WN8
1201
Recent WN8
1514
(12 Bitev)
Winrate
50.42%
Recent WR
50.0%
(12 Bitev)
Bitev
2473

×Tento hráč má za posledních 60 dní méně než 100 bitev, proto Recent WN8 není přesné, berte jej s velkou rezervnou.
Celkem Poslední série bitev Posledních 7 dní Poslednich 30 dní Poslednich 60 dní
Bitev 2473 1 3 7 12
Průměrný Tier 5.47 9.0 9.0 9.43 10.0
Winrate 50.42% 100.0% 66.67% 57.14% 50.0%
Tanků odhaleno 0.89 1.0 1.0 0.57 0.58
Udělené poškození 685.25 2303 2955.33 2229.71 1831.75
Obrana základny 0.34 0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 420.53 728 743.0 614.0 637.0
WN8 1201 1801 (+1) 2377 (+4) 1667 (+4) 1514 (+4)
GM Tier X GM Tier VIII GM Tier VI GM Overall
Bitev 0 0 0 0
Průměrný Tier 10 8 6 0.0
Winrate 0.0% 0.0% 0.0% 0.0%
Tanků odhaleno 0.0 0.0 0.0 0.0
Udělené poškození 0 0 0 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 0.0 0.0
Průměrně zkušeností 0 0 0 0.0
Průměrně střel 0.0 0.0 0.0 0.0
SH Tier X SH Tier VIII SH Tier VI Ofenzívy
Bitev 1 0 39 0
Průměrný Tier 10 8 6 6.1
Winrate 100.0% 0.0% 46.15% 0.0%
Tanků odhaleno 1.0 0.0 0.56 0.0
Udělené poškození 1997 0 642 0.0
Obrana základny 0.0 0.0 3.33 0.0
Průměrně zkušeností 1533 0 328 0.0
Průměrně střel 8.0 0.0 7.33 0.0
(WG Player ID: 608910586)
Načteno za 0.44s

Připojte se do klanu:


Session stats


Zobrazit (13.10.2026 14:41:31 - 17.10.2026 0:35:41)

TankTierDamageWinsBattlesWinrateWN8
Conqueror9230311100.0%1801.0

Podpis na forum (obrázek se staty)


Zobrazit »

Link: https://lab-vole.cz/Signature/007Azat.png

BBCode:
[url=https://lab-vole.cz/Player?name=007Azat][img]https://lab-vole.cz/Signature/007Azat.png[/img][/url]


HTML:

WN8 Postup


Zobrazit »

Do dalšího ranku zbývá: 460 bitev


Rank:
Avarage
900+ WN8
86% (301 / 350 WN8)
Další rank:
Good
1250+ WN8







WN8 Calculator

Vypočítá za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, při zachování současných recent statů.

Za jak dlouho dosáhnu WN8 ?




Advanced WN8 Calculator

Pokročilý kalkulátor Vám umožní vypočítat, za jak dlouho dosáhnete určitého WN8, pokud budete hrát na Vámi zadaný recent WN8.

Vysněné WN8:
Recent WN8:
Bitev měsíčně:







Grafy


WN8 podle tierů



CWN8
1357
(Combined WN8)
WN8 Tier VI - X
1501
(1000 Bitev)
WN8 Tier VI
1176
(389 Bitev)
WN8 Tier VII
1424
(187 Bitev)
WN8 Tier VIII
1853
(173 Bitev)
WN8 Tier IX
1902
(95 Bitev)
WN8 Tier X
1810
(117 Bitev)

Tanky (90)


TankTierDamageXPBattlesWinrateWN8
Caernarvon813778973053.33%1501.3
T8031123079223958.97%1644.0
VK 45.02 (P) Ausf. A818079463850.0%2011.3
T-3453442819244.57%788.4
SU-122-44712228073100.0%1932.3
T-6021391511040.0%381.1
AMX 13 F3 AM610415811643.75%1789.6
M3 Stuart32022392045.0%686.4
TKS z n.k.m. 20 mm271263366.67%373.2
T1 Cunningham166153475.0%396.0
T67543533814854.05%1023.8
M14/412270464450.0%1072.4
Marder 38T41201621553.33%156.4
Strv fm/2110791100.0%261.0
VK 45.02 (P) Ausf. B920379203964.1%2133.8
M2 Light21601891030.0%454.5
M15/4231672231145.45%296.3
MKA21302341566.67%486.9
M5 Stuart41942883951.28%440.5
Windhund8224596910.0%2604.7
MS-11981511050.0%369.0
Vickers Medium Mk. I11461911100.0%796.1
M3G FT3777210.0%0.0
Renault FT 75 BS2134140837.5%643.8
Strv S18751228425.0%409.8
Vickers Medium Mk. III32562421566.67%1023.0
Type 6892221965560.0%2075.4
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28649226010.0%817.7
T-50-26753681100.0%261.0
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.42832725251.92%1002.9
Black Prince78725379549.47%1122.2
T110E51023928809647.92%1832.1
T3 HMC267122742.86%56.0
Type 57817249963658.33%2182.2
BZ-751022168522157.14%1713.6
BT-7 artillery33344212100.0%1565.1
Lorraine 39L AM378133560.0%219.7
Matilda446834912549.6%1464.3
Pz.Kpfw. I Ausf. C3160259955.56%720.7
Renault NC-31105610.0%0.0
Marder II31161632050.0%180.8
Type 6381754770333.33%1525.2
Vickers Medium Mk. II297129425.0%227.0
Renault FT192551100.0%261.0
Pz.Kpfw. IV Ausf. H53583128653.49%917.2
Conqueror918608484163.41%1774.0
Pz.Kpfw. II Luchs42262649147.25%769.3
Valiant534017910.0%424.0
T56 GMC32652221752.94%857.8
T-34-8566934478043.75%1242.1
Leichttraktor1178351540.0%791.5
Panzerjäger I2151159850.0%432.1
Type 5 Ka-Ri841019210.0%70.2
Pz.Kpfw. 35 (t)2137243683.33%817.9
StuG III Ausf. G51091555147.06%82.9
T-8042122545052.0%700.9
T-2931481684940.82%282.6
SMV CC-64 Vipera8226869610.0%2343.2
Churchill I54113556653.03%779.2
P26/4041531742941.38%172.3
Churchill VII66604157057.14%1228.6
Crusader6392444944.44%1048.2
AMR 352982061100.0%446.5
M8A142962753551.43%692.0
110818308551650.0%2213.7
AMX 105 AM mle. 4742191684542.22%510.6
4TP13485250.0%78.5
Pz.Kpfw. I2632641100.0%264.7
Fantôme915304971050.0%1441.0
Type 4 Ju-To7178010901163.64%2879.3
T-7031822401361.54%707.2
AMX 13 105 AM mle. 5053202315848.28%523.2
Pz.Kpfw. 38 (t)32853081866.67%1265.9
Type 3 Ju-Nu617111053475.0%3079.7
D23211351425.0%636.6
Tiger (P)710456515152.94%1393.6
T-4371410914742.86%2662.3
CS-52 LIS812497681952.63%1363.2
Black Prince II7293501250.0%185.4
VK 100.01 (P)816589761675.0%2178.2
Type 5869126031040.0%1703.2
M18 Hellcat65623678448.81%929.2
M24 Chaffee52322387047.14%607.5
SU-130PM81662747837.5%1648.3
T25/2712186011844.44%1785.9
SDP 44 Burza6810653475.0%1465.9
D12146234333.33%420.9
Jagdpanzer 38(t) Hetzer423821313046.92%477.1
10TP31972461100.0%822.7
VK 30.01 (P)667740911045.45%1089.7

Historie klanů


Loading clan history...

Reklama



WotCharts.eu 2019 - All right reserved. Created by MultiMine.cz cloud game hosting.
This site is not affiliated with World of Tanks or Wargaming in any way. World of Tanks is a trademark of Wargaming.net © Wargaming.net. All rights reserved