WN8
2036
Recent WN8
2066
(163 Bitev)
Winrate
54.27%
Recent WR
54.6%
(163 Bitev)
Bitev
16971
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 16971 0 0 0 163
Průměrný Tier 7.16 0.0 0.0 0.0 10.0
Winrate 54.27% 0.0% 0.0% 0.0% 54.6%
Tanků odhaleno 1.44 0.0 0.0 0.0 1.21
Udělené poškození 1253.86 0 0.0 0.0 1803.37
Obrana základny 0.63 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 579.79 0 0.0 0.0 947.0
WN8 2036 0 0 0 2066 (+1)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
(WG Player ID: 596972349)
Načteno za 0.4s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (17.10.2026 3:51:59 - 17.10.2026 3:51:59)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/AHT0HI0.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=AHT0HI0][img]https://lab-vole.cz/Signature/AHT0HI0.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 100000 bitev


Rank:
Great
1900+ WN8
30% (136 / 450 WN8)
Další rank:
Unicum
2350+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
2051
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
2107
(12434 Bitev)
WN8 Tier VI
2331
(2796 Bitev)
WN8 Tier VII
2042
(1583 Bitev)
WN8 Tier VIII
2109
(2287 Bitev)
WN8 Tier IX
2172
(2418 Bitev)
WN8 Tier X
1896
(3265 Bitev)

Tanky (161)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x6810146899454.26%2001.0
BT-74781772050.0%105.5
P.43 ter711666244153.66%2204.0
Bat.-Châtillon 12 t8111960412753.54%2588.8
StuG IV5538302250.0%1076.3
O-I610985432853.57%2132.6
MS-112964744100.0%2347.9
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3128178837.5%173.0
T110E410241764910250.0%1836.0
P.43 bis67056731855.56%1491.4
IS-38165466217461.49%2305.1
M3 Stuart3722171838.89%16.6
AMX 13 1051018106956950.72%2140.4
T1 Cunningham12043531758.82%1444.7
Stridsyxa81346887560.0%1281.9
Indien-Panzer89835256333.33%1096.6
Prototipo Standard B9199671512445.16%2084.7
Renault R35227124333.33%0.0
S-5178325459448.94%876.1
T67567045597856.03%1992.0
Coccodrillo1032108372437.5%2295.3
Bat.-Châtillon 25 t10216963610859.26%2158.1
Sturer Emil711353932433.33%1571.2
T-43790349815252.63%1594.9
G.W. Tiger (P)8109157612650.79%1141.3
Super Conqueror1023748692540.0%1814.3
Spähpanzer SP I C79916509066.67%2446.2
M2 Light21732751060.0%734.7
Chrysler K81769100011956.3%2266.8
Bat.-Châtillon 25 t AP9152072111349.56%1675.6
Object 26110171672911349.56%1405.3
Leo710295272532.0%1474.2
Jagdpanzer E 90919468191656.25%1642.3
G.W. Panther79025748052.5%1155.8
VK 16.02 Leopard56104344156.1%2487.6
M48A5 Patton10216458114452.08%1990.9
T-549201465913850.0%2636.3
Projet Louis91142695944.44%1416.0
T-100 LT10133863040853.19%1751.6
M5 Stuart4742771050.0%96.5
MTLS-1G143702481100.0%261.0
M2 Medium Tank31041582536.0%124.0
B144744792176.19%1770.0
Emil I816607083751.35%2189.5
L-6021945191100.0%1039.2
Hummel67214089949.49%961.3
Object 27710213971315054.0%1813.5
Object 4309207677212753.54%2340.1
Panhard AMD 178B65564553357.58%1741.9
SU-1527101444026548.68%1492.3
Durchbruchswagen 244423841163.64%1494.8
Strv 74610217001662.5%2670.7
Hotchkiss EBR77937574257.14%1944.2
AE Phase I920548409360.22%2227.7
Emil II918557276454.69%1804.0
Tetrarch24496255100.0%3548.1
Marder 38T45073323151.61%1520.3
Pz.Sfl. IVc57093685261.54%1855.0
Object 705A10260578012355.28%2353.0
SU-10069084158741.38%1757.6
Rhm.-Borsig Waffenträger8169262527954.84%1934.8
Grille 1510235458147352.64%1770.9
Object 430U10207166317850.0%1764.9
Marder II31711573333.33%294.0
Waffenträger auf Pz. IV9199758417653.98%1977.8
T3 HMC24928751100.0%3427.1
Pz.Kpfw. IV Ausf. D43303053243.75%886.1
T-448148462933956.34%2472.3
UDES 16919148484348.84%1897.5
VK 30.01 (H)58465659261.96%2723.8
Strv m/4257694781650.0%2316.2
A-2051052025244.23%130.6
T-2842552474257.14%723.1
Pz.Kpfw. I Ausf. C336847030759.93%2765.8
KV-1563443628357.6%1493.1
G.W. Tiger9122050718148.07%1037.1
IS7130362821561.4%2083.2
T28 Prototype89945701838.89%900.8
Object 705920277046643.94%1957.3
T309191258814648.63%1695.2
MT-25664050012461.29%2680.8
IS-M814178596360.32%1845.3
Leopard 110240064927944.44%1977.2
Renault FT1306810.0%0.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H566645723749.37%2240.5
Maus10244793010049.0%1934.7
T2 Medium Tank271210671100.0%6805.0
Pz.Kpfw. II Luchs46726171861.11%4407.8
Taschenratte11325611058552.94%2050.0
SU-8556073668756.32%1580.5
AMX 4041692376250.0%531.6
T56 GMC31241453743.24%188.1
Ikv 10358276021050.0%2902.9
T-34-85655738721952.51%1050.5
P.44 Pantera815497636662.12%2273.4
T-54 ltwt.9166468922653.1%3499.7
T1 Heavy52802303743.24%309.2
Panhard EBR 90910816526657.58%1848.4
Leichttraktor11203491100.0%586.3
BZ-751026709504553.33%2099.0
KV-85683245312257.38%1484.7
T-4631281921952.63%434.6
T-2627084425.0%87.5
AMX ELC bis551246078556.82%2321.0
Type 95 Heavy43502162729.63%1022.8
M4A3E2 Sherman Jumbo683752010755.14%2056.8
G.W. E 10010119051215547.74%857.3
BT-22271375850.0%1610.2
AMX 383151261742.86%287.9
IS-710254769017844.38%2279.0
Sav m/4343913482454.17%1199.8
AMX 13 75711346438754.02%3368.9
HWK 12810476341936.84%1955.3
KV-1S65533677339.73%965.7
M4466725334045.0%1002.9
D12116150825.0%304.7
LTG7117671215559.35%3626.8
KV-2688147859756.28%1690.7
T 55A919307696142.62%1951.8
M8A142222504841.67%381.9
VK 28.0167445175868.97%2758.8
Mäuschen9208510565667.86%2247.6
Kranvagn10257093613857.97%2361.8
Panzerjäger I2100891118.18%127.1
Super Hellcat711526118658.14%1916.0
Grille56253306848.53%1510.3
Pz.Kpfw. I22203731100.0%1075.4
T-109219066641758.03%2572.6
T-127347947443262.73%2612.8
Ikv 723385542683.33%1574.5
IS-6 B8161881421752.53%1942.2
O-I Experimental55744933548.57%1156.9
M4A1 Sherman56004746160.66%2115.5
Jade Coil81138709850.0%1004.4
M3 Lee43433137058.57%1308.3
AMX 13 909120667216654.82%2068.0
Panhard EBR 10510155374622454.46%2218.5
T-34550036718053.33%1520.6
T207125763712358.54%2249.2
D232292091838.89%819.6
M26 Pershing8141560915751.59%2208.7
Tiger (P)716319593644.44%2399.5
AMX 13 (FL 11)5716506837.5%3056.3
Leopard Prototyp A9191165210654.72%1884.1
SU-14-289145407048.57%832.2
Progetto M40 mod. 6510244574212959.69%2302.8
VK 100.01 (P)816419735459.26%2184.7
T-452507110.0%0.0
Tiger 131610765598855.68%1957.3
M18 Hellcat69234955657.14%1814.0
Lorraine 155 mle. 50710126871233.33%1042.8
T25/2711515665671.43%1977.0
FV215b (183)10215671210044.0%1522.7
Nashorn69534468452.38%1772.2
M46 Patton910414072433.33%667.2
AMX 12 t691757045059.33%3624.1
Jagdpanzer 38(t) Hetzer433831310958.72%1013.1
Type 646104572449759.96%3596.9
LTTB8115663119358.55%2821.5
UDES 14 Alt 5817879253855.26%2492.3
SU-130PM820088802147.62%2248.3

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved