WN8
703
Recent WN8
355
(250 Bitev)
Winrate
46.45%
Recent WR
42.0%
(250 Bitev)
Bitev
64136
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 64136 21 25 103 250
Průměrný Tier 7.46 9.71 9.6 9.82 9.5
Winrate 46.45% 42.86% 36.0% 39.81% 42.0%
Tanků odhaleno 0.9 0.4 0.4 0.33 0.44
Udělené poškození 699.21 415 513.96 688.25 665.73
Obrana základny 0.24 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 462.21 550 550.0 543.0 562.0
WN8 703 306 144 411 355 (-2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 3
Průměrný Tier 10 8 6 9.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 1.67
Udělené poškození 0 0 0 356.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 26.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 3.33
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 12 60 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.37
Winrate 0.0% 25.0% 21.67% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.5 0.78 0.0
Udělené poškození 0 970 430 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.38 0.0
Průměrně zkušeností 0 169 100 0.0
Průměrně střel 0.0 5.33 3.48 0.0
(WG Player ID: 595380133)
Načteno za 0.74s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (11.10.2026 23:42:34 - 16.10.2026 2:04:02)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Tiger-Maus9011100.0%261.0
Maus10150030.0%0.0
TS-690010.0%0.0
Panhard EBR 105100010.0%0.0
M-VII-Y9779010.0%245.0
FV4201 Chieftain Proto9011100.0%261.0
WZ-1149165011100.0%1315.0
Bat.-Châtillon 155 58102411425.0%0.0
Toro9180411100.0%2009.0
Object 261106044580.0%471.0
IS-41025020.0%0.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/Alexvd12.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=Alexvd12][img]https://lab-vole.cz/Signature/Alexvd12.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Bad
600+ WN8
34% (103 / 300 WN8)
Další rank:
Avarage
900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
529
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
719
(55107 Bitev)
WN8 Tier VI
591
(7401 Bitev)
WN8 Tier VII
681
(6915 Bitev)
WN8 Tier VIII
811
(23797 Bitev)
WN8 Tier IX
678
(13515 Bitev)
WN8 Tier X
596
(3475 Bitev)

Tanky (528)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6829346713345.86%304.6
Caernarvon887744831950.16%932.2
Object 2579122220510.0%744.9
GSR 3301 Setter72844184944.9%408.5
Charioteer843445410239.22%187.2
Object 703 Version II8922693175846.7%806.6
BDR G1 B531324112748.03%430.9
VK 45.02 (P) Ausf. A874554710146.53%671.8
T110E41011746363545.71%628.0
T-150646833013552.59%682.3
Type 89 I-Go/Chi-Ro263891118.18%0.0
Jagdpanther768033916649.4%821.5
STA-28249468850.0%148.4
ERAC 105 Proto998447944.44%73.7
FV30462932411127.27%208.7
T3764053589055.56%1052.2
Aufklärungspanzer Panther73113258246.34%457.4
GSOR 3301 AVR FS94425418645.35%426.0
Löwe8992525106649.16%1042.2
CS-6310581521450.0%258.6
T-43734732221047.14%346.0
Kampfpanzer 50 t95194411030.0%118.3
O-Ho88176126048.33%701.8
Leo762942521040.95%779.6
STB-110174612142100.0%1602.3
T-54 ltwt.949848115944.03%483.0
Type 5 Chi-Ri758735920946.89%770.0
Windhund8317515366.67%279.9
FV230 Canopener107785192425.0%240.5
B141001559939.39%4.9
Type T-34521921925247.62%418.5
Hummel6616465366.67%878.9
Kampfpanzer 671007622100.0%261.0
AMX M4 mle. 5199356406654.55%702.8
LHMTV83994767243.06%464.6
T-7031211401844.44%234.5
Panhard AMD 178B62453347455.41%584.2
Strv S185603876145.9%366.8
Strv 74647437811151.35%817.2
Lansen C8666596250.0%555.5
SU-122A5139251475.0%291.3
Durendal1066129710.0%134.7
SU-100637725439048.21%485.1
40TP Habicha63944452860.71%723.1
Type 4 Heavy98555869440.43%504.3
Rheinmetall Skorpion G873342730043.33%552.4
E 10010130343321545.58%846.7
Valentine II42392702365.22%881.0
T-44866040753046.04%712.0
Patton the Tank9526493333.33%217.8
LT-432838250025339.92%417.2
FV201 (A45)76603846741.79%728.0
KV-4871852119148.69%643.7
A-205441776852.94%136.2
Strv m/40L31721941457.14%545.6
Tiger 13165183093842.11%558.2
AT 863603906450.0%467.5
Škoda T 50993155514741.5%615.9
Sturmpanzer II41471337843.59%263.4
H3985561112446.77%518.2
T26E585484595856.9%527.1
IS-M867844314045.71%574.5
STG Guard896565118847.34%1105.1
Panther II887743323549.79%1055.6
Tiger II897344827947.67%1059.7
M3 Light310514710540.0%247.5
E 75 TS8277326425.0%0.0
K-91 Version II964154825240.08%364.0
T56 GMC3811372857.14%152.6
Ikv 10352592293644.44%406.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41001227838.46%1.5
T-34-85 Rudy652236328952.94%820.8
OCP Peacekeeper96375664847.92%322.8
T25 Pilot Number 187416381533.33%724.2
113106507741266.67%459.6
Pvlvv fm/42277272250.0%182.9
AMX 50 B1010004192433.33%399.2
T69881138732743.73%858.4
A46609310.0%0.0
T4995005057255.56%612.1
Object 777 Version II9721427812.5%318.4
E 65 Zwilling87045815745.61%400.7
IS-2780241823152.38%1007.2
E 759123850346948.4%1057.9
AMX ELC bis516823319549.74%395.8
SU-100M177715685046.0%898.4
AMX 383571762968.97%261.0
LTP31241726350.79%425.9
Sav m/4341571673551.43%266.6
AMX 13 75737337020050.5%611.5
Ho-Ri 1910616532356.52%761.8
Jagdpanther II862130820735.27%346.9
Char Murat979052716836.9%400.8
KV-58555446540.0%320.9
Škoda T 278186710671100.0%2479.0
WZ-11185665581050.0%467.0
Ikv 90 Typ B75965034456.82%784.6
Caernarvon Action X85425104445.45%409.9
110872643336448.63%687.7
Mäuschen910346498245.12%734.7
Predatore977759210947.71%429.9
Strv 818540556333.33%392.2
Ikv 7231181112227.27%84.6
M4A1 Sherman520221716447.56%335.2
Pz.Kpfw. 38 (t)3781302931.03%18.2
T-34521621952950.66%424.7
P.43 bis65503889240.22%821.1
M26 Pershing867139630744.3%645.3
Rheinmetall Panzerwagen10225626450.0%142.4
AMX M4 mle. 45769135125745.14%769.3
leKpz M 41 90 mm04333976746.27%581.4
Tiger-Maus96385358343.37%286.4
AMX 65 t862146910253.92%618.8
Controcarro 1 Mk. 298666504443.18%553.3
Type 4 Chi-To649632114643.84%766.8
Object 430 Version II975857212842.97%513.5
WZ-111G FT910606508451.19%783.0
A-43641330114444.44%603.4
AMX M4 1949 Liberte090269919345.6%914.6
Crusader61862069549.47%371.0
T1 HMC21594710.0%620.7
Bat.-Châtillon 155 5597345205040.0%470.5
T-2846012810343.69%39.2
IS-2 shielded7011310.0%0.0
VK 30.01 (P)644129418548.65%616.4
Nergal85604581030.0%272.6
Vz. 551010626202944.83%569.5
AT 776675744348.84%673.3
Centurion Mk. 7/19103546018645.16%805.0
STA-1856750615941.51%514.6
Jagdtiger911286529851.02%825.5
Type 71102225775250.0%1501.7
UDES 0386294778944.94%492.3
Comet757735920542.44%750.0
M40/M4387185922147.62%628.9
M1277236613767.57%969.7
Object 7059112866511546.09%850.8
TNH T Vz. 5196905076129.51%286.0
T-602881373652.78%238.0
T328111850922148.42%1229.3
TKS z n.k.m. 20 mm23054722100.0%1746.5
SU-542652184259.52%646.6
Sturer Emil745530511947.06%449.2
Manticore107558811100.0%764.1
CS-59994960512042.5%644.4
T-28E with F-3042023231283.33%458.7
T67520317724542.86%211.6
P.43 ter766440914439.58%771.6
SDP 58 Kilana85735822055.0%457.3
E 50 Ausf. M108334887237.5%381.6
ST-II101120729450.0%652.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9100340534947.85%850.4
Object 705A10101711191100.0%708.7
T2 Medium Tank2671041127.27%96.0
T-100 LT1074644320.0%512.5
Bat.-Châtillon Bourrasque885263034345.48%806.2
Concept 1B943833810.0%26.8
Vickers Medium Mk. I18521338.46%0.0
Object 277101969431250.0%1210.7
Object 4309106164913647.06%810.6
Lago41812006346.03%378.3
SU-152742428927441.61%338.7
Centurion Mk. I884751014447.22%931.2
Hotchkiss EBR73344497444.59%508.7
Type 6897265863644.44%358.1
Marder 38T42352153452.94%474.1
Pz.Sfl. IVc53092389052.22%609.3
Sherman Firefly64774463043.33%707.7
SU-2631211003735.14%75.9
Object 14010125542213042.31%827.9
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4852703759.46%191.1
Progetto CC55 mod. 5489086267744.16%785.0
Škoda T 2452622449345.16%545.1
Black Prince769046717153.8%851.4
Bishop52452171942.11%276.4
Type 1 Chi-He43152317741.56%822.8
Pz.Sfl. IC44476381100.0%1754.8
Object 430U102615893450.0%2260.6
Sturmpanzer I Bison360992748.15%73.3
Object 780101399691850.0%870.8
Lorraine 39L AM32091406442.19%524.2
Object 268 Version 4105855371637.5%102.0
VK 30.01 (H)527725320850.48%486.1
M7513719415848.73%306.8
G.W. Tiger94955531546.67%276.5
IS754135138248.95%571.5
T25/2762335123051.3%795.7
Gryphon1084046410.0%246.1
T30911395998941.57%737.4
FV227 Conceiver85774782528.0%301.5
Hotchkiss H352241231154.55%112.3
Centurion Mk. 5/1 RAAC85434208544.71%463.4
Maus106127085257.69%344.4
Conqueror9104743246247.4%774.4
Caliban806511100.0%261.0
VK 168.01 (P)88524347149.3%823.8
Challenger74944551145.45%453.3
Valentine314017013748.91%345.2
T4042341955347.17%410.2
AMX 4041091646442.19%170.3
M-VI-Y912587344748.94%1050.6
Leichttraktor1281442568.0%240.3
WZ-111-1G FT860945012230.33%350.4
Felice973457211844.07%496.0
MTLS-1G1434725242100.0%2366.7
WZ-120-1G FT885045620246.04%727.0
ARL 44654034818056.67%912.8
T29750236531052.9%482.8
Kampfpanzer 07 P(E)10171510881100.0%1462.3
M4A3E2 Sherman Jumbo637429532343.03%509.9
T-1038125427366.67%261.0
105 leFH18B254472601844.44%672.4
T-1163305572785.71%1496.2
Emil I87896019843.88%637.7
WZ-132840840312744.09%462.9
M4 Improved524423410.0%372.8
60G FT52622115048.0%383.0
Pz.Kpfw. IV Schmalturm64753483458.82%869.9
AMX 50 120995441148542.89%653.7
ST vz. 3942072351163.64%639.6
M8A141361618554.12%214.0
King Tiger (Captured)78046434151.22%1054.2
Panzerjäger I214752040.0%0.0
59-16616028114643.15%192.6
T-34 shielded53463931957.89%741.0
O-Ni76414527554.67%736.4
TS-6966852519938.19%284.2
T928151319633.33%0.0
T-109117048764849.54%1022.4
IS-3-II985757412640.48%511.1
SMV CC-6788085831637.5%606.0
T26E3 Eagle 77637440333.33%523.1
Type 4 Ju-To75615632454.17%565.8
Carro d'assalto P.8876996124656.52%820.4
Churchill III540841465844.38%699.2
AMX 13 105 AM mle. 50545222619350.78%939.3
Panhard EBR 105102405722250.0%134.4
D23161291266.67%217.1
Spähpanzer Ru 251944154412344.72%417.8
CS-52 LIS8791494837.5%594.1
IS-6 B86475328637.21%390.9
M-VII-Y97195082330.43%206.9
Char Mle. 7593305081442.86%177.2
IS-2705551100.0%261.0
StuG III Ausf. G518819112851.56%270.3
Nashorn655626910743.93%781.0
Staghound Mk. III64144701747.06%556.6
Type 91 Heavy31801451040.0%412.5
E 2575963426342.86%640.7
SU-76G FT42902672147.62%482.7
Renault UE 573591083933.33%0.6
Ikv 65 Alt II65204543151.61%844.4
T80311920534425.0%250.6
Bat.-Châtillon 12 t851542511447.37%760.6
LT vz. 3831452002564.0%618.5
WZ-111 model 1-49107247559944.07%776.1
AT 252912686752.24%562.1
AMX 30 1er prototype9103461612845.31%850.9
M5A1 Stuart41271918748.28%246.5
AMX 13 F3 AM652824517842.13%614.4
HWK 12842539811137.84%434.1
T1 Cunningham1561011936.84%80.9
G.W. E 10010403487250.0%187.7
Prototipo Standard B9106357516539.39%779.5
45TP Habicha76745316240.32%690.4
Pz.Kpfw. III Ausf. E3471222646.15%64.7
AMX 30 B10876619250.0%547.5
Strv fm/2111312601100.0%715.2
SU-101869649111439.47%502.2
VK 45.02 (P) Ausf. B99586598850.0%728.2
M2 Light269132666.67%253.0
Type 2597 Chi-Ha3961303943.59%111.0
Object 416847540810135.64%277.9
T-34-2G FT74754804548.89%474.2
Type 97 Chi-Ha31701741553.33%461.9
TVP T 50/5110215811822100.0%2190.6
StuG IV53122783100.0%802.0
ST-I99387226555.38%786.0
LPT-67 Šelma94235143852.63%421.8
Pz.Kpfw. II2341471643.75%30.0
VK 16.02 Leopard55823111656.9%176.8
M48A5 Patton107319942100.0%488.6
Chrysler K GF856652618342.08%403.6
TNH 105/100084123994926.53%176.5
Pz.Kpfw. VII10918703850.0%523.5
VK 45.037911549933.33%902.0
Valentine AT41211523551.43%180.0
43 M. Toldi III325150366.67%264.1
SDP 57 Gowika73754034438.64%214.7
M3G FT31531371050.0%289.2
212A94623961827.78%118.8
Renault FT 75 BS2122932352.17%627.9
M415198243366.67%294.8
Progetto M35 mod. 468915633104344.77%879.6
60TP Lewandowskiego10759648250.0%347.5
Brennos8165358250.0%127.6
Centurion Action X1011676612556.0%790.1
CS-53860852211743.59%586.2
AE Phase I98116942263.64%687.0
Tetrarch2246430366.67%1551.3
LT vz. 352124163666.67%603.4
AMX 50 Foch (155)10710554250.0%336.2
WZ-132A94805109838.78%376.2
Cromwell B655740551250.0%972.7
WZ-131749840017251.74%876.2
Rhm.-Borsig Waffenträger863648113046.92%439.6
IS-2-II887154310233.33%753.6
Grille 15103115011442.86%73.4
T1E62124163425.0%369.8
Strv m/382126187366.67%535.6
Marder II3631194353.49%107.4
Leopard 1108405845747.37%448.6
T3 HMC2157174850.0%588.6
BZ-751015326411040.0%765.1
Pz.Kpfw. 35 (t)21758922.22%0.0
UDES 169104160512743.31%775.6
Konštrukta T-34/100759339117744.63%735.3
FV4004 Conway99145428638.37%530.7
Object 274a8998867475.0%1173.4
FV420287366227644.74%757.7
Ram II54613498958.43%1247.3
T28 Prototype878744116447.56%669.7
T 54D979044710.0%387.5
T-54 first prototype87996596251.61%975.0
Waffenträger auf Pz. IV984352410443.27%461.9
Renault FT11096875.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H52002089149.45%362.3
Char Futur 4911307641080.0%898.0
Pz.Kpfw. S35 739 (f)32822983759.46%785.8
KV-220-254423736845.59%692.1
Type 97 Te-Ke2216333944.44%917.1
Valiant5166318250.0%164.6
SU-85517815617541.14%142.7
T-34-85645331880649.01%758.6
P.44 Pantera880459411350.44%866.2
T-34-2856044815337.25%432.8
M56 Scorpion710427111100.0%1589.0
ARL V39638825515044.0%518.4
ShPTK-TVP 10086926625961.02%688.6
T28 Concept78256862100.0%1033.8
Heavy Tank No. VI6230242250.0%182.2
M4A1 Revalorisé875549910151.49%789.2
Type 3 Chi-Nu53392469146.15%825.9
Object 252U8935627190147.55%847.5
Renault Otsu12583921100.0%1392.8
M1039100943840540.49%722.6
DS PZInż5509455862.5%1173.7
IS-3A81003708205649.17%930.8
T54E1998142745445.81%736.2
Covenanter51342136546.15%248.7
Lorraine 155 mle. 5188025758842.05%716.6
Churchill I525923216636.75%282.1
Churchill VII631026117042.35%292.4
Cromwell644135713850.72%746.2
WZ-111 model 5A101696821250.0%1108.7
WZ-120979552812138.02%505.5
T-34-85M687929610.0%1039.2
UDES 03 Alt 3974956024942.17%408.6
VK 28.0162002759753.61%419.1
T-50-2622515030.0%282.2
FV225 Collector9103141940.0%463.7
A-44759236720347.29%760.8
Rambo987164042348.46%607.2
Fantôme96837981100.0%563.0
KV-3787945812549.6%1092.6
FV4201 Chieftain Proto978360034845.11%510.7
WZ-114983658214439.58%467.0
T7 Combat Car2971431233.33%236.0
O-I Experimental53352686953.62%551.5
T57 Heavy1011714015942.37%626.0
Pz.Kpfw. III/IV511419317851.69%140.2
Type 3 Chi-Nu Kai53972794740.43%876.5
Type 3 Ju-Nu63164302147.62%255.0
Ares 7586486162853.57%591.7
FV215b1010855091266.67%834.5
Tiger (P)776841924250.0%941.4
WZ-131G FT63573382744.44%385.1
Leopard Prototyp A999356821142.65%728.4
VK 100.01 (P)89666886746.27%1000.9
M4A1 FL 1066325331250.0%840.0
ELC EVEN 90845949220644.66%672.8
XM551 Sheridan104316541450.0%307.5
Cruiser Mk. I147921942.11%16.1
M18 Hellcat627721523942.26%226.8
M24 Chaffee526234433047.27%712.2
SU-130PM85515551963.16%507.2
Object 283983753820.0%601.9
Alecto4941785952.54%116.2
Pz.Kpfw. II Ausf. D256187666.67%241.0
FV215b (183)101162662875.0%831.9
Obsidian85685231338.46%425.0
D1235681127.27%0.0
Super Hellcat7017010.0%0.0
Type 6462532832157.14%537.1
LTTB840034618843.09%489.5
Chi-Ni2116130540.0%330.9
M3 Lee41191615848.28%233.9
B.U.G.I.65074544050.0%725.4
Bat.-Châtillon 155 581061157229348.12%356.1
BT-74321333357.58%172.9
53TP Markowskiego889560912745.67%872.9
T348101544575149.13%1091.2
FV601 Saladin83034713447.06%161.0
O-I647932421350.7%646.6
MS-1159113333.33%56.4
Excelsior522911230.0%174.0
VK 36.01 (H)632327120946.89%342.6
T21618426617045.29%278.7
IS-3897744516552.12%1023.7
T-34-1759336920651.46%780.2
M3 Stuart31191592441.67%248.0
AMX AC mle. 4674423578448.81%441.8
Vickers Medium Mk. II2222430.0%0.0
Progetto C50 mod. 669100065913047.69%747.8
T28811877383754.05%1296.3
Toro97375662842.86%386.7
122 TM88345873748.65%720.9
1128144911022100.0%1489.1
Strv m/4252742538751.72%600.6
Cruiser Mk. II21051653452.94%329.4
AMX 50 1008110543727750.18%1169.9
Bat.-Châtillon 25 t108153575339.62%382.5
Jagdpanzer IV641127015337.91%513.6
Super Conqueror1011064875450.0%681.7
25TP KSUST II53143095655.36%645.8
Object 26110917586188147.0%614.2
T71 DA739740425749.81%618.6
KV-1522021125841.47%198.0
S35 CA53502436740.3%535.2
T110E3107107851100.0%427.2
BZ-68911357594055.0%969.8
M5 Stuart410619827341.03%45.0
Renault NC-31168901233.33%102.8
M2 Medium Tank3511273956.41%143.6
AT 1587155708445.24%552.6
Spähpanzer SP I C761537511443.86%995.5
Kolohousenka115415420.0%670.4
T-34-3895468389548.04%1066.9
SU-18270555236.54%147.0
TVP VTU Koncept852052512351.22%518.2
IS-5 (Object 730)86075316543.08%451.5
AMX AC mle. 48858452311645.69%454.6
FV380594274734238.1%128.6
Emil II9107556716736.53%719.2
Škoda T 25640932417247.67%632.1
50TP prototyp81210748250.0%1264.0
Strv 103-0910016048851.14%750.0
Lion1013176121050.0%973.8
Object 704911336257944.3%743.1
Pz.Kpfw. T 2553643539061.11%994.5
Type 62734635911651.72%582.4
T110E5109355163647.22%502.7
Type 5785955422744.44%391.5
AT-12611791100.0%261.0
BT-7 artillery32242982339.13%636.0
Somua SAu 4041371815048.0%187.1
M4A3E8 Thunderbolt VII64155012955.17%646.1
ISU-152885437226642.86%694.2
Strv m/42-57 Alt A.267255872751.85%1226.6
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)85595803860.53%564.5
MT-25619331637049.46%377.1
Stitch8379466650.0%214.2
SMV CC-5676665813253.13%862.3
Pz.Kpfw. II Luchs4541336541.54%21.3
E 50990440942446.23%662.6
Object 7529104067547345.67%619.3
50TP Tyszkiewicza912887299955.56%1126.9
Vz. 71 Tesák1039938420.0%116.7
TS-5488016013333.33%554.2
Panhard EBR 9093474937639.47%227.6
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81180312825.0%969.0
KV-85628224533940.71%200.6
Lorraine 40 t888157891047.8%881.2
GSOR 1006 Scheme 795884714332.56%205.2
Cobra9109486650.0%136.7
T-463561388247.56%74.3
T-262421231464.29%206.5
BT-2217781631.25%0.0
T-293400380560.0%1501.2
IS-710114744813139.69%661.4
Somua SM81047664130547.28%940.6
M41 Walker Bulldog846338824947.39%647.2
M4464483812657.69%667.9
Vickers Mk. E Type B285951136.36%110.3
Kunze Panzer98547451080.0%777.1
TT-130M94885551145.45%220.1
Ho-Ri 287646324553.33%710.9
M6A2E187305253339.39%569.7
IS-4109025865133.33%392.0
T-54996544289544.13%801.7
Kranvagn1014897265147.06%1054.5
Pz.Kpfw. III Ausf. J4821637953.16%118.5
CS-4476235425347.17%729.7
Grille52752097834.62%321.7
Panther mit 8,8 cm L/7185904161323.08%408.3
Type 61990458213541.48%653.1
T26E4 SuperPershing874256716449.39%817.2
null06266441100.0%0.0
Universal Carrier 2-pdr246832642.31%11.6
M10 Wolverine52852257349.32%483.6
M41D8350526366.67%550.7
AMX 50 Foch910616607149.3%741.3
AMX 13 90963441179041.77%697.1
T20759138719347.15%733.1
AMX 13 10510637505333.33%348.3
IS-3A Peregrine81035699124045.97%878.8
P.4353262576144.26%665.6
Panther741832045241.81%403.5
Progetto M40 mod. 65101170840366.67%830.6
T-45216121920.0%557.5
Type 58645030528643.36%711.5
AMX 13 57758161812950.39%964.9
Tortoise910777306653.03%729.4
Lorraine 155 mle. 50756838316646.99%556.2
IS-68478290742.86%254.5
T-62A10803599560.0%608.0
Object 26399266531952.63%683.8
Light Mk. VIC2354820.0%0.0
M46 Patton993160614248.59%682.5
AMX 12 t619627322545.78%301.7
Conqueror Gun Carriage1029628110.0%0.0
SU-8607410.0%0.0
T92 HMC10348463955.56%201.4
56TP87015653844.74%487.9
T-505542031758.82%181.0
UDES 14 Alt 588786139448.94%957.0
Renault FT AC244100742.86%16.8
IS-2M739636810.0%190.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved