eu Hráč 11GRIZLI1


WN8
1561
Recent WN8
1745
(383 Bitev)
Winrate
50.23%
Recent WR
53.26%
(383 Bitev)
Bitev
42744
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 42744 4 4 195 383
Průměrný Tier 7.89 11.0 10.0 9.82 10.0
Winrate 50.23% 75.0% 75.0% 53.33% 53.26%
Tanků odhaleno 0.96 1.0 1.0 1.15 0.92
Udělené poškození 1329.94 2916 2916.25 1846.18 1946.64
Obrana základny 0.47 0 0.0 0.54 0.28
Průměrně zkušeností 578.17 1119 1119.0 789.0 845.0
WN8 1561 1862 1496 1676 1745 (+2)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 12 3 9 33
Průměrný Tier 10 8 6 8.45
Winrate 8.33% 33.33% 44.44% 18.18%
Tanků odhaleno 1.0 1.33 1.44 1.06
Udělené poškození 854 1376 191 660.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 125 327 125 130.0
Průměrně střel 4.0 9.0 1.78 3.91
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 12 55 122 28
Průměrný Tier 10 8 6 6.85
Winrate 0.0% 41.82% 54.92% 35.71%
Tanků odhaleno 1.25 0.45 0.76 0.46
Udělené poškození 1140 1173 612 1626.0
Obrana základny 1.0 0.91 1.63 0.68
Průměrně zkušeností 148 391 381 385.0
Průměrně střel 5.0 6.53 8.01 7.86
(WG Player ID: 594816162)
Načteno za 1.71s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (16.10.2026 12:45:11 - 17.10.2026 11:19:16)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Black Rock1129163475.0%1862.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/11GRIZLI1.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=11GRIZLI1][img]https://lab-vole.cz/Signature/11GRIZLI1.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 11497 bitev


Rank:
Good
1250+ WN8
88% (311 / 350 WN8)
Další rank:
Very good
1600+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1653
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1577
(38670 Bitev)
WN8 Tier VI
1377
(5418 Bitev)
WN8 Tier VII
1588
(6246 Bitev)
WN8 Tier VIII
1574
(9502 Bitev)
WN8 Tier IX
1653
(7745 Bitev)
WN8 Tier X
1627
(9440 Bitev)

Tanky (471)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Panhard AML Lynx 6x683784162339.13%377.4
Caernarvon813968343476.47%1914.4
Vz. 64 Blesk85385371040.0%718.7
AS-XX 40 t1120396193633.33%1256.0
GSR 3301 Setter7218332540.0%209.5
Charioteer813006228448.81%1582.1
Excalibur6787432540.0%1054.9
Object 703 Version II816488562236.36%1661.5
BDR G1 B54993139146.15%924.9
VK 45.02 (P) Ausf. A811347261952.63%1124.1
BZ-58713317413452.94%2044.8
FSV Scheme A77384831145.45%1073.1
T110E410223066815044.67%1595.1
T-150611768721163.64%2788.5
Type 89 I-Go/Chi-Ro21543171100.0%634.4
Jagdpanther711084384841.67%1412.8
FV304664937329151.55%1212.3
T37646745519354.92%1366.1
Aufklärungspanzer Panther75044505651.79%1082.8
S-51792838846153.58%1259.9
GSOR 3301 AVR FS9677598757.14%837.9
Löwe8135777651253.71%1716.9
CS-631020217864151.22%1724.3
Strv 103B10212059221346.01%1477.4
T-43753638516844.64%678.4
O-Ho811436332458.33%1383.0
Leo710277566857.35%1865.0
STB-110221375212356.1%1936.3
Jagdpanzer E 909222390511250.0%2168.0
T-54 ltwt.9978426520.0%971.5
Type 5 Chi-Ri712326953863.16%2338.8
MTLS-1G1438112310.0%33.1
FV230 Canopener10263389410655.66%2121.2
Type T-3453943366358.73%1113.7
Hummel6542586366.67%744.8
LHMTV83264872147.62%353.1
Panhard AMD 178B63794282958.62%1077.2
Strv S181396621944.44%1382.6
M41 Walker Bulldog877055819854.55%1497.9
Strv 7468866813666.67%1943.1
Vickers Medium Mk. III3791314332.56%47.3
T959197979412662.7%1842.3
Tiger I788248822553.78%1117.9
FV4005 Stage II10193060088544.97%1408.6
SU-100685743613753.28%1753.4
40TP Habicha68587002755.56%1925.8
Type 4 Heavy912174621136.36%959.7
E 10010225568440148.38%1799.7
Waffenträger auf Pz. IV9176655121751.61%1651.1
Ho-Ri 31023047037245.83%1661.6
Patton the Tank9126043110.0%865.9
FV201 (A45)7108163525756.81%1724.9
A-205971759350.54%162.3
Strv m/40L31782381145.45%430.0
Tiger 13166444252157.14%903.1
KPz 3 Projekt 07 HK920037611947.37%1976.4
Škoda T 509214772025152.19%2387.9
IS-M8142273810455.77%1934.2
Crusader 5.5-in. SP767229710.0%749.0
STG Guard813666324353.49%1729.4
Panther II812006255141.18%1335.2
Tiger II8108258524854.84%1251.5
TVP VTU Koncept8124173519654.59%1765.0
Object 7049195858322448.66%1647.4
T56 GMC3901551546.67%94.6
Ikv 10354334572272.73%1283.7
Type 95 Ji-Ro67714001533.33%1036.2
Jagdpanzer 38(t) Hetzer41571608448.81%242.9
T25 Pilot Number 18119469233648.51%1584.8
Pvlvv fm/422133337366.67%555.8
Ares 90 C1122357902846.43%1540.6
AMX 50 B1023446406937.68%1788.0
T698108055727746.57%1375.0
M10 RBFM5552503650.0%1001.6
T49988452617251.16%1290.1
Object 777 Version II921168147753.25%2080.0
SDP 40 Zadymka58294501735.29%1686.9
E 759167658225356.13%1715.1
AMX ELC bis54133896254.84%1646.0
SU-100M17107750411351.33%1693.7
LTP32212354047.5%1021.1
Sav m/4343793703158.06%1215.2
AMX 13 7578546399352.69%2159.3
Ho-Ri 1916297541855.56%1394.9
Jagdpanther II8141156819652.55%1558.1
T 55A9154363412050.0%1493.5
Pz.Kpfw. 55818559833751.35%1717.1
Ikv 90 Typ B711586889655.21%2004.2
11088966073342.42%803.8
Mäuschen91465855966.67%1265.2
M-III-Y812076683650.0%1378.9
Type 5 Ke-Ho42712663748.65%851.5
Ikv 7232323911369.23%721.5
Pz.Kpfw. II Ausf. D2142360666.67%743.1
M4A1 Sherman53442859250.0%791.2
StuG IV5348286560.0%884.3
Comet77076542147.62%900.7
T-34519220124146.47%316.8
P.43 bis69717423764.86%2273.3
M26 Pershing8114756017150.88%1467.8
Birch Gun41431672544.0%309.0
Rheinmetall Panzerwagen109556615949.15%1026.6
AMX M4 mle. 4579505308447.62%1172.2
Black Rock1122858781844.44%1291.9
Tiger-Maus918607712740.74%1493.3
AMX 65 t89476361957.89%1017.3
Controcarro 1 Mk. 2917756879441.49%1597.8
Type 4 Chi-To68235921457.14%1493.8
Object 430 Version II915367233046.67%1495.8
WZ-111G FT921817568251.22%1963.1
Crusader64694152762.96%1502.3
T1 HMC21121251844.44%435.2
Bat.-Châtillon 155 559102556218446.74%887.5
T-284931428946.07%67.3
SDP 60 Gonkiewicza923258951471.43%2055.7
VK 30.01 (P)67895107648.68%1478.0
AT 77138159111457.89%2208.3
Centurion Mk. 7/1915958413046.67%1595.5
STA-1811556287839.74%1376.0
Jagdtiger9188366016753.89%1735.6
UDES 038141554722853.51%1757.6
Pz.Kpfw. 38 (t)31291543447.06%284.4
M40/M438114856613848.55%1234.1
M12796840416447.56%1228.5
Object 705919247157846.15%2040.4
AMX M4 mle. 541020847735848.28%1442.2
T-60220212310.0%661.1
T328141859217454.02%1898.3
WZ-113G FT1026808275651.79%1970.7
Type 3 Chi-Nu5453519977.78%1486.7
Type 98 Ke-Ni3164195714.29%517.8
Chi-To SP711125211816.67%1096.1
Ashigaru1020867466953.62%1511.4
VK 45.02 (P) Ausf. B91383645366.67%1336.7
Manticore106475236832.35%481.4
BZ-58-2915277332365.22%1418.7
Type 5 Heavy1023827928252.44%1732.9
CS-59917438336451.56%1628.1
T67547632913349.62%1103.8
121B10215373111848.31%1823.4
P.43 ter78205672142.86%1083.2
Pawlack Tank66405641040.0%727.6
FV229 Contender921188481855.56%2102.5
SDP 58 Kilana811606001729.41%965.4
SU-1829977728.57%337.7
Bat.-Châtillon 25 t AP916967585453.7%1847.5
Archer5985760988.89%2671.1
Object 705A1019566725750.88%1524.0
G.W. Panther7448424850.0%387.3
K-91-PT919007356863.24%2172.6
T2 Medium Tank276119757.14%275.6
WZ-1328668805771.43%1289.7
Object 2601025147573663.89%2020.2
Concept 1B9232186514752.38%2042.3
Vickers Medium Mk. I180113955.56%304.2
Object 2771020886865341.51%1646.4
Leopard 120 Verbessert1120437678652.33%1472.7
Object 430920497591650.0%2014.2
T-34-2G FT710965644261.9%1632.6
Lago43163282733.33%878.0
SU-1527113853910955.05%1803.3
Centurion Mk. I86854561435.71%617.7
Hotchkiss EBR74984734645.65%971.1
Type 68920768692657.69%1860.5
Marder 38T44213093351.52%1205.2
Pz.Sfl. IVc544530810846.3%979.1
Object 14010188158752144.34%1612.1
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.41012065150.98%179.5
FV217 Badger10228081216655.42%1786.3
Progetto CC55 mod. 54814897898448.81%1774.3
Škoda T 2454342983644.44%1050.2
Black Prince79126665448.15%1152.2
Bishop55783323748.65%1480.2
Type 1 Chi-He4594534650.0%2065.9
Pz.Sfl. IC441634110.0%1146.8
Object 430U1017506316147.54%1365.2
T21619030418050.56%350.3
Object 7801025018133444.12%1826.6
Lorraine 39L AM32611665846.55%782.4
Object 268 Version 41019126764946.94%1351.7
M752112919853.06%653.3
Bisonte C458190093020053.5%2440.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H526124218951.85%574.0
IS789949224449.59%1169.5
T25/2710255399862.24%1713.4
LT vz. 383186185944.44%599.8
T309202068616755.09%1862.4
FV227 Conceiver817469392060.0%2442.6
Hotchkiss H352133199616.67%396.5
Maus1018827166947.83%1361.7
Conqueror916997248245.12%1563.3
Alecto42112164654.35%477.6
Valentine33384402268.18%1452.0
Vz. 44-1713339062157.14%1860.2
M-VI-Y916507993151.61%1712.5
Leichttraktor1701011100.0%335.6
WZ-111-1G FT814186423043.33%1424.9
Windhund814308251283.33%1545.2
WZ-120-1G FT81617779103153.54%1957.7
ARL 44675546011255.36%1435.8
FV4025 Contriver1126108396245.16%1661.2
M4A3E2 Sherman Jumbo653837521549.3%1013.4
G.W. E 1001015436311346.15%1084.2
T-116313410910.0%267.3
Type 95 Ha-Go2166310475.0%756.6
L-60237153540.0%12.8
60G FT53153821080.0%684.7
Cruiser Mk. III33595450.0%75.5
KV-2674043513951.08%1305.3
AMX 50 120916706268851.14%1657.7
ST vz. 3942573152548.0%687.5
M8A142703581952.63%630.7
King Tiger (Captured)71008686450.0%1188.7
Panzerjäger I278911540.0%39.9
T-34 shielded502671100.0%261.0
O-Ni7108259010360.19%1454.4
T9285445949744.33%848.4
T-109137058337948.28%1225.9
IS-3-II914088741963.16%1306.9
SMV CC-67812606066145.9%1292.1
Type 4 Ju-To713597853946.15%1594.3
Carro d'assalto P.88713218773050.0%2072.4
AMX 13 105 AM mle. 50533223315341.83%501.3
Spähpanzer Ru 251988754631845.28%1309.4
CS-52 LIS814828371952.63%1668.1
T29789051419148.17%1078.6
B.U.G.I.68235692740.74%1355.5
Char Mle. 759640399728.57%543.3
Jagdpanzer E 10010209263020046.5%1473.2
Rinoceronte1022717067150.7%1913.8
StuG III Ausf. G536322410850.0%738.0
Nashorn66534099252.17%1147.6
Staghound Mk. III69247761070.0%1835.0
10TP3211217922.22%597.4
Type 91 Heavy3221350366.67%736.0
E 2571233632141453.47%2109.3
SU-76G FT4202291650.0%294.0
Renault UE 5732642421764.71%989.7
Ikv 65 Alt II610816537451.35%2514.2
T8031123619475853.45%1700.2
Bat.-Châtillon 12 t879658110852.78%1378.5
WZ-111 model 1-4917357502343.48%1570.7
Ares 859158311071283.33%1735.7
UDES 15/1610230072415252.63%2030.2
AT 253983345560.0%1068.3
Object 26810238363227646.01%1775.5
M5A1 Stuart41502304553.33%364.5
AMX 13 F3 AM680042930052.67%1390.4
T1 Cunningham1991573545.71%435.8
Prototipo Standard B917327846248.39%1629.3
Panzer 58 Mutz89646063246.88%1127.0
45TP Habicha711718052965.52%1754.5
Pz.Kpfw. III Ausf. E31392241050.0%283.5
Sexton II393932330.43%128.4
Strv fm/211105210250.0%419.9
SU-101813196149643.75%1488.5
Sturer Emil793645623448.72%1451.2
M2 Light2741541080.0%300.7
Object 416812106142846.43%1386.9
M15/423487609250.0%1826.9
TVP T 50/5110218372131250.32%1912.4
SU-85I55745611100.0%1244.2
Škoda T 177302450933.33%311.4
LPT-67 Šelma98206914555.56%1161.7
Pz.Kpfw. II22413241266.67%1248.3
VK 16.02 Leopard52882948846.59%780.9
M48A5 Patton10192072612344.72%1501.7
TNH 105/1000814488063943.59%1876.8
Pz.Kpfw. VII1022686536147.54%1646.0
Emil I813497078145.68%1423.0
43 M. Toldi III32133742100.0%1124.2
M3G FT31491341050.0%288.3
212A9134250928543.16%1131.5
Renault FT 75 BS2991162369.57%604.4
M4155143455558.18%915.4
60TP Lewandowskiego10230477318646.77%1803.1
Centurion Action X1021767744847.92%1903.8
CS-5389115518848.86%1075.4
AE Phase I921549068554.12%2375.0
LT vz. 352169233450.0%748.7
Cromwell B613469854100.0%2448.1
Rhm.-Borsig Waffenträger8164155223958.16%1985.6
IS-2-II89215673450.0%949.2
Grille 1510202059951547.38%1522.1
VK 30.02 (M)69415972454.17%2157.4
BZ-16681360835666.67%1633.4
Strv m/38287194728.57%120.2
Marder II317416210349.51%406.9
Leopard 110206361633942.77%1513.7
T3 HMC2175211450.0%758.4
BZ-751022288296050.0%1598.0
Pz.Kpfw. 35 (t)2152156540.0%592.6
UDES 169168965310542.86%1744.0
Konštrukta T-34/1007111864213261.36%2092.2
FV4004 Conway9187265512449.19%1730.3
T28 Prototype8145061620253.47%1716.2
Renault FT1112164250.0%491.4
Vz. 60S Dravec1023818862857.14%1712.3
Char Futur 49191471312650.0%1711.4
T-34-1789456612354.47%1433.5
25TP KSUST II53994461952.63%888.7
T71 DA746146523844.12%714.1
Type 97 Te-Ke2238226333.33%1083.0
SU-8554463396659.09%1046.3
M53/M55910415648448.81%900.1
7TP2152351366.67%546.0
T-34-85655536959052.37%1049.6
P.44 Pantera811657645056.0%1754.6
T1 Heavy5862779966.67%2427.0
T-34-2812297604257.14%1819.6
ARL V39662936610241.18%936.2
Pz.Kpfw. B2 740 (f)42596441100.0%615.6
T28 Concept710605408656.98%1546.2
T-44882049347343.13%977.0
TKS z n.k.m. 20 mm266947610.0%5038.1
M1039173563325750.97%1768.4
T54E19170855432051.25%1732.1
Type 95 Heavy4383396520.0%1192.7
Covenanter52793262060.0%1015.0
Lorraine 155 mle. 518112941631045.48%1242.6
Fiat 300011575601100.0%873.4
Churchill I53482997150.7%595.0
Churchill VII67216224351.16%1384.4
Cromwell61350956333.33%3325.1
WZ-111 model 5A1022557753154.84%1921.3
Convert. Medium Tank T333515271100.0%1068.7
VK 28.01634332711545.22%826.6
T-50-262292621020.0%354.1
A-4478816161546.67%1422.6
Fantôme9207612151100.0%2285.9
KV-3711336412445.83%1628.1
WZ-1149246710161650.0%2611.5
T7 Combat Car263189666.67%309.3
O-I Experimental510687271866.67%2317.4
T57 Heavy10239964878849.75%1942.6
Type 3 Ju-Nu611807032937.93%1795.6
TNH T Vz. 51921269548654.65%2043.8
Tiger (P)78095955752.63%1050.6
WZ-131G FT67834714242.86%1397.3
Carro da Combattimento 45 t1020997803652.78%1536.7
AMX 13 (FL 11)56539901100.0%2523.5
Leopard Prototyp A9151759726047.69%1430.2
VK 100.01 (P)810745741926.32%886.6
ELC EVEN 90863064027548.36%1231.8
XM551 Sheridan1010034871233.33%814.2
Cruiser Mk. I1203203540.0%913.4
M18 Hellcat67034406147.54%1207.7
M24 Chaffee54244196656.06%1680.9
SU-130PM816457609445.74%1695.2
Object 28391133314520.0%772.9
Challenger713438046465.63%2460.2
Cruiser Mk. II2145163714.29%414.7
AT 8653434813741.61%778.7
Pz.Kpfw. II Ausf. G31972171741.18%606.1
FV215b (183)1020366253652.78%1608.3
Super Hellcat711435102958.62%1919.9
Panhard EBR 105107676893250.0%792.9
M3 Lee41672005547.27%435.9
AMX 50 Foch (155)10226662110748.6%1669.0
Bat.-Châtillon 155 581012155885143.14%869.1
BT-741131863141.94%150.2
53TP Markowskiego812366877448.65%1315.8
FV601 Saladin87166271650.0%723.2
O-I687558321761.29%1804.1
MS-11134142450.0%614.6
Excelsior5388484955.56%673.4
VK 36.01 (H)648837618253.3%730.0
IS-38130158074953.54%1589.7
NC 70 Błyskawica1019257214250.0%1460.7
M3 Stuart31322931471.43%545.9
AMX AC mle. 4679265079453.19%1215.4
Wespe31822121361.54%681.1
Vickers Medium Mk. II2163187540.0%586.4
Progetto C50 mod. 66917428855462.96%1896.9
T28815226929751.55%1755.3
Ares 75817658821145.45%2148.7
Strv m/4255725042152.38%1862.8
M14/4121443272100.0%544.0
AMX 50 1008140655820248.02%1739.6
Bat.-Châtillon 25 t10229978319853.54%2048.4
M54 Renegade815075921154.55%1557.5
Jagdpanzer IV68485166952.17%1738.5
M3742872113455.88%918.1
Super Conqueror1021617636747.76%1720.7
Object 26110127053522444.64%931.3
KV-1536328319846.97%616.9
S35 CA56303062441.67%1251.2
T110E310188668115557.42%1339.3
Mitsu 1085145311146100.0%4388.0
M5 Stuart41192466956.52%224.0
Renault NC-311752461100.0%400.8
Mars813757422142.86%1371.0
AT 158124857616447.56%1271.8
Spähpanzer SP I C7104558819249.48%2311.7
Kolohousenka11393622100.0%819.2
T-34-38149277615046.0%1835.7
E 50 Ausf. M1022358647754.55%2223.6
T-452188325475.0%1076.1
AMX AC mle. 48812186114753.19%1420.0
Emil II917037147345.21%1409.3
Škoda T 25678958510862.04%1921.5
50TP prototyp81525596837.5%1369.4
Strv 103-09187663225145.82%1664.6
ARMT51617102310.0%4201.8
14TP43013012347.83%924.4
T110E510207070626945.35%1556.5
Type 57815478103658.33%1862.6
BT-7 artillery31862733743.24%552.5
Matilda41441717946.84%189.0
Somua SAu 4041992022548.0%353.0
ISU-1528157250819447.94%1661.7
Lorraine 155 mle. 50788637119047.37%1114.0
Vz. 5510236371915944.03%1814.0
MT-256438507250.0%1026.6
SMV CC-56712957622334.78%1871.1
Pz.Kpfw. II Luchs42332913557.14%872.7
E 50920628555752.63%2271.8
50TP Tyszkiewicza912296201136.36%851.0
Vz. 71 Tesák1010186704639.13%945.6
IS-686855756100.0%736.7
Panhard EBR 9094435765950.85%480.0
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger81846710450.0%2381.6
KV-856882473129651.77%1686.0
Lorraine 40 t8163374113847.83%1978.2
GSOR 1006 Scheme 7910736672250.0%894.4
M2 Medium Tank31742091464.29%648.1
Cobra9234590136259.12%2406.5
T-463971332055.0%278.2
T-262131155580.0%705.3
Ares 9010222083114645.21%1705.4
BT-22811331656.25%274.7
T-29328717820.0%759.2
IS-710192060353548.97%1619.9
WZ-13176285751154.55%1203.4
P26/4040102250.0%100.4
M44667536010746.73%1246.5
Hirschkäfer1123156913154.84%1537.3
AMR 3529756491100.0%5509.9
KV-1SA59511125580.0%2591.5
Kunze Panzer921446537650.0%2181.7
Ho-Ri 2812605272536.0%1161.3
T-549134356155747.04%1386.4
Kranvagn10219465013044.62%1596.2
Renault Otsu1321981100.0%261.0
4TP137109366.67%223.1
CS-4479116253441.18%1176.6
Conqueror Gun Carriage1011246287552.0%871.9
Universal Carrier 2-pdr237122757.14%140.1
Achilles67465162450.0%1417.3
AMX 50 Foch919577057954.43%1689.1
AMX 13 9097135884148.78%926.5
T20789157714644.52%1302.3
AMX 13 1051011985942839.29%1258.9
P.4355463551225.0%1225.8
Panther710478111741.18%1923.9
SU-14-28122743733145.62%1384.3
Progetto M40 mod. 651019546638541.18%1452.1
Controcarro 3 Minotauro10232574511156.76%1834.0
Type 58669543710846.3%1342.8
Tortoise920307782762.96%1934.8
Primo Victoria8453659366.67%519.5
Object 263917457293554.29%1491.7
SDP 44 Burza67795151553.33%1431.2
Light Mk. VIC22212962744.44%1088.4
M46 Patton9174674620551.71%1856.8
AMX 12 t67755864963.27%2404.1
Type 619168269010248.04%1669.7
null01914542520.0%0.0
Chimera81365654425.0%931.3
UDES 14 Alt 5814907058252.44%2038.5
Renault FT AC21341391136.36%312.0

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved