710247087333857.1%2337.0
Object 4309255811486371.43%3162.5
M4156885991100.0%1214.4
VK 168.01 (P)819089531553.33%2389.4
Kanonenjagdpanzer 105811577222152.38%1153.8
T-44-100 Igrovoy81878101464457.92%3046.6
Ares 8591767900650.0%1601.3
DZT-159918789044856.25%1799.6
AE Phase I916488261060.0%1668.3
Coccodrillo1026139632161.9%2150.5
SDT-58 Vlkodav915996761323.08%1199.0
O-Ho814398634557.78%1806.3
VK 72.01 (K)1028179169651.04%1841.7
T37680451316050.63%2640.1
Object 1401020787727248.61%1803.5
Rhm.-Borsig Waffenträger815878608864.77%1775.7
BZ-1668107649530.0%934.5
Grille 1510198173019052.11%1325.6
BZT-701025389373056.67%1690.7
Object 430U10249587434258.48%2393.7
T110E510283410716065.0%2272.8
OCP Peacekeeper923631098650.0%2475.4
T-4482118110612264.75%4069.3
LT-432895174222547.56%1831.1
M24E2 Super Chaffee6715716955.56%2271.5
IS7169811521376.92%3120.3
T-54 first prototype812768513554.29%1649.5
T26E5815689497560.0%2132.7
Vz. 60S Dravec10325011075062.0%2566.0
Char Futur 49191186710850.93%1988.2
25TP KSUST II5730639862.5%2191.4
Maus102786102912157.85%2356.8
Conqueror9229610603473.53%2624.1
Caliban8231614011100.0%3045.0
Taschenratte113533123610564.76%2541.7
Projet Louis916848952850.0%2445.1
TS-54816079971353.85%1626.9
SZDV Vz. 50818608225848.28%1862.8
T1 Heavy512599621764.71%3434.4
ARL V39612858122360.87%2886.4
T28 Concept714989461361.54%2487.3
Type 59 First Warrior8182510331060.0%2583.2
A4664775212245.45%1452.9
Type 5 Ka-Ri82192810540.0%2359.1
T499180898514259.86%3357.2
T297170010426560.0%2516.5
M1039248910178650.0%2597.0
AMX ELC bis57496825457.41%3619.3
AltProto AMX 308184711003060.0%2830.5
IS-710265710079158.24%2283.9
AMX 13 75712709064459.09%3683.8
M41 Walker Bulldog89717829351.61%1873.8
STB-110266710792669.23%2578.9
AMX 50 Foch (155)1025267848145.68%1869.3
M4465114618445.24%675.1
Hirschkäfer1120425481233.33%1072.1
Lansen C8149581243956.49%2160.5
KV-1SA59308102850.0%1991.5
KR-111279911212568.0%2018.5
VK 28.0166496853357.58%2213.8
T-54918789726063.33%2378.1
M-III-Y820199344738.3%2628.6
T-50-2611039663357.58%4834.7
Super Hellcat71135827683.33%1843.8
O-Ni714449541560.0%2101.2
T-109195583420449.51%2071.8
Fantôme918629821060.0%2100.4
T57 Heavy1026447411330.77%1905.9
AMX 13 909148689911654.31%2473.4
P.43 bis612008754858.33%3043.9
AMX 13 1051017929791266.67%2596.6
Sentinelle917688563455.88%1510.8
M26 Pershing815211065988.89%2217.6
P.43510348371266.67%3519.5
T71 CMCD77157348248.78%1745.3
E 65 Zwilling82364115316857.14%2508.4
Šotek81307741560.0%1270.8
Cavalier5755660560.0%2465.4
ELC EVEN 9087007654250.0%1282.8
FV1066 Senlac87876249445.74%1484.9
SFAC 1058166479811053.64%1662.9
IS-6814229284465.91%1673.5
T-62A1022198528755.17%2059.5
WZ-111 Qilin1028301058966.67%2366.0
AMX 12 t613249821566.67%4997.1
Type 619174987014353.85%1979.1
Type 6461283106434262.87%4688.0
Panhard EBR 10510114383610454.81%1403.5
UDES 14 Alt 5817689385259.62%2554.9

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved