WN8
1459
Recent WN8
1917
(348 Bitev)
Winrate
51.07%
Recent WR
53.16%
(348 Bitev)
Bitev
26132
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 26132 43 66 144 348
Průměrný Tier 7.8 8.88 9.62 9.72 9.84
Winrate 51.07% 58.14% 57.58% 57.64% 53.16%
Tanků odhaleno 0.81 0.35 0.59 0.74 0.6
Udělené poškození 1266.87 2351 2456.08 2196.42 2407.47
Obrana základny 0.61 0 0.64 0.29 0.2
Průměrně zkušeností 598.32 865 916.0 888.0 865.0
WN8 1459 2105 (+2) 2083 (+2) 1880 (+3) 1917 (+9)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 24 50 25 99
Průměrný Tier 10 8 6 7.98
Winrate 33.33% 50.0% 60.0% 48.48%
Tanků odhaleno 0.25 0.46 0.84 0.51
Udělené poškození 1400 1348 759 1212.0
Obrana základny 0.21 5.02 4.44 3.71
Průměrně zkušeností 384 692 496 568.0
Průměrně střel 4.75 6.42 3.96 5.39
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 4 36 145 8
Průměrný Tier 10 8 6 6.48
Winrate 0.0% 44.44% 47.59% 62.5%
Tanků odhaleno 0.0 0.33 0.3 0.75
Udělené poškození 1545 1249 575 1746.0
Obrana základny 0.0 0.0 2.88 0.0
Průměrně zkušeností 158 447 398 439.0
Průměrně střel 6.5 5.56 8.88 7.13
(WG Player ID: 504150767)
Načteno za 0.93s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 10:46:57 - 17.10.2026 0:37:06)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
DBV-152102748111957.89%2270.0
SFAC 10582036142458.33%1976.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Amenoi.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Amenoi][img]https://lab-vole.cz/Signature/Amenoi.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 11624 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
59% (209 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1688
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1485
(22960 Bitev)
WN8 Tier VI
1272
(2941 Bitev)
WN8 Tier VII
1245
(2360 Bitev)
WN8 Tier VIII
1643
(9047 Bitev)
WN8 Tier IX
1203
(2836 Bitev)
WN8 Tier X
1569
(5200 Bitev)

Tanky (289)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6875377210456.73%1380.5
Renault UE 5731071731154.55%205.8
BT-74901214337.21%38.2
E 7792006815450.0%1450.8
P.43 ter76955494141.46%798.4
AT 776684051010.0%550.0
AS-XX 40 t1122509163956.41%1797.3
M-II-Y78606712055.0%1047.7
BDR G1 B52042681457.14%269.5
Kampfpanzer 07 RH89577257851.28%1191.9
StuG IV5513323450.0%1195.1
Valentine AT4314261683.33%1065.7
Straussler V–4/40375165310.0%4309.9
XM578180590510559.05%1826.5
Prototipo 68257673710.0%1910.1
AT 252333082751.85%377.5
Excelsior547842410949.54%967.2
VK 36.01 (H)661742313256.06%1119.7
SU-100M1710757121450.0%1488.6
K-911017996832133.33%1248.7
T20773248424551.02%1028.4
AMX M4 mle. 541019438594156.1%1498.3
Ares 9010207583316049.38%1708.2
IS-381529670183155.82%2030.6
M5A1 Stuart4208283850.0%580.0
AMX 13 F3 AM694133725451.18%1422.3
T328140962329453.74%1822.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro277126250.0%126.6
M3 Stuart31011711030.0%143.6
Jagdpanther779834922848.25%1006.0
Ferdinand8149851788451.24%1757.4
GSOR 1010 FB8145480668453.22%1822.3
Type 98 Ke-Ni34196520.0%0.0
SU-541731571850.0%273.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. F256596372646.15%1543.5
Prototipo Standard B99316181947.37%630.2
M4A3E8 Sherman646533719552.31%833.3
Nemesis8110573621050.95%1316.0
M4A3(76)W Sherman691177316453.05%1607.4
S-5178657089260.87%1062.7
Pz.Kpfw. III Ausf. E31842931369.23%649.5
Char Murat91529550333.33%1029.0
Ashbringer1026978672045.0%1785.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. H534328912458.06%917.2
121B10163576421452.34%1276.2
AMX 50 100813438165552.73%1524.6
IS-710187664052352.2%1585.1
TVP VTU Koncept897664820548.29%1246.6
Bat.-Châtillon 25 t10191978014551.03%1553.8
SU-85B42642123450.0%541.8
Sexton II31033031100.0%422.8
Pawlack Tank6972805966.67%1893.8
KPz 3 Projekt 07 HK91124607250.0%830.7
Škoda T 4068424751942.11%1782.6
Ashigaru10240281912751.18%1832.3
Sturer Emil77624861546.67%856.5
Jagdpanzer IV651228118346.45%855.6
AMBT8130677010051.0%1457.4
Hotchkiss H352651843100.0%293.0
D12843093100.0%392.7
M2 Light23054472100.0%1511.5
Škoda T 25684360833757.57%1904.8
Type 2597 Chi-Ha3164179911.11%339.8
Object 416810977506261.29%1442.4
SU-182173212683.33%1224.4
Bat.-Châtillon 25 t AP986764312048.33%705.5
SU-263134130450.0%221.6
Bishop55303961060.0%1085.2
Jagdtiger9184654741149.88%1643.6
Cruiser Mk. II2191212955.56%822.4
Super Hellcat786764016251.85%1220.8
Pz.Kpfw. II286183425.0%99.7
Jagdpanzer E 90913565842733.33%851.1
T110E410259084922454.02%1999.6
S35 CA54913504650.0%1015.9
M22157395366.67%785.4
T1E62210230366.67%1108.7
AMX 50 Foch (155)1020647992352.17%1572.5
M5 Stuart41362413050.0%233.1
Renault NC-3110861100.0%261.0
M2 Medium Tank3551403354.55%129.6
FV230 Canopener102624105315064.0%2204.6
B141322272536.0%94.0
Object 59091168836666.67%1093.4
T-44-100818621169683.33%2807.5
Pz.Kpfw. 38H 735 (f)22343013148.39%619.0
43 M. Toldi III314717310.0%400.2
MS-11137124616.67%630.8
AMX M4 mle. 51912266863844.74%866.4
Vickers Medium Mk. I10691100.0%261.0
Object 2771018846751225.0%1336.4
Großtraktor - Krupp31983521752.94%595.2
Renault FT 75 BS21701761782.35%1297.1
M41505110.0%0.0
Progetto M35 mod. 46811836845947.46%1220.5
BZ-72-1101731888666.67%1542.0
Chieftain/T9581507835366.67%2426.8
Ares 75816009076750.75%1967.3
DBV-152102588777107051.03%1777.3
SU-152710295862846.43%1473.7
DZT-159914638753762.16%1362.0
Hotchkiss EBR76307092850.0%1519.0
AE Phase I915718084247.62%1326.1
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286333505633.33%620.6
Marder 38T43303002948.28%762.6
SDT-58 Vlkodav918078396747.76%1750.4
KV-85661238130054.33%1001.9
Tiger I777642114854.73%974.0
50TP prototyp811567693148.39%1181.3
SU-10066234644540.0%891.6
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41872623458.82%634.2
Pz.Kpfw. T 25551541610251.96%1355.8
IS-2-II8113975711754.7%1299.9
Škoda T 2454163541145.45%1140.6
Char de transition6957838785.71%1784.8
E 1001014547683154.84%1036.0
AMX 4041782673455.88%602.1
VK 30.02 (D)710767421533.33%1641.5
Marder II31461433748.65%270.0
TS-609332914751100.0%3410.1
T3 HMC21636210.0%464.3
SDP wz 66 Grom816196463122.58%1419.2
Sturmpanzer I Bison32451831560.0%917.5
Object 7801024448572147.62%1700.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2144153650.0%655.4
Lorraine 39L AM32501658343.37%768.0
Škoda T 17716316330.0%27.3
T1455034242642.31%926.2
Konštrukta T-34/10076836443455.88%1050.1
TVP T 50/511019407713842.11%1430.2
FV224 Chopper713358682552.0%1800.9
A-205831734245.24%64.7
T-2841031596855.88%190.3
Pz.Sfl. IVc53262903360.61%681.6
ISU-15289355426140.98%706.4
M24E2 Super Chaffee63544271338.46%669.6
TOG II*6610353757.14%908.7
Stone Sentinel81244820250.0%1241.8
Object 274a813777593237.5%1632.8
VCS 6x6 TS 9091378122100.0%261.0
AMX 13 1051090673724554.29%978.9
IS794846429647.64%1293.9
Škoda T 509134872811746.15%1110.7
Sturmpanzer II42291741241.67%545.0
T-602991422050.0%269.7
T110E51020368371361.54%1545.0
LT vz. 383997510.0%121.0
M48A5 Patton10166067038947.04%1276.8
Renault FT139132475.0%262.0
Kpz. 3 GST Turm81634677825.0%1435.2
Char Futur 4921379721353.85%1886.6
leKpz M 41 90 mm03184652441.67%299.7
Object 430U1021821071580.0%1772.8
Maus1022039353351.52%1817.9
T-150672741310048.0%1261.0
T2 Medium Tank21291922661.54%645.3
T1 Cunningham187126922.22%297.7
Tiger II8112151327348.35%1311.9
M48A2 Räumpanzer8938687650.0%1064.4
M3 Light31011031030.0%203.6
Škoda T 27812057582050.0%1597.2
SU-8553312276933.33%563.7
Valentine36987232100.0%3246.3
T4043842833946.15%967.5
Jagdpanzer E 10010192655258150.77%1474.7
T56 GMC3991671361.54%259.8
CC-46 Pancernik921969441353.85%2112.7
TS-548892727850.0%875.4
T-34-85603961100.0%261.0
P.44 Pantera810317081752.94%1267.7
SZDV Vz. 5081137725250.0%970.6
Saryuda92269979650.0%2279.1
T1 Heavy557538710551.43%1277.0
AT-123492722100.0%1669.8
Dicker Max676850825952.51%1338.3
ARL V3961164121100.0%261.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8133666839851.76%1637.0
FCM 36 Pak 4033342711241.67%728.9
Leichttraktor1108169366.67%513.2
AAT60813235921323.08%1109.6
Bat.-Châtillon Bourrasque8149786541252.91%1882.9
XM69 Hacker11245489818548.65%1658.1
Panzerjäger I2951451163.64%308.6
Type 5 Ka-Ri8132071112250.82%1113.2
Object 252U81375781650.0%1591.9
Mars811527145945.76%1191.1
T297130860734252.34%1863.5
Churchill Crocodile6677574425.0%744.9
SDP 44 Burza67015123946.15%1108.4
KR-1112620106319257.29%1857.0
SFAC 1058175981961253.43%1855.6
E 759115165813649.26%933.7
SDP 40 Zadymka55564931675.0%1239.8
T-4631721882142.86%583.2
CAV mod. 7111323715361100.0%3147.6
T-262861111361.54%357.1
AMX ELC bis512727912554.4%301.7
Type 95 Heavy41021781650.0%163.2
Covenanter5262515250.0%769.9
Lorraine 155 mle. 518116941359245.61%1210.5
T28 Concept76935103342.42%726.9
BT-22152202560.0%719.0
AMX 3831591842045.0%345.4
SU-76M41601681952.63%321.0
LTP3462364250.0%2795.8
AMX 13 75742841114348.25%750.5
SMV CC-64 Vipera81234494250.0%1119.4
Churchill I56665241637.5%1270.9
Kanonenjagdpanzer 289366932100.0%790.2
Type 95 Ha-Go2105174616.67%231.3
M446414400933.33%415.7
Churchill VII610697542231.82%2251.2
KV-1551733825347.04%1031.2
M103913348076358.73%1389.7
Lansen C8128082211253.57%1520.2
KV-2687259337853.97%1691.0
Vickers Mk. E Type B2119235771.43%530.1
Turtle Mk. I8201311911866.67%2575.8
T-109153252949047.35%1461.1
Kunze Panzer9174510813100.0%1602.5
T-34-85M61063852771.43%2016.8
Vz. 60S Dravec10257998915956.6%1905.7
UDES 03 Alt 3914866674337.21%1115.0
Udarniy8274415823100.0%4032.0
Renault Otsu1173265250.0%689.7
T-50-264415352733.33%946.7
AMX 65 t810456385733.33%989.9
Bat.-Châtillon 155 55994364021850.0%802.1
A-44710907701361.54%1896.3
TS-69158530720.0%942.5
Windhund8564546560.0%500.8
Matilda4656662650.0%2126.9
IS-3A Peregrine8205912111866.67%2690.8
Gorilla1121348003447.06%1283.2
KV-379174864748.94%1117.5
Loyd Gun Carriage20971100.0%261.0
Universal Carrier 2-pdr291137450.0%212.4
M10 Wolverine53923272454.17%857.1
Somua SAu 4042752174245.24%656.4
AMX 13 105 AM mle. 50547020918842.55%940.8
M4A1 Sherman530224214246.48%637.2
M3 Lee418521011349.56%533.4
Pz.Kpfw. III/IV53203242958.62%833.0
ARL 4465465341154.55%939.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3881372853.57%169.1
T-3452812834856.25%684.1
P.43 bis67255873852.63%1311.7
D231141402040.0%174.5
Sentinelle933631200250.0%4309.9
M26 Pershing8110153763251.27%1553.1
Lätt Stridsfordon 120917348565962.71%1642.6
WZ-111 model 68798439714.29%534.3
AMX M4 mle. 4578946975149.02%1100.3
Black Rock11261198512552.8%1682.4
E 65 Zwilling81341739450.0%986.2
SU-14-2811046984755.32%1224.0
Progetto M40 mod. 651020197967647.37%1487.2
Carro d'assalto P.88712428073043.33%1646.7
Tiger-Maus91819788450.0%1281.8
Stuart I-IV3118144425.0%209.7
ELC EVEN 90863277215655.77%1272.6
Vz. 68 Squall862165539251.02%1061.1
Cruiser Mk. I1161206560.0%852.2
M18 Hellcat63212842334.78%286.2
M24 Chaffee52072834654.35%563.9
Lorraine 155 mle. 507110336429747.14%1352.3
Char Mle. 759549541425.0%460.6
AT 868596963348.48%1554.9
Alecto43382783043.33%833.7
Cobra914296963745.95%1175.0
Alembic8918698955.56%857.9
StuG III Ausf. G528220616646.99%506.3
TBT91068649450.0%726.4
Object 430 Version II913196922842.86%1108.3
FV215b (183)10206077466454.52%1592.2
Nashorn67104203435.29%953.2
M46 Patton9154158826849.63%1457.6
Pz.Kpfw. III Ausf. J4911644850.0%93.6
AMX 12 t624634413448.51%481.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42241768342.17%377.4
Cruiser Mk. IV4417391650.0%1144.3
FV30463273761546.67%362.1
Nergal815018751353.85%1500.1
Renault FT AC274981250.0%101.6
M6663335113245.45%839.1
T 54D91687825450.0%1556.2
AMX ELC 9016449545366.67%1326.8
AMX 13 90959450454346.59%732.8
Bat.-Châtillon 155 5810115666820947.37%874.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved