eu Hráč AdeptusPrimarisCadaverum


WN8
1883
Recent WN8
0
(0 Bitev)
Winrate
52.81%
Recent WR
0.0%
(0 Bitev)
Bitev
13933
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 13933 0 0 0 0
Průměrný Tier 7.27 0.0 0.0 0.0 0.0
Winrate 52.81% 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 1.09 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1332.87 0 0.0 0.0 0.0
Obrana základny 0.66 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 662.53 0 0.0 0.0 0.0
WN8 1883 0 0 0 (-3) 0
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 14 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 8.0
Winrate 0.0% 50.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.29 0.0 0.0
Udělené poškození 0 857 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 578 0 0.0
Průměrně střel 0.0 4.79 0.0 0.0
(WG Player ID: 595037255)
Načteno za 0.31s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (9.10.2026 17:03:37 - 17.10.2026 5:35:41)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/AdeptusPrimarisCadaverum.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=AdeptusPrimarisCadaverum][img]https://lab-vole.cz/Signature/AdeptusPrimarisCadaverum.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Very good
1600+ WN8
94% (283 / 300 WN8)
Další rank:
Great
1900+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
941
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1997
(11583 Bitev)
WN8 Tier VI
1697
(1565 Bitev)
WN8 Tier VII
1785
(1423 Bitev)
WN8 Tier VIII
1949
(5364 Bitev)
WN8 Tier IX
2309
(2244 Bitev)
WN8 Tier X
2354
(954 Bitev)

Tanky (155)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x688907985655.36%1780.6
Renault UE 5731251853100.0%400.8
Caernarvon817348746747.76%2386.8
T-50510729115055.33%241.2
Bat.-Châtillon 12 t896269025746.3%1914.6
Object 703 Version II816029472356.52%1674.3
WZ-111 model 1-4918827637143.66%1703.1
Jagdtiger9237278719762.44%2451.1
O-I67264495856.9%1191.3
MS-1132859636.46%1.0
Comet79587492853.57%1537.0
M40/M438791447425.0%674.3
T110E410294310372263.64%2402.9
AMX M4 mle. 5410344211751266.67%3702.0
TS-58181293622259.01%2121.9
M5A1 Stuart44335362050.0%1892.1
AMX 13 F3 AM65305461266.67%770.6
T32818399883053.33%2305.6
Jagdpanther7120471510952.29%1808.0
Wespe31821556342.86%523.1
Black Prince710056686850.0%1388.4
Ares 7581494767944.44%1583.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E3254549785.71%970.4
Type 5 Heavy103331940540.0%2419.6
T67548429910557.14%1232.5
AMX 50 100817888377153.52%2146.4
SU-76M41021691560.0%198.8
Bat.-Châtillon 25 t10238473612345.53%2085.7
E 65 Zwilling8237611244553.33%2611.6
SU-101811746735749.12%1213.3
Jagdpanzer IV65854595759.65%1062.9
G.W. Tiger (P)8120461113549.63%1491.5
Super Conqueror10281891612859.38%2533.0
SU-1821201411758.82%714.9
MKA2118144837.5%175.9
Bat.-Châtillon 25 t AP9199482813856.52%2355.2
SU-263484250.0%109.5
Jagdpanther II8163880413158.02%1911.0
Pz.Kpfw. II284162333.33%92.9
Jagdpanzer E 90922629401752.94%2098.4
G.W. Panther7107244821447.2%1388.5
4TP141915440.74%0.0
Centurion Mk. 7/1919428527445.95%1882.3
Bat.-Châtillon Bourrasque8202489834058.53%2877.2
Lorraine 40 t815338405054.0%2061.8
Type T-3454925015761.4%1606.8
Hummel6102138122047.73%1706.9
AMX M4 mle. 519266095210058.0%2869.3
Object 2771026197618145.68%2215.0
Panhard AMD 178B65466592161.9%1721.6
Durchbruchswagen 244304321747.06%1249.4
Centurion Mk. I810347475255.77%1460.5
Hotchkiss EBR77387172951.72%1531.0
Tetrarch2113186966.67%557.4
T-50-264873882437.5%1243.5
WZ-132A97166746347.62%919.1
O-Ho8223611333868.42%3209.8
SU-10069155781833.33%1627.8
KV-220-256245032972.41%1331.7
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41842341258.33%550.1
Pz.Kpfw. T 2554414481369.23%1310.8
Type 4 Heavy923119664852.08%2425.5
VK 30.02 (M)612268823256.25%2933.5
BZT-70103530729825.0%1710.0
Sturmpanzer II444171366.67%261.0
T110E510280597910654.72%2541.9
45TP Habicha715679961258.33%2584.0
Sturmpanzer I Bison376161666.67%237.8
AT-121811462944.83%581.8
Pz.Kpfw. 35 (t)2921062821.43%237.6
Škoda T 568214710951353.85%2242.9
Object 268 Version 41024566913847.37%1820.5
VK 30.01 (H)54774993767.57%1195.5
WZ-1209143072311051.82%1429.4
Matilda43933664348.84%1191.7
Somua SAu 4041381341921.05%113.5
T8031125087922425.0%1562.2
KV-1544433231250.0%816.2
IS764653218446.74%739.4
IS-38130462967551.11%1564.1
T30916907576352.38%1517.7
T26E5815699064953.06%2084.3
Renault FT1819310.0%0.0
Maus10287610857061.43%2509.1
Conqueror9266993922760.79%3285.8
Panther II8115668415451.95%1650.2
Tiger II817309369455.32%2266.3
Taschenratte1130921147955.56%2119.3
SU-855570384825.0%1381.7
E 509226185631953.29%2587.5
AMX 4041863135149.02%591.9
T56 GMC373188742.86%17.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C31331697636.84%417.1
Panhard EBR 9099149165567.27%1555.1
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger8123165536552.05%1455.4
Leichttraktor141918638.37%0.3
KV-85664945922052.73%1019.3
WZ-120-1G FT815686505141.18%1593.8
Object 252U8186488631555.24%2232.2
AMX M4 mle. 498152684115657.05%2217.9
IS-27119468111654.31%1745.5
E 7592559100020453.92%2812.9
T-4631011367835.9%162.1
T-2621881954946.94%873.4
Type 95 Heavy42202233450.0%586.2
SU-100M1713277175651.79%2060.5
BT-221081573745.95%348.5
AMX 3831432681241.67%267.6
IS-710257583131355.27%2398.7
T-116391162540.0%128.4
LTP31831771100.0%831.3
Sav m/4343523253655.56%1036.7
AMX 13 75788362916755.09%2195.0
WZ-1317105577912260.66%2737.4
Churchill I55575353863.16%1288.9
WZ-132898772531452.55%2148.9
Churchill VII67696594353.49%1435.4
D125386250.0%86.1
Lansen C895725720.0%722.2
AMR 3524271250.0%115.8
WZ-111 model 5A1023878214858.33%2032.1
KV-263142041816.67%231.0
AMX 50 120921148728359.04%2443.9
T1 HMC2731321100.0%396.5
M8A143142806858.82%895.7
1108134770112050.0%1670.7
Strv 81814818681442.86%2128.6
AMX 12 t654647325848.45%1577.5
Grille542524520954.07%948.5
O-Ni7167410652564.0%2625.3
T9285437166251.61%997.1
T-109185582147555.37%1959.7
T1 Cunningham1861674951.02%391.9
Ikv 7232712251764.71%928.6
T-28417319416553.33%406.9
O-I Experimental54414633256.25%821.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31411601241.67%262.5
Type 3 Ju-Nu69749305100.0%1644.3
T207161811181973.68%2857.9
Panther711868317067.14%2331.0
CS-52 LIS8177381224749.8%2367.9
AMX M4 mle. 45715459518362.65%2526.2
AMX Chasseur de chars8135776942948.25%2021.4
Type 5869038104369.77%2400.2
M18 Hellcat690948738460.42%2061.0
SU-130PM8187186010152.48%1988.6
T25/27100558112149.59%1538.2
IS-68154875956250.53%1871.1
StuG III Ausf. G55833388650.0%1533.2
Crusader63824163154.84%1091.9
Cromwell610527917262.5%2516.0
59-1666516374763.83%2639.6
Jagdpanzer 38(t) Hetzer43433313145.16%815.8
T28 Prototype810685805438.89%917.8
M66236816872100.0%7198.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved