eu Hráč BCEM_PAKAM_PAK


WN8
2770
Recent WN8
3555
(1240 Bitev)
Winrate
57.56%
Recent WR
57.26%
(1240 Bitev)
Bitev
37252
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 37252 50 202 475 1240
Průměrný Tier 8.98 8.52 8.91 8.48 9.56
Winrate 57.56% 54.0% 57.92% 55.79% 57.26%
Tanků odhaleno 1.37 1.08 1.5 1.13 2.16
Udělené poškození 2307.4 2916 2695.69 2686.06 2503.66
Obrana základny 0.45 0 0.39 0.35 0.55
Průměrně zkušeností 978.29 1109 1084.0 1100.0 1057.0
WN8 2770 3381 (+1) 3461 (+3) 3498 (+8) 3555 (+23)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 30 0 0 30
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 23.33% 0.0% 0.0% 23.33%
Tanků odhaleno 0.73 0.0 0.0 0.73
Udělené poškození 2002 0 0 2002.0
Obrana základny 0.13 0.0 0.0 0.13
Průměrně zkušeností 494 0 0 494.0
Průměrně střel 6.83 0.0 0.0 6.83
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1147 7748 79 281
Průměrný Tier 10 8 6 8.24
Winrate 52.83% 79.7% 77.22% 51.6%
Tanků odhaleno 0.82 0.79 0.61 0.56
Udělené poškození 2162 1436 953 2258.0
Obrana základny 2.98 2.11 0.91 0.19
Průměrně zkušeností 859 1032 815 893.0
Průměrně střel 7.21 3.49 6.77 8.14
(WG Player ID: 595028525)
Načteno za 0.99s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (14.10.2026 12:51:45 - 15.10.2026 22:14:40)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Bat.-Châtillon 25 t105863010.0%5758.0
Cobra930901333.33%3078.0
FV4025 Contriver11312611100.0%1704.0
SFAC 10582975223956.41%3578.0
WZ-2191119193650.0%2137.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/BCEM_PAKAM_PAK.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=BCEM_PAKAM_PAK][img]https://lab-vole.cz/Signature/BCEM_PAKAM_PAK.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 7394 bitev


Rank:
Unicum
2350+ WN8
76% (420 / 550 WN8)
Další rank:
Super-Unicum
2900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
3162
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2800
(37002 Bitev)
WN8 Tier VI
2759
(135 Bitev)
WN8 Tier VII
2165
(387 Bitev)
WN8 Tier VIII
2891
(14950 Bitev)
WN8 Tier IX
2693
(5404 Bitev)
WN8 Tier X
2740
(15457 Bitev)

Tanky (186)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6898080811252.68%2175.4
Vz. 5510302096936454.12%2710.9
53TP Markowskiego8217110548153.09%3088.0
BZ-176824231202189062.22%3067.6
AS-XX 40 t1125718945251.92%2217.2
Bat.-Châtillon 12 t8117810015461.11%2915.4
Charioteer818919804062.5%2726.8
Jagdpanzer E 1001033809465064.0%3166.1
WZ-111 model 1-49264010668862.5%3064.0
M47 Iron Arnie817819363554.29%2288.7
M40/M438119572911952.1%1293.3
M1277976156850.0%918.0
T110E410379611015966.1%3676.5
SU-122-4471489709580.0%2379.5
TNH T Vz. 519219089111347.79%2168.4
AMX M4 mle. 5410322897813154.2%3241.6
IS-3817198865846.55%2138.4
AMX AC mle. 488226010454055.0%3478.4
T328200211674568.89%2959.3
M53/M559112862710343.69%941.3
WZ-113G FT10381310256053.33%3281.0
GSOR 1010 FB8180613141100.0%2548.7
S-5176526143658.33%796.7
AE Phase I92264100320258.91%2519.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25108910331968.42%3621.0
Prototipo Standard B92509108712559.2%2960.5
Manticore101923947312557.28%2926.6
T28819089467560.0%2446.8
Ares 75818209554148.78%2559.4
122 TM8184010262857.14%2496.7
Type 5 Heavy103754120724965.06%3449.4
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5288172250.0%545.7
GSOR 3301 AVR FS9102082415950.94%1591.3
Object 703 Version II82224117634161.58%3026.7
Bat.-Châtillon 25 t103183105829557.29%3257.4
FV229 Contender923419953458.82%2267.2
Löwe8179110649464.89%2634.3
CS-6310308110287759.74%3042.9
AMBT887429520.0%565.4
BDR G1 B51391993644.44%46.1
Spähpanzer SP I C7133211602470.83%4025.7
Bat.-Châtillon 25 t AP9266012163070.0%3882.6
TVP T 50/5110259791166654.95%2587.5
SMV CC-64 Vipera81527601425.0%1386.2
LPT-67 Šelma9188811281573.33%3752.3
Pz.Kpfw. II2803411100.0%332.6
T110E310272491912858.59%2496.1
BZ-689246310307958.23%2690.7
T-100 LT102098100628054.64%3265.1
Bat.-Châtillon Bourrasque820091022259556.11%2812.3
Renault NC-311798120.0%169.0
FV230 Canopener103373106531757.1%3123.8
B14331764047.5%75.8
Super Conqueror103417110517161.4%3307.8
Object 26010316710812962.07%3077.2
Caliban825901053250.0%3345.1
M4466085253158.06%960.7
Leopard Prototyp A922949478755.17%2576.9
AMX M4 mle. 519269611404367.44%2947.7
LHMTV88367657753.25%1575.7
Vickers Medium Mk. I130025910.0%2166.3
Object 27710256491875654.37%2389.4
Object 430921589965354.72%2226.6
Progetto M35 mod. 4682278114541857.66%3602.8
Panhard AMD 178B68149421968.42%2931.5
60TP Lewandowskiego1037979492339.13%2992.5
SU-2-122515191157333.33%5901.9
Vz. 64 Blesk8203814901100.0%6186.9
Ares 859264612328073.75%3404.8
TS-609266311011070.0%3091.5
CS-53816418974360.47%2492.0
Strv 74615281068977.78%4212.4
Hotchkiss EBR79608592657.69%2702.4
FV380598836223043.33%660.2
Emil II9219110297367.12%2351.9
Tetrarch2331378580.0%2282.6
T959263010197052.86%2753.5
ShPTK-TVP 10081930103910258.82%2620.6
Škoda T 25613539603658.33%3930.8
Tiger I7167610732864.29%2820.5
O-Ho826741053742.86%3781.7
FV4005 Stage II102654816128656.61%2487.4
Bofors Tornvagn8163390010355.34%1920.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4571807444.59%42.4
Rhm.-Borsig Waffenträger821798538450.0%2854.5
Forest Spirit82292107258960.95%3070.2
BZ-1668209210808560.0%3037.3
Grille 15102868841299057.32%2638.2
Rheinmetall Skorpion G822451028372760.13%3183.5
E 10010294599050957.96%2792.7
AMX 40411201007475.0%10283.4
VK 30.02 (D)711948492450.0%1967.0
T110E510379612065662.5%3844.7
Waffenträger auf Pz. IV928369838663.95%3527.7
BZ-75103148101712960.47%3103.3
Ho-Ri 3103646101514958.39%3539.3
Škoda T 5682365114843860.05%2793.4
Konštrukta T-34/100712709102060.0%2608.9
FV4004 Conway9270810874369.77%2897.7
Bisonte C4582062110120260.89%2887.0
Alembic827051298560.0%4553.4
Škoda T 50922219485959.32%2263.7
Object 430U102363551728.57%1698.0
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)810028233100.0%1085.4
Leopard 110276989165453.67%2718.8
FV227 Conceiver8187310424360.47%2671.3
KR-111322812052272.73%2466.3
Char Futur 492330992189356.37%2493.7
Crusader 5.5-in. SP77107174067.5%1055.0
Maus103301110948264.73%3555.9
AMX 50 Foch B103254105710467.31%2897.1
Conqueror92901113618856.38%3566.8
Tiger II817049325955.93%2053.6
TVP VTU Koncept87285781546.67%801.7
Taschenratte114845142819464.95%4243.9
50TP Tyszkiewicza9230510018756.32%2338.3
Projet Louis9200418271100.0%4271.2
Vz. 71 Tesák102457108422560.44%3657.7
P.44 Pantera8188410567159.15%3092.4
Saryuda93206112612251.64%3652.5
Vz. 44-17189511553268.75%3344.4
Panhard EBR 909146598315555.48%2861.4
Leichttraktor183914131100.0%7944.5
T-448181410125961.02%3165.8
AMX 50 B10320599117157.31%3018.5
Panzerjäger I2150137425.0%392.0
M4A1 Revalorisé817498576847.06%2268.9
Object 252U8205310487857.69%2616.8
E 65 Zwilling8221766530.0%2337.2
Cobra92668106764859.41%3073.2
E 75924109856947.83%2506.2
T54E19304712831978.95%3564.9
Ares 901022087778541.18%1780.0
T-1038197297594755.86%2682.3
IS-710320710963860.53%3256.9
Emil I817439358153.09%2230.5
HWK 128106896512464.52%2399.0
Ho-Ri 19292310397660.53%3043.8
TNH 105/1000814768756251.61%2157.2
WZ-111 model 5A1031729502650.0%2970.3
KV-2611937983953.85%2512.8
Vickers Mk. E Type B2204224742.86%826.5
T 55A9226611316173.77%2579.0
Kunze Panzer91929881850.0%2132.9
AMX 50 1209284310736460.94%3778.5
Ho-Ri 2821599884660.87%3244.6
Mäuschen9277310272748.15%2844.8
Kranvagn1025768717652.63%2250.6
KB-529591222771100.0%10066.9
CS-44712768572360.87%2058.9
T-10920959157051.43%2323.5
WZ-1149266764720.0%3325.4
FV20788395828339.76%751.7
Indien-Panzer815008845356.6%2247.0
AMX 50 Foch9301711856762.69%3716.2
Panhard EBR 10510160982528752.26%2284.1
Pz.Kpfw. 38 (t)3132175825.0%221.1
XM66F820229462240.91%2521.0
D2346125560.0%159.9
Rheinmetall Panzerwagen102589102221861.01%3872.1
Tiger (P)7209212272070.0%3746.3
Spähpanzer Ru 251915769079751.55%2988.7
CS-52 LIS81569882540.0%1891.0
AMX M4 mle. 457151910773772.97%2819.7
Black Rock11348411547466.22%2778.5
FV4025 Contriver11344510975154.9%2729.4
SU-14-2810527182250.0%1073.2
Progetto M40 mod. 651026919107754.55%2483.3
VK 100.01 (P)8215910543956.41%2767.4
ELC EVEN 908100093398857.19%2473.5
AMX 65 t815289364761.7%2036.9
Char Mle. 759175793411160.36%2835.9
SFAC 10582988117633255.42%3765.0
WZ-219112484100327655.07%3280.2
KV-12271857799475.0%3507.4
CS-59924059615651.79%2761.7
D1263155333.33%18.2
AMX 50 100815918195843.1%1888.7
Conqueror Gun Carriage1012937106163.93%1086.1
null023907813548.57%0.0
WZ-132-1102341102615362.75%3455.3
T92 HMC10126462983150.78%1086.8
LTTB8114989410450.96%2493.3
T57 Heavy10310810015558.18%2967.9
M66334720211100.0%9620.0
Vz. 60S Dravec1048771520875.0%3875.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved