WN8
1316
Recent WN8
1237
(158 Bitev)
Winrate
50.46%
Recent WR
48.73%
(158 Bitev)
Bitev
38746
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 38746 0 10 48 158
Průměrný Tier 7.25 0.0 8.6 9.23 9.23
Winrate 50.46% 0.0% 50.0% 45.83% 48.73%
Tanků odhaleno 0.84 0.0 0.8 1.02 0.79
Udělené poškození 985.84 0 1211.3 1547.65 1498.44
Obrana základny 0.93 0 0.0 0.04 0.71
Průměrně zkušeností 541.2 0 503.0 567.0 654.0
WN8 1316 0 1068 1415 (+1) 1237
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 127 1 20 172
Průměrný Tier 10 8 6 9.06
Winrate 52.76% 100.0% 60.0% 52.91%
Tanků odhaleno 0.46 0.0 0.55 0.7
Udělené poškození 1318 0 351 1057.0
Obrana základny 1.95 0.0 0.9 1.88
Průměrně zkušeností 543 98 282 483.0
Průměrně střel 5.48 1.0 5.1 5.28
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 57 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 10.0
Winrate 52.63% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.91 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 1693 0 0 0.0
Obrana základny 3.74 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 758 0 0 0.0
Průměrně střel 7.28 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 618779359)
Načteno za 0.99s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (15.10.2026 16:21:16 - 17.10.2026 2:20:10)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/ANTOXAMONGOL.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=ANTOXAMONGOL][img]https://lab-vole.cz/Signature/ANTOXAMONGOL.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Vaše staty momentálně stagnují, zlepšete své recent staty pro rankup!


Rank:
Good
1250+ WN8
18% (66 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1276
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1282
(30334 Bitev)
WN8 Tier VI
1080
(3984 Bitev)
WN8 Tier VII
1267
(6283 Bitev)
WN8 Tier VIII
1301
(8109 Bitev)
WN8 Tier IX
1408
(8573 Bitev)
WN8 Tier X
1184
(3373 Bitev)

Tanky (391)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x684225189041.11%512.9
Sexton I33733392445.83%1415.6
Object 25791067454944.44%763.6
Vz. 64 Blesk85355809949.49%708.8
GSR 3301 Setter75166144042.5%1053.5
Charioteer8114949639454.57%1291.0
BDR G1 B54543966443.75%725.2
BZ-5879176653850.0%1088.8
FSV Scheme A78316304459.09%1377.1
T110E41017545988948.31%1105.7
T-15067175151747.06%1161.9
Type 89 I-Go/Chi-Ro21295121100.0%583.4
Jagdpanther793560914855.41%1501.0
T-50515536714553.1%406.5
KV-581264628129249.54%1594.5
FV30465984075240.38%794.2
S-517128454119348.7%1779.1
Löwe810357061450.0%1141.6
CS-631015505923951.28%1109.5
T-43784465616354.6%1489.3
AEC Armoured Car5425492862.5%952.0
Leo78196368646.51%1156.9
Type 5 Chi-Ri77606407458.11%1145.2
MTLS-1G143308418475.0%1396.9
FV230 Canopener1014716302065.0%1104.3
B14356443475.0%1063.7
Type T-3453953834346.51%951.9
Hummel6102852018854.26%1921.4
AMX M4 mle. 51915008065554.55%1262.3
T-703196214742.86%617.0
Panhard AMD 178B63303844247.62%859.3
Strv S1832327210.0%19.5
Strv 7466365803056.67%1175.6
Vickers Medium Mk. III32363391258.33%917.2
Tiger I786462020453.43%1182.3
FV4005 Stage II10141555515044.0%957.5
SU-100663946220448.53%1075.0
Forest Spirit8128167929548.47%1155.3
40TP Habicha65564904341.86%827.1
BZ-166810307455858.62%1208.5
E 10010161262418551.35%1293.0
Waffenträger auf Pz. IV91578536105550.52%1326.4
T-44886465028053.57%1267.6
Patton the Tank908910.0%0.0
Pz.Kpfw. II Ausf. D247151862.5%199.3
KV-487554448547.06%736.8
A-205712098348.19%93.7
Strv m/40L31442101338.46%236.3
Tiger 13166524622552.0%1116.4
AT 866125893070.0%1108.6
Škoda T 509136373013850.72%1153.3
Type 63811577118940.45%1167.7
Vickers Medium Mk. II2200211475.0%1185.9
Crusader 5.5-in. SP76525684946.94%775.9
AMX 50 Foch B1020297981553.33%1444.7
Panther II895869321458.41%1451.6
Tiger II8125572954455.15%1719.2
M3 Light37912520.0%83.4
AMX 13 57 GF774869915151.66%1478.0
Object 7049185458139650.51%1673.2
T56 GMC32342031050.0%720.8
Ikv 10353422695853.45%775.0
Type 95 Ji-Ro65644533237.5%750.2
T2162544217549.33%533.1
WZ-131749344412441.94%838.8
Pvlvv fm/42275146666.67%294.1
T69887543020243.56%905.8
M10 RBFM56094144247.62%1187.2
Type 3 Ho-Ni III571193250.0%120.1
E 759186978640453.71%2210.0
AMX ELC bis5211414771.43%745.1
SU-100M1778344410544.76%922.3
AMX 3838513460.0%13.8
LTP31922542065.0%993.9
Sav m/4342361922441.67%430.0
AMX 13 7574104749640.63%642.1
LTG75775223537.14%1005.1
Semovente M415437387650.0%771.4
Ikv 90 Typ B79165326437.5%1070.3
Indien-Panzer891345925652.34%1169.4
M-III-Y810557143250.0%1085.2
IS-277484975955.93%946.3
Ikv 7232402012445.83%564.4
M4A1 Sherman53213901861.11%842.7
Comet762141118541.62%830.0
T-34514823218846.81%187.7
P.43 bis68355534042.5%1513.1
M26 Pershing811475678447.62%1328.1
IT-3409210.0%0.0
AMX M4 mle. 45798363612654.76%1284.0
Semovente M43 Bassotto68776692673.08%1475.5
AMX 65 t810636938555.29%1166.8
Controcarro 1 Mk. 2912135975459.26%1011.4
T25/27100663819447.94%1545.0
Crusader64064113458.82%1216.4
T1 HMC23172091250.0%2206.4
59-1662374226353.97%544.9
T-2842572728846.59%735.9
VK 30.01 (P)645045414350.35%637.5
Nergal81552859250.0%1742.5
AT 776917042268.18%959.7
Centurion Mk. 7/19112359213049.23%931.8
SU-85B41752645556.36%324.2
STA-187785776144.26%796.7
Jagdtiger9172664531451.27%1679.7
Valentine AT4358403875.0%1134.1
Pz.Kpfw. 38 (t)31342255156.86%411.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3127245366.67%410.0
M40/M4387825625641.07%640.4
Char de transition6414326425.0%382.5
M1276614938441.67%603.5
T-6021101931154.55%371.7
T328128561724157.68%1727.4
Ferdinand8136564533055.76%1754.8
WZ-113G FT10179153623443.59%1015.6
TKS z n.k.m. 20 mm2355601450.0%2281.1
Chi-To SP713127003941.03%1509.2
SU-5454233111652.59%1653.5
VK 45.02 (P) Ausf. B9152860945447.8%1668.7
T6755273353751.35%1130.6
P.43 ter7817757666.67%1337.1
Spähpanzer SP I C73723921947.37%559.5
SU-1821091522751.85%591.1
Bat.-Châtillon 25 t AP9129759921645.83%1193.0
Archer54642955957.63%1215.1
G.W. Panther7126756028251.77%1822.4
IS-41015225997047.14%1050.4
Vickers Medium Mk. I1972021100.0%523.8
T-34-2G FT711557483857.89%1768.6
SU-1527112159813055.38%1989.4
Centurion Mk. I866852011543.48%629.6
Hotchkiss EBR748043210243.14%946.5
Type 6891249734250.0%882.8
VK 28.01 mit 10,5 cm L/2866515204040.0%1433.4
SU-26337724415344.44%1073.3
FV217 Badger1014735835236.54%769.4
Progetto CC55 mod. 54810997138551.76%1100.4
Škoda T 2453212828951.69%770.9
Bishop590240250.0%99.8
Pz.Sfl. IC45514402642.31%1821.4
Sturmpanzer II42242152055.0%649.4
Sturmpanzer I Bison31191643342.42%205.6
Lorraine 39L AM32973271250.0%1037.1
Škoda T 1776636363951.28%1398.7
VK 30.01 (H)547946220149.25%1119.2
M753803818048.75%1554.2
Bisonte C4589687703357.58%928.3
G.W. Tiger9171363232453.09%2142.3
IS7103868119050.0%1607.2
LT vz. 383951431540.0%132.8
T309139847746449.35%1180.4
FV227 Conceiver881335010.0%537.9
Maus10165771465256.44%1404.4
T2 Medium Tank2104181366.67%506.2
Alecto43213292060.0%903.6
T4044683313450.0%1155.7
AMX 404108188728.57%120.9
Vz. 44-1710678183060.0%1415.8
M-VI-Y913935994245.24%1134.3
Leichttraktor1521083138.71%0.5
Windhund8479303250.0%303.1
ARL 44680939810052.0%1425.7
T29796568816350.92%1246.9
G.W. E 100101190395520.0%722.4
SU-76M41212122560.0%261.2
Type 95 Ha-Go2202332580.0%1045.5
SDP 57 Gowika711957034355.81%1672.7
Pz.Kpfw. IV Schmalturm6475430475.0%840.9
Cruiser Mk. III3282332250.0%1282.3
KV-2669448214854.05%1238.3
AMX 50 1209121749323441.88%971.6
ST vz. 3941712473759.46%497.2
M8A142912364942.86%579.8
King Tiger (Captured)79026481553.33%1075.7
T-34 shielded524620220.0%282.8
O-Ni710045966854.41%1362.9
T-109179774173450.14%2038.7
SMV CC-6789206055743.86%875.9
Type 4 Ju-To78596993958.97%1075.2
Carro d'assalto P.8877876175545.45%933.5
AMX 13 105 AM mle. 5053952516942.03%650.1
D23240238560.0%995.5
T71 CMCD75244856240.32%969.8
CS-52 LIS812337013542.86%1313.4
Black Prince II78444521338.46%953.3
Jagdpanzer E 1001016115072227.27%1013.7
StuG III Ausf. G54194169047.78%907.8
Nashorn68284159239.13%1480.2
Staghound Mk. III66095212842.86%982.7
Type 91 Heavy3951681361.54%265.3
E 25788152383548.14%1299.5
Renault UE 573345250988.89%1286.4
Ikv 65 Alt II66333105630.36%947.7
STA-287036052548.0%707.5
Bat.-Châtillon 12 t86634054946.94%1090.2
AT 252522636750.75%439.7
Object 26810194265319453.09%1428.6
M5A1 Stuart42904621866.67%1254.0
AMX 13 F3 AM666533916654.22%998.6
HWK 1284275113740.54%478.8
T1 Cunningham191147333.33%312.6
GSOR 10088122870013746.72%1126.6
Pz.Kpfw. IV Ausf. F25710755757.14%2002.5
Prototipo Standard B9141874012750.39%1259.8
M4A3E8 Sherman65324507955.7%1099.6
45TP Habicha79257322755.56%1289.6
Pz.Kpfw. III Ausf. E3822034250.0%104.2
M-II-Y711108761770.59%1573.7
Strv fm/2112335602100.0%1697.5
SU-101893640628244.33%952.7
Sturer Emil784746223342.49%1149.8
Ashbringer101267607633.33%600.6
M2 Light21573381855.56%581.7
Type 2597 Chi-Ha31832491050.0%527.4
M15/4232352151353.85%611.1
Type 97 Chi-Ha31292401154.55%327.1
L6/40289129911.11%57.9
MKA2225235450.0%698.4
TVP T 50/5110151467544644.39%1076.5
StuG IV5108105333.33%0.0
ST-I911235992055.0%935.9
LPT-67 Šelma981553810335.92%860.8
Pz.Kpfw. II21412461145.45%433.7
VK 16.02 Leopard523040512354.47%693.7
Chrysler K GF89797336060.0%1058.2
TNH 105/100089106444845.83%903.7
Emil I810647046648.48%1085.3
43 M. Toldi III3991441020.0%195.5
212A9126247828844.79%1163.0
Renault FT 75 BS216685812.5%910.5
M4153933033751.35%521.5
M4A3(76)W Sherman6716754666.67%1187.8
Ares 85910464504932.65%722.8
AE Phase I91495703650.0%1063.7
Tetrarch221530411757.26%1267.1
LT vz. 3521361781050.0%529.2
Rhm.-Borsig Waffenträger8133957629549.49%1463.8
Grille 1510164963426045.77%1021.4
T1E62225401366.67%1220.7
Strv m/382138292250.0%466.5
Leopard 11016216387045.71%1149.7
T3 HMC2237252250.0%1060.4
Pz.Kpfw. 35 (t)21111931050.0%443.3
Konštrukta T-34/1007417302616.67%311.3
FV4004 Conway9131047329447.28%1074.0
T28 Prototype8121357218348.63%1325.3
T 54D99796911353.85%861.3
M7 Priest36052816160.66%2096.3
Renault FT10821100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5601489341457.12%1957.3
Char Futur 4911876712045.0%873.5
25TP KSUST II5130216728.57%21.8
T71 DA745750914047.14%766.6
Type 97 Te-Ke2147220633.33%561.1
M24 Chaffee No. 5945367432333.33%742.3
Taschenratte1116877031225.0%632.0
SU-85534637010551.43%667.7
AMX 105 AM mle. 4742803024344.19%887.0
T-34-85652646235253.69%965.7
P.44 Pantera810646709443.62%1270.3
T1 Heavy54414668239.02%707.9
ARL V3968816601566.67%1773.8
T28 Concept78793821741.18%1243.8
Renault Otsu11283753100.0%631.9
M1039134064326148.66%1229.0
DS PZInż5624520250.0%1403.2
Type 95 Heavy42122503860.53%657.3
Covenanter52452982751.85%697.7
Lorraine 155 mle. 51872452413152.67%687.3
Fiat 300011371932100.0%710.2
Churchill I510959931100.0%3550.2
Churchill VII66776072560.0%1213.3
Cromwell651338710040.0%766.5
Leichter Kpz. 70 (K)8418413633.33%331.5
VK 28.0164494418156.79%1500.3
T-50-26487268333.33%1008.0
Pz.Kpfw. I294272520.0%152.7
Fantôme915098452100.0%1458.8
KV-378865884742.55%943.4
WZ-114912587081553.33%1164.0
T7 Combat Car2571451145.45%79.9
O-I Experimental54153786256.45%740.3
M36 Jackson65213829647.92%688.2
Type 3 Ju-Nu611028272161.9%1811.1
TNH T Vz. 51912276064153.66%1016.7
WZ-131G FT69005733138.71%1605.9
Carro da Combattimento 45 t1012967141060.0%873.7
AMX 13 (FL 11)5540560742.86%1902.5
Leopard Prototyp A995056716950.89%743.6
Lago42812643850.0%811.3
ELC EVEN 90858064610252.94%1110.4
M18 Hellcat69014986947.83%1774.7
Strv m/425119259560.0%226.9
Challenger792342218148.62%1237.9
Pz.Kpfw. II Ausf. G3149354966.67%588.4
CS-59915928123056.67%1728.3
D12140185333.33%450.8
Super Hellcat788548449149.9%1342.7
Cruiser Mk. IV42633411060.0%868.0
Chi-Ni291315250.0%259.8
M3 Lee42333604560.0%850.3
M666736945669.64%1150.5
BT-74461445844.83%58.4
O-I67745065147.06%1273.5
MS-11871943655.56%352.2
VK 36.01 (H)65656344566.67%1023.0
IS-38122465230444.41%1547.0
M3 Stuart399266742.86%172.9
AMX AC mle. 4678344783348.48%1146.4
Ho-Ri 2810776229244.57%1018.7
Progetto C50 mod. 669128970512044.17%1022.6
Ares 758109062211656.9%1313.9
Stinger1017226751060.0%1200.0
M46 Patton KR88887541361.54%1052.1
AMX 50 1008122054421944.75%1292.3
Bat.-Châtillon 25 t10152964217846.63%1212.3
Jagdpanzer IV655351212556.8%1101.4
M3743021864751.06%1079.3
KV-1562850260154.41%1404.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C3153479650.0%653.0
S35 CA55923353455.88%1315.0
BZ-68915936316050.0%1305.9
M5 Stuart4852622642.31%23.5
M2 Medium Tank31242152544.0%266.0
AT 1589987016352.38%968.9
SDP 58 Kilana811096826854.41%1147.0
Kolohousenka11062841100.0%584.8
TVP VTU Koncept86335468543.53%596.1
Valiant5315455580.0%659.4
AMX AC mle. 4889995259644.79%907.0
Škoda T 2565093838853.41%909.7
VK 72.01 (K)1023687122347.83%1649.0
ARMT5679540728.57%1474.9
14TP454190944.44%64.6
VK 30.02 (D)776066122453.13%1241.0
T110E510161864520337.44%1112.5
Type 57812156935945.76%1104.2
AT-121671892128.57%531.8
BT-7 artillery3210217728.57%592.6
Matilda41641954344.19%241.9
Somua SAu 4043022502070.0%880.2
SU-122-54089942613050.0%682.0
ISU-1528146267521855.96%1920.9
M24E2 Super Chaffee6117254425.0%16.8
Strv m/42-57 Alt A.2688968017351.45%1656.3
MT-2561313447147.89%190.5
Stitch8237913591100.0%2734.3
SMV CC-56710826961850.0%1528.8
Pz.Kpfw. II Luchs41821891233.33%427.8
E 509115061325743.19%1023.3
TS-548645480333.33%334.8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger810246512147.62%1018.8
KV-85652844130853.57%834.4
Cobra912177184055.0%952.8
T-4631021662339.13%181.7
T-2621221959551.58%536.4
BT-221151765347.17%406.9
T-293367435250.0%1258.4
IS-710162765630747.56%1295.3
M41 Walker Bulldog84944907951.9%763.5
P26/404221257850.0%478.9
M4466004417546.67%928.2
AMR 35226326010.0%1124.7
KV-1SA57666882650.0%1647.0
Vickers Mk. E Type B2165228366.67%703.2
Vz. 60S Dravec10181732410.0%762.8
T-549123069376250.66%1386.3
Pz.Kpfw. III Ausf. J41272326950.72%177.6
4TP11673341100.0%994.5
CS-4478706714551.11%1229.3
Universal Carrier 2-pdr21411661040.0%373.4
M10 Wolverine55524218653.49%1362.9
Achilles651035312454.03%870.6
AMX 50 Foch916848276357.14%1449.8
AMX 13 90977551172549.93%1155.9
T20789152513146.56%1341.3
P.4354973202556.0%1310.5
Type 58653842416055.0%988.2
AMX 13 57731912610.0%297.9
Chi-Go7234610621100.0%4006.6
Tortoise918468875464.81%1723.2
Lorraine 155 mle. 50777039821947.95%899.4
T-62A10135653313240.91%982.6
Object 263911854992846.43%854.7
SDP 44 Burza67875635655.36%1442.1
Light Mk. VIC21312361050.0%593.5
AMX 12 t62784358856.82%692.4
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4992451752.94%122.4
null015887561258.33%0.0
UDES 14 Alt 588765742540.0%812.9
Renault FT AC2286266683.33%1365.1

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved