WN8
1419
Recent WN8
1738
(46 Bitev)
Winrate
50.41%
Recent WR
52.17%
(46 Bitev)
Bitev
30524

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 30524 12 30 46 46
Průměrný Tier 7.6 10.0 9.87 9.8 9.8
Winrate 50.41% 50.0% 46.67% 52.17% 52.17%
Tanků odhaleno 1.27 1.5 1.1 1.15 1.15
Udělené poškození 1140.82 1786 1834.5 1784.28 1784.28
Obrana základny 0.34 0 1.33 0.87 0.87
Průměrně zkušeností 666.43 833 831.0 834.0 834.0
WN8 1419 1539 1727 (+1) 1713 (+1) 1738 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 36 0 0 36
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 44.44% 0.0% 0.0% 44.44%
Tanků odhaleno 0.92 0.0 0.0 0.92
Udělené poškození 1596 0 0 1596.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 580 0 0 580.0
Průměrně střel 8.5 0.0 0.0 8.5
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 1 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.0
Winrate 0.0% 0.0% 100.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 1.0 0.0
Udělené poškození 0 0 317 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 435 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 2.0 0.0
(WG Player ID: 596596503)
Načteno za 0.68s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 10:07:18 - 16.10.2026 2:11:26)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
M48A5 Patton10386911100.0%4300.0
Leopard 110370811100.0%3997.0
Bat.-Châtillon 155 58104001333.33%51.0
WZ-132-11014512450.0%1399.0
Progetto M40 mod. 651022841333.33%1476.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ARADGO.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ARADGO][img]https://lab-vole.cz/Signature/ARADGO.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 40036 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
48% (169 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1578
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1452
(26225 Bitev)
WN8 Tier VI
1406
(3997 Bitev)
WN8 Tier VII
1309
(3275 Bitev)
WN8 Tier VIII
1504
(7756 Bitev)
WN8 Tier IX
1438
(5968 Bitev)
WN8 Tier X
1514
(5228 Bitev)

Tanky (432)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x686175794944.9%854.6
GSR 3301 Setter786351540.0%24.6
Charioteer811856258241.46%1151.0
Object 703 Version II81123656333.33%837.8
BDR G1 B55315046256.45%1070.2
K-911016716543339.39%1311.6
SU-122-4477545578155.56%914.3
12110196276611152.25%1685.3
T-15069087326659.09%1765.5
AMX M4 mle. 4985734574233.33%352.6
Pz.Kpfw. KW I (r)58532910.0%3.1
S-5177306546755.22%802.1
Löwe81012620250.0%1035.6
CS-631019968536060.0%1748.7
Strv 103B1019096153036.67%1050.2
T-43787567112753.54%1443.7
AMX 13 75768073210354.37%1396.1
Kampfpanzer 50 t9209110203164.52%2011.6
Leo78536643956.41%1307.4
T-54 ltwt.968062014744.9%787.8
Pz.Sfl. IC4458421366.67%1380.0
Type T-34541942217452.3%1170.3
AMX M4 mle. 51922009245145.1%1842.2
Panhard AMD 178B6248458955.56%613.2
Strv S18106247714837.84%871.7
M41 Walker Bulldog862464818846.28%1017.4
Strv 7467595813751.35%1340.1
Vickers Medium Mk. III31752252142.86%494.9
FV4005 Stage II1020026201838.89%1413.5
SU-10069526528251.22%1821.9
40TP Habicha68146502755.56%1758.2
113 Beijing Opera1015527232147.62%1013.0
Rheinmetall Skorpion G8115261717048.82%1141.0
E 1001012605571225.0%638.5
Waffenträger auf Pz. IV9165074432050.63%1456.7
T110E41018216798547.06%1213.6
Ho-Ri 31019897071855.56%1273.0
LT-432881570115147.02%1433.4
Pz.Kpfw. II Ausf. D2131367450.0%451.6
KV-48119073019648.47%1425.3
A-2051322833053.33%313.4
Strv m/40L3156250862.5%517.6
Škoda T 50912547388258.54%1165.7
Kampfpanzer 07 RH813268639955.56%1986.4
Type 63817509596347.62%2083.0
T26E588425942937.93%822.3
Vickers Medium Mk. II28899425.0%193.8
AMX 50 Foch B1021297483148.39%1682.2
Panther II8100165513244.7%1191.0
Tiger II8144882515254.61%2052.5
TVP VTU Koncept890861112645.24%1088.6
E 75 TS813948513751.35%1643.9
T56 GMC32172215250.0%654.3
Pvlvv fm/422163372475.0%729.7
Ares 90 C11318516741100.0%3244.6
AMX 50 B1022698122955.17%1784.2
T698139483623254.31%2061.5
T49968663018046.11%837.9
Object 777 Version II914287142128.57%1227.8
Strv 818845731250.0%937.4
E 759142176314051.43%1271.4
AMX ELC bis526138323945.61%716.7
T-34 with L-11410618910.0%57.6
LTP3157187450.0%553.7
T778173246110.0%1355.9
Cromwell B66866439854.08%1231.1
M-V-Y1021219441861.11%1790.8
T2 Light Tank2185437944.44%629.3
T 55A917719293562.86%1933.3
Ikv 90 Typ B78375713348.48%1135.5
1108136280911651.72%1784.0
M-III-Y812847881250.0%1231.9
IS-27104170615650.64%1455.2
Ikv 72368162540.0%12.2
Pz.Kpfw. 38 (t)31932591942.11%507.8
T-34542941116959.17%1237.3
P.43 bis67565954447.73%1354.2
Birch Gun42893044372.09%1278.0
Rheinmetall Panzerwagen1010206814650.0%1098.8
WZ-114920649191353.85%2368.3
Chieftain/T95881912571100.0%1069.0
leKpz M 41 90 mm08266647950.63%1410.0
Controcarro 1 Mk. 2918289404168.29%1914.5
T25/27100168910949.54%1517.9
Object 430 Version II91566593825.0%1274.5
WZ-111G FT918296911241.67%1288.8
A-4366146417556.0%1273.5
59-1663125024940.82%639.9
T-2842793167047.14%736.5
WT auf E 100 Phönix101182716250.0%633.7
Strv m/42-57 Alt A.2688068916553.94%1613.0
Charioteer Nomad81484748650.0%1381.3
SU-85B4134254250.0%164.7
STA-18508503450.0%487.0
Jagdtiger9344993520.0%2766.0
Type 711014536391136.36%797.8
UDES 0386594676541.54%443.1
M40/M43893359417248.84%889.2
Char de transition6192312051100.0%2724.2
M12783747717248.26%986.7
AMX M4 mle. 541018728431553.33%1416.8
59-Patton824122810.0%12.6
T328146089111060.91%2082.3
WZ-113G FT10225710861100.0%1315.8
Type 3 Chi-Nu54595045060.0%1328.1
Manticore10105769411852.54%1185.3
XM66F885231210.0%506.4
Type 5 Heavy1061329910.0%93.7
T67534734518046.67%642.6
121B10201483012454.03%1834.3
P.43 ter7901708862.5%1280.7
Spähpanzer SP I C77596478845.45%1376.2
SU-18238143366.67%251.3
Bat.-Châtillon 25 t AP9152778124553.06%1675.2
K-91-PT913958992070.0%1398.9
AMX M4 mle. 45710627048057.5%1527.8
T-100 LT108245952343.48%743.1
Bat.-Châtillon Bourrasque8151989328255.32%1989.8
IS-4101580758650.0%981.2
Vickers Medium Mk. I165833531.43%97.5
Object 2771018527795046.0%1457.3
Object 430913107573250.0%1044.9
SU-2-122518615810.0%109.7
SU-15275763511030.0%502.7
Hotchkiss EBR74565538851.14%885.9
T54 Heavy Tank92091867450.0%2099.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/286410451666.67%944.6
Marder 38T43013622263.64%780.9
Pz.Sfl. IVc53433576743.28%587.0
T-832818341095560.0%2386.1
SU-2633332533740.54%763.1
Object 14010144068510143.56%1100.8
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.42723983060.0%906.6
DZT-159923028891145.45%2341.0
FV217 Badger101557584922.22%930.5
Progetto CC55 mod. 54812607685846.55%1443.5
50TP Tyszkiewicza915098781963.16%1415.0
Object 430U1017047436550.77%1264.4
Object 452K101622793366.67%1322.6
T2161414271457.14%270.4
Object 7801020468311861.11%1582.3
Object 268 Version 41022377783847.37%1631.6
VK 30.01 (H)549748710850.0%1191.9
M754134735154.9%1658.2
Bisonte C4581151629425.0%911.7
G.W. Tiger911676767145.07%1062.2
IS793267422152.49%1331.8
TL-79115043510.0%632.0
LT vz. 38357273580.0%261.0
T309194680920753.14%2064.9
Centurion Mk. 5/1 RAAC813368387150.7%1889.5
Maus1021608696048.33%1818.4
T2 Medium Tank21301853046.67%560.8
Caliban811506281338.46%1050.3
T4043353923458.82%919.9
Vz. 44-175675901070.0%649.9
Leichttraktor1922187142.25%242.8
WZ-111-1G FT813876493043.33%1315.1
Type 5 Ka-Ri816828381855.56%1827.0
WZ-120-1G FT81300846666.67%1426.3
ARL 4467645696145.9%1427.3
T297128376715548.39%1708.9
Kampfpanzer 07 P(E)1017657541241.67%1095.7
HWK 30810346841136.36%1636.2
T-103814959411100.0%1423.5
SU-76M41501361926.32%167.8
Krupp-Steyr Waffenträger748919920.0%338.1
Centurion Mk. 7/19164981610047.0%1734.7
AMX 50 120913026996546.15%1030.5
M8A142873314862.5%777.0
KV-85681561387954.15%1523.7
Bat.-Châtillon 155 559103473211550.43%919.1
T9286817185147.06%1203.5
T-109161175328347.7%1621.1
SMV CC-67812547384748.94%1350.3
Loyd Gun Carriage2492472100.0%306.6
LTTB872166512846.88%1314.6
Spähpanzer Ru 251973765612049.17%944.5
CS-52 LIS8139979619750.25%1736.5
Char Mle. 7591229698650.0%1736.2
FV1066 Senlac8272494955.56%354.7
Jagdpanzer E 10010353812151100.0%2636.6
IS-2767948013745.99%671.8
Rinoceronte1022537564242.86%1682.8
M-IV-Y8942633540.0%768.4
StuG III Ausf. G53462858339.76%579.0
Nashorn664652510650.0%1116.5
10TP32112031136.36%544.6
E 2579607421963.16%1334.7
SU-76G FT4474313850.0%887.1
Excalibur6550355333.33%502.9
M601019387292941.38%1437.1
Ikv 65 Alt II68035643754.05%1448.2
STA-2813888417544.0%1996.1
Bat.-Châtillon 12 t8420250250.0%622.4
WZ-111 model 1-49133478811852.54%1200.7
UDES 15/161016096979146.15%1163.0
Object 26810188727310.0%1080.6
M5A1 Stuart41882879747.42%494.0
M4-855108678510.0%3277.0
Lorraine 50 t91212529425.0%808.7
T1 Cunningham1631382560.0%280.1
GSOR 10088166485311157.66%1908.8
G.W. E 1001013528811283.33%1126.3
Indien-Panzer810307435957.63%1338.8
Prototipo Standard B9162373011845.76%1399.5
45TP Habicha79646395937.29%1083.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31823203164.52%603.5
leKpz M 41 90 mm GF864762712352.03%1069.1
M-II-Y711387604548.89%1571.7
Sexton II3683702100.0%268.9
Strv fm/211150288450.0%652.8
SU-10186955292231.82%533.4
Sturer Emil794761912054.17%1384.4
Type 2597 Chi-Ha31942618345.78%575.5
Object 416811156718042.5%1255.8
M15/423303307560.0%860.4
Type 97 Chi-Ha32083222050.0%622.3
MKA228114110.0%778.3
TVP T 50/5110201780036952.3%1756.8
StuG IV5537431944.44%1231.1
ST-I9185583117150.88%1780.9
Pz.Kpfw. II2531501442.86%22.1
VK 16.02 Leopard53796195263.46%1354.6
M48A5 Patton1022968135650.0%2057.9
Chrysler K GF815368661747.06%1891.4
Pz.Kpfw. VII10234510111172.73%2131.4
Emil I814378667256.94%1648.8
43 M. Toldi III33275491100.0%2020.0
M41548039210151.49%732.1
Progetto M35 mod. 46814538927958.23%1923.4
60TP Lewandowskiego1019507022035.0%1250.8
Type 619135574514853.38%1252.4
Centurion Action X10211078212647.62%1791.6
CS-5388536163852.63%1031.0
AE Phase I914728315356.6%1293.0
LT vz. 3521533891100.0%783.5
Bofors Tornvagn88596871952.63%779.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8141872140350.37%1541.8
Grille 1510168860115341.83%1063.9
T1E629518515048.67%295.2
Strv m/38287241616.67%133.7
Marder II31752574452.27%443.8
Leopard 110175371118051.11%1324.2
T3 HMC21291363351.52%438.1
BZ-75101513530333.33%837.6
Concept No. 51019526515644.64%1338.9
Pz.Kpfw. 35 (t)290148250.0%285.9
UDES 169152974010944.04%1407.1
Konštrukta T-34/10078296468950.56%1244.4
AMX 50 Foch918728375253.85%1791.5
FV4004 Conway914807488356.63%1297.0
Object 274a81388634616.67%1709.1
T28 Prototype8128776614355.24%1588.6
T-54 first prototype812028522352.17%1617.5
Renault FT1611003636.11%89.3
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53663809544.21%830.8
Char Futur 49168581511150.45%1513.6
T-34-1790666613448.51%1333.1
25TP KSUST II54074561560.0%896.7
T71 DA769668118949.74%1366.8
Type 97 Te-Ke22455071100.0%1504.4
Škoda T 2787654781136.36%569.4
SU-8555225477065.71%1424.4
M53/M559108865424248.35%892.9
7TP2316220450.0%1135.3
T-34-85674463167456.68%1609.8
P.44 Pantera813687957651.32%1711.2
T1 Heavy559858613759.12%1283.6
T-34-28122683911758.97%1831.0
M56 Scorpion77495184042.5%813.6
Panhard EBR 9097727055354.72%1106.0
ShPTK-TVP 100813537392050.0%1362.9
T28 Concept710026024337.21%1204.6
T-448103874514053.57%1535.0
Object 252U812507165042.0%1132.0
Renault Otsu127432920.0%1289.1
M1039159576024746.96%1536.0
DS PZInż54044073246.88%723.3
IS-3A8109671011145.95%984.9
T54E19194183428448.94%2069.2
Panzer 588217813411100.0%3868.7
Lorraine 155 mle. 5189127426460.94%1031.3
Fiat 30001131118333.33%426.5
SMV CC-64 Vipera815558818958.43%1880.9
STB-110194780951950.87%1646.7
Lansen C813869259167.03%1979.5
WZ-111 model 5A1023728048646.51%1872.4
ASTRON Rex 105 mm8160189011150.45%1949.2
Leichter Kpz. 70 (K)85685611100.0%795.7
UDES 03 Alt 3918258625651.79%1697.5
VK 28.0164736146058.33%1393.0
T-50-265325657345.21%1378.8
A-4478856633551.43%1473.9
KV-3711507087946.84%1569.5
FV4201 Chieftain Proto9265312631100.0%3148.0
AMX Canon d'assaut 105814487349044.44%1524.1
T7 Combat Car2544361100.0%264.1
T57 Heavy10218177347351.59%1843.9
Pz.Kpfw. III/IV532936719650.0%767.1
M47 Iron Arnie8180871250.0%2148.9
TNH T Vz. 51917258496656.06%1555.3
Tiger (P)7617411520.0%584.1
Leopard Prototyp A9173475810553.33%1522.3
Lago43674011154.55%1149.8
M4A1 FL 1061345702250.0%2147.7
ELC EVEN 9088647347146.48%1686.8
M18 Hellcat66315378250.0%1068.2
M24 Chaffee53755367552.0%1340.1
SU-130PM8152477238548.83%1627.2
Object 28391623893366.67%1657.8
Challenger79805871127.27%1333.2
Obsidian8153644710.0%1750.2
Super Hellcat792265912454.03%1354.8
Panhard EBR 1051013187723151.61%1747.8
Chi-Ni2132155742.86%401.6
M3 Lee42483047346.58%748.1
B.U.G.I.66075024247.62%907.3
M6695270428855.9%1676.5
Bat.-Châtillon 155 5810110369019851.52%865.8
BT-741371964450.0%323.8
53TP Markowskiego811287722356.52%1107.2
BZ-17681285734728.57%941.2
M54 Renegade813958416154.1%1501.0
ISU-122S78375433545.71%1142.5
O-I69196651850.0%1586.9
MS-11861584738.3%242.5
Prototipo 6811058251100.0%922.5
VK 36.01 (H)620914110.0%56.9
IS-38127873323848.74%1540.2
NC 70 Błyskawica101478641650.0%1052.6
M3 Stuart31562491643.75%438.4
GSOR 1010 FB814567575444.44%1667.3
Wespe32731591315.38%758.1
Progetto C50 mod. 66918379456261.29%1968.5
122 TM81218735944.44%1158.7
Strv m/425430404333.33%858.5
M14/4121991491010.0%503.6
AMX 50 1008142676810552.38%1642.3
Bat.-Châtillon 25 t10181573548349.9%1552.8
T-34-85 Rudy674458613547.41%1300.8
AMBT814858044351.16%1642.0
Super Conqueror1022907484030.0%1598.7
Object 2611013867678862.5%1201.4
KV-1542539924847.98%779.9
T110E310179912771100.0%1298.5
M5 Stuart41973366451.56%452.2
Renault NC-31193173560.0%450.0
M2 Medium Tank31752251827.78%420.5
M4465794258447.62%903.1
Kolohousenka176219250.0%212.9
T-34-38109173519649.49%1286.3
E 50 Ausf. M1018138374158.54%1595.9
AMX 13 57 GF768567911845.76%1228.4
FV3805911447338650.0%1004.5
Emil II917858128748.28%1585.5
Škoda T 25671859430147.84%1379.9
50TP prototyp8170472920.0%1909.9
Strv 103-0918257294753.19%1453.3
T3763654947147.89%843.5
Lion1018366938745.98%1498.8
Type 6276087187255.56%1369.6
14TP44824932142.86%1864.4
VK 30.02 (D)711168373863.16%2090.1
T110E51020858426055.0%1959.8
Vickers MBT Mk. 31020977771747.06%1710.3
Type 57816099084358.14%1957.9
AT-12285234333.33%1021.7
BT-7 artillery3014510.0%0.0
Škoda T 56817408515945.76%1611.9
M24E2 Super Chaffee6305462450.0%604.9
WZ-1209142575235746.5%1453.1
Lorraine 155 mle. 5078887644564.44%1245.9
Vz. 551021998078043.75%1635.5
MT-2563825228446.43%1023.2
SMV CC-567731546742.86%743.2
Pz.Kpfw. II Luchs42314993759.46%875.0
Kanonenjagdpanzer 10581091428425.0%769.4
E 509123173910749.53%1065.4
Object 7529164911401100.0%1174.5
Type 1 Chi-He42774272263.64%838.4
Vz. 71 Tesák10367380520.0%93.3
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger823023410.0%0.0
Panzerjäger I2105188944.44%198.7
Lorraine 40 t816188667054.29%2163.0
Cobra92104891944.44%1852.0
T-46316021710148.51%560.5
T-26213315710142.57%531.9
AltProto AMX 30813718766855.88%1883.6
BT-22117173977.78%594.2
T-293183173425.0%427.6
IS-71022778315745.61%1826.6
Somua SM820661092666.67%2353.7
WZ-13174084773036.67%581.0
P26/4044053461931.58%962.0
KV-1SA52356201100.0%430.8
Vickers Mk. E Type B2215235366.67%1048.0
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P)857227210.0%333.0
Kunze Panzer918199404070.0%1974.0
Ho-Ri 2810625661435.71%922.8
Concept 1B91571675837.5%845.5
T-549148780838650.52%1562.4
Kranvagn1019307794845.83%1427.7
Pz.Kpfw. III Ausf. J42302755952.54%503.0
4TP1683252100.0%338.8
STG815767796740.3%2108.9
CS-44712068475957.63%2116.8
Conqueror Gun Carriage1013806843253.13%1125.0
Universal Carrier 2-pdr21391661428.57%366.8
WZ-132-11011587099749.48%1282.4
FV20789508072864.29%1146.0
Type 598787632650.0%921.5
T-44-100814309356066.67%2102.7
AMX 13 90986173334352.77%1245.5
AMX 13 10510140074019753.3%1631.4
P.4352884311580.0%813.3
Panther795271418850.53%1597.8
AMX Chasseur de chars8103870840946.94%1349.6
Progetto M40 mod. 6510192777513952.52%1533.6
Controcarro 3 Minotauro102094895862.5%1673.1
Type 58657555718055.56%1153.9
Vz. 68 Squall828625810.0%189.0
Primo Victoria85594195738.6%454.4
T-62A1016097463951.28%1392.9
Object 263917517862941.38%1577.5
AMX 12 t64425469749.48%1093.5
Jagdpanzer 38(t) Hetzer42502806747.76%530.4
SU-866085294247.62%719.8
T92 HMC1011896007742.86%862.0
56TP8550502250.0%373.6
T-505243406333.33%606.9
UDES 14 Alt 5811766848743.68%1303.5

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved