eu Hráč Alfelin


WN8
743
Recent WN8
730
(564 Bitev)
Winrate
47.14%
Recent WR
45.39%
(564 Bitev)
Bitev
83889
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 83889 107 0 205 564
Průměrný Tier 6.93 7.7 0.0 8.49 8.86
Winrate 47.14% 46.73% 0.0% 43.41% 45.39%
Tanků odhaleno 1.13 0.82 0.0 0.82 0.89
Udělené poškození 633.93 875 0.0 969.17 995.57
Obrana základny 0.15 0 0.0 0.0 0.02
Průměrně zkušeností 398.5 407 0.0 473.0 475.0
WN8 743 981 0 741 730
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 18 7 26
Průměrný Tier 10 8 6 7.5
Winrate 0.0% 22.22% 14.29% 19.23%
Tanků odhaleno 0.0 0.61 0.57 0.62
Udělené poškození 0 884 209 677.0
Obrana základny 0.0 0.11 0.0 0.38
Průměrně zkušeností 0 262 101 210.0
Průměrně střel 0.0 4.33 4.29 4.38
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 80 1277 1094 16
Průměrný Tier 10 8 6 7.16
Winrate 43.75% 45.18% 51.01% 37.5%
Tanků odhaleno 0.83 0.84 1.05 0.81
Udělené poškození 1165 883 553 1567.0
Obrana základny 1.48 0.76 0.95 0.0
Průměrně zkušeností 637 458 365 443.0
Průměrně střel 6.75 5.6 5.49 9.13
(WG Player ID: 516874838)
Načteno za 0.76s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 14:48:45 - 28.10.2026 20:29:30)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Excalibur66522450.0%854.0
M-V-Y10189222100.0%1487.0
FV230 Canopener106572450.0%287.0
Strv S181315020.0%1151.0
Valentine II446010.0%0.0
Ho-Ri 31012361333.33%494.0
Tiger 131611841250.0%2507.0
Object 252U Defender8104811100.0%1243.0
T25 Pilot Number 1823411100.0%261.0
Rheinmetall Panzerwagen10741030.0%454.0
AMX ELC 9016011100.0%261.0
Type 71108592366.67%578.0
Char de transition6115011100.0%2139.0
AMX M4 mle. 541079811100.0%519.0
Object 140101312080.0%710.0
Pz.Sfl. IC4354010.0%895.0
Dicker Max63291250.0%367.0
UDES 15/16101946030.0%1042.0
Object 268102351333.33%0.0
Škoda T 40667561250.0%1183.0
M48A5 Patton1017171425.0%1034.0
Progetto M35 mod. 468967010.0%690.0
Centurion Action X108061250.0%431.0
Cromwell B68181425.0%1283.0
Grille 1510011100.0%261.0
SU-100Y66192366.67%1006.0
M4A1 FL 106812141973.68%1615.0
SU-130PM81496010.0%1434.0
Type 646326010.0%570.0
T7868921425.0%1141.0
Panhard EBR 75 (FL 10)8011100.0%261.0
STB-11037411100.0%261.0
T110E510178522100.0%1276.0
Pz.Kpfw. II Luchs4262010.0%791.0
Vz. 60S Dravec10880010.0%227.0
T-44-100868611100.0%791.0
AMX 13 105102461250.0%153.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Alfelin.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Alfelin][img]https://lab-vole.cz/Signature/Alfelin.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
47% (143 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
736
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
762
(69503 Bitev)
WN8 Tier VI
818
(18949 Bitev)
WN8 Tier VII
786
(15989 Bitev)
WN8 Tier VIII
760
(19593 Bitev)
WN8 Tier IX
675
(10371 Bitev)
WN8 Tier X
649
(4589 Bitev)

Tanky (550)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6842448719749.75%592.5
Caernarvon866935437538.4%502.9
SU-152768435032944.07%834.2
GSR 3301 Setter73054346339.68%420.8
Charioteer887754611250.89%875.6
Excalibur65394309550.53%710.5
BDR G1 B532427814651.37%499.0
VK 45.02 (P) Ausf. A865338625648.05%582.8
BZ-5877054141942.11%714.0
K-91108885281258.33%607.0
121108535082458.33%613.8
T-150641832220150.25%552.9
Jagdpanther765034039244.9%723.1
SARL 4242442143548.57%663.0
FV304650629982949.46%830.6
T37631131937949.34%692.7
Aufklärungspanzer Panther736736917745.2%607.9
S-51771134790950.83%831.1
GSOR 3301 AVR FS95145439645.83%549.9
CS-631010784957143.66%651.6
Strv 103B10142851910737.38%758.6
T-43756336924847.18%775.1
Leo754338930849.03%701.7
BZ-7911710426540.0%155.3
M221374042100.0%700.5
M-V-Y1011915323545.71%724.7
T-54 ltwt.948545514948.99%526.2
Type 5 Chi-Ri756945412250.82%773.9
MTLS-1G1431742353053.33%612.2
FV230 Canopener1011375687541.33%532.3
B14821557750.65%104.1
Type T-34530825514549.66%740.0
Hummel662838521652.78%862.2
AMX M4 mle. 5199886187550.67%756.4
LHMTV842147511639.66%509.5
T-7031102011450.0%248.0
Panther/M107457435450.0%487.6
Panhard AMD 178B62733439140.66%513.9
Strv S181044445139344.94%919.2
Strv 74640931611947.9%620.9
SU-122A53622346451.56%772.3
T95993965013747.45%580.2
Tiger I760535536639.62%535.3
FV4005 Stage II109574548843.18%497.3
SU-100660334932951.37%1025.5
40TP Habicha62882925060.0%452.6
Type 4 Heavy987054027647.1%597.7
E 100108825725549.09%496.3
Valentine II41122264951.02%218.3
T110E41010165463863.16%661.9
Ho-Ri 31012395142548.0%699.5
Patton the Tank9584438425.0%253.7
LT-432853946473946.14%817.3
Pz.Kpfw. II Ausf. D2701984854.17%190.8
KV-4871640755548.65%686.5
Strv m/40L31633141643.75%397.8
Tiger 131683253721347.42%1293.8
AT 865743689358.06%1030.1
Škoda T 50965349111440.35%315.9
IS-M875255011844.07%717.9
Crusader 5.5-in. SP771240012552.0%985.0
Panther II866738534146.04%672.0
Tiger II879540842348.46%782.0
Object 252U Defender8107959460348.76%1095.5
TVP VTU Koncept853442616150.31%511.4
Object 7049130561210249.02%934.5
T56 GMC3851483243.75%50.2
Ikv 10352772237741.56%465.0
Pz.Kpfw. I Ausf. C314323942544.24%528.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer414015315443.51%131.5
T25 Pilot Number 1869547351844.98%743.8
WZ-131745635513744.53%805.7
Pvlvv fm/422505910.0%0.0
AMX 50 B1011054628847.73%651.4
T69867445817541.14%621.2
A46634041115746.5%892.7
M10 RBFM554843619050.0%1069.2
T49946542025050.4%505.0
Object 777 Version II99915061250.0%727.3
SDP 40 Zadymka56453183948.72%1349.4
Type 3 Ho-Ni III5507185633.33%874.0
M3 Lee41641918650.0%423.8
AMX ELC bis51502469746.39%310.5
VK 168.01 Mauerbrecher843831220.0%176.1
SU-100M1778646427657.97%1100.2
T-34 with L-1142533429748.45%740.8
AMX 38322135560.0%180.4
Sav m/4342132303740.54%368.6
AMX 13 75742533624242.98%665.5
Ho-Ri 1910034146543.08%562.6
KV-1S6439525560.0%665.4
Jagdpanther II899340054247.42%943.7
A-44760937423848.32%826.4
T2 Light Tank23625408557.65%1844.0
T 55A993052922046.36%735.2
Pz.Kpfw. 55811796057549.33%1015.5
Ikv 90 Typ B751230318847.34%542.2
Indien-Panzer863035535943.18%589.1
11084405018557.65%395.4
Mäuschen981859012249.18%587.9
M-III-Y86374756546.15%541.9
IS-2762645634745.82%664.6
M4A1 Sherman529824512147.93%624.4
Pz.Kpfw. 38 (t)3581372951.72%98.5
T-34520923212051.67%416.0
P.43 bis64033329050.0%623.6
M26 Pershing853648910444.23%454.1
Birch Gun43232324562.22%1272.7
Rheinmetall Panzerwagen107294695644.64%603.3
AMX M4 mle. 45765336934243.57%714.0
Pudel659648721856.88%1064.4
Sherman III51992437754.55%402.0
AMX 65 t855738419639.29%363.3
Controcarro 1 Mk. 2994646111043.64%612.6
T25/2763836458847.79%770.9
Object 430 Version II991262316356.44%798.9
WZ-111G FT9118466510349.51%883.7
A-43643932921446.26%726.2
AMX M4 1949 Liberte077950340846.32%741.5
Crusader61472019148.35%232.6
T1 HMC249931947.37%84.9
Bat.-Châtillon 155 55991760812847.66%772.0
SDP 60 Gonkiewicza911126202245.45%741.9
AMX ELC 90162303682152.38%429.6
Pz.Kpfw. III/IV511315821246.7%92.5
AT 7772239622946.72%780.1
Centurion Mk. 7/1989258415047.33%688.9
STA-1855744816940.83%458.2
Jagdtiger9113547623242.24%741.8
Panzerwagen 3932772603435.29%1170.4
Type 7110139658910346.6%864.2
UDES 03879440023349.79%712.1
Comet755038450250.4%776.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3127198580.0%439.9
M40/M43897455714153.9%1056.9
Char de transition66944767243.06%954.8
M12777741518550.27%1021.1
LT vz. 3831502111866.67%646.9
AMX M4 mle. 541010835838245.12%607.0
T-6021161784755.32%430.9
T32876246912147.93%751.8
WZ-113G FT10102747317741.24%450.2
Type 3 Chi-Nu530326326153.64%757.9
Type 98 Ke-Ni3254475977.78%1327.4
Chi-To SP72533791442.86%36.2
SU-541091732766.67%264.1
Sturer Emil775434633546.87%941.4
Manticore1059243510637.74%401.6
Type 5 Heavy108925613844.74%376.0
CS-5998806574360.47%793.2
T67530828445546.59%521.4
121B1011164798538.82%640.2
P.43 ter769546711346.02%969.4
Turán III prototípus516311140.0%101.9
Pawlack Tank65083404151.22%651.0
SDP 58 Kilana888943316342.33%728.5
SU-18260671020.0%91.7
ST-II101046481757.14%687.0
Bat.-Châtillon 25 t AP991240020638.35%674.3
Archer537926210642.45%748.3
Object 705A1012535013339.39%696.0
G.W. Panther781749010150.5%990.1
T2 Medium Tank248213666.67%228.7
KV-2 (R)6760503116051.03%1184.7
T-100 LT106054625234.62%417.8
WZ-132851042428745.64%705.0
Versuchspanzer 5791439424333.33%846.3
IS-4106776911457.14%425.5
Vickers Medium Mk. I1887862.5%186.1
Object 27710818474425.0%335.5
Object 4309108564316246.91%832.6
M15/42319711320.0%352.0
VK 100.01 (P)871043020243.56%588.6
Vz. 64 Blesk83032623935.9%176.0
Centurion Mk. I867839622542.67%659.5
Hotchkiss EBR747749127550.18%912.6
Type 68911325997445.95%816.9
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28652939544144.44%1230.3
Marder 38T43102424652.17%738.0
Pz.Sfl. IVc54442659851.02%952.7
Sherman Firefly646132966451.36%767.8
SU-2631941921070.0%593.7
Object 1401011605486339.68%662.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41822264348.84%482.6
FV217 Badger10138661418150.83%865.5
Progetto CC55 mod. 54892144016048.13%871.4
Škoda T 24527224911651.72%634.8
Black Prince754938519048.95%586.3
Bishop53862409142.86%698.7
Type 1 Chi-He436629914252.82%1137.8
Pz.Sfl. IC435232716543.64%928.6
Object 430U1012145397447.3%826.6
Sturmpanzer I Bison371127425.0%0.0
Lorraine 39L AM3224251887.5%793.9
ST-I992541926442.42%627.2
Object 268 Version 41011346042347.83%614.5
VK 30.01 (H)528224116645.78%484.8
M7524326527553.09%813.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52982828747.13%659.8
G.W. Tiger9114861010142.57%983.2
IS750133722848.68%494.6
T25 AT763336814252.11%785.8
Type 4 Chi-To643134411951.26%708.3
Object 705910567004755.32%864.2
T30989653312741.73%528.8
FV227 Conceiver88435436549.23%812.4
Hotchkiss H352120224560.0%463.5
Centurion Mk. 5/1 RAAC81054518450.0%1134.9
Maus10109459011041.82%553.3
Conqueror986439945043.11%547.4
Durchbruchswagen 241222525246.15%133.2
Valentine32442573745.95%849.6
T4042812153946.15%534.3
AMX 404851655756.14%197.1
Vz. 44-17959352933.33%891.7
Dicker Max659833318840.43%845.4
M-VI-Y97154068242.68%429.7
Leichttraktor1200171837.5%810.9
WZ-111-1G FT876649215145.7%672.7
Windhund811894461346.15%1009.1
ARL 44648031035246.88%701.9
T29785444651151.47%1054.6
Churchill Crocodile67965807751.95%1222.1
M4A3E2 Sherman Jumbo645034229852.35%823.7
G.W. E 100106384392755.56%447.9
SU-76M4187109911.11%271.8
T-11632573421855.56%1029.6
Emil I887154313249.24%867.2
TNH 105/100087605313844.74%690.9
M4 Improved52762731526.67%432.7
60G FT52662077451.35%420.2
Pz.Kpfw. IV Schmalturm64433461827.78%524.7
Cruiser Mk. III31996650.0%75.2
KV-2644530544445.05%557.0
AMX 50 120987154411050.0%633.3
ST vz. 3942862622454.17%898.9
M8A14871786750.75%97.7
AMX 105 AM mle. 4742902204339.53%834.3
59-16630732637849.21%735.8
VK 30.01 (D)623323772742.23%186.3
O-Ni757638420850.48%608.2
T-109102540938844.07%832.6
IS-3-II994964714744.9%670.8
SMV CC-6787603908343.37%612.0
Type 4 Ju-To79024975255.77%1134.2
Carro d'assalto P.8876283475642.86%590.1
Grant41791664443.18%368.4
Panhard EBR 105105614059234.78%320.9
D23671671258.33%146.9
Spähpanzer Ru 251954239728441.55%562.7
Black Prince II7621608944.44%663.0
Jagdpanzer E 10010114546211241.07%583.6
Rinoceronte1012034384327.91%570.1
T3E2 Medium Tank3330365450.0%1205.2
StuG III Ausf. G51982068145.68%247.7
Nashorn65893129337.63%804.2
Staghound Mk. III618378821100.0%4802.1
VK 30.01 (P)65284269651.04%814.7
WZ-132-1107534272030.0%534.8
Type 91 Heavy31161481838.89%141.7
E 257702418256846.57%879.5
SU-76G FT42672273655.56%533.4
Renault UE 573971531866.67%279.4
Ikv 65 Alt II643429723445.3%606.1
T-5051382472171.43%465.1
Bat.-Châtillon 12 t84033339939.39%458.7
WZ-111 model 1-4982959521343.66%542.2
Straussler V–4/403354378250.0%1431.0
UDES 15/161012445182839.29%697.7
AT 254433357354.79%1167.8
FCM 2C333223220.0%931.1
Object 2681011425154143.9%582.6
AMX 30 1er prototype975247922144.34%482.1
M5A1 Stuart41502472669.23%529.6
AMX 13 F3 AM654231718758.29%839.2
HWK 1282104191100.0%313.2
T1 Cunningham1911428451.19%396.9
Vickers Medium Mk. III3851312744.44%96.8
Pz.Kpfw. IV Ausf. F254324137548.0%906.0
Prototipo Standard B996254513935.25%576.6
Panzer 58 Mutz865338054442.1%645.8
45TP Habicha772557010548.57%879.2
Pz.Kpfw. III Ausf. E3661426145.9%62.6
SU-85B42652034639.13%476.5
Sexton II32131741241.67%820.0
Strv fm/2111126510.0%347.2
SU-101891658712348.78%950.1
Škoda T 40651537663246.36%823.9
T-26G FT250134580.0%263.4
VK 45.02 (P) Ausf. B995545617346.82%716.4
Challenger772638315545.16%904.1
M2 Light21392615135.29%372.7
Type 2597 Chi-Ha3561231346.15%49.8
Object 416868540126744.19%665.8
T-34-2G FT758039310950.46%644.1
Type 97 Chi-Ha3891461855.56%178.0
MKA21842842650.0%616.1
TVP T 50/511012145491643.75%763.9
Lago M3833674961060.0%993.7
StuG IV5337257120448.01%708.3
Škoda T 1773834001100.0%693.0
LPT-67 Šelma93954369048.89%348.3
Pz.Kpfw. II2381242152.38%105.9
VK 16.02 Leopard512925014352.45%263.1
M48A5 Patton1010944919643.75%640.3
Type 95 Ha-Go2124166520.0%310.7
Pz.Kpfw. VII108534563636.11%306.0
VK 45.0377414386036.67%720.6
Valentine AT497185862.5%212.6
43 M. Toldi III31551883030.0%507.3
GSOR the TANK97224612937.93%420.7
SDP 57 Gowika78245504755.32%1060.2
M3G FT302110.0%0.0
212A9115968810953.21%1083.9
Renault FT 75 BS2911722100.0%548.1
M4154002759157.14%631.8
Progetto M35 mod. 468888494161445.04%843.4
M4A3(76)W Sherman666148711447.37%1009.6
60TP Lewandowskiego1013115786845.59%796.5
Type 61984362710346.6%654.1
Centurion Action X1010785973351.52%712.5
CS-53881655811436.84%890.7
AE Phase I910795385742.11%762.0
Tetrarch210614214548.97%365.2
LT vz. 3525690333.33%2.9
KV-13740734622543.56%433.9
WZ-132A954253315348.37%564.0
Cromwell B659343274151.15%1055.3
IS-2-II865255910549.52%566.6
Rhm.-Borsig Waffenträger8102339530245.7%919.9
Pz.Sfl. IVb42161892951.72%571.3
Grille 1510115843917847.19%673.5
VK 30.02 (M)63622918648.84%494.5
BZ-16685984352544.0%474.5
Strv m/382184191837.5%634.0
Marder II31331653961.54%344.9
Leopard 110116652817447.7%747.8
T3 HMC249122944.44%33.5
BZ-7510118067513643.38%659.2
Concept No. 5109813612630.77%418.6
Pz.Kpfw. 35 (t)2451611100.0%261.0
UDES 169109363711944.54%903.7
Konštrukta T-34/100746033724945.38%526.1
FV4004 Conway911826489953.54%1035.6
Ram II5285430475.0%708.9
T28 Prototype886442718345.36%751.3
SU-100Y669444123445.73%1088.4
G.Pz. Mk. VI (e)2771011136.36%187.7
M7 Priest316215110542.86%267.6
Waffenträger auf Pz. IV9104354614147.52%750.6
Renault FT11583250.0%84.0
Ho-Ri 28104851413848.55%1081.4
Char Futur 49121353825547.45%959.1
T-34-1753637216248.15%669.4
25TP KSUST II51872303250.0%265.2
KV-220-255305449753.61%939.0
Type 97 Te-Ke2881416653.03%311.8
M24 Chaffee No. 59452593871100.0%622.2
Valiant56215915952.54%1351.7
SU-8553282287345.21%587.4
M53/M559107365712052.5%974.5
7TP2134173862.5%442.5
L-602782025752.63%302.9
P.44 Pantera874448116844.64%750.5
T1 Heavy536028510947.71%572.3
M56 Scorpion7375316837.5%215.9
ARL V39641827914346.15%579.9
T28 Concept775345631950.78%982.3
T-44858739736349.59%634.4
TKS z n.k.m. 20 mm2922183958.97%445.2
M103975153917546.29%489.6
DS PZInż57966451100.0%2069.9
IS-3A898762413747.45%903.4
T54E198755779546.32%617.8
Type 95 Heavy42122132759.26%656.9
Covenanter522924813548.89%621.6
Lorraine 155 mle. 51888949315749.04%920.9
Fiat 30001123181333.33%436.8
T-34 shielded52863032356.52%595.7
Churchill I528325615744.59%389.1
Churchill VII651534527047.04%762.2
T1453593821346.15%556.4
Cromwell633130825347.83%468.6
WZ-111 model 5A1011355201421.43%606.4
Convert. Medium Tank T33300241425.0%755.2
WZ-120957857213147.33%365.1
T-34-85M679153951648.84%1308.6
VK 28.01618628847045.53%311.9
T-50-263124901872.22%897.6
E 75996641433742.73%667.5
Pz.Kpfw. I2271201060.0%204.7
Fantôme91072612850.0%939.7
KV-3759138524850.0%601.2
T-284591348344.58%48.2
O-I Experimental54183195952.54%689.4
T57 Heavy1012286222450.0%746.4
M36 Jackson65463247749.35%820.6
Type 3 Chi-Nu Kai532328069546.62%726.8
Type 3 Ju-Nu67205403842.11%900.7
TNH T Vz. 51911587174148.78%899.4
FV215b109094489839.8%452.5
Tiger (P)763337141448.31%675.0
WZ-131G FT655937041347.94%872.2
Carro da Combattimento 45 t1011174741650.0%663.5
AMX 13 (FL 11)53694124955.1%1222.3
Leopard Prototyp A978039743944.65%506.2
Lago42373123262.5%753.2
M4A1 FL 1067735692378.26%1508.3
XM551 Sheridan105084862556.0%451.2
Cruiser Mk. I1109123742.86%345.8
M18 Hellcat637225735342.21%416.6
M24 Chaffee51402702835.71%169.9
SU-130PM814485072642.31%1240.9
Alecto41881854748.94%339.8
Cruiser Mk. II21121291833.33%247.1
Pz.Kpfw. II Ausf. G3921863253.13%214.0
FV215b (183)101069430933.33%505.4
Super Hellcat771743440146.88%888.6
Type 64643236888146.99%971.0
Cruiser Mk. IV4941721747.06%89.8
LTTB850238736443.41%719.6
Chi-Ni2140116520.0%467.8
AMX 50 Foch912176037139.44%831.9
AMX 50 Foch (155)10140049724545.71%900.0
M6689453050851.77%1449.2
Bat.-Châtillon 155 58108584535644.64%560.0
T7867754871450.0%1029.4
BT-74133122933.33%193.9
53TP Markowskiego863540216741.92%460.2
FV601 Saladin880650513647.79%838.3
O-I658537762251.13%952.2
MS-11027616.67%0.0
VK 36.01 (H)63812828344.58%456.9
T21625030012646.03%498.5
IS-3881241057545.04%762.6
NC 70 Błyskawica109943842729.63%432.7
M3 Stuart31282072458.33%454.8
AMX AC mle. 46767536249449.19%875.3
Wespe31791721656.25%640.1
Vickers Medium Mk. II259971136.36%25.3
Panhard EBR 75 (FL 10)851045262146.05%681.7
T28887748012544.0%787.0
Ares 7583034831100.0%297.7
Strv m/4253022537044.29%657.0
M14/412134219366.67%467.0
AMX 50 100893241537447.06%926.2
Bat.-Châtillon 25 t10114151015345.75%759.4
M16/43 Sahariano33533841060.0%914.2
Gabler’s Destroyer5473547862.5%1362.3
Jagdpanzer IV633027418352.46%462.8
Strv 107-12111671541742.86%779.7
M3742972327062.86%1105.4
Super Conqueror1010715425236.54%488.4
Object 261108083382832.14%383.3
T71 DA749435521344.13%797.0
KV-1517221126642.86%107.8
S35 CA53632406256.45%710.9
T110E31014366008851.14%882.5
Mitsu 10854442774645.65%626.4
M5 Stuart410421417948.04%101.1
M2 Medium Tank31452021650.0%399.4
AT 15875648420146.77%654.3
Kolohousenka1135131250.0%493.7
STB-11011265185740.35%628.1
E 50 Ausf. M1010055184641.3%542.2
T-45213519328651.05%552.3
AMX AC mle. 48877351311346.9%715.0
FV3805990464215851.9%853.3
Emil II9106263911445.61%784.1
Škoda T 25648933126246.56%807.9
O-Ho865741621348.36%552.9
Strv 103-09110949519840.91%762.9
ARMT5431319850.0%790.5
Pz.Kpfw. T 2554314245850.0%1059.7
T18 HMC379102540.0%92.9
14TP41791792634.62%408.5
VK 30.02 (D)741634460947.29%460.6
T110E51014465728356.63%1073.4
Type 5788715364429.55%633.0
BT-7 artillery33604379060.0%1505.3
Bretagne Panther65795186150.82%968.9
Matilda41512048145.68%207.4
Somua SAu 4041501405139.22%135.4
Type 95 Ji-Ro63963121844.44%404.5
ISU-152890644431145.66%789.2
M24E2 Super Chaffee62553161145.45%521.2
TOG II*644229616646.39%545.7
Strv m/42-57 Alt A.2647631134244.15%632.3
Vz. 551012004806944.93%698.5
MT-25618727516943.2%303.2
SMV CC-5679654831060.0%1516.0
Pz.Kpfw. II Luchs4267307100551.64%960.1
E 509109559110942.2%870.2
50TP Tyszkiewicza97976129944.44%479.2
Panhard EBR 90958657611146.85%709.2
Somua S353119136757.14%203.4
KV-85630226936943.9%274.4
Cobra99825184934.69%587.2
T-463691393857.89%186.3
T-262573757.14%144.2
Ares 90107593693727.03%266.4
BT-2238781637.5%0.0
T-2932833056250.0%938.5
IS-710122453711342.48%723.5
M41 Walker Bulldog848436539744.84%674.4
P26/40452235444450.45%1554.0
M44660831397646.41%992.2
AMR 3522523261450.0%1081.4
KV-1SA559647212251.64%1206.6
Vickers Mk. E Type B268129862.5%218.7
Kunze Panzer911955155042.0%1022.5
Vz. 60S Dravec101850561475.0%1144.1
T-54981656820248.02%667.7
Kranvagn109605216538.46%447.2
Pz.Kpfw. III Ausf. J45014212949.61%86.9
4TP11914191100.0%1129.0
CS-4476035155540.0%620.8
Grille549130754652.2%1145.3
Conqueror Gun Carriage1010414819142.86%728.5
Universal Carrier 2-pdr21232121050.0%360.0
M10 Wolverine53952554740.43%676.8
10TP38583728.57%54.8
FV207879849717553.14%894.5
T-44-100876347068845.78%772.7
AMX 13 90957741861046.23%675.6
T20759839319052.63%813.3
AMX 13 10510568308837.5%320.9
P.4352852566844.12%600.3
Panther761139413552.59%915.9
AMX Chasseur de chars857844659148.22%595.3
SU-14-28103452711957.14%1282.3
Progetto M40 mod. 651010365014143.9%618.0
Controcarro 3 Minotauro10123851613841.3%662.7
Type 58645732933048.18%778.2
Stuart I-IV3741851241.67%35.8
Chi-Go7678597771.43%835.9
Tortoise9109168412251.64%753.3
Lorraine 155 mle. 50770635860150.08%860.7
Object 2639116464010644.34%873.7
SDP 44 Burza66503924953.06%1080.1
A7E334863691100.0%1648.7
Light Mk. VIC29918313051.54%420.5
M46 Patton978364510754.21%634.2
AMX 12 t635631724944.58%759.8
G.W. Tiger (P)8102857014051.43%1318.2
SU-8641623314840.54%374.0
T92 HMC1011744175036.0%806.6
UDES 14 Alt 5885853213641.91%856.6
Renault FT AC267601127.27%0.0
IS-2M78344592528.0%721.4

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved